Tygers of Pan Tang vs Angel Witch

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących innych zespołów.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Który?

Tygers of Pan Tang
2
50%
Angel Witch
2
50%
 
Liczba głosów: 4

ÓsmyUtwórNaBNW
-#Invader
-#Invader
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 19, 2023 5:38 pm

Tygers of Pan Tang vs Angel Witch

Postautor: ÓsmyUtwórNaBNW » pt cze 09, 2023 1:08 pm

Dwa zespoły z typowej grupy pościgowej NWOBHM. Oba idące w kompletnie inny klimat, TOPT to klimacik hard-rocka, luz, feeling i wszystkie te znakomite sola Sykesa. Angel Witch to sabatowski ciężar i pewnego rodzaju mrok. Wybieram Tygrysów bo mieli 2 wybitne albumy czyli Spellbound i Crazy Nights, a Angel Witch jeden. W ogóle to jak skończył Angel Witch każe myśleć, że pomysłów im musiało baaaardzo braknąć. Poza tym mi bliższy jest hard-rock i melodie od fajnego, bo fajnego ale jednak nie do końca mojego mrocznego klimatu. Np. nigdy nie byłem fanem tytułowego utworu z lp Angel Witch. Wolę Atlantis i Gorgon. Tygrysy natomiast...klasa światowa. Tyle wspaniałych utworów : Hellbound, Tyger Bay, Don't Stop By, Gangland, Raised on Rock, Make a Stand, Love Don't Stay czy Lonely Man. Czytałem w ogóle, że Deverill został aktorem i gra z powodzeniem. Ciekawe.

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14819
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: Tygers of Pan Tang vs Angel Witch

Postautor: LukaSieka » sob cze 10, 2023 12:10 am

"Crazy Nights" to wybitny album? Tygers Of Pan Tang to klasa światowa? Ciekawe :).
Zwłaszcza "Burning In The Shade" albo "The Wreck-Age" to z pewnością klasa światowa :D :D.

Poza tym Tygers Of Pan Tang tak szybko jak się zaczął, tak niestety szybko się skończył.
To co robili po "Crazy Nights" woła o pomstę do piekła.... Angel Witch NIGDY nie nagrali takich pop glam rockowych pierdół pod publiczkę złożonej głownie z naiwnych nastolatek lubujących się w chwytliwych, radiowych pioseneczkach o miłości. A Tygers Of Pan Tang nagrali niestety aż trzy z masą gównianych i obciachowych kawałków. I choć po wielu latach się podnieśli i nagrywają ostatnio dobre płyty to z Angel Witch raczej nie ma co ich porównywać.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość