SanktuariuM - Polski Fan Klub Iron Maiden

Migruj i podbijaj: skrzydlaci najeźdźcy!

Eddie the Bird w mobilnej grze Iron Maiden .Wydawca gier mobilnych “Nodding Frog” oraz “Rovio Entertainment”, twórca międzynarodowego fenomenu “Angry Birds”, serii gier która odnotowała aż 4 miliardy pobrań, z dumą ogłasza migrację "Eddie The Bird" z “Angry Birds Evolution” gry Iron Maiden.

Ten bezprecedensowy ruch “Rovio” jest pierwszym tego typu, globalnym wydarzeniem w historii firmy, sam Eddie The Bird oryginalnie pojawił się w “Angry Birds Evolution” w listopadzie 2017 roku, jako specjalny hołd na Halloween dla Iron Maiden. Podczas gdy w filmie "Angry Birds Evolution", Eddie the Bird - pierzasta wersja kultowej maskotki Iron Maiden - wyewoluowała dzięki czterem klasycznym motywom z pamiętnej historii zespołu; Cyborg („Somewhere In Time”), Faraon („Powerslave”), Killers („Killers”) i Shaman („The Book Of Souls”). W tym czasie setki tysięcy graczy przesłuchało ponad 20 milionów utworów Maiden, a muzykę grupy odtwarzano przez 33 milionów minut w sumie! „Eddie The Bird” pojawi się teraz w „Legacy of the Beast” jako wszystkie cztery postacie jednocześnie, dając graczom szansę na zespolenie wielu ptaków, a także rozmieszczenie ich wraz z największymi sojusznikami, oraz serią epickich wydarzeń zaplanowanych po pierwszym pojawieniu się Birda od 6 lutego do 20 lutego, kiedy to pierzaste stworzenia odlecą i nie będą już dostępne w grze.

Llexi Leon, dyrektor kreatywny w firmie „Phantom Music Management”, powiedział: "Rovio prześcignął się w niesamowitym hołdzie dla Maiden w zeszłym roku na Halloween, a teraz nadszedł czas, aby gracze z naszej własnej gry na urządzenia mobilne, mogli cieszyć się tymi fantastycznymi postaciami ze świata „Legacy of the Beast”. Miika Tams, VP Games i Product Lead dla „Angry Birds Evolution” powiedział: "Jako wielcy fani metalu jesteśmy zachwyceni, widząc, że nasz hołd dla Iron Maiden kontynuujemy w „Legacy of the Beast”. „Eddie the Bird” był ogromnym hitem w naszej grze i jesteśmy pewni, że gracze Legacy będą mieli mnóstwo radości!"

„Iron Maiden: Legacy of the Beast” to niezapomniane przeżycie w mobilnej przestrzeni RPG - zabiera graczy w niezrównaną, stale rozwijającą się, epicką podróż do gry, za pośrednictwem smartfonów i tabletów. Bezprecedensowa integracja twórczości Iron Maiden pokazała, że gra i jej bohaterowie pojawili się na stronie Maiden „Ed Force One 747”, na butelkach 23 milionów litrów sprzedanego „Trooper Ale”, na kultowych czarnych koszulkach, w filmowych zwiastunach na żywo, w komiksie o tej samej nazwie, ponownie jako miniaturowe kolekcjonerskie figurki i teraz jako tytułowa inspiracja dla europejskiej trasy 2018, która rozpoczyna się w Tallinie w Estonii w sobotę 26 maja 2018 roku.

LINK

dodano: 2018-02-07 18:09:12 przez: Faust

© Sanktuarium - Polski Fan Klub Iron Maiden & Iron Maiden Holdings Ltd. 1999-2013