Moze Infinite Dreams?
Wydają właśnie tą książkę, na oficjalnej sporo pisali o tym , dawali relacje z druku, jest oficjalny merch z ID oraz w tle pogrywa wiadomy kawałek to może...
Żartowałem
Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM
Moze Infinite Dreams?
OTGDY, Tailgunner, Infinite Dreams, Be Quick to pewniaczki, mówię Ci stary...

Przeciez nie ogłoszą Hellfest skoro Paryż im w ogóle nie schodziBudziol pisze: ↑wt paź 14, 2025 11:40 am To prawda ruszyli z pompą i... Zdechłomoze im ta Pula szyki jakos poprzestawiała i kombinują cos w to miejsce na początek trasy? Ale mogliby dokończyć i ogłosić Hellfest, Ameryke. Maly koncert na początek trasy zawsze wyprzedadzą.
Dziwi ta cisza od 2-3 tyg powinni leciec dalej, a tu cisza
Masz większe szanse wygrać szóstkę w lotka niż ze dorzucą drugi Amsterdam czy Paryż. Nie ma takiej możliwości
Gdyby RALF był tu z nami i nie zaginął w Argentynie to miałby używanie i pisał o końcu Maiden..wydra77 pisze: ↑wt paź 14, 2025 4:32 pmPrzeciez nie ogłoszą Hellfest skoro Paryż im w ogóle nie schodziBudziol pisze: ↑wt paź 14, 2025 11:40 am To prawda ruszyli z pompą i... Zdechłomoze im ta Pula szyki jakos poprzestawiała i kombinują cos w to miejsce na początek trasy? Ale mogliby dokończyć i ogłosić Hellfest, Ameryke. Maly koncert na początek trasy zawsze wyprzedadzą.
Dziwi ta cisza od 2-3 tyg powinni leciec dalej, a tu cisza
Pewnie tak, wobec braku koncertów w 2027 i pewnie paru dobrych ofertach od festiwali na 2026, ktoś stwierdził: "no dobra, robimy znowu tę Europę". O ile część miejscówek była pewnie od razu dograna, to druga część jest organizowana na poczekaniu, co widać na załączonym obrazku.Piwowarus pisze: ↑wt paź 14, 2025 10:59 am Generalnie całe to ogłaszanie trasy wygląda jakby ktoś coś zaczął robić, ale w połowie dystansu się rozmyślił. Zupełnie bez przekonania, też bez ładu i składu. Tylko pytanie czemu, czy wydarzyło się coś nieprzewidzianego i plan się zaczął sypać, czy po prostu cała ta trasa była robiona trochę minimalnym nakładem środków. Takie Maiden England 2014. I myślę ta ostatnia opcja jest najbardziej prawdopodobna.
Nie sprzedaje się Paryż gdzie ma byc kręcone dvd?wydra77 pisze: ↑wt paź 14, 2025 4:32 pmPrzeciez nie ogłoszą Hellfest skoro Paryż im w ogóle nie schodziBudziol pisze: ↑wt paź 14, 2025 11:40 am To prawda ruszyli z pompą i... Zdechłomoze im ta Pula szyki jakos poprzestawiała i kombinują cos w to miejsce na początek trasy? Ale mogliby dokończyć i ogłosić Hellfest, Ameryke. Maly koncert na początek trasy zawsze wyprzedadzą.
Dziwi ta cisza od 2-3 tyg powinni leciec dalej, a tu cisza
Co wybrales? Bratysławę?Mr. M pisze: ↑wt paź 14, 2025 7:27 pmPewnie tak, wobec braku koncertów w 2027 i pewnie paru dobrych ofertach od festiwali na 2026, ktoś stwierdził: "no dobra, robimy znowu tę Europę". O ile część miejscówek była pewnie od razu dograna, to druga część jest organizowana na poczekaniu, co widać na załączonym obrazku.Piwowarus pisze: ↑wt paź 14, 2025 10:59 am Generalnie całe to ogłaszanie trasy wygląda jakby ktoś coś zaczął robić, ale w połowie dystansu się rozmyślił. Zupełnie bez przekonania, też bez ładu i składu. Tylko pytanie czemu, czy wydarzyło się coś nieprzewidzianego i plan się zaczął sypać, czy po prostu cała ta trasa była robiona trochę minimalnym nakładem środków. Takie Maiden England 2014. I myślę ta ostatnia opcja jest najbardziej prawdopodobna.![]()
W tej chwili paradoksalnie cieszę się, że nie żonglują setami i człowiek nie ma potrzeby jechać na więcej niż jeden koncert na trasie. Jeden bilet już spokojnie czeka kupiony, a co ogłoszą więcej to bardziej śledzę w ramach ciekawostek i statystyk![]()
Z tego co czytałem (koncerty w Polsce) to nie ma na to szans a są najlepiej poinformowani
Jak wrzucali info o Metallice i SOAD, to koncert ogłaszali dzień po. Więc może już jutro ogłoszą headlinera.