Miejsca dla niepełnosprawnych

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: WICKER MAN » śr maja 18, 2005 4:12 pm

Obrazek

Ważne dla niepełnosprawnych:
Specjalne miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się na platformach przy sektorach 20 i 40. (patrz: czerwone kwadraty na mapce).

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: Szymon » śr maja 18, 2005 4:15 pm

Nie wiem jak to bedzie wygladalo w rzeczywistosci, ale na obrazku wyglada to na fatalne miejsca :?

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: WICKER MAN » śr maja 18, 2005 4:16 pm

Wcale nie tak fatalne, bo bliżej sceny - tyle, że z boku. Niestety policja ze wzglęgów bezpieczeństwa nie zgodziła się na umieszczenie platformy dla niepełnosprawnych na wprost sceny z tyłu płyty.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: Szymon » śr maja 18, 2005 4:26 pm

W sumie duzo tez zalezy od tego jak bedzie wygladala sama scena. Jak bedzie mocna zabudowana po bokach, to moze to troche przeszkadzac.

szatanista
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 947
Rejestracja: wt lut 10, 2004 1:24 pm
Skąd: Legionowo

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: szatanista » śr maja 18, 2005 4:29 pm

ja mam takie male pytanko: jaki bilet trzeba miec zeby dostac sie na ten sektor? Nie zebym musial sam korzystac, poprostu ciekawi mnie to.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: WICKER MAN » śr maja 18, 2005 4:30 pm

Całą scenę przywozi i buduje ekipa techniczna Maiden. Mystic w ogóle się do tego nie wtrąca. ;) Dlatego to od Maiden zależy czy będą telebimy i jak zostaną ustawione wieże oświetleniowe. :)

fl4k
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 27
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:22 pm
Skąd: z nienacka (Gdańsk)

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: fl4k » śr maja 18, 2005 4:35 pm

Całą scenę przywozi i buduje ekipa techniczna Maiden. Mystic w ogóle się do tego nie wtrąca. ;) Dlatego to od Maiden zależy czy będą telebimy i jak zostaną ustawione wieże oświetleniowe. :)
no no... tyle zespolow, a wszystkie zabawki i swiecidelka funduje maiden, i jeszcze najdalej maja :D
... AND JUSTICE FOR ALL !!!

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: Nomad » śr maja 18, 2005 5:14 pm

a we Wrocku jeden niepełnosprawny był na płycie i świetnie się bawił ,nawet raz go kuple podnieśli do góry żeby se Bruca dobrze zobaczył , to sie nazywa poświęcenie dla zespołu..podziwiam takich ludzi

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: Eol_Eddie » śr maja 18, 2005 6:49 pm

Całą scenę przywozi i buduje ekipa techniczna Maiden. Mystic w ogóle się do tego nie wtrąca. ;) Dlatego to od Maiden zależy czy będą telebimy i jak zostaną ustawione wieże oświetleniowe. :)
Mam w tym miejscu pytanie?? czy maiden przywozi swoj sprzęt nagłaśniajacy ?? (tzn. wiem, że wzmacniacze, mikrofony, przedwzmacniacze i te sprawy na pewno, ale czy resztę też). Wiem, że przeważnie część sprzętu bierze zespół. Część wystawia wynajęta do tego firma(w każdym kraju za pewne jest taka , która takimi rzeczami się zajmuje). Ma to na celu odciążenie zespołu w przewozie własnego sprzętu. :lol:
UpTheIrons

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: WICKER MAN » śr maja 18, 2005 7:49 pm

ja mam takie male pytanko: jaki bilet trzeba miec zeby dostac sie na ten sektor? Nie zebym musial sam korzystac, poprostu ciekawi mnie to.
Chyba każdy niepełnosprawny, niezależnie od biletu jaki posiada, ma prawo oglądać koncert z tego specjalnego sektora.
Mam w tym miejscu pytanie?? czy maiden przywozi swoj sprzęt nagłaśniajacy ?? (tzn. wiem, że wzmacniacze, mikrofony, przedwzmacniacze i te sprawy na pewno, ale czy resztę też). Wiem, że przeważnie część sprzętu bierze zespół. Część wystawia wynajęta do tego firma(w każdym kraju za pewne jest taka , która takimi rzeczami się zajmuje). Ma to na celu odciążenie zespołu w przewozie własnego sprzętu. :lol:
Tak. Wszystko przywozi Maiden - zarówno PA (czyli nagłośnienie stadionu) jak i oświetlenie itp. Supporty mają jedynie własne instrumenty, wzmacniacze itp., ale za całą konstrukcję odpowiada Maiden czyli możemy spodziewać się takiej samej sceny jak na własnych stadionowych koncertach Maiden typu Paryż czy Goteborg. Nie będzie to taki festiwal jak Reading czy Rock Am Ring gdzie organizatorzy załatwiają nagłośnienie, scenę, telebimy itp.

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: Eol_Eddie » śr maja 18, 2005 9:34 pm

No to bajer. A jak było poprzednio w katowicach i wrocku np.?? też sami przywozili
UpTheIrons

szatanista
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 947
Rejestracja: wt lut 10, 2004 1:24 pm
Skąd: Legionowo

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: szatanista » śr maja 18, 2005 9:35 pm

Panowie, nie offtopujcie :twisted: :guns :P

Awatar użytkownika
Maidenholik
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 527
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:36 am
Skąd: Polandia:)

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: Maidenholik » śr maja 18, 2005 9:55 pm

Hmm, ciekawe, jak bedzie z widocznoscia. Na Metallice bylem wlasnie na takiej platformie - bylo fajnie, ale troszeczke daleko. Teraz wydaje sie, ze bedzie... jednak lepiej. Kurcze, cala plyta bezposrednio przed oczyma. Plyta jest jednak rozlegla, takze kąt niezbyt duzy, wiec powinno byc niezle :wink:
God bless you all ! Tomek

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: Pink » ndz maja 22, 2005 7:51 pm

No własnie na Metallice platforma była z tyłu płyty, na U2 tez ma byc w tym samym miejscu. A Na Mysticu miejsca dla niepełnosprawnych bedą gdzie indziej. Inne względy bezpieczeństwa dla innych agencji koncertowych???

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: WICKER MAN » ndz maja 22, 2005 8:49 pm

No własnie na Metallice platforma była z tyłu płyty, na U2 tez ma byc w tym samym miejscu. A Na Mysticu miejsca dla niepełnosprawnych bedą gdzie indziej. Inne względy bezpieczeństwa dla innych agencji koncertowych???
Może Odyssey w ogóle nie przejmuje się względami bezpieczeństwa? ;) Albo Mystic Festival jest uznawany za imprezę większego ryzyka. ;)

Awatar użytkownika
Maidenholik
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 527
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:36 am
Skąd: Polandia:)

Re: Miejsca dla niepełnosprawnych

Postautor: Maidenholik » pn maja 30, 2005 9:39 pm

Na tej akurat plaszczyznie Mystic zrobil po prostu jaks kpine ! Gdzie te platformy ? Ja chociaz moglem przemiescic sie na schodki w sektorze, ale co z ludzmi, ktorzy z wozka zejsc nie mogli ? Krecha, duza krecha !
God bless you all ! Tomek


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości