SanktuariuM - Polski Fan Klub Iron Maiden

“Hallowed” nowa odmiana piwa „Trooper” od Iron Maiden.

Jak powszechnie wiadomo piwo „Trooper” okazało się ogromnym sukcesem Iron Maiden. Od pierwszych dni wprowadzenia go na rynek cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony fanów zespołu i miłośników złotego trunku.

Szybko zaczęto je importować poza Wielką Brytanię, żeby w końcu dotarło do większości krajów świata. Nową odmianę piwa zatytułowaną „Hallowed”, podobnie jak poprzednie – Iron Maiden stworzyło wspólnie z brytyjskim browarem Robinsons. Tym razem będzie to piwo w stylu belgijskim, dostępne tylko w limitowanej ilości. Na rynek trafi w październiku tego roku.

Tak o piwie „Hallowed” wypowiedział się Bruce Dickinson: „To, co sprawia, że to piwo jest tak wyjątkowe jest fakt, że po raz pierwszy sięgamy po belgijskie drożdże. Jestem ogromnym fanem piw belgijskich i z radością skorzystałem z możliwości uwarzenia własnego. Eksperymentowanie z nowymi formułami i składnikami jest ekscytujące, ale jeszcze bardziej trafia do mnie fakt, że piwa belgijskie to bardziej sposób na życie, niż zwykły napój. Podczas warzenia „Hallowed” chcemy pamiętać o tej filozofii – ale z brytyjskim zacięciem”. „Hallowed” będzie miało 6% alkoholu i będzie dostępne na rynku przez cztery, kolejne miesiące począwszy od października 2017 roku.


LINK

dodano: 2017-07-31 11:20:09 przez: Faust

© Sanktuarium - Polski Fan Klub Iron Maiden & Iron Maiden Holdings Ltd. 1999-2013