Pink Floyd

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Twoja ulubiona płyta?

The Piper at the Gates of Dawn
5
6%
A Saucerful of Secrets
3
4%
Music from the Film More
0
Brak głosów
Ummagumma
1
1%
Atom Heart Mother
3
4%
Meddle
4
5%
Obscured by Clouds
0
Brak głosów
The Dark Side of the Moon
15
18%
Wish You Were Here
16
19%
Animals
17
20%
The Wall
7
8%
The Final Cut
1
1%
A Momentary Lapse of Reason
0
Brak głosów
The Division Bell
13
15%
 
Liczba głosów: 85

Deleted User 8479

Re: Pink Floyd

Postautor: Deleted User 8479 » czw maja 16, 2024 12:15 am

Spokojnie poczekam na 2025 liczę na PL, albo Czechy/Niemcy - widziałem go na dwóch różnych trasach, top 10 wykonawców live jak nic, apetyt rośnie wiadomo, ale nie za każdą cenę. Szkoda, że nie ma co liczyc na nic z Animals.

Awatar użytkownika
Dzosef
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1030
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: Pink Floyd

Postautor: Dzosef » czw maja 16, 2024 12:22 am

Kurde facet ma 78 lat, nie każdy jest jak Stonsi...może nie ma ochoty na tour
To niech nie touruje ale po prostu ogłosi koncerty jednoczesnie. Ilu jankesów kupiło bilety do RAH? Jestem pewien, ze sa tacy. Tak samo ile osob z Europy wzielo gorsze miejsca w RAH zamiast jebnac sie do Rzymu?

Awatar użytkownika
manichean
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 463
Rejestracja: sob kwie 23, 2022 4:35 pm

Re: Pink Floyd

Postautor: manichean » czw maja 16, 2024 8:56 pm

Ładne cyrki są z tą sprzedażą. Senior sobie liczy pierońsko dużo za te koncerty, a jednak robiąc tyle koncertów pod rząd na tych samych arenach, postanowił jakoś obciąć koszty tych eventów.
Po przedsprzedaży RAH był sold out - zero info na sprzedaży ogólnej, że tixów już tak naprawdę nie ma z pierwszej ręki. Na Rzym to jakoś sprawniej z tym kodem z radia wyszło, włoski Eventim też lepszy do nawigowania od obszczanego ticketmastera, ale no 20€ serwisowej i po 10€ jakoś za "bilet kupiony w przedsprzedaży". No trzymajcie mnie XD
RAH drogie, Rzym dość drogi - a już definitywnie pod sceną. Ceny na USA to już totalny kosmos. Polska minimalna netto za dwie godzinki solówek. Podziękował, nie leciał bym tam nawet siedząc na kasie.
No i tak jak wyżej. To ogłaszanie na raty dat. Nędzne posunięcie, ktoś zgaduje poza DG sobie zarobił na tym. W zasadzie nadal może ogłosić jakąś Kanadę czy Australię, co by było żenująco śmieszne XD

Też coś czuję, że na wiosnę 2025 trochę więcej tego będzie (może z dwie daty na Tauron, ewentualnie Dolina Charlotty w PL). Jeśli tak będzie, to ceny na te koncerty tez raczej zmiotą z planszy.
The price of existence is eternal warfare

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2727
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Pink Floyd

Postautor: johnny_o » czw maja 16, 2024 9:34 pm

No słabe to wszystko w chuj, współczuję uczestnikom tego cyrku bo sam grzecznie czekam na ewentualny koncert w PL. David jest o wiele za duży na Dolinę Charlotty, musiałby być Stadion bo Tauron też za małe. Ceny wiadomo że będą kosmiczne, przeboleję a i tak pewnie pozostanie mi polowanie na jakieś resztki.

Awatar użytkownika
manichean
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 463
Rejestracja: sob kwie 23, 2022 4:35 pm

Re: Pink Floyd

Postautor: manichean » czw maja 16, 2024 11:57 pm

musiałby być Stadion bo Tauron też za małe.
Zależy. RAH ma 6 koncertów na całe UK z pojemnością na chyba 8,000. Na Circus Maximus ludzie pisali, że na koncerty siedzące układają tam coś koło 16,000 miejc siedzących (na DG będzie tam do 70 rzędów na płycie samej bodajże). Madison Square Garden jest do tych 20 k prawie, ale jak na 3 koncerty w takiej metropolii to bardzo mało. Tauron na 2-3 koncerty spełnił by u nas jako tako swoją rolę. No chyba, że na 2025 DG planuje już robić po jednym wielkim koncercie na kraj. Na razie się nie zapowiada na taki rozwój wydarzeń, patrząc po tegorocznych opcjach.
The price of existence is eternal warfare

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2727
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Pink Floyd

Postautor: johnny_o » pt maja 17, 2024 9:52 am

W przypadku 2-3 koncertów w Tauronie chciałbym zrobić wszystkie i takich osób byłoby sporo, ale jeśli już ta lokalizacja to obstawiałbym tylko jedną sztukę która wyprzeda się całkowicie w ciągu kilku godzin. Gdańsk i Wrocław to były spore miejscówki jednak i głód Davida w PL jest olbrzymi. Do UK i US nie ma co za bardzo porównywać bo to dwa zupełnie inne rynki, przesyt i ceny biletów też robią swoje.

Awatar użytkownika
Dzosef
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1030
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: Pink Floyd

Postautor: Dzosef » pt maja 17, 2024 2:36 pm

Dorzucil daty w Madison XDDD ja pierdole jaka januszerka. Jak można robić sold out w presale i nie ogłaszać wszystkiego na raz?

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2727
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Pink Floyd

Postautor: johnny_o » pn cze 17, 2024 11:12 pm


Deleted User 4876

Re: Pink Floyd

Postautor: Deleted User 4876 » pn cze 17, 2024 11:26 pm

e tam meh. przyjemny wałek.

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2727
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Pink Floyd

Postautor: johnny_o » pn cze 17, 2024 11:36 pm

Nijaki i przeszedłby zupełnie bez echa gdyby nie nazwisko. Zmęczył mnie, ale może po prostu mam dosyć tych smętów.


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości