SanktuariuM - Polski Fan Klub Iron Maiden

Restauracja Nicka McBraina

NICKO McBRAIN założył na Florydzie prywatną restaurację typu „ROCK n ROLL RIBS – The Barbeque Rock & Metal Joint”. Przybytek mieści się na 4651 State Rd 7, Suite 1 - Coral Springs, FL 33076, niedaleko posiadłości perkusisty.

Za projektem stały dwie osoby: Nicko i Rick Baum – słynny restaurator, od 20-tu lat w branży, operujący milionami dolarów, utytułowany mistrz barbequee. Oczywiście za stronę finansową przedsięwzięcia odpowiada NICKO! A oto kilka zdań z oficjalnej notki biograficznej perkusisty:

„Ten człowiek nie potrzebuje rekomendacji. Tak czy inaczej - Nicko McBrain AKA, "Rytm Bestii", jest legendarnym perkusistą największego Metalowego zespołu wszech - czasów IRON MAIDEN! Od ponad 25 lat Nicko krąży po całym świecie, grając wyprzedane koncerty na stadionach, sprzedając miliony płyt i tworząc jedne z najbardziej wpływowych muzycznych wzorców. Nicko wnosi ogromną wiedzę muzyczną i potężną markę Rock n Roll'a. W swoich podróżach, Nicko jada kolacje w jednych z najlepszych restauracji na świecie. Choć zamawia za 200 dolarów talerz "Tatara wołowiny z Kobe, kawior Imperial Beluga i ostrygi Belons ", tudzież butelkę „1975 Chateau Palmer" za 400 dolarów, prywatnie preferuje lepkie żeberka i butelkę Corona ... Tak, Nicko nie tylko stanowi imponującą markę i doświadczenie, ale reprezentuje pasję do wielkiego grilla. Nie wspomnimy, iż jest on niekwestionowaną duszą każdego towarzystwa....”

A co oferuje nam przybytek obu panów:

JEDZENIE: Wyśmienite BBQ, soczyste grille first class, dania sygnowane nazwiskiem artysty.

MUZYKA: Rock 'n Roll w swojej istocie, wspaniała, KLASYCZNA SZKOŁA ROCKA, tyle i aż tyle...

ATMOSFERA: Dzika i pełna zabawy, ze sceną umieszczoną w centrum, specjalnymi efektami, wzmacniaczami i instrumentami. W ofercie dostępność spotkań z właścicielem bez backstage passów! Każdy poczuje się jak VIP!

dodano: 2009-11-01 11:44:19 przez: Faust

© Sanktuarium - Polski Fan Klub Iron Maiden & Iron Maiden Holdings Ltd. 1999-2010