SanktuariuM - Polski Fan Klub Iron Maiden

Kolejny występ Blaza w Polsce Potwierdzony

W niesamowitej scenerii zamku w Malborku wydarzy się coś równie niesamowitego: pierwszy w Polsce po wydaniu nowego albumu pt. Coat Of Arms koncert Szwedów z SABATON, który poprzedzi pełnowymiarowy występ BLAZE BAYLEY, czyli zespołu byłego wokalisty IRON MAIDEN, wcześniej zagrzmi legendarna heavymetalowa grupa TURBO, a imprezę odpali, jakże pasująca nazwą do okoliczności, lokalna formacja LONT.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie o nazwie COAT OF ARMS MALBORK FEAST rozpoczyna się w pon. 22 lutego. Współorganizatorami COAMF są Muzeum Zamkowe w Malborku oraz miejscowe stowarzyszenie kulturalne Makulatura.

BILETY: SPECJALNA PULA PO 50 PLN DOSTĘPNA TYLKO DO KOŃCA LUTEGO, 60 PLN DO KOŃCA MARCA, 70 PLN OD POCZĄTKU KWIETNIA, 85 PLN W DNIU KONCERTU. SPRZEDAŻ: EVENTIM I ICH PLACÓWKI W CAŁEJ POLSCE (PEŁNA LISTA TYCH MIEJSC NA EVENTIM.PL), NP. MEDIA MARKT, SATURN, EMPIK, KOLPORTER, RUCH.


Dodatkowa informacja dla fanów zespołów SABATON i BLAZE BAYLEY: do końca lutego na stronie internetowej brytyjskiego radia BBC (odsyłacz poniżej) dostępne jest nagranie wywiadu z tym byłym wokalistą Żelaznej Dziewicy oraz doskonałym perkusistą Lawrencem Patersonem przeprowadzonego przez Bruce'a Dickinsona, czyli obecnego wokalistę IRON MAIDEN, w ramach prowadzonego przez niego autorskiego programu muzycznego pt. The Bruce Dickinson Friday Rock Show. Nieco wcześniej (od 19 minuty 15 sekundy do 23 minuty 40 sekundy) w tej samej audycji można usłyszeć utwór zespołu SABATON pt. Metal Crue i krótki komentarz samego Bruce'a!
www.bbc.co.uk/iplayer/b0072kzb/console

dodano: 2010-02-22 11:58:58 przez: Rogal

© Sanktuarium - Polski Fan Klub Iron Maiden & Iron Maiden Holdings Ltd. 1999-2010