20/11/2015 - Slash - Łódź

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

GrzegorzCantara
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1128
Rejestracja: pt lip 06, 2012 6:05 pm
Skąd: Warszawa

20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: GrzegorzCantara » śr sie 26, 2015 12:20 pm

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock'n'rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor - już w listopadzie w Polsce wystąpi SLASH!
Będzie to już trzecia wizyta tego artysty w naszym kraju, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators! Slash w Polsce pojawi się w ramach trasy promującej najnowszy krążek muzyka, "World On Fire".

METAL MIND PRODUCTIONS

zaprasza

SLASH

featuring MYLES KENNEDY

and THE CONSPIRATORS

+ support

20.11.2015 - Łódź, Atlas Arena, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY/ W DNIU KONCERTU:
Płyta stojąca: 220/ 240 zł
Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł
Siedzące kategoria 1: 280/300 zł
Siedzące kategoria 2: 240/260 zł
Siedzące kategoria 3: 200/ 220 zł

Bilety w sprzedaży od piątku, 28 sierpnia, godz. 10.00!

BILETY DO NABYCIA NA STRONACH:
www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.biletin.pl, www.tikeria.pl

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' Roses, Slash's Snakepit, Velvet Revolver a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn "Time" umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o'Mine" uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu "Total Guitar", natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem. W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy'ego Page'a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N' Roses Slash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

W 2010 roku Slash zadebiutował solowym albumem zatytułowanym "Slash". Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny był Eric Valentine, a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane's Addiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine Inch Nails). Płyta odniosła niesamowity sukces i wkrótce po premierze Slash wraz z Mylesem Kennedym wyruszył na światową trasę koncertową, a towarzyszyli im jeszcze: gitarzysta Bobby Schneck, basista Todd Kerns oraz perkusista Brent Fitz.

W 2012 roku ukazał się drugi album artysty, "Apocalyptic Love", który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu i tym samym był najwyżej notowanym rockowym krążkiem w tym zestawieniu. W ramach promocji tego albumu artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w wypełnionym do granic możliwości katowickim Spodku, (13 luty, 2013 r.). Z tego albumu pochodzą także takie przeboje tak "You're A Lie" i "Standing In The Sun". W kolejnym roku Slash zadebiutował w świecie filmu, artysta został koproducentem oraz współautorem ścieżki dźwiękowej horroru "Nothing Left To Fear", który wyprodukowany został przez jego firmę producencką Slasher Films.

We wrześniu zeszłego roku ukazał się najnowszy albumu Slasha - "World On Fire", a w listopadzie artysta wraz z zespołem dał niezapomniane show w TAURON Arena Kraków. Płyta nagrana została w sprawdzonym w boju towarzystwie, Slasha tradycyjnie już wspomagali: Myles Kennedy, Todd Kerns i Brent Fitz. Nad produkcją albumu czuwał Michael "Elvis" Baskette (m.in. Alter Bridge, Incubus). Na albumie znalazło się 16 kompozycji, które udowodniają, że artysta znajduje się w swojej życiowej formie! Natomiast na żywo Slash promował ten krążek najpierw w Stanach na wspólnej trasie z Aerosmith, a jesienią zawitał do Europy. We wrześniu zeszłego roku wraz z zespołem nagrał "LIVE AT THE ROXY 9/25/14", zapis tego niezwykłego koncertu wydany został na DVD, Blu - Rayu, 3 LP oraz 2 CD. Artysta zaangażował się także w produkcję kolejnego horroru, "The Hell Within", a na wrzesień i październik tego roku ogłoszona właśnie została kolejna część trasy koncertowej Slasha, która obejmie Amerykę Północną, a następnie artysta pojawi się na Starym Kontynencie i w ramach europejskiego tournée 20 listopada wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Zapraszamy!

Więcej informacji:
http://slashonline.com/
https://twitter.com/#!/slash
https://www.facebook.com/Slash
http://www.youtube.com/slash
www.metalmind.com.pl

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: WICKER MAN » śr sie 26, 2015 12:40 pm

Czyżby ostatni polski koncert Slasha przed reunion Gunsów? :twisted:

Awatar użytkownika
Papa
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 676
Rejestracja: ndz cze 16, 2013 9:29 pm

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: Papa » śr sie 26, 2015 12:43 pm

Co ten Slash, tak bardzo mu się nasze pierogi spodobały, że znów do nas wraca? :wink:

Swoją drogą, krążą plotki o reunion z okresu Appetite For Destruction, mieliby zagrać na Soundwave w przyszłym roku. Info pochodzi od Jamesa Younga, właściciela słynnego Cherry Bar, który miał dostać info od rzekomo godnego zaufania źródła.

http://www.ultimate-guitar.com/news/ent ... tival.html

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: mic7 » śr sie 26, 2015 12:52 pm

Czyżby ostatni polski koncert Slasha przed reunion Gunsów? :twisted:
Byłoby pięknie :) Każde pieniądze bym dał :!:

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: WICKER MAN » śr sie 26, 2015 1:18 pm

Raczej to już tylko kwestia czasu... Slash z Axl'em zakopali topór wojenny więc nic już nie stoi na przeszkodzie, a kasa jaką położyli im na stole jest raczej gigantyczna i na pewno zmotywowała ich do zawarcia rozejmu. ;)

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2854
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: Lando » śr wrz 02, 2015 10:26 am

Mieć Slasha kilka minut piechotą od domu i nie skorzystać to grzech ! Będę o ile się szybko nie wyprzeda :)
Night Mistress Fan Club Łódź

Awatar użytkownika
Kuba
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1706
Rejestracja: pn mar 21, 2005 9:08 pm
Skąd: Kraków

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: Kuba » śr wrz 02, 2015 11:55 am

Będę o ile się szybko nie wyprzeda :)
W ogóle się nie wyprzeda :P

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5271
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: thorgal_30 » śr wrz 02, 2015 1:06 pm

Ja raczej do Pragi - rok temu Wiedeń... nawet po uwzględnieniu dojazdów cały czas wychodzi taniej - więc jak tylko mogę to tym Bandytom zarabiać dawał nie będę.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: hipcio_stg » wt wrz 08, 2015 2:22 pm

Jeżeli się zejdą to an pewno odhaczę ich koncert!

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: mic7 » wt wrz 08, 2015 3:37 pm

Będę o ile się szybko nie wyprzeda :)
W ogóle się nie wyprzeda :P
No własnie....jestem ciekawy jak idzie sprzedaż i ile ludu będzie w listopadzie , biorąc pod uwagę,że to nie pierwszy gig Slasha u nas 8)

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: mic7 » sob lis 14, 2015 6:20 am

Postanowione,jadę ! Tym bardziej ,że dorwałem bilet na płytę z prawie 50% zniżką :-)

Awatar użytkownika
Wlo
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 06, 2013 10:52 pm

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: Wlo » wt lis 17, 2015 11:20 pm

Sprzedaż biletów idzie bardzo średnio, ale co najmniej płyta będzie zapełniona :P do zobaczenia na gc ;)

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5271
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: thorgal_30 » czw lis 19, 2015 2:23 pm

Z Górnego Śląska ktoś się wybiera?
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: mic7 » sob lis 21, 2015 2:48 pm

Przyjechałem na Slasha i dostałem to co chciałem ale bez wzniesień.Koncert odegrany poprawnie ,Slash bardzo statyczny mało się ruszał to już nie to co w latach 90-tych na Gunsach ale z drugiej strony mała scena (bez bajerów i telebimów) i lata nie te więc nie ma co oczekiwać.Najlepsze momenty to świetnie zagrane You Could be mine ,Starlight i Anastasia -czekałem na ten numer :) Rocket Queen z wplecioną 11-minutową solówką Slasha no i jak chyba wiecie chłodno przyjęta Doda (śpiewała Sweet Child O' Mine a Myles grał na gitarze) - https://www.youtube.com/watch?v=ZVYz1wXFexY pierwsze słowa gościa obok mnie kiedy Doda wyszła na scenę to "wyp..." :B i w takim właśnie sensie ludzie wypowiadali się o Dodzie i ogólnie był niezły szok :mryellow: ale jak dla mnie Doda bardzo przyzwoicie zaśpiewała swoją wersję przeboju Gunsów :) nie ma się co czepiać ,ale jak wiadomo w Polsce sami krytykanci. W sumie BARDZO słaba frekwencja była - nie widziałem jeszcze tak pustej Atlas Areny - dalsze trybuny świeciły pustkami (ludzie widząc puste miejsca przesiadali się bliżej) ,GC jeszcze w miarę ale płyta(stałem na płycie) była zajęta może w 1/3 - zero ścisku no może pierwsze kilka rzędów od barierek oddzielających płytę od GC (w końcu trzeci występ Slasha)
No i fajna akcja Antyradia z tymi cylindrami (kto miał bilet na GC dostawał przy wejściu na Goldena cylinder )- chętnych było oczywiście więcej niż samych kapeluszy :P ale ludzie z GC oddawali innym swoje cylindry po czym jeszcze raz wchodząc pod scenę dostawali nowe(sam zdobyłem w ten sposób dwa :wink: )
Podsumowując dobry wyjazd i już po siedmiu godzinach od zakończenia koncertu byłem w domu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Papa
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 676
Rejestracja: ndz cze 16, 2013 9:29 pm

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: Papa » sob lis 21, 2015 4:09 pm

Myślałem nad wyjazdem, ale widzę, że dobrze zrobiłem odpuszczając sobie. Za takie ''niespodzianki'', to ja dziękuje.

Awatar użytkownika
Wlo
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 06, 2013 10:52 pm

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: Wlo » ndz lis 22, 2015 2:22 am

Mimo niewielkich problemów z nagłośnieniem, koncert Slasha na wysokim poziomie. Rocket Queen miazga. I wszystko było dobrze do momentu, kiedy Slash zaprosił "killer, very talented and beautiful... Doda"... Na Sweet Child... Do końca koncertu czułem zażenowanie.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9851
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: krusejder » ndz lis 22, 2015 9:58 am

... i już po siedmiu godzinach od zakończenia koncertu byłem w domu :mrgreen:
rowerem wracałeś ?? :D
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: mic7 » ndz lis 22, 2015 9:22 pm

O 2:15 Polski Bus ,po 4 byłem na Młocinach to jeszcze godzinkę zaczekałem na tramwaj (6) potem godzinka jazdy na pętle + 15 minut z buta ,golę się ,jem śniadanie i idę spać 8) :P

Awatar użytkownika
TeoDoor
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 07, 2015 1:05 pm
Skąd: Dzikie Pola

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: TeoDoor » wt lis 24, 2015 9:33 pm

Cieszę się że nie dotarłem na ten koncert, Slash i Doda - jezzuuu tragedia. Pozostanie mi w pamięci zawalisty gig z e Spodka.

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2854
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: 20/11/2015 - Slash - Łódź

Postautor: Lando » pt gru 04, 2015 5:49 pm

Byłem, widziałem, jestem zadowolony "-) frekwencja może nie powaliła, ale było warto :-D Pierwszy raz wziąłem trybuny i muszę przyznać, że nareszcie coś widziałem, wygodnie siedziałem... :-) chyba stary już jestem... :-D
Night Mistress Fan Club Łódź


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości