Postautor: Saimon1995 » czw mar 28, 2024 9:32 am
Tak wygląda podział grup:
GRUPA A: Deja-Vu, Lightning Strikes Twice, The Red and the Black, Hooks in You
GRUPA B: The Clansman, Drifter, Heaven Can Wait, Shadows of the Valley
GRUPA C: Invaders, The Prisoner, Blood Brothers, Prowler
GRUPA D: These Colours Don't Run, 22 Acacia Avenue, The Clairvoyant, Mother of Mercy
GRUPA E: Murders in the Rue Morgue, The Wicker Man, Sanctuary, The Duellists
GRUPA F: Futureal, Death or Glory, Be Quick or Be Dead, Mother Russia
GRUPA G: The Mercenary, When the Wild Wind Blows, When the River Runs Deep, Tailgunner
GRUPA H: The Loneliness of the Long Distance Runner, Can I Play with Madness, Children of the Damned, Sign of the Cross
GRUPA I: Man on the Edge, Transylvania, Another Life, Fear of the Dark
GRUPA J: Iron Maiden, Twilight Zone, Back in the Village, Lost in a Lost World
GRUPA K: Sun and Steel, No Prayer for the Dying, Hallowed Be Thy Name, Speed of Light
GRUPA L: The Talisman, Innocent Exile, Lord of Light, To Tame a Land
GRUPA M: Run to the Hills, Coming Home, No More Lies, Weekend Warrior
GRUPA N: Public Enema Number One, The Educated Fool, Look for the Truth, If Eternity Should Fail,
GRUPA O: The Angel and the Gambler, The Writing on the Wall, Quest for Fire, The Fugitive
GRUPA P: 2 A.M., Childhood's End, The Trooper, Lord of the Flies
GRUPA Q: Still Life, Darkest Hour, Days of Future Past, Age of Innocence
GRUPA R: Fear Is the Key, Judgement of Heaven, Remember Tomorrow, The Pilgrim
GRUPA S: The Time Machine, Flight of Icarus, Tears of a Clown, Out of the Silent Planet
GRUPA T: The Number of the Beast, Aces High, The Ides of March, Satellite 15... The Final Frontier
GRUPA U: Run Silent Run Deep, Out of the Shadows, The Assassin, Gates of Tomorrow
GRUPA V: Judas Be My Guide, From Here to Eternity, Seventh Son of a Seventh Son, Total Eclipse
GRUPA W: The Parchment, The Man of Sorrows, The Great Unknown, The Edge of Darkness
GRUPA X: Revelations, Stratego, Moonchild, Running Free
GRUPA Y: Dance of Death, Rainmaker, Montségur, 2 Minutes to Midnight
GRUPA Z: Face in the Sand, Killers, The Fallen Angel, Ghost of the Navigator
GRUPA AA: Afraid to Shoot Strangers, The Alchemist, The Apparition, Strange World
GRUPA AB: Charlotte the Harlot, Isle of Avalon, The Nomad, El Dorado
GRUPA AC: Losfer Words (Big 'Orra), Sea of Madness, When Two Worlds Collide, Only the Good Die Young
GRUPA AD: Die with Your Boots On, Purgatory, Gangland, The Prophecy
GRUPA AE: The Legacy, The Evil That Men Do, Wildest Dreams, Alexander the Great
GRUPA AF: Where Eagles Dare, Infinite Dreams, Genghis Khan, The Aftermath
GRUPA AG: Dream of Mirrors, Senjutsu, The Thin Line Between Love and Hate, Don't Look to the Eyes of a Stranger
GRUPA AH: Brighter Than a Thousand Suns, Death of the Celts, The Man Who Would Be King, Phantom of the Opera
GRUPA AI: Empire of the Clouds, Paschendale, Fortunes of War, Flash of the Blade
GRUPA AJ: Chains of Misery, Bring Your Daughter... to the Slaughter, Brave New World, Wrathchild
GRUPA AK: Rime of the Ancient Mariner, Different World, For the Greater Good of God, Powerslave
GRUPA AL: Wasted Years, The Reincarnation of Benjamin Breeg, Blood on the World's Hands, New Frontier
GRUPA AM: The Longest Day, Fates Warning, The Book of Souls, Journeyman
GRUPA AN: Como Estais Amigos, Prodigal Son, Stranger in a Strange Land, Holy Smoke
GRUPA AO: The Unbeliever, Hell on Earth, Wasting Love, Starblind
GRUPA AP: Caught Somewhere in Time (postanowiłem zdecydować, że zwycięzca ostatniej edycji przechodzi fazę grupową bez pojedynków, skoro jest nie do pary)