3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Vengenz
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 687
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: Vengenz » pn kwie 29, 2024 3:27 pm

Zapowiada się wielka artystka :) pierwszy raz w Polsce

https://www.terazmuzyka.pl/billie-eilis ... bU-i4tltuT

Będę na jednym z tych koncertów o ile DT nie będzie robiło jakiś festów, albo A7X.
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5525
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: 3-4/06/2025 - Billie Elish - Kraków

Postautor: Sardi » pn kwie 29, 2024 3:33 pm

oby nie było przeginki z cenami
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Vengenz
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 687
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

Re: 3-4/06/2025 - Billie Elish - Kraków

Postautor: Vengenz » pn kwie 29, 2024 3:35 pm

Od razu 2 gigi dali, pewnie będzie sold-out na oba. Ja tam znam utwór jeden, ale fajne skarpetki ma (może do niej zacznę na ręcznym jeździć - tylko muszę obczaić fotki jakieś xD) teraz mam taką zasadę, że jak grają blisko domu a czegoś nie widzialem, a nawet mi się podoba, to idę - tak właśnie robię z Kravitzem (z 5 hitów znam) Kings of Leon (4 hity) czy 30 Second to Mars (jeden album znam) i potem jak mi się koncerty/utwory spodobają to kupuję całą dyskografie, a co tam, hajs się zgadza xD.

Edit : Tyle, że Kravitza raz widziałem na wiankach w 2009 chyba, ale byłem tak nawalony i nafurany, że spadłem z górki i agnieszka (nie chylińska) mnie wciągała na góre znowu, złote czasy
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 3-4/06/2025 - Billie Elish - Kraków

Postautor: thorgal_30 » pn kwie 29, 2024 3:55 pm

Czy to wstyd nie kojarzyć ani jednego numeru tego wykonawcy?
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Vengenz
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 687
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

Re: 3-4/06/2025 - Billie Elish - Kraków

Postautor: Vengenz » pn kwie 29, 2024 4:02 pm

Czy to wstyd nie kojarzyć ani jednego numeru tego wykonawcy?
Nie wiem, ja znam jeden, ale już fotki obczajam i może jakiś smar się w nocy szykuje :) Ty chodzisz na rożnych wykonawców, nie tylko rock i to cenię bardzo.
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 3-4/06/2025 - Billie Elish - Kraków

Postautor: thorgal_30 » pn kwie 29, 2024 4:07 pm

no popy, jazzy, metale, rocki się zdarzają - ja wiem że to głośne nazwisko, ale za cholerę nie kojarzę ani pól numeru, podobnie jak tych całych maneskin czy jak im tak. dlatego pytam czy to wstyd ;-)
The Number Of The .....

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 736
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: 3-4/06/2025 - Billie Elish - Kraków

Postautor: Dzosef » pn kwie 29, 2024 4:18 pm

Billie Eilish wkurwia mnie jak nic innego na świecie, tak jej kurwa nienawidzę, że nawet nie możecie sobie tego wyobrazić. Ta typiara DOSŁOWNIE urodziła się w machinie przemysłu muzycznego i dorastała w obrębie Los Angeles, skąd artyści tacy jak Skrillex czy Beck pochodzą. Jej brat jest profesjonalnym producentem muzycznym a ludzie nadal chcą stać w kółeczku i rozmawiać o tym jak bardzo ta kurwa nie jest utalentowana. "AlE jEj wOkaL jeSt tAkI dObRy" ta xDDD Chyba jak jesteś zjebaną uczennicą pierwszego roku jakiegoś kursu pieśni w Tenczynku to jej głos może brzmieć dobrze dla ciebie xD
Słuchaj kurwa, wyobraź sobie że urodziłeś się w Los Angeles, cała twoja rodzina pracuje w przemyśle muzycznym a twoi rodzicie zapisują cię do chórku kiedy masz 8 lat - śpiewasz przez dosłownie całe twoje skurwiało-głupie niby zdepresjonowane życie, oczywiście że kurwa będziesz w stanie śpiewać bez skazy falsetem. W chwili kiedy masz 16 lat - twój brat który jest producentem muzycznym pomaga ci pisać utwory. Ale to nawet nie jest najgorsze w Billie Eyelash, najbardziej wkurwia mnie jej zjebany ironiczny styl bycia smutną zdepresjownowaną pizdą. No kurwa mać. Czaje, ma 16 lat i jeszcze nie rozumie oraz nie panuje nad swoimi emocjami. No ale skoro w tym wieku chce wyrażać swoje emocje za pomocą muzyki, niech się kurwa nauczy wyrażać je w sposób, który nie jest nudną paplaniną gówna i pseudointelektualnych tekstów. Jednym z moich ulubionych zespołów jest Radiohead, Thom Yorke w odniesieniu do swojej muzyki która jest ponura, mówi o tym, że nie chodzi o to żeby muzyka była smutna - chodzi o to, żeby czerpać z tej emocji inspirację do zrobienia czegoś dobrego. Billie Eilish miała nauczanie indywidualne i buja się z gwiazdami każdego dnia, ale wszystko o czym potrafi śpiewać to jak bardzo jest smutna 24/7 jakby to było jakieś wyróżnienie xD Czy jest coś bardziej wkurwiającego niż dziewczyny które kojarzysz ze szkoły średniej, które potrafiły nonstop żalić się jakie to one nie są smutne przez cały czas? To dlaczego wy kurwa jebane dzbany jeden z drugim nadal słuchacie tego irytującego klauna który nosi ciuchy jak po Kononowiczu i chełpi się tym, że jest smutna przez cały czas xD Ja pierdole jak ja nienawidzę Eli Elish.

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4466
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: 3-4/06/2025 - Billie Elish - Kraków

Postautor: Cold » pn kwie 29, 2024 8:17 pm

:mrgreen: :mrgreen:

Nie znam tej Pani. Lubię smutasy, więc chyba sobie tego posłucham. Dzięki Dzosef za wprowadzenie w temat :wink:

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4078
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: Mr. M » wt kwie 30, 2024 12:29 am

Jako że evilnation organizuje, to spodziewam się cen biletów w przedziale 1488-2137 zł. Oczywiście w oficjalnym komunikacie będą podane jakieś bilety za 300 zł, które 2 minuty po rozpoczęciu sprzedaży zostaną wyłączone i zmienione na platinium :wink:

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1331
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: johnny_o » wt kwie 30, 2024 8:50 am

Oczywiście wszystko z troski o klienta ;)
Ja pół-serio mogę się zgodzić z tym co tu wkleił Dzosef - kojarzę tylko Bed Gaj + numer do Bonda i nie było to jakoś szczególnie złe, ale denerwuje mnie jej wszechobecność i hajp połączone z tą wiecznie smutną/przećpaną facjatą.

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9323
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: blackcocker » wt kwie 30, 2024 8:51 am

Będę polował na tixy. Nie spodziewałem się jej gigu w Krakowie. A dwóch to już w ogóle. Oby tylko nowa płyta dostarczyła, bo dwie poprzednie top
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1331
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: johnny_o » wt kwie 30, 2024 8:58 am

Takiego posta to bym się spodziewał po Invaderze, ale w takim razie oby się udało z płytą i biletami. Z Mystikiem się nie pokrywa więc może ktoś jeszcze z forum się skusi :)

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3662
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: Shedao Shai » wt kwie 30, 2024 9:16 am

Kurde, sam nie wiem czy brać czy nie brać. Za czasów pierwszej płyty całkiem ją lubiłem, przed covidem nawet prawie pojechałem na nią do Pragi, ale teraz jakoś mi obrzydła, ta jej stylówka faktycznie męcząca na dłuższą metę, trochę czuć że to już gwiazda dla pokolenia młodszego niż moje :) , a jej późniejsze piosenki też mi jakoś za dobrze nie wchodzą. Z drugiej strony, decydować trzeba już, bo bilety rozejdą się jak świeże bułeczki i pozostanie tylko ból dupy jeśli za pół roku się przekonam. A może tak być. No i nie wiem xD Może jakieś najtańsze bilety spróbuję chociaż upolować? A może do Pragi? hmm...

Awatar użytkownika
kam
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1579
Rejestracja: pt gru 02, 2011 5:27 pm
Skąd: Stolica

Re: 3-4/06/2025 - Billie Elish - Kraków

Postautor: kam » wt kwie 30, 2024 9:48 am

Billie Eilish wkurwia mnie jak nic innego na świecie, tak jej kurwa nienawidzę, że nawet nie możecie sobie tego wyobrazić. Ta typiara DOSŁOWNIE urodziła się w machinie przemysłu muzycznego i dorastała w obrębie Los Angeles, skąd artyści tacy jak Skrillex czy Beck pochodzą. Jej brat jest profesjonalnym producentem muzycznym a ludzie nadal chcą stać w kółeczku i rozmawiać o tym jak bardzo ta kurwa nie jest utalentowana. "AlE jEj wOkaL jeSt tAkI dObRy" ta xDDD Chyba jak jesteś zjebaną uczennicą pierwszego roku jakiegoś kursu pieśni w Tenczynku to jej głos może brzmieć dobrze dla ciebie xD
Słuchaj kurwa, wyobraź sobie że urodziłeś się w Los Angeles, cała twoja rodzina pracuje w przemyśle muzycznym a twoi rodzicie zapisują cię do chórku kiedy masz 8 lat - śpiewasz przez dosłownie całe twoje skurwiało-głupie niby zdepresjonowane życie, oczywiście że kurwa będziesz w stanie śpiewać bez skazy falsetem. W chwili kiedy masz 16 lat - twój brat który jest producentem muzycznym pomaga ci pisać utwory. Ale to nawet nie jest najgorsze w Billie Eyelash, najbardziej wkurwia mnie jej zjebany ironiczny styl bycia smutną zdepresjownowaną pizdą. No kurwa mać. Czaje, ma 16 lat i jeszcze nie rozumie oraz nie panuje nad swoimi emocjami. No ale skoro w tym wieku chce wyrażać swoje emocje za pomocą muzyki, niech się kurwa nauczy wyrażać je w sposób, który nie jest nudną paplaniną gówna i pseudointelektualnych tekstów. Jednym z moich ulubionych zespołów jest Radiohead, Thom Yorke w odniesieniu do swojej muzyki która jest ponura, mówi o tym, że nie chodzi o to żeby muzyka była smutna - chodzi o to, żeby czerpać z tej emocji inspirację do zrobienia czegoś dobrego. Billie Eilish miała nauczanie indywidualne i buja się z gwiazdami każdego dnia, ale wszystko o czym potrafi śpiewać to jak bardzo jest smutna 24/7 jakby to było jakieś wyróżnienie xD Czy jest coś bardziej wkurwiającego niż dziewczyny które kojarzysz ze szkoły średniej, które potrafiły nonstop żalić się jakie to one nie są smutne przez cały czas? To dlaczego wy kurwa jebane dzbany jeden z drugim nadal słuchacie tego irytującego klauna który nosi ciuchy jak po Kononowiczu i chełpi się tym, że jest smutna przez cały czas xD Ja pierdole jak ja nienawidzę Eli Elish.

Pominąłeś Post Scriptum z tej wspaniałej pasty.

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 736
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: Dzosef » wt kwie 30, 2024 10:57 am

Jakiej pasty

Awatar użytkownika
kam
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1579
Rejestracja: pt gru 02, 2011 5:27 pm
Skąd: Stolica

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: kam » wt kwie 30, 2024 11:09 am


Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9809
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: krusejder » wt kwie 30, 2024 11:15 am

Billie Eilish to produkt, który od samego początku nastawiony jest na komercję. Stworzono markę "Billie Eilish" i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie ma nigdy zbyt wiele do powiedzenia ...

;)
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
Vengenz
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 687
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: Vengenz » wt kwie 30, 2024 11:16 am

Billie Eilish to produkt, który od samego początku nastawiony jest na komercję. Stworzono markę "Billie Eilish" i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie ma nigdy zbyt wiele do powiedzenia ...

;)
Ale jaja, wiadomo kogo nam to przypomina :lol: :wink:
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1331
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: johnny_o » wt kwie 30, 2024 11:36 am

Ale czy nagrała utwory których nie powstydziłaby się Julia Rocka? ;)

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4078
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: 3-4/06/2025 - Billie Eilish - Kraków

Postautor: Mr. M » wt kwie 30, 2024 11:44 am

Takiego posta to bym się spodziewał po Invaderze, ale w takim razie oby się udało z płytą i biletami. Z Mystikiem się nie pokrywa więc może ktoś jeszcze z forum się skusi :)
Ale te koncerty dopiero za rok. Dat Mystica 2025 chyba jeszcze nie ma? :B


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości