Newsy muzyczne

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
kam
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1599
Rejestracja: pt gru 02, 2011 5:27 pm
Skąd: Stolica

Re: Newsy muzyczne

Postautor: kam » czw kwie 19, 2018 11:11 pm

Z Myslovitz odszedł wokalista Michał Kowalonek. Mimo to zespół będzie grał dalej. W sumie nie wiem po co, bo z odejsciem Rojka w 2010 czy 2011 powinni się rozwiązać i założyć coś nowego skoro mieli dalej wolę grania.

Awatar użytkownika
kam
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1599
Rejestracja: pt gru 02, 2011 5:27 pm
Skąd: Stolica

Re: Newsy muzyczne

Postautor: kam » pt kwie 20, 2018 7:25 am

Dziś w koncu ma premiera nowa plyta A Perfect Circle! Wlasnie slucham... :-)

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zakkahletz » pt kwie 20, 2018 8:18 am

Z Myslovitz odszedł wokalista Michał Kowalonek. Mimo to zespół będzie grał dalej. W sumie nie wiem po co, bo z odejsciem Rojka w 2010 czy 2011 powinni się rozwiązać i założyć coś nowego skoro mieli dalej wolę grania.
W sumie racja, ale skoro tego nie zrobili wtedy, to teraz jest szansa znaleźć na wokal kogoś fajnego i odświeżyć zainteresowanie fanów i mediów, wydać nową płytę etc.

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4090
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Mr. M » pt kwie 20, 2018 1:35 pm

W sumie racja, ale skoro tego nie zrobili wtedy, to teraz jest szansa znaleźć na wokal kogoś fajnego i odświeżyć zainteresowanie fanów i mediów, wydać nową płytę etc.
Ja bym to inaczej ujął. Znaleźć na wokal kogoś fajnego, odświeżyć zainteresowanie fanów i mediów oraz wydać nową płytę to próbowali zrobić w 2013, ale po prostu nie wyszło :wink: Co prawda wersji z Kowalonkiem nie udało mi się zobaczyć na żywo, bo zespół zaczął grywać głównie na jakichś festynach w Pcimiach Dolnych, gdzie pewnie 95% przypadkowej widowni nie miało pojęcia o jakiejś zmianie wokalisty :lol: 2 lata temu bodajże była taka sytuacja, że grali na takim spędzie niedaleko mnie, ale że była to tak znana i rozreklamowana impreza, że dowiedziałem się po fakcie :lol:
Także liczę, że tym razem się uda, bo "stare" płyty uwielbiam i może ich magia gdzieś się odnajdzie w możliwościach twórczych zespołu przy kolejnym nowym otwarciu :mryellow:

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7518
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Saimon1995 » pt kwie 20, 2018 2:28 pm

Z Myslovitz odszedł wokalista Michał Kowalonek. Mimo to zespół będzie grał dalej. W sumie nie wiem po co, bo z odejsciem Rojka w 2010 czy 2011 powinni się rozwiązać i założyć coś nowego skoro mieli dalej wolę grania.
Nie da się ukryć, mogli spokojnie zmienić szyld. Gdyby dobrze zadziałał marketing, ze sprzedażą itd. nie mieliby z pewnością problemu. Album z Kowalonkiem, choć nie odniósł sukcesu jak wcześniejsze krążki, trzymał poziom. Wczoraj sobie całość, po przeczytaniu oficjalnego oświadczenia Myslovitz na FB, odpaliłem i zdanie w tym temacie nie zmieniam. Dobry, równy album.

Dobrze jednak, że się rozstali - ostatnio Kowalonek działa dosyć mocno pod szyldem Snowman, od premiery "1,577" minęło już 5 lat, w obozie działo się nie wiele (rzeczywiście, marketing grupy kuleje, koncerty były słabo promowane itd.), a coś chyba musi, żeby jednak rynek o nich zupełnie nie zapomniał.

Oczywiście, większość (jeśli nie wszyscy!) fanów życzyłaby sobie, aby wrócił Artur Rojek. Też bym chciał, ale - na chwilę obecną - to wydaje się mało realne (żeby nie napisać: niemożliwe). Chociaż... w muzycznym świecie nie raz dochodziło do sytuacji, że do pojednania - które wydawało się czymś niemożliwym - dochodziło wcześniej lub później...

Trzymam kciuki za chłopaków, bo to świetni muzycy, którzy jednak ostatni czas trochę przespali. Zobaczymy czy skład z nowym (tymczasowym?) wokalistą wypali. Oby jednak jak najszybciej wydali kolejny studyjny album, nie ma na co czekać teraz!

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Michał » pt kwie 20, 2018 5:16 pm

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 7973092317

Immortal:
11.05.18 singiel
06.07.18 nowy album

Mocno się jaram
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
syzygy
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5049
Rejestracja: śr lip 13, 2005 9:56 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: syzygy » pn kwie 23, 2018 9:18 pm


Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7518
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Saimon1995 » wt kwie 24, 2018 5:49 pm

Otóż to! Na taki powrót czekałem. Utwór naprawdę bardzo dobry. Czekam z wypiekami na nadchodzący album.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zakkahletz » śr kwie 25, 2018 11:34 pm

Świetna nowa piosenka od Lordi i dodatkowy plus za temat, bo nie lubię kotów. :mryellow:
www.youtube.com/watch?v=a2NcUdxmaz8

BTW, uważam, że ta załoga pasowałaby na support dla IM. Ktoś z Was wie, czy był już taki przypadek?

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9849
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: krusejder » śr kwie 25, 2018 11:47 pm

Daj spokój z Lordim! Na koncercie dają tak czerstwy plejbek, że żal sempiternę ściska
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zakkahletz » czw kwie 26, 2018 2:10 pm

:roll: Oj, to sorki, nigdy nie byłem (i raczej nie będę) na ich gigu.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Michał » śr maja 02, 2018 3:45 pm

KONCERT MARDUK W RZESZOWIE ODWOŁANY!!

Wydarzyła się rzecz niespotykana. Od początku ogłoszenia koncertu Marduk w Rzeszowie były wywierane na nas i na klub naciski, żeby ten koncert odwołać. Sytuacja zdecydowanie nasiliła się wczoraj i dziś. Klub, tylko dzisiejszego dnia, miał kontrolę Policji a także Sanepidu. W dniu wczorajszym nieznany sprawca włamał się nawet do klubu i ukradł wodomierz i kawałek rury, odcinając klub od bieżącej wody. Na tej też podstawie Sanepid wstrzymał działalność klubu LifeHouse (do czasu przywrócenia w klubie wody bieżącej). Klub zrobił wszystko, żeby koncert się odbył (zamówił przenośne toalety, umywalki, zbiornik przeciwpożarowy, a nawet na wszelki wypadek agregat prądotwórczy). Niestety siła nacisków politycznych oraz z różnych urzędów okazała się zbyt duża. Z przykrością musimy odwołać dzisiejszy koncert, mimo że zespoły są w Rzeszowie, a scena jest gotowa. Nigdy w naszej histori nie było takiego natężenia nacisków, pism od adwokatów i kontroli. Nie byliśmy również w stanie przenieść koncertu do innego miejsca, gdyż kontrole pojawiły się dopiero dziś (a woda została odcięta w nocy).

Zakupione bilety kolekcjonerskie można zwracać w punktach sprzedaży. Bilety z sieci Eventim będzie można zwracać po długim weekendzie, jak tylko zostanie przyjęta dyspozycję zwrotu.
na usta cisną się słowa "Ja pierdole..."
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Wardrumdrums

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Wardrumdrums » śr maja 02, 2018 3:56 pm

dawno nie slyszlaem o takim kretynstwie, masakra

Python
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 847
Rejestracja: wt lut 18, 2014 3:54 pm
Skąd: Wrocław

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Python » śr maja 02, 2018 7:32 pm

Gibson składa wniosek o upadłość :shock:

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4548
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Newsy muzyczne

Postautor: MaidenFan » czw maja 03, 2018 1:59 pm

KONCERT MARDUK W RZESZOWIE ODWOŁANY!!

Wydarzyła się rzecz niespotykana. Od początku ogłoszenia koncertu Marduk w Rzeszowie były wywierane na nas i na klub naciski, żeby ten koncert odwołać. Sytuacja zdecydowanie nasiliła się wczoraj i dziś. Klub, tylko dzisiejszego dnia, miał kontrolę Policji a także Sanepidu. W dniu wczorajszym nieznany sprawca włamał się nawet do klubu i ukradł wodomierz i kawałek rury, odcinając klub od bieżącej wody. Na tej też podstawie Sanepid wstrzymał działalność klubu LifeHouse (do czasu przywrócenia w klubie wody bieżącej). Klub zrobił wszystko, żeby koncert się odbył (zamówił przenośne toalety, umywalki, zbiornik przeciwpożarowy, a nawet na wszelki wypadek agregat prądotwórczy). Niestety siła nacisków politycznych oraz z różnych urzędów okazała się zbyt duża. Z przykrością musimy odwołać dzisiejszy koncert, mimo że zespoły są w Rzeszowie, a scena jest gotowa. Nigdy w naszej histori nie było takiego natężenia nacisków, pism od adwokatów i kontroli. Nie byliśmy również w stanie przenieść koncertu do innego miejsca, gdyż kontrole pojawiły się dopiero dziś (a woda została odcięta w nocy).

Zakupione bilety kolekcjonerskie można zwracać w punktach sprzedaży. Bilety z sieci Eventim będzie można zwracać po długim weekendzie, jak tylko zostanie przyjęta dyspozycję zwrotu.
na usta cisną się słowa "Ja pierdole..."
Wstyd mi za moje miasto! Już od dawna były różne pozwy, straszenia i nie wiadomo co. Zresztą ten klub niestety chyli się ku upadkowi, starszemu społeczeństwu nie podobają się koncerty, które są tam organizowane, a do tego klub jest w centrum miasta na bardzo atrakcyjnej działce, którą miasto chce wykorzystać w innych celach.

Deleted User 2259

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Deleted User 2259 » czw maja 03, 2018 2:01 pm

Byly w koncu jakies protesty? bo cos takiego widzialem na fb, ze maja cos robic.

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4548
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Newsy muzyczne

Postautor: MaidenFan » czw maja 03, 2018 2:07 pm

Aż na tyle sprawy nie śledziłem, na koncert nie miałem zamiaru iść, bo nie mój styl muzyki, ale i tak patola. XXI wiek i takie coś, tylko tutaj mogło się wydarzyć. Najgorsze, że stoją za tym organizacje polityczne i nikt za to nie beknie.

PanPrezes
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1714
Rejestracja: czw paź 21, 2010 5:06 pm
Skąd: Żywiec

Re: Newsy muzyczne

Postautor: PanPrezes » pt maja 04, 2018 11:06 am

Wstyd mi za moje miasto! Już od dawna były różne pozwy, straszenia i nie wiadomo co. Zresztą ten klub niestety chyli się ku upadkowi, starszemu społeczeństwu nie podobają się koncerty, które są tam organizowane, a do tego klub jest w centrum miasta na bardzo atrakcyjnej działce, którą miasto chce wykorzystać w innych celach.
Czyli chodzi tylko o pieniążki, a nie żadne względy ideologiczne.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Michał » pt maja 11, 2018 9:13 pm

Nowy Immortal
https://youtu.be/c5uP9PlEDro
Nudy.
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Deleted User 2259

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Deleted User 2259 » sob maja 12, 2018 3:09 pm



Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: johnny_o, Max323, Vengenz i 3 gości