WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących innych zespołów.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9527
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Postautor: Schizoid » pt cze 24, 2022 2:45 pm

Zabawę podejrzałem na Reddicie, ale tutaj też się sprawdzi i chyba wcześniej jeszcze nie robiliśmy czegoś takiego.

Otóż gra polega na głosowaniu na kolejne utwory, które chcielibyśmy zobaczyć w najlepszym z możliwych setów danej kapeli. Zasady są proste: na poszczególne miejsce wchodzi kompozycja z największą ilością głosów. Aleeeee... Żeby nie było za pięknie, kierujemy się regułami, które wyznacza sama kapela. Czyli w przypadku Iron Maiden (które naturalnie chciałbym wyznaczyć jako pierwsze), głosować można tylko na kawałki zagrane w ich historii, utwory Di'Anno i Blaze'a pojawić się mogą tylko te, które Bruce już śpiewał, a ponadto jedno miejsce jest z góry zarezerwowane dla tytułowego z debiutu. Bierzemy pod uwagę obecny skład danej grupy (lub ostatni z działających, jeśli zespół się rozpadł). W secie muszą też znaleźć się jakieś evergreeny - ale tu już zależnie od artysty, powinno być ich albo mniej, albo więcej (lub w niektórych przypadkach możliwe jest pewnie, że w ogóle).

Wstępnie przewiduję wspomniane już Maiden, z którym chciałbym wystartować pod wieczór, a następnie Judasów, Kinga Diamonda i Mercyful Fate - te kapele znam na tyle, że mogę to jakoś sensownie poprowadzić. Natomiast pewnie byliby chętni też na Metallikę, czy inne Anthraxy, ale wtedy prowadzącym musi być ktoś, kto ogarnia temat lepiej ode mnie.

Głosujemy codziennie, na zasadach survivorowych.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17211
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Postautor: pz » pt cze 24, 2022 3:10 pm

Brzmi ciekawie.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Deleted User 8107

Re: WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Postautor: Deleted User 8107 » pt cze 24, 2022 3:21 pm

No wchodzę w to

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Postautor: Bon Dzosef » pt cze 24, 2022 3:35 pm

Megadeth
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Deleted User 8107

Re: WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Postautor: Deleted User 8107 » pt cze 24, 2022 3:37 pm

Schizoid, moze napisz o tym w dziale Iron Maiden, na pewno sporo osób by wzięło udział.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3696
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Postautor: Geri666 » pt cze 24, 2022 4:50 pm

jedziem

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9527
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Postautor: Schizoid » pt cze 24, 2022 4:59 pm

A, jeszcze jedno, bo tego nie wspomniałem. Długość setlisty uzależniona jest od ostatnich występów grupy. Czyli Iron Maiden dostanie 15 slotów. 4 z nich mogą stanowić kolosy, bo tyle jest ich obecnie w repertuarze koncertowym. Nie chcemy też tych muzyków zabić, więc weźcie poprawkę na ich obecną kondycję i możliwości. Wybierając poszczególny utwór, fajnie by było to jakoś uargumentować. No i ważne: to, że jakiś kawałek nie załapał się na przykład w głosowaniu trzecim, nie znaczy, że nie ma szans na któreś z późniejszych miejsc. Robiłem już symulację, jak taka setlista mogłaby wyglądać przy wspomnianych warunkach i choć są dość surowe, to można bardzo ciekawe rzeczy poukładać :D

Zarzuciłem temat w dziale IM, więc dam ludziom te 3h i start o 20.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Postautor: Michał » pt cze 24, 2022 8:31 pm

Czy to przy okazji temat na komentarze tego głosowania? :B

U mnie topka otwieraczy prezentuje sie tak:


1. Moonchild
2. Murders in the rue morgue
3. Aces high
4. If eternity
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
Wakterstein
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 365
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 2:01 am

Re: WYBIERAMY SETLISTĘ - ZASADY

Postautor: Wakterstein » sob cze 25, 2022 12:47 am

A, jeszcze jedno, bo tego nie wspomniałem. Długość setlisty uzależniona jest od ostatnich występów grupy. Czyli Iron Maiden dostanie 15 slotów. 4 z nich mogą stanowić kolosy, bo tyle jest ich obecnie w repertuarze koncertowym. Nie chcemy też tych muzyków zabić, więc weźcie poprawkę na ich obecną kondycję i możliwości. Wybierając poszczególny utwór, fajnie by było to jakoś uargumentować. No i ważne: to, że jakiś kawałek nie załapał się na przykład w głosowaniu trzecim, nie znaczy, że nie ma szans na któreś z późniejszych miejsc. Robiłem już symulację, jak taka setlista mogłaby wyglądać przy wspomnianych warunkach i choć są dość surowe, to można bardzo ciekawe rzeczy poukładać :D

Zarzuciłem temat w dziale IM, więc dam ludziom te 3h i start o 20.
Czemu nie, niech będą same kolosy, a koncert będzie się nazywał "From here to Eternity - Death after Live" :D


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość