40 rocznica nagrań dla BBC

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 40 rocznica nagrań dla BBC

Postautor: mic7 » pn lis 25, 2019 8:58 am

Ja już nawet tego nie kasuje ,niech się młodziaki wyszaleją ,później jeszcze od boomerów i ubecji wyzwą choć temat dawno nie jest na temat :)
no to co ? LOL XD

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9452
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: 40 rocznica nagrań dla BBC

Postautor: blackcocker » pn lis 25, 2019 11:33 am

Szkoda energii i czasu ;) To forum obsiadło kilku mentalnych dzieciaków, którzy myślą że są tacy inteligentnie zabawni, bo śmieszkują i kręcą "lol kontenty" gdzie tylko się da.
Oj naprawdę. Aż tacy wszyscy tutaj delikatni? Nikt nie został obrażony, zwyzywany. Ten temat od początku był syfem, my dodaliśmy tutaj niewiele, ale trochę wartości merytorycznej. Chyba, że ktoś lubi czytać po raz kolejny o tym, że "MOŻE KTOŚ Z ZAGRANICY SIEDZI I TŁUMACZY POLSKIE FORUM IRON MAIDEN, ŻEBY PRZEKAZAĆ STEFANOWI POMYSŁY WYDAWNICZE FANÓW". Mogę to skomentować tylko w jeden sposób:
LOL XD
To forum poza paroma osobami, które piszą, że będą na koncercie zespołu X i biorącymi udział w survivorach, nie żyje. A NIE! Zapomniałem o wspaniałych tematach, gdy Maideni ogłoszą trasę i wszyscy szaleją zapisując dziesiątki stron totalnie O NICZYM. O jest jeszcze temat o nowej płycie, w którym jest nawalone tyle bullshitu, że jakby ktoś zza granicy faktycznie to tłumaczył to by się zesrał na rzadko ze śmiechu XD
Poziom tego forum... hehe...
Kusy cały w ekstrementach
Gownoooooooooooooo
Wybrałeś dwie wypowiedzi jednej osoby, która słynie z pisania takich rzeczy, więc to już się nazywa manipulacja faktami. Jeśli nikt z Was, Panowie, nie lubi się pośmiać i uważa, że 50 stron o coverbandach IM jest ok, a żarty z niestworzonych wymysłów niektórych już nie... w takim razie OK BOOMERS, przykro i tyle ;)
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 40 rocznica nagrań dla BBC

Postautor: mic7 » pn lis 25, 2019 11:51 am

Lochinvar,gumbyy ,co by tu jeszcze obśmiać żeby było jeszcze bardziej śmiesznie ,może jakieś nowe emoty wymyślimy bo to xD i lol to już oklepane

Ps pytałem ostatnio ludzi o połowę młodszych od siebie co to jest ten boomer ale nikt nie wiedzial.Aha Ci ludzie są na fejsbukach itp.

PS2 temat od początku wcale nie był syfem i napewno autor tematu nie miał w zamiarze robić tu syfu...

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9452
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: 40 rocznica nagrań dla BBC

Postautor: blackcocker » pn lis 25, 2019 11:58 am

14.11.1979 r. Studio 6, BBC Radio 1 Friday Rock Show. Nagrania jeszcze z Tonym Parsonsem. Można powiedzieć, że od tej daty należy liczyć początek klasycznego czy jak inni mówią true metalu. Iron Maiden, Running Free, Transylwania, Sanctuary. Sama klasyka. Krótko, zwięźle i na temat. Nie wiem jak wyglądała oryginalna produkcja tych nagrań ale remastering z Eddie's Archives brzmi znakomicie. :jee:
Tak XD pisanie o true metalu jest bardzo poważne i niesyfiaste XD Jeszcze nazywanie Maiden początkami tego "nurtu"(?), nie wiem jak zdefiniowac true metal XD
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 40 rocznica nagrań dla BBC

Postautor: mic7 » pn lis 25, 2019 12:16 pm

To się nie odzywaj jak nie masz nic do dodania,taka prośba.
I załóż swój temat w odpowiednim dziale jeśli chcesz się wypowiedziec na poważnie.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość