brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Rarytasy, rzadkie wydawnictwa, bootlegi - wszystko dla kolekcjonerów Iron Maiden!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Hallowed
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1102
Rejestracja: pt gru 02, 2005 11:21 pm
Skąd: Skąd: Skąd:

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: Hallowed » sob sie 25, 2007 2:26 pm

Powiesiłbym za jaja cwaniaka, który sprzedaje bootlegi.
Dude, it's sick. Choć średnio znam się na zasadach bootlegowych.
Podstawowa i najbardziej pierwsza z pierwszych zasad, to to, że jeżeli zapłacisz choć złotówkę za bootleg (nie za czystą płytkę, za bootleg od kogoś), to zostałeś oszukany. Prawie wszyscy twórcy bootlegów zamieszczają takie info. Te DVD robią fani dla fanów i przede wszystkim ma to być zabawa, a nie trzepanie mamony. No ale trzepią tą mamonę na kimś, kto się w to nie bawi, tylko po prostu chce mieć dany bootleg. No trudno...

Awatar użytkownika
labutanol
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 594
Rejestracja: czw lip 12, 2007 3:44 pm
Skąd: Gorlice/Krosno

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: labutanol » wt sie 28, 2007 6:54 pm

brighter than a 30 thousand fans
bardzo ciekawy i pomysłowy tytuł :B :rocx

jaxa_fett
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 4:34 pm
Skąd: Warszawa

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: jaxa_fett » wt sie 28, 2007 10:47 pm

aha, czyli sytuacja wyglada tak, ze nie ma kontaktu z tworcami, a nawet jesli komus by sie to udalo, to nie ma sposobu, zeby dostac ten bootleg inaczej niz przez wymiane? :cry:

farmer1990
-#Invader
-#Invader
Posty: 247
Rejestracja: śr paź 18, 2006 7:31 pm
Skąd: inąd

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: farmer1990 » sob wrz 01, 2007 5:20 pm

przesrane ;/

Awatar użytkownika
Rikku
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 04, 2007 11:10 am
Skąd: Opole

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: Rikku » sob wrz 01, 2007 7:05 pm

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
czemu??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
When I'm Walking A Dark Road I Am A Man Who Walks Alone...

jajco
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pn gru 22, 2003 8:23 pm
Skąd: Kraków

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: jajco » wt wrz 04, 2007 11:07 pm

no i stało się..wytradeowałem sobie Ostrave od jednego Czecha..aż się zdziwiłem bo w galerii jest kilka moich zdjęc..mogliby chociaż napisać że je użyją czy coś a tak nawet nie odpisali ze nie chca robić trade'u, kompletna cisza..porażka jednym słowem

Awatar użytkownika
wowarz
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: pn lip 11, 2005 12:14 pm
Skąd: Łódź

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: wowarz » śr wrz 05, 2007 5:59 pm

No niestety. Postawa twórców jest żenująca. Rozumiem, że z polakami nie warto już trade'ować, tak? Naszych fanów macie w dupie?

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: Ironkos » czw wrz 06, 2007 3:56 pm

Rozumiem, że z polakami nie warto już trade'ować, tak?
fakt faktem z wymian z polakami mam najgorsze wspomnienia.
Nie odpisywalismy i nie wymienialismy sie bo, albo nie mieliscie nic w zamian co by nam pasowalo albo nie mielismy na to czasu i pieniedzy.

Polecam kupic sobie kamere i przestac caly koncert w bezruchu to bedziecie mieli prawo zrobic z nim co chcecie.
Helloween - Krakow 2005 wrzucilismy na jakiegos torrenta, zeby kazdy mogl sobie sciagnac to teraz jest sprzedawany w japoni za ok 70 zl. Od tego czasu nie spieszy nam sie z wyslaniem tego do kazdej z 50 osob ktore pytaja czy wyslemy to w prezencie.

jajco -> przepraszamy, jezeli zostales tam umieszczony gdzies bez Twojej zgody. Na fotkach ktore umieszczalismy bylismy my, a ze ktos robil sobie wtedy z nami tez foty uznalem za szczegol. Sorki.

Awatar użytkownika
wowarz
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: pn lip 11, 2005 12:14 pm
Skąd: Łódź

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: wowarz » czw wrz 06, 2007 4:21 pm

Polecam kupic sobie kamere i przestac caly koncert w bezruchu to bedziecie mieli prawo zrobic z nim co chcecie.
Helloween - Krakow 2005 wrzucilismy na jakiegos torrenta, zeby kazdy mogl sobie sciagnac to teraz jest sprzedawany w japoni za ok 70 zl.
Co fakt, to fakt, jednak mimo wszystko spora grupa ludzi dzieli się swoimi dziełami za darmo.

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: Ironkos » czw wrz 06, 2007 4:23 pm

Poza tym nie jest to do konca prawda, ze sie z polakami nie wymieniam. Ostatnio z midarohem sie wymienilem. Moze jest chetny sie pochwalic jak sumiennym i solidnym traderem jest...

hellrider
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 261
Rejestracja: sob mar 19, 2005 12:12 am

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: hellrider » czw wrz 06, 2007 4:41 pm

po pierwsze jeśli chodzi o zdjęcia to bębnilismy chyba przez tydzień żeby nam ktoś coś podesłał żeby zrobić jakis polski akcent w galerii. ktoś(nie pamiętam kto) przysłął mi paczkę zdjęć żeby je wykorzystać w ów galerii, więc je tam umieściłem.
ostatnio ktoś zmiksował ostravę naszą z jakąś inną wersją bez naszej wiedzy i zgody, ale nie robimy o to halo. to chyba coś poważniejszego niż pare fotek. poza tym WY chcieliscie się wymieniać za czyste płytki, za kasę lub za bootlegi red hot chili peppers, więc przykro mi. my odwaliliśmy robotę po raz kolejny i nie chcemy żeby to ktoś zeszmacił tak jak ostatnio helloween. macie jakieś głupie pretensje nie wiadomo o co. i dlatego tak bardzo kochamy to forum.

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: Mirdaroh » czw wrz 06, 2007 5:33 pm

Poza tym nie jest to do konca prawda, ze sie z polakami nie wymieniam. Ostatnio z midarohem sie wymienilem. Moze jest chetny sie pochwalic jak sumiennym i solidnym traderem jest...
Fakt faktem ale pisałem o tym wcześniej z Ostravą. Proponowałem coś innego to byłeś jednak stanowczy. Więc spokojnie czekałem aż na hub wejdzie osoba która to ma i ma w miarę dobre łącze aby to nie trwało długo. Co więcej doszło do kolejnej gafy ale też nie z mojej winy ponieważ jak część osób już wie nagrywarka mi siadła. Do dzisiaj czekam na nią (w sumie miesiąc). Oczywiście przepraszam Cię za małe opóźnienie. I zapewniam że to było ostatni raz. Następnym razem w dowód rekompensaty (jeśli jeszcze się będziesz chciał ze mną wymienić) wyśle jako 1 + dorzucę jakieś 2-3 bonusy.

Awatar użytkownika
wowarz
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: pn lip 11, 2005 12:14 pm
Skąd: Łódź

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: wowarz » czw wrz 06, 2007 10:05 pm

WY chcieliscie się wymieniać za czyste płytki, za kasę lub za bootlegi red hot chili peppers,
Tu masz rację - nie każdy jest w stanie znaleźć coś u siebie, czego nie macie Wy, tym bardziej te osoby, które nie zajmują się zbieractwem bootleg'ów, a chciały mieć po prostu pamiątkę z koncertu. Pomijając ten fakt, kulturalnie byłoby każdemu odpowiedzieć, nawet w kilku słowach. A Wy po prostu olewaliście, nie racząc wydobyć słowa. Przykre.

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3190
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: Piwowarus » czw wrz 06, 2007 11:19 pm

Mam Ferrari i każdy z Was może sobie nim pojeździć. Tylko musicie mieć co najmniej Porsche. Choćby to było Wasze największe marzenie, a macie tylko Audi. Inaczej gońcie się leszcze.

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: herki » pt wrz 07, 2007 7:55 am

Ej dobra o co chodzi, oni się napracowali to mogą robić z tym co chcą, też bym chciał to mieć, nie mam nic w zamian to przeboleję. Za parę lat pewnie łatwiej to dostanę ;] Poza tym już wcześniej napisali chyba, że można dostać tylko z wymiany, to czemu się wowarz burzysz, że nie odpisywali ludziom którzy chcieli za free albo czyste płytki?

Awatar użytkownika
wowarz
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: pn lip 11, 2005 12:14 pm
Skąd: Łódź

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: wowarz » pt wrz 07, 2007 2:04 pm

Nie jestem przekonany, czy tylko takim ludziom nie odpisywali. Ja kilkakrotnie wysyłałem link do swojej stronki i nie doczekałem się odzewu. Z resztą tak jak mówiłem, niezależnie, czy chcieliby się wymienić, czy nie w ramach szeroko pojętej kultury odpisać chociażby. Chyba, że kształtujemy pokolenie niemów.

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3190
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: Piwowarus » pt wrz 07, 2007 3:04 pm

Heh, ale dla mnie ciekawe jest to, że piszą o bootlegu na polskim forum, po czym są teksty, że z Polakami nie warto się wymieniać. No to po co w ogóle ta informacja o bootlegu :lol: Poza tym środowisko takich ekstremalnych zbieraczy nie jest chyba tak wielkie i można się dogadać prywatnie, a nie pisać mam bootlega jest fajny i wam nie dam.

jajco
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pn gru 22, 2003 8:23 pm
Skąd: Kraków

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: jajco » sob wrz 08, 2007 1:03 am

jajco -> przepraszamy, jezeli zostales tam umieszczony gdzies bez Twojej zgody. Na fotkach ktore umieszczalismy bylismy my, a ze ktos robil sobie wtedy z nami tez foty uznalem za szczegol. Sorki.
Nie chodzi o to że przez przypadek się znalazłem na Waszych zdjęciach tylko o to że wzięliście moje
ktoś(nie pamiętam kto) przysłął mi paczkę zdjęć żeby je wykorzystać w ów galerii, więc je tam umieściłem.
ostatnio ktoś zmiksował ostravę naszą z jakąś inną wersją bez naszej wiedzy i zgody, ale nie robimy o to halo. to chyba coś poważniejszego niż pare fotek. poza tym WY chcieliscie się wymieniać za czyste płytki, za kasę lub za bootlegi red hot chili peppers, więc przykro mi. my odwaliliśmy robotę po raz kolejny i nie chcemy żeby to ktoś zeszmacił tak jak ostatnio helloween. macie jakieś głupie pretensje nie wiadomo o co. i dlatego tak bardzo kochamy to forum.
biorąc pod uwagę jak nikomu sie niepaliło żeby podesłać Wam zdjęcia całkiem możliwe że poprostu zessaliście je przez link do rapidshare'a który dałem w jednym z postów..szczerze mówiąc srał pies fotki (chociaż coś mi mówiło żeby oszpecić je jakimś podpisem że to moje :cool: ) A co do sprawy wymiany to nie przypominam sobie żebym pisał cokolwiek o pieniądzach za ten bootleg bo nigdy na nagranie koncertowe nie wydam ani złotówki (prędzej czy później z kimś się wymienię), nie propnowałem też 2:1 a RHCP nie mam wywieszonego na liście za to Maidenów i pokrewnych troszkę jest..jedyne o co mogę mieć pretensje to nie o to że najpierw chcieliście wytrade'ować coś od tych najbardziej znanych (czyt. Seb z ead666.com) bo u nich można znaleźć perełki a za bardziej popularny stuff wymienić się z kimś innym tylko że tak Wam to powoli szło i że olewaliście sporą rzeszę osób próbujących się do Was dobić..jak się zaczęła krytyka to oczywiście pojawiliście żeby się bronić (i dobrze). Z drugiej strony strasznie jestem wnerwiony że przez takich ludzi jak Wy polskim traderom chce się rzygać traderami z zagranicy których traktuje się jako lepszych..otóż nic bardziej mylnego bo jakoś Sofia którą nakręcił pewien dobry Austriak znalazła się u mnie jako jednego z pierwszych jeżeli nie pierwszego..wszedzie sa dobrzy i zli traderzy i u nas w kraju i za granica kwestia do rozstrzygniecia pozostaje czy i dlaczego traktuje sie ich w nierówny sposób

to bylem ja
czyli jajco :D

hellrider
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 261
Rejestracja: sob mar 19, 2005 12:12 am

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: hellrider » sob wrz 08, 2007 1:37 pm

z żadnego rapidshara nie zassaliśmy fotek tylko dostaliśmy paczkę od kogoś tam ;)

może z nie wszystkimi polakami się wymieniamy, ale jednak, więc o co chodzi?

to że wolimy się wymienić z ludźmi zaufanymi i mającymi doświadczenie w tych sprawach, a nie z tymi początkującymi, to chyba też nic dziwnego, co?

ja olałem sprawę wymian, bo już się tym nie zajmuje, no chyba że jest to coś ważniejszego.

jajco
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pn gru 22, 2003 8:23 pm
Skąd: Kraków

Re: brighter than a 30 thousand fans - 06-06-2007 - ostrava DVD

Postautor: jajco » sob wrz 08, 2007 1:45 pm

No cóż skoro osoba kolekcjonująca bootlegi od 4 lat jest wg Ciebie początkująca to dzięki bardzo ale długo nie pogadamy..a co do zaufania to nawet Ci znani mogą kiedyś nawalić..przecież cała idea wysyłania sobie paczek w tym samym momencie jest kwestia zaufania..nie jest chyba problemem ustalenie prostej zasady..skontaktowales sie ze mna nie trade'owalismy wczesniej ze soba to wysylasz plytki i jak dojda to wysle do Ciebie. Wszystko da sie zrobic jesli jest choć odrobina dobrej woli z obu stron


Wróć do „Dla Kolekcjonerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość