Oberschlesien

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

GuardianOfMetal
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 61
Rejestracja: pt gru 16, 2022 10:56 am

Oberschlesien

Postautor: GuardianOfMetal » pt gru 16, 2022 9:38 pm

Znacie? Lubicie?

Mówią na nich polskie Rammstein, a to durnota. Rammstein nie dorasta Oberschlesien do pięt.Ta muzyka to najprawdziwszy metal z ziemi czarnej. Jak tego słucham to czuję duma kim żech jest. Najlepsze dwa utwory to Richter i Jo Chca!Szkoda, że się skład posypał.
Six six six, the number of the beast
Hell and fire was spawned to be released


29 kwietnia 1927 urodził się ON!

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Oberschlesien

Postautor: Cold » pt gru 16, 2022 9:46 pm

Znacie? Lubicie?

Rammstein nie dorasta Oberschlesien do pięt.
Kontrowersyjna teza, ale niech tam... O gustach nie ma co się rozwlekać :wink:

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1507
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Oberschlesien

Postautor: johnny_o » ndz gru 18, 2022 12:41 pm

Znam i lubię, widziałem ich raz przed podziałem składu i zrobili na mnie spore wrażenie. Zespół ciekawy i wbrew pozorom dosyć oryginalny, ze sporą wartością dodaną w postaci krzewienia śląskości. Gerard Cieślik i wszystko jasne ;)

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6532
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Oberschlesien

Postautor: Pierre Dolinski » ndz gru 18, 2022 12:47 pm

Gadanie, że Rammstein im nie dorasta to taki śląski szowinizm. To takie pierdolenie jak to, że Częstochowa, albo Sosnowiec są Śląskiem. Mam do takich gadek mocno zdystansowany stosunek podszyty rozbawieniem.
Tekstowo bardzo ok, mocno tożsama ze Śląskiem, lokalnie patriotyczna. Muzycznie to jednak naśladownicze jest i nikt mi nie powie, że nie ma w tym mega głębokiej inspiracji Rammsteinem.
Dobrze grają, ale zesrało im się, przez to, że chłopaki kłótliwe. Siłą był oryginalny skład, Stawiński i pierwsze pomysły.
Teraz to już nie ma magii. Różanka choć jest charyzmatycznym pałkerem, to pociągnął ten zespół w dół przez te awantury z klasycznym składem.
A już najbardziej żałosne jest zakłamywanie historii przez Różankę i wymazywanie z niej ludzi, którzy grali wcześniej w tym zespole.
Straciłem sympatię do tej ekipy. Z tych, których poznałem na koncercie w 2016 roku został się już tylko perkusista. Są mi obojętni.
nie będę bił się z gównem


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blackcocker, pz i 3 gości