Iron Maiden w interia.pl

Dyskusja o najnowszej płycie Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
DaveM
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 474
Rejestracja: pn mar 22, 2010 7:21 pm
Skąd: Poznań

Re: Iron Maiden w interia.pl

Postautor: DaveM » wt sie 31, 2010 2:57 pm

źle mnie zrozumiałaś
po pierwsze to, że masz 15 lat nic nie zmienia
a po drugie kaman mi było o żart. Wiem, że chodziło o koncert.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kozas
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 101
Rejestracja: pn gru 28, 2009 11:00 pm
Skąd: Szczecin/Trzcianka

Re: Iron Maiden w interia.pl

Postautor: Kozas » wt sie 31, 2010 3:34 pm

Tylko musza uwazac bo owa pani mowi, ze ma lat 15 a w profilu wpisane 14. W Polsce ta z pozoru mala roznica stanowi bardzo wiele.

baxi100
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 69
Rejestracja: pn sie 16, 2010 6:09 pm
Skąd: Jelenia Góra

Re: Iron Maiden w interia.pl

Postautor: baxi100 » wt sie 31, 2010 5:07 pm

we wrześniu mam 15 urodziny miesiąc w tą czy we wtą :twisted:
UP THE IRONS \m/

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3355
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: Iron Maiden w interia.pl

Postautor: Siwy » wt sie 31, 2010 5:20 pm

a po drugie kaman mi było o koncert
a po drugie kaman mi było o żart
jakiś nowy slang młodzieżowo - internetowy? bo nie wiem o co chodzi z tym słówkiem...

Awatar użytkownika
DaveM
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 474
Rejestracja: pn mar 22, 2010 7:21 pm
Skąd: Poznań

Re: Iron Maiden w interia.pl

Postautor: DaveM » wt sie 31, 2010 5:52 pm

jakiś nowy slang młodzieżowo - internetowy? bo nie wiem o co chodzi z tym słówkiem...

Spójrz na jej posta i na mojego. Chciałem, aby konstrukcja i większośc słów pozostały takie same jak w poscie panny baxi100. Więc nie ma nic szczególnego w tym słowie ;-)

Awatar użytkownika
Pablo1919
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2333
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 4:13 pm
Skąd: Pawłowice

Re: Iron Maiden w interia.pl

Postautor: Pablo1919 » wt sie 31, 2010 6:02 pm

Fajny wywiad, szkoda że Nicko nic nie mówi.
Co do ich przyszłości nie ma co gdybać, czas pokarze, ale smutno się robi patrząc na te starzejące się bandy- Iron Maiden, AC/DC, Judas Priest, Black Sabbath, Motorhead... za 10 lat już ich nie będzie, i co wtedy nam pozostanie? Lady Gaga, Miley Cyrus, Jonas Brothers? Czasem żałuję że nie dane było mi żyć w latach osiemdziesiątych.

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Iron Maiden w interia.pl

Postautor: ttomasz » śr wrz 01, 2010 1:39 pm

ale juz niekoniecznie w takim samym skladzie
W innym składzie to niebyłoby już Maiden.
O_O Czyli "prawdziwe" Maiden powstalo w 2000 roku? Na samym poczatku spiewal Di'anno( tzn na plytach), inny byl perkusista. Janick pojawil sie dopiero po 10 latach. Bruce'a i Adriana nie bylo w latach 90-tych.
Rozumiem, ze jestes przywiazany do tych muzykow, ale czy jesli np. odszedl by Janick, a reszta chciala grac dalej, to juz nie byloby prawdziwe Maiden? Mimo, ze taki sklad byl w "zlotych latach"?

Chyba, ze rozchodzilo Ci sie o to, ze panowie sa juz za starzy na takie cos i jesli odejdzie jeden reszta juz nie bedzie chciala grac. Mozliwe, ale jak mowilem Bruce pewno wtedy skupilby sie na karierze solowej
Nie wiem jak Ty, ale ja nie czułbym tego samego klimatu, gdyby np. Janick i Dave odeszli i ktoś inny razem z Adrian'em by grał:/
Każdy z nich jest już długo w tym zespole i jest jego integralną częścią.
Jedyne co (z trudem) mógłbym zaakceptować to w przypadku niedyspozycji Nicko Cliv na perkusji.

Kozas
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 101
Rejestracja: pn gru 28, 2009 11:00 pm
Skąd: Szczecin/Trzcianka

Re: Iron Maiden w interia.pl

Postautor: Kozas » czw wrz 02, 2010 12:32 pm

No spoko, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Mi tez naprawde by sie nie podobalo gdyby odszedl ktos z czworki: Steve, Bruce, Adrian, Dave. Do Nicko i (zwlaszcza) Janicka jakos nie jestem przywiazany, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze sa wazna czescia zespolu

Ja jednak widze to troche jak w Black Sabbath: wokalisci( i nie tylko) ciagle sie zmieniali, spiewal Ozzy, Dio, Martin, Gillian, ale wystarczylo, ze byl Iommi i ciagle byl to black sabbath


Wróć do „The Final Frontier”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość