SanktuariuM - Polski Fan Klub Iron Maiden

"Nicko McBrains DRUM ONE".

Nicko McBrain ogłasza uruchomienie swojego pierwszego sklepu perkusyjnego „Nicko McBrains DRUM ONE”.

Zlokalizowany w Manchesterze, stolicy handlu nieruchomościami północnej Anglii, na terenie posiadłości biznesowej Trafford Park, sklep oferuje „Planet Paiste”, największą w Wielkiej Brytanii salę wystawową „Paiste” i „Sonorsphere”, gdzie klienci znajdą największy wybór produktów Sonora w UK. Wszystkie główne marki perkusyjne i bębnowe będą dostępne. Dawniej „Manchester Drum Center”, funkcjonujący od 1983 roku, od teraz funkcjonować będzie jako „Drum One” Nicko McBraina, który przejął firmę 1 listopada 2017 roku po przejściu na emeryturę wieloletniego właściciela i operatora Roba Pearsona. Firma kontynuowała działalność pod nazwą „Drum Centre” do chwili oficjalnego uruchomienia „Drum One” 25 stycznia 2018 roku.

W ramach projektu Nicko połączył siły z Craigiem Buckleyem, byłym GM w „Premier Drums”, który jest jego partnerem w branży. Sam McGoran długoterminowy menedżer w „Drum Center” pozostaje menedżerem sprzedaży i udziałowcem w branży. Nicko McBrain komentuje: "Jestem bardzo podekscytowany będąc częścią tej wspaniałej przygody. Jest to odskocznia od mojej codziennej pracy, ale mimo to jestem gotów do podjęcia ryzyka. Jestem bardzo wdzięczny Craigowi i Samowi za stworzenie mi tej wspaniałej okazji, aby służyć detalicznej stronie świata perkusyjnego i Wam! Z niecierpliwością czekam na zaangażowanie, poświęcenie i doświadczenie, jakim jest Nicko McBrains DRUM ONE".

Craig Buckley dodaje: "To absolutna przyjemność móc znowu pracować z Nicko, świetnie się razem bawiliśmy podczas mojego pobytu w ‘Premier’. Kiedy ta okazja była mi przedstawiona latem, wspomniałem o tym Nicko, a on chciał być zaangażowany natychmiast i od tego czasu planujemy restrukturyzację, rebranding i platformę mediów społecznościowych, aby wszystko przygotować do momentu naszego ogłoszenia w NAMM. Czuliśmy, że ważne jest, aby problemy biznesowe były minimalne, kiedy przejęliśmy firmę, więc podjęliśmy decyzję, aby działać po prostu jako ‘Drum Center’, dopóki nie zmieniliśmy całego brandingu i wyposażenia sklepów tak, jak planowaliśmy. Wsparcie, jakie otrzymaliśmy od producentów i dystrybutorów od chwili przejęcia marki, było fantastyczne i chcę podziękować wszystkim w imieniu Nicko, Sama i moim za ich zaangażowanie".

Nicko nie krył entuzjazmu: "Planujemy ciągłą obecność w Internecie dla firmy dzięki wyjątkowo przemyślanej stronie internetowej i sklepowi internetowemu, który zostanie uruchomiony do wiosny 2018 roku. Jesteśmy bardzo zaangażowani, aby faktyczny sklep stał się poniekąd centrum społecznościowym dla perkusistów, będziemy organizować regularne wydarzenia w sklepie prowadzone przez producentów i kliniki, które odbędą się w lokalnych miejscach. Chcemy, aby perkusiści przyszli i spędzali czas w sklepie, bez względu na to czy kupują, czy nie. ‘Drum One’ będzie przygodą i chcemy, aby jak najwięcej perkusistów stało się jej częścią!"

Centrum „Nicko McBrains Drum ONE” będzie otwarte od 1 lutego 2018.

LINK

dodano: 2018-01-26 11:05:57 przez: Faust

© Sanktuarium - Polski Fan Klub Iron Maiden & Iron Maiden Holdings Ltd. 1999-2013