Najlepsze i najgorsze trasy w XXI wieku

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

TV WAR
-#Invader
-#Invader
Posty: 171
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 10:31 pm

Najlepsze i najgorsze trasy w XXI wieku

Postautor: TV WAR » pn kwie 08, 2024 10:58 am

Pod względem setu, ale nie tylko

Według mnie

Najlepsze

1.Early Days. Bez żadnych wątpliwości, absolutnie najlepszy set . Co ciekawe mógłby być jeszcze lepszy!
2.Days of Future Past. Jednak te rarytasy z SiT to była duża sprawa.
3.Somewhere Back Time. Do 2012 roku ten set wydawał się niesamowity. Trasa Maiden England sprawiła, ze stał się zwykły, ale fakt jest fakt.
4.AMOLAD part 1. Może nie jestem fanem, ale zagranie całej płyty wymagało zaangażowania.
5.Final Frontier 2010. Ciekawy set z dużą ilością utworów pojawiających się rzadko.

Zastanawiałem się jeszcze nad LOTB, ale tam obiektywnie odświeżyli tylko Ikara. Clansman i Sign musiały się w końcu pojawić. GMETID był całkiem spoko setem (szkoda, że nie widziałem) ale jednak 3/4 to były utwory bardzo ograne.

Najgorsze

1.Maiden England Part 2 (2014). Pójście na tak zwanego chama. Długo byłem na nich wkurzony.
2.Final Frontier 2011. Tragiczny set z zerową przyjemnością dla ludzi nie lubiących nowego Iron Maiden i zmęczonych kotletami
3.AMOLAD part 2 2007. Jedynie troszkę lepszy od tego powyżej bo był Children of the Damned
4.Book of Souls. Children, Powerslave i same słabizny.
5.Legacy of the Beast part 2. To samo co ME w zasadzie, ale tutaj już byłem przygotowany na takie ich zagrywki.

TV WAR
-#Invader
-#Invader
Posty: 171
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 10:31 pm

Re: Najlepsze i najgorsze trasy w XXI wieku

Postautor: TV WAR » pn kwie 08, 2024 11:06 am

Jeszcze dodam tylko, że kierowałem się generalnie trudnością dla nich, oryginalnością, nieszablonowością. Tak tylko pod względem fajności utworów to Legacy of the Beast czy Maiden England to były bardzo dobre setlisty. Z kolei DOFP częściowo była fatalna, no ale starałem się być w miarę obiektywny.

W sumie to ile wybierając najlepsze to miałem pewne wahania, to przy najgorszych już żadnych.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość