SanktuariuM - Polski Fan Klub Iron Maiden

Kolejne zespoły na Military Camp Festival potwierdzone

Organizatorzy Military Camp Festival, który odbędzie się w kampusie warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej w niedz. 6 czerwca, a którego gwiazdą będzie szwedzka grupa SABATON, potwierdzają występy kolejnych zespołów - U.D.O. i BÖRN AGAIN.

U.D.O. to niemiecka formacja dowodzona przez wielką postać europejskiego ciężkiego grania, weterana (w dniu MCF będzie liczył dokładnie 58 wiosen i 2 miesiące) Udo Dirkschneidera, również współzałożyciela i wieloletniego lidera słynnej grupy ACCEPT. Frontman U.D.O. jest wciąż w doskonałej formie fizycznej i wokalnej, co udowodnił nadwiślańskiej publiczności w lutym br., kiedy to zespół dwukrotnie wystąpił w Polsce. Po tych koncertach liczni polscy fani U.D.O. wpadli w rozpacz sądząc, że nie przyjdzie im już podziwiać u nas swoich ulubieńców - zatem teraz mają powody do radości!
www.myspace.com/udoonline

W skład BÖRN AGAIN wchodzą: Marta Gabriel - wokal, klawisze (Crystal Viper), Martin Albrecht - bas (ex-Stormwitch/Mystic Prophecy/Valley's Eve), Björn Daigger - gitary (ex-Majesty/Civilization One/Dawnrider/Irony) oraz Golem - perkusja (Crystal Viper, ex-Darzamat/Adrenalina). Skład koncertowy uzupełnia znany z grupy Stormwarrior gitarzysta Alex Guth. Ich styl określany jest jako mikstura klasycznego heavy metalu (Dio, Warlock, Stormwitch) oraz nowoczesnego power metalu (Edguy, Blind Guardian, Epica). Występ na MCF będzie koncertowym debiutem zespołu!
www.myspace.com/bornagainofficial

UWAGA: Posiadacze pierwszych 800 zakupionych biletów na Military Camp Festival są uprawnieni do wstępu na afterparty z członkami zespołów oraz gadżetów-niespodzianek, przy czym należy się śpieszyć z zakupem takich biletów, ponieważ ich pula jest już na wyczerpaniu.

BILETY DOSTĘPNE W SIECI EVENTIM I ICH PLACÓWKACH W CAŁEJ POLSCE (PEŁNA LISTA TYCH MIEJSC NA EVENTIM.PL), NP. MEDIA MARKT, SATURN, EMPIK, KOLPORTER, RUCH, A TAKŻE W KLUBIE PROGRESJA.

dodano: 2010-02-18 14:52:55 przez: Rogal

© Sanktuarium - Polski Fan Klub Iron Maiden & Iron Maiden Holdings Ltd. 1999-2010