Support - BEHEMOTH

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: juras » sob kwie 16, 2005 10:10 pm

:D
wiadomix, i o zgrozo robiła go ta sama laska od wideoklipu sistars!
i co na to powiedza poganie? wstyd i hańba!

Beast_666
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 3:39 pm
Skąd: Poznań

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Beast_666 » wt kwie 26, 2005 11:21 pm

Dla mnie niema zadnego znaczenia kto zrobił teledysk. Ważne jest to jak grają. Ale taka też jest prawda, że grają inaczej niż wcześniej. Ja jestem za ty żeby zaagrali coś z "Satanica" :solo

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Nomad » wt maja 10, 2005 11:40 am

To jest zespół dla określionych ludzi , a myśle ze wśród fanów IM 95% ludzi nie ma takich poglądów , powiem wiecej myśle że większośc jest wierząca, nie wiem czy to jest w porządku że ludzie wierzący będą musieli wysłuchiwać tekstów Christian for Lions nie mówie już o sobie bo ja napewno wyjde ale o innych . Wkurzają mnie te ataki na Kościół Katolicki ,najpierw Gorgoroth teraz promowanie Behemotha .

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Swarożyc » wt maja 10, 2005 11:57 am

Jest to jakiś punkt widzenia. Ale ta sama większość będzie za parę godzin drzeć mordę (ze mną włącznie) "6 6 6 The number of the beast". Tu jest tekst i tu jest tekst, czyżby były sobie nierówne? Z zewnątrz wydają się podobne. Inne suporty? Trasa Kreatora "Enemy of God" się nazywa i sporo mają tekstów jednoznacznie anty-chrześcijańskich.

Problem z metalem jest taki, że ciężko tej muzy słuchać i takich tekstów uniknąć. Dlatego trzeba się po prostu kierować gustem muzycznym i tyle.
Inna sprawa, że lekturę niektóych (późniejszych) tekstów Nergala & co polecam, bo są dalekie od okrzyków w stylu "Blood of christians on my sword".
reaktywacja

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Nomad » wt maja 10, 2005 12:01 pm

Między 666 Ironów a tekstami Behemotha istnieje przepaść ,Ironi poprostu opisują film Omen II a tekst swoją droga to jeden z najmniej ciekawych tekstów Ironów ,też go śpiewam a jakże ,bo sam utwór jest niesamowity ,a co do Behemoth to oni poprostu nienawidzą religii i kościoła ,i zrobią wszystko by jak najwiecej osób przejęło ich poglądy .
Poza tym to Black Metal nie ma nic wspólnego z Heavy Metalem i dziwi mnie obecnośc Behemotha ,ale trudno ,mogą se tysiąc razy zaśpiewać ,ja i tak będą wierzył w Boga i miał pozytywne zdanie o kościele.

Awatar użytkownika
Slav The Great
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 126
Rejestracja: sob lut 12, 2005 8:03 pm
Skąd: Katowice

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Slav The Great » wt maja 10, 2005 12:11 pm

znowu zaczynasz bredzic...

Uwierz mi,ze Behemoth nie jest kapela szerzaca na koncertach propagande.Maja takie poglady to pisza takie teksty.Od kilku lat mam wielka ochote isc na koncert Behemotha,nareszcie mam okazje i bardzo sie z tego ciesze.Załuje jedynie,ze beda grali na stadionie a nie w pomieszczeniu zamknietym.

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Swarożyc » wt maja 10, 2005 12:30 pm

Slav, dokładnie, zgadzam się!

Behemoth gra dobrą muzę. Z doświadczenia wiem, jak świetne koncerty dają, bo na własnej skórze to odczułem. Na stadionie pewnie nie będzie to tak jak w zacisznym :) klubie, ale i tak tylko na Nergala czekam.

Rycerzu, nie musisz mi tłumaczyć, że heavy nie ma nic wspólnego z black. To słyszy każdy. To tak jakbyś mi tłumaczył, że co innego piwo, co innego wódka.
Dla mnie darcie się "666" i wykrzyczenie "Christians to the lions" nie różni się tak bardzo. Dlaczego maidnom można ryczeć 666, a Romuś z Kata to już nie może.
Co do wiary i kościoła, nie będę Cię przekonywał, bo podzielam Twoje poglądy, więc po co.
reaktywacja

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Nomad » wt maja 10, 2005 12:37 pm

ale sęk w tym ze Ironi krzyczą 666 dla żartu , nie mają takich poglądów , to tylko piosenka opisująca a nie wychwalająca , jak na tamte czasy szokująca ,choć też nie tak bardzo ,bo naprawde szokował Venom ,jak na te czasy z punktu widzenia mediów i specjalistów od wizerunku złych chłopców wręcz śmieszna

Awatar użytkownika
ironBIDDAF
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 375
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:06 pm
Skąd: Nekropolia

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: ironBIDDAF » wt maja 10, 2005 12:52 pm

Między 666 Ironów a tekstami Behemotha istnieje przepaść ,Ironi poprostu opisują film Omen II a tekst swoją droga to jeden z najmniej ciekawych tekstów Ironów ,też go śpiewam a jakże ,bo sam utwór jest niesamowity ,a co do Behemoth to oni poprostu nienawidzą religii i kościoła ,i zrobią wszystko by jak najwiecej osób przejęło ich poglądy .
Poza tym to Black Metal nie ma nic wspólnego z Heavy Metalem i dziwi mnie obecnośc Behemotha ,ale trudno ,mogą se tysiąc razy zaśpiewać ,ja i tak będą wierzył w Boga i miał pozytywne zdanie o kościele.
1. Zacznijmy od tego ze to nie jest koncert zespołu Iron Maiden, a Mystic Festival. Wiec dziwi mnie to, że uznajesz Mystic Fest za koncerrt heavy metalowy. W 2002 roku wystąpili Kreator; Satyricon; Gamma Ray; Nile; Sinergy; Sinister; Myrkskog; Frontside, czyli metalowa mieszanka. Nie wiem skad sie wzieło ze to koncert heavy maniakowy?
2. Behemoth nie robi wszystkiego aby ludzie przejeli ich poglady. Nie karze zmieniać wiary, ani nic takiego. Sam sobie to wymyśliłeś. Głowny nurt treści utworów Behemotha stanowi mitologia egipska/grecka i zwiazane z tym elementy. Teksty są kierowane do ludzi, posiadających własny umysł, ludzi potrafiących wyciagnac sens utworów. Zresztą w ksiazeczkach do płyt jest opisany sens kazdego utworu. W wielkim stopniu są to kwestje ezoteryczne, rozne elementy wiary w człowieka, niezaleznosci od innych, indywidualnosci. Zawiera nawiazania do wielu myślicieli. Opisuje relacje jakimi świat jest zwiazany czyli uwielbienie życia, ambicja, determinacja w dazeniu do celu. Mówiac " oni poprostu nienawidzą religii i kościoła ,i zrobią wszystko by jak najwiecej osób przejęło ich poglądy" wykazując skrajną ignorancję. Zmknij sie lepiej jak masz takie bezsensy pociskac.
3. Jeśli Ci Behemoth nie pasuje to nie przychodź.

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: she-wolf » wt maja 10, 2005 4:17 pm

zaś się zaczyna :evil: :evil:

Awatar użytkownika
ironBIDDAF
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 375
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:06 pm
Skąd: Nekropolia

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: ironBIDDAF » wt maja 10, 2005 4:35 pm

zaś się zaczyna :evil: :evil:
te, uspokój sie. Kulturalna dysputa :)

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: she-wolf » wt maja 10, 2005 4:36 pm

jestem spokojna tylko nie umiem znieść bredni nomada.

RBS
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 79
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 10:20 am
Skąd: Wrocław

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: RBS » wt maja 10, 2005 5:07 pm

To to jest nomad?? :D :D
A co do behemotha juz sie wypowiedziałem - i wisi mi czy propagują satanizm,nazizm czy inny syf - mi sie tylko nie podoba muzyka i nagła zmiana stylu a co do tru pagan zobaczcie teledyski Immortala :D:D:D:D:D :D
Jestem śmieszny czort więc śmieje się ...

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Swarożyc » wt maja 10, 2005 5:16 pm

No i to jest prawidłowe podejście.

:evil: Teledyski Immortal :evil:
A co do wzmianek na temat bycia TRU w historii behemoth, to już we wkładce na pierwszej płycie "Sventevith..." jest odpowiedni komentarz. Polecam lekturę....
reaktywacja

Awatar użytkownika
zelazny_kurek
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 15, 2005 6:57 pm

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: zelazny_kurek » wt maja 10, 2005 9:45 pm

bohemoth to jedno wielkie darcie i harczenie -- ja lepiej żygam po pijaku mam nadzieje ze szybko skonczą, w tym czasie bede słuchał sobie Papa Dance na "diskmenie" :P :rocx

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: S1MON » wt maja 10, 2005 9:47 pm

^
II
dziewczyny i chłopaki - bedzie łatwo widoczny :wink: a w sumie zgodze sie, że wielkie darcie i ryczenie to bohemoth :beer

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: she-wolf » wt maja 10, 2005 9:52 pm

kurek ---> znasz się jak kot na kwaśnym mleku to raz. dwa - nikt nie każe Ci słuchać, dokładnie, weź sobie discmana i siedź jak cieć przy kupie żwiru.

geez...

Deleted User 1309

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Deleted User 1309 » wt maja 10, 2005 9:54 pm

Kurek moze ci sie pomyliło z ,,Bohemą" Wilków ?

Yaaqb
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1514
Rejestracja: pt gru 31, 2004 2:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Yaaqb » wt maja 10, 2005 9:54 pm

Kurek zrob ze swojego zygania muzyke ktora bedzie sie podobac ludziom to pogadamy

Awatar użytkownika
Blackman
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 122
Rejestracja: pn maja 02, 2005 10:27 pm
Skąd: Warszawa

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Blackman » pt maja 13, 2005 10:33 pm

Wedlug mnie zespoly na festvalu powinny byc zroznicowane gatunkowo i dlatego dobrze ze Behemoth zagra,mimo ze ogolnie za nimi nie przepadam to fajnie bedzie ich zobacczyci posluchac. :rocx
6.06.2007-Iron Maiden Ostrava,Stadion Bazaly 19.06.2007-Heaven and hell,Warszawa Torwar


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości