15 i 16/05/2010 - God is an Astronaut - Poznań/Kraków

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

15 i 16/05/2010 - God is an Astronaut - Poznań/Kraków

Postautor: yankes » śr mar 10, 2010 1:45 pm

GOD IS AN ASTRONAUT
Junius,
Butterfly Explosion


Obrazek

15.05.2010 - sobota
Poznań, Blue Note

16.05.2010 - niedziela
Kraków, Kwadrat

http://artwerk.pl/#

ceny biletów wkrótce

Możliwe, ze dojdą inne miasta

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: 15 i 16/05/2010 - God is an Astronaut - Poznań/Kraków

Postautor: Artur » wt maja 11, 2010 1:07 am

Wybiera się ktoś na te koncerty ? Swoją drogą, dzień później w Krk gra Caspian, też polecam.

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: 15 i 16/05/2010 - God is an Astronaut - Poznań/Kraków

Postautor: yankes » wt maja 11, 2010 12:01 pm

Ja się chyba przejdę w Poznaniu. Dużo ich ostatnio słucham, bilet 40zł więc przeżyje.

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: 15 i 16/05/2010 - God is an Astronaut - Poznań/Kraków

Postautor: Bonzo » sob maja 15, 2010 3:59 pm

Pozwolicie, że tak bez fajerwerkow sie przywitam w tym temacie ponownie z forum :)

Ja wybieram sie do Krk, co do God is an Astronaut to nie moglem sobie odmowic ich koncertu, bo juz poprzednio załowałem absencji na ich wystepach, chociaz czytajac recenzje, to roznie sie ludzie wypowiadali, nie wiem czy Artur byles na ktoryms z poprzednich koncertow? ;-) Słuchalem tez juz nowej płyty, co prawda tylko raz, ale nie zrobila na mnie strasznie duzego wrazenia, co wiecej tak powierzchownie oceniajac ja, to plasuje sie u mnie ten krazek niestety na koncu ich płytoteki :sad: ale moze po koncercie sie to zmieni. oby!

Junius poznałem w zeszłym roku za sprawa ich ostatniej płyty, ktora instrumentalnie spasowała mi bez problemu, natomiast co do wokalu to musialem troche powalczyc :P moze dlatego, że rzadko slucham The Cure, a wokalista widac bardzo zapatrzył się w Smitha ;-)

Butterfly Explosion sluchalem raz i jakos nie widze sensu zeby wracac do tej płyty znowu, nic nowego dla mnie, w dodatku strasznie smetny album.

W Kwadracie nigdy nie bylem, takze nie wiem czego mam sie spodziewac :razz:

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: 15 i 16/05/2010 - God is an Astronaut - Poznań/Kraków

Postautor: Artur » sob maja 15, 2010 4:11 pm

Ooo, witaj Bonzo po dłuższej przerwie ;)

Co do GIAA to byłem na ich zeszłorocznym koncercie w Mandze w Krk, grali razem z Caspian i Tides From Nebula. Sam koncert był wg mnie bardzo przyzwoity, ale w zasadzie tyle, bez żadnych fajerwerków. Z tego co wiem, to wielu ludziom bardziej się Caspian podobał (teraz znowu będę miał porównanie, bo dzień później na Caspian też idę ;) ). Także może cudów się nie spodziewaj, ale przyjemnie spędzonych kilkudziesięciu minut - jak najbardziej. Ja liczę na jakieś ciekawe wizualizacje, ostatnio było parę niezłych. Mnie to mocno relaksuje ten cały post rock, z takim też nastawieniem idę na GIAA i dzień później na Caspian ;) Przydałoby się jeszcze jakieś This Will Destroy You, Mono (przegapiłem w tym roku) a zwłaszcza Red Sparowes (to już półka wyżej dla mnie).

Co do nowej płyty to nie słuchałem (zaraz sobie pierwszy raz włącze), ale też cudów się nie spodziewam. Oni zbytnio swojej muzyki na przestrzeni tych znanych mi 4 albumów zbytnio nie urozmaicili i zapewne w końcu zabrnie to w ślepy zaułek (wg niektórych już tak jest przecież ;] ). Co nie przeszkadza IMO płycie sprzed 2-óch lat być świetną, kto wie czy nie najlepszą.

Supportów nie słuchałem wcale, pierwsza styczność będzie na koncercie (o ile zdążę :P ).

Też pierwszy raz będę w Kwadracie, więc również nie mam pojęcia czego się spodziewać.

a Ty to tak na dłużej ? :P

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: 15 i 16/05/2010 - God is an Astronaut - Poznań/Kraków

Postautor: Bonzo » ndz maja 16, 2010 12:37 pm

a Ty to tak na dłużej ? :P
hehe ja tutaj z czytaniem Waszych zlotych mysli i sianiem boruty jestem na bierzaco, tyle ze nie zawsze chce mi sie pisac :B , ale jak widac powoli sie przełamuje ;-)

Chyba, że pytasz o pobyt w Krk :D


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości