Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5579
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Sardi » pn sty 10, 2022 1:58 pm

Jezu, Riotboty znowu w zmowie
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9523
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Schizoid » pn sty 10, 2022 2:00 pm

No według dzisiejszych dwudziestoparoletnich znafców metalu nie można czerpać przyjemności ze słuchania Pleasure to Kill, Sarcofago - I.N.R.I. czy innych D.R.I. albo G.B.H. bo to było dobre jak się miało naście lat i było graniem dedykowanym dzieciom i prostakom :) :wink:
Dosłownie nikt tak nie napisał xD Dzosef skrytykował płytę Kreatora i tyle. Oblężona twierdza w formie.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Bon Dzosef » pn sty 10, 2022 2:35 pm

Więc już nie wiem teraz czy śmiałeś z tego jaka muzykę wtedy uwielbiałeś? Było to dla Ciebie denne i prymitywne czy nie? Bo jednego dnia piszesz jedno, a drugiego zupełnie co innego.
Nie, śmieje się z tej muzyki. Bo jest śmieszna jak jej dzisiaj slucham. Natomiast zajawka na nią w określonym wieku jest czymś normalnym. Potem zresztą dokładniej to rozpisalem.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Bon Dzosef » pn sty 10, 2022 2:38 pm

Tobie się chyba wydaje, że heavy metal to wtedy było podejście na zasadzie "im ostrzej tym bardziej będzie heavy metalowo".
Co jest bardziej metalowe: These Chains czy Live Wire?

Ciekawostka: debiut Motley przesłuchałem dopiero po ktorejs dyskusji na Sanatorium. I w sumie się zaskoczylem, meskie granie z pazurem, nie to co smęty na Turbo czy innym SfV. Motley Crue nigdy nie nagraliby takiego przeboju jak Another Thing Coming
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Zdan » pn sty 10, 2022 2:46 pm

Chyba w okresie jedynki bo potem zdarzało im się sadzić jak "POTĘŻNE" hity jak "Home Sweet Home" ;)

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Bon Dzosef » pn sty 10, 2022 2:47 pm

A to nie wiem, nie znam :D
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Zdan » pn sty 10, 2022 2:50 pm

To polecam nie mówić "nigdy" ;) Zdarzyło im się popełnić podobne tematy w swojej karierze ;)

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14821
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: LukaSieka » pn sty 10, 2022 5:17 pm

No według dzisiejszych dwudziestoparoletnich znafców metalu nie można czerpać przyjemności ze słuchania Pleasure to Kill, Sarcofago - I.N.R.I. czy innych D.R.I. albo G.B.H. bo to było dobre jak się miało naście lat i było graniem dedykowanym dzieciom i prostakom :) :wink:
Dosłownie nikt tak nie napisał xD Dzosef skrytykował płytę Kreatora i tyle. Oblężona twierdza w formie.
Osobiście kilkanaście razy słyszałem, kiedy ktoś wypowiadał się właśnie w taki sposób pozując na kogoś kto już wie czego dobrze jest słuchać po skończeniu tylu i tylu lat.
Motley Crue nigdy nie nagraliby takiego przeboju jak Another Thing Coming
Buehehehehehehehehehe. Nie no, jebałem na ryj.

https://www.youtube.com/watch?v=g83dXwRkPhg
Ten kawałek na pewno przerasta swoją drapieżnością i pazurem wszystkie ze "Screaming For Vengeance" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Widać w tym momencie dosadnie jakie masz pojęcie o tym o czym piszesz, zwłaszcza pisząc, że by NIGDY NIE NAGRALI :lol: :lol: :lol:
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
octavian
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3099
Rejestracja: pn lis 30, 2015 9:34 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: octavian » pn sty 10, 2022 5:29 pm

A to nie wiem, nie znam :D
Kiedy czytam takie wpisy to mam wrażenie że Dzosef pisze takie farmazony dla zgrywy i próbuje być kimś pokroju Vorgela bo prawdę mówiąc już nawet śmiesznym nie jest tylko głupie takie kompromitowanie się podczas pisania że Motley Crue by nigdy nie nagrali takiego przeboju jak You've Got Another Thing Comin' :D :D. Oni nagrywali takie rzeczy na późniejszych płytach że You've Got Another Thing Comin swoim rockerskim zacięciem przy Motleyowych lukrowanych balladkach wali w głowę niczym Mike Tyson.
A do tego później jeszcze przyznaje się ze tego "nie zna" i nie ma pojęcia o czym pisze :facepalm:

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Bon Dzosef » pn sty 10, 2022 6:13 pm

A to nie wiem, nie słucham Motley az tak wnikliwie jak wy chłopaki.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
octavian
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3099
Rejestracja: pn lis 30, 2015 9:34 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: octavian » pn sty 10, 2022 6:15 pm

A to nie wiem, nie słucham Motley az tak wnikliwie jak wy chłopaki.
To albo piszesz twierdząco ze Motley nigdy by nie nagrali takiego czy innego numeru przy tym się kompromitując albo wychodzi na to że nie masz pojęcia o czym piszesz w zasadzie kompromitując sie w podobny sposób. Nie ma co owijać w bawełnę kota do góry ogonem

Awatar użytkownika
Djuk_416
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3134
Rejestracja: wt lis 24, 2015 8:29 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Djuk_416 » pn sty 10, 2022 6:23 pm

Motley Crue nigdy nie nagraliby takiego przeboju jak Another Thing Coming
Buehehehehehehehehehe. Nie no, jebałem na ryj.

https://www.youtube.com/watch?v=g83dXwRkPhg
Ten kawałek na pewno przerasta swoją drapieżnością i pazurem wszystkie ze "Screaming For Vengeance" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Widać w tym momencie dosadnie jakie masz pojęcie o tym o czym piszesz, zwłaszcza pisząc, że by NIGDY NIE NAGRALI :lol: :lol: :lol:
To są właśnie znafcy tematu pozujący na fachowców którzy przesłuchali kilka płyt na krzyż i później po dorwaniu się do klawiatury wypisują rożne podobne pierdoły na forach

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3696
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Geri666 » pn sty 10, 2022 6:25 pm

wg mnie Keeper of the seven keys jest trochę przereklamowany. Obie płyty.

Jak kiedyś jarałem się Helloweenami, to teraz wróciłem do tej muzyki po około 10 latach przerwy i melodie wydają mi się takie typowo niemieckie, kwadratowe. Takie denno radosno głupawe.

Jakoś nie mogę tego już słuchać, mimo super poziomu technicznego wszystkich członków zespołu. Aż sam się zdziwiłem.

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14821
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: LukaSieka » pn sty 10, 2022 6:37 pm

A to nie wiem, nie słucham Motley az tak wnikliwie jak wy chłopaki.
Widzę, że pewnie co niektórym wyda się to dziwne, ale akurat ja zanim się wypowiem (tym bardziej w tak pewny sposób) na temat danego zespołu, to najpierw go posłucham. To takie jak widać dziwactwo, ale ja już akurat tak mam i nic na to nie poradzę.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Bon Dzosef » pn sty 10, 2022 6:50 pm

Motley Crue nigdy nie nagraliby takiego przeboju jak Another Thing Coming
Buehehehehehehehehehe. Nie no, jebałem na ryj.

https://www.youtube.com/watch?v=g83dXwRkPhg
Ten kawałek na pewno przerasta swoją drapieżnością i pazurem wszystkie ze "Screaming For Vengeance" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Widać w tym momencie dosadnie jakie masz pojęcie o tym o czym piszesz, zwłaszcza pisząc, że by NIGDY NIE NAGRALI :lol: :lol: :lol:
To są właśnie znafcy tematu pozujący na fachowców którzy przesłuchali kilka płyt na krzyż i później po dorwaniu się do klawiatury wypisują rożne podobne pierdoły na forach
Nie, ja po prostu robie sobie jaja :lol:
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
octavian
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3099
Rejestracja: pn lis 30, 2015 9:34 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: octavian » pn sty 10, 2022 6:53 pm

Pisać o zespole jakim jest Motley Crue który gra 40 lat i wydał 9 albumów tak pewnie na podstawie przesłuchania jednej płyty jest bądź co bądź dziecinadą. Tym bardziej jeżeli ktoś niejednokrotnie w podczas wielu dyskusji chce pokazać jaki to z niego specjalista i wyjadacz

Nie, ja po prostu robie sobie jaja :lol:
Teraz kiedy już wszystko jasne to nie ma co się głupio tłumaczyć :) . Bo to przecież nie pierwszy raz :wink:

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Zdan » pn sty 10, 2022 6:59 pm

Buehehehehehehehehehe. Nie no, jebałem na ryj.

https://www.youtube.com/watch?v=g83dXwRkPhg
Ten kawałek na pewno przerasta swoją drapieżnością i pazurem wszystkie ze "Screaming For Vengeance" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Widać w tym momencie dosadnie jakie masz pojęcie o tym o czym piszesz, zwłaszcza pisząc, że by NIGDY NIE NAGRALI :lol: :lol: :lol:
To są właśnie znafcy tematu pozujący na fachowców którzy przesłuchali kilka płyt na krzyż i później po dorwaniu się do klawiatury wypisują rożne podobne pierdoły na forach
Nie, ja po prostu robie sobie jaja :lol:
Spodziewana odpowiedź i zacne wyjście z sytuacji milordzie ;)

Awatar użytkownika
Djuk_416
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3134
Rejestracja: wt lis 24, 2015 8:29 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Djuk_416 » pn sty 10, 2022 7:02 pm

wg mnie Keeper of the seven keys jest trochę przereklamowany. Obie płyty.

Jak kiedyś jarałem się Helloweenami, to teraz wróciłem do tej muzyki po około 10 latach przerwy i melodie wydają mi się takie typowo niemieckie, kwadratowe. Takie denno radosno głupawe.

Jakoś nie mogę tego już słuchać, mimo super poziomu technicznego wszystkich członków zespołu. Aż sam się zdziwiłem.
W power metalu i melodyjnym heavy w ogóle nie siedzę ale kiedy słyszałem jakieś zespoły próbujące nawiązać do stylu Helloween z Keeperów to muszę przyznać że oba krążki po latach są niepodważalnymi klasykami i świetnymi albumami. Bez dwóch zdań w swoim gatunku jak i w heavy metalu w ogóle. Może gdyby Keeper I brzmiał mocniej jak dwójka to byłoby jeszcze lepiej ale generalnie ja bym nic w tych płytach nie zmieniał a i tak pozostają świetne. Pomimo tego że są melodyjne. Z tym że w takim stylu nie wiem jak można by grac niemelodyjnie

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Bon Dzosef » pn sty 10, 2022 7:24 pm

Teraz kiedy już wszystko jasne to nie ma co się głupio tłumaczyć :) . Bo to przecież nie pierwszy raz :wink:
Tak, to nie pierwszy raz kiedy macie zbiorowego kija w dupie i bierzecie wszystko 100% na powaznie, nawet jak się postawi wskazujace na zart emotikony :facepalm:
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Daveastate
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1016
Rejestracja: czw mar 05, 2020 7:46 am

Re: Najbardziej przereklamowane "klasyki"

Postautor: Daveastate » pn sty 10, 2022 7:30 pm

Do pewnego momentu życia się dorasta (strzelam że do takiego 16stego), potem już mając rozwinięte emocje, odczucia i wyrobione gusta idzie się w pewnych kierunkach. Jeżeli powiedzmy do 20 roku życia słuchałeś thrashu często naszpicowanego prostotą i agresją punku, latałeś w hi topach, machaleś łbem i jarałeś (bądź udawałeś przed kolegami że się jarasz) klasykami typu wczesny Kreator, Exodus, Slayer itp. a teraz mając te 25 lat mówisz coś pokroju "HEHE NO KIEDYŚ TO SIĘ BYŁO, HEHE PAJACE W RAMONACH CHODZĄ XD W 2022!!! THRASHERZY BEZGUŚCIA." To moim zdaniem świadczy o tym jaką chorągiewą jesteś i że nigdy tej muzy nie słuchałeś dla siebie, nigdy nie czułeś jej*. Niejeden się na pewno ze mną w tym temacie zgodzi, niejeden też nazwie mnie boomerem i powie że takiej muzyki słuchał w gimnazjum - trudno, cóż poradzić, takie życie. Wolę prostotę przekazu (mimo iż doceniam wyrafinowaną wirtuozerię) niż przekombinowany przerost formy nad treścią jak przypadku wielu nowoczesnych zespołów.

*To co tu piszę nie jest w stronę jednostki, traktujmy tę formę jako bezosobową


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], blackcocker i 2 gości