06/12/2023 - Fear Factory + Butcher Babies - Warszawa

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

boo_radley
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1057
Rejestracja: pn lip 09, 2018 8:00 am

06/12/2023 - Fear Factory + Butcher Babies - Warszawa

Postautor: boo_radley » pn maja 22, 2023 12:05 pm

06.12.2023 - Klub Proxima, Warszawa
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się we wtorek, 23 maja o godzinie 11:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się we wtorek, 23 maja o godzinie 13:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w środę, 24 maja na www.LiveNation.pl o godzinie 11:00

Jako support wystąpią: Butcher Babies oraz IGNEA

Wpływ FEAR FACTORY na heavy metal jest ogromny. Z karierą trwającą od ponad 30 lat, wydali wpływowe albumy z niszczycielskimi hymnami, cementując swoją pozycję jako kluczowe i innowacyjne postacie w kręgach ekstremalnego metalu. Brzmienie FEAR FACTORY: fuzja staccato riffów, industrialnej perkusji, elektronicznych rozkwitów i urzekającej dychotomii krzyku i śpiewu, stało się znakiem rozpoznawczym ciężkiej muzyki od czasu ich pojawienia się w Los Angeles.

Więcej informacji na www.LiveNation.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3754
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: 06/12/2023 - Fear Factory + Butcher Babies - Warszawa

Postautor: Shedao Shai » pn maja 22, 2023 12:55 pm

O proszę kto to zza grobu wrócił. Będę.

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4119
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: 06/12/2023 - Fear Factory + Butcher Babies - Warszawa

Postautor: Mr. M » śr maja 24, 2023 12:45 pm

Bilety za 110 zł. Do rozważenia.

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3754
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: 06/12/2023 - Fear Factory + Butcher Babies - Warszawa

Postautor: Shedao Shai » czw gru 07, 2023 9:18 am

Fajny był koncercik. Supporty dały radę. Szczególnie Ignea, naprawdę spoko. Fear Factory również dało bdb koncert, nowy wokalista pięknie się wpasował w zespół, nie czuć było że kogoś brakuje :) Fajna setlista, dobre wykonanie. Jestem zadowolony. Ciekawostka: czasówka była inna niż podana przez LN dwa dni przed eventem. Pierwszy zespół zaczął o czasie, Ignea 5 minut prędzej, Butcher Babies 10, a FF już 15 :D więc jeśli ktoś przyjechał na styk to mógł się zdziwić.
Klub pełny, może nie napchany po korek, ale pełny - organizator na tym koncercie nie stracił.

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4119
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: 06/12/2023 - Fear Factory + Butcher Babies - Warszawa

Postautor: Mr. M » czw gru 07, 2023 9:20 am

No i byłem. Forma zespołu dużo lepsza niż się spodziewałem, nowy wokalista się bardzo dobrze wpasował. 85 minut czystego napierdolu, zero przerw czy zwolnień, hit za hitem. Mam nadzieję powtórzyć w niedalekiej przyszłości w lepszych warunkach.
No właśnie te warunki - Proxima pełna, ciężko było przejść. Koncert zdecydowanie powinien odbyć się w Progresji, jednak te 11 lat od ostatniej wizyty w Polsce sprawiło, że było wielu chętnych. Jedyny plus Proximy to to, że nawet przy komplecie ludzi nie ma sauny w środku, a nawet był przyjemny przewiew.
Co mnie bardzo rozbawiło to czasówka. evilnation jak zwykle opublikowało timing 2 dni przed koncertem, po to, aby... Fear Factory i tak weszło na scenę 15 minut wcześniej niż planowali :lol: Jakby opublikowali ją 2 miesiące temu z adnotacją "godziny mogą ulec zmianie" to wtedy te 15 minut w tą czy tamtą byłoby zrozumiałe. No ale przynajmniej o sensownej godzinie można było wrócić do domu.


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości