Co Wam się nie podobało??

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Korzeń
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 713
Rejestracja: śr maja 18, 2005 6:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: Korzeń » czw cze 02, 2005 8:51 pm

1) publiczność (pieprzeni goście) :evil:
4) no i najwazniejesze nie dali choć obiecali wystapić w roli diabła na number of the beast :evil:
Właśnie, aż mi się żal zrobiło jak wam powiedzieli, że nic z tego. Chamstwo jakich mało. Jak was nie zobaczylem na scenie, a zobaczylem te... dziewczyny, to juz wiedziałem, że zrobili was w ... nie powiem co. Ale za to niezłe fanty dostałyście co? :wink:

+ krzyczenie Fear of the dark. Obciach, chociaz miny mieli ciekawe. :wink: Ja nie krzyczałem. Krzyczałem "dziękujemy" razem z prawa strona sektora.

Awatar użytkownika
kobi
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1066
Rejestracja: sob maja 03, 2003 1:10 pm
Skąd: Bytom

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: kobi » czw cze 02, 2005 9:15 pm

- ceny zarcia i picia
- w depozycie nie mozna bylo plecakow zostawiac
- za duzo zespolow jak dla mnie, mogliby sobie darowac DF, Frontside i PF
- Kreatorek zagral tylko 45 min :evil:
- burdel z opaskami, ochroniarze sami nie wiedzieli po co sa czerwone i niebieskie
- na scene nie wpuszczono "naszych" diabelkow :evil:
- na zlocie bylem troche zmeczony i zamiast zawierac nowe znajomosci troche usypialem :P
- brak oswietlenia chorzowskiego parku :P

ale poza tym bylo zajebiscie i, na Odyna, ja chce wiecej :solo ;)

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: gorbag » czw cze 02, 2005 9:23 pm

Strasznie nie podobała mi się ogranizacja. Na własne oczy widziałem jak ludzie chodzili sobie z sektorów na płyte. Pytając ochroniarza o możliwość zejscia na płytę usłyszałam ze to niemozliwe. Hehe... To moze sie wydac niewiarygodne, ale moj kumpel podobno widział jak jeden koles ochroniarzowi w łape dał, zeby go na płyte wpuścił. 50 zł czy jakos tak... Także mam nadzieje ze w przyszłym roku bedzie lepiej!! :twisted:
Co do organizacji to nie mam zarzutów. Przecież jeśli ktoś zazpłacił więcej żeby wejść na sektor to ma prawo sobie zejść na płytę. Gorzej było z tymi, którzy chcieli wejść z płyty na sektory (przynajmniej na te bezpośrednio przed sceną bo na bardziej z boku nie było ochroniarzy i sobie siedzieliśmy z qmplami na kiepskich supportach). A po za tym słyszałem od qmpla, że w spodku rok temu była bardzo kiepska organizaacja - spóźnione wpuszczanie, rozpoczęcie koncertu itd. A przecież na Mysticu było bagatela 7 zespołów!! I żaden z nich za bardzo się nie spóźnił i nie przeciągał swojego czasu na granie.
Właśnie, ja za bilet dałem 120 zł i nie miałem mozliwosci zejscia na płyte:/ Ale k...a jezeli mnie nie wpuscili to czemu wpuszczali innych :/ Nie rozumiem tego... Spotkałem tez kolesia, ktory tez mial o to zal :/ To żenujące :evil:

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3191
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: Piwowarus » czw cze 02, 2005 10:14 pm

po 3 dniach ludziom miala wysypka od wody wyjsc ;)
Wyszła :P
mnie nie :D
a mi wyszła :D

Awatar użytkownika
Diabeł
-#Invader
-#Invader
Posty: 202
Rejestracja: sob paź 04, 2003 11:10 pm
Skąd: Kraków

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: Diabeł » czw cze 02, 2005 10:40 pm

mi się nie podobało ze ludzie przed stadionem nie podchodzili do siebie i nie było czuć braterskiej atmosfery tylko było tam drętwo tak jakbyśmy słuchali nie Ironów tylko jakiegoś popu ,że był ogromny upał ,nie podobało mi się to że koncert trwał tylko 90 minut ,nie podobała mi sie też większa częśc supporów
Jak to nie? My z kumplem zawarliśmy znajomość z czterema Ceechami
którzy woleli przyjechać do nas niż jechać na koncert do Pragi.Dobrze mówili po naszemu i byli z Moraw gdzieś koło Ostrawy jak mi to tłumaczył jeden .Prali wódzie równo my :beer i tak gdzieś 1.5 godz.
Up The irons

Awatar użytkownika
mefistofeles
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 04, 2003 9:34 pm
Skąd: Inowrocław/Toruń

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: mefistofeles » czw cze 02, 2005 10:47 pm

mi sie nie podobały:
- sektor dla wybranych (choć pewnie gdybym miał czarną opsake bym mysał inaczej...)
- kierowanie autobusów na parking gdzieś w lesie 2 km od stadionu
- za niska scena (mimo słusznego wzrostu trza było stawac na palcach)
- ceny żarcia i picia.

Bartdeath
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 21, 2005 9:50 pm
Skąd: Leszno stolicą speedwaya

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: Bartdeath » czw cze 02, 2005 11:13 pm

Pierwsze ,co mnie zaszokowało , to ceny jedzenia i picia.Za 0,5 l. wody trzeba było zapłacić 5 zeta , a za cała butelkę 1,5 l. najtańszej ślumpy z hipermarketu ...15 zł...TRAGEDIA.
Drugie , to problemy z organizacją. Mase osób znalazło się pod sceną bez odpowiednich opasek , i przez to był najprawdopodobniej taki duży ścisk.Wogóle całe to zamieszanie z opaskami i biletami to duża wtopa .Uczestnicząc aktywnie w koncercie ,cżęsto byłem polewany wodą .Mój bilet wylądał jak ścierka i w pewnym momencie nie mogłem wyjśc poza płytę.
Trzecie , to cienkie nagłośnienie większości kapel , problemy z wokalem który pojawiał się i znikał , wędrował między kanałami .Przez moment myślałem ,że tylko pod sceną tak słabo słychac , ale kumple z sektoru szybko mnie uświadomili ,że to nie moje uszy szwankują , lecz dżwiękoeiec przysypia.
Czwarte , to IM i długość ich setu , oraz brak drugiego bisu na który większość czekała.

kinder
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 36
Rejestracja: pt gru 17, 2004 11:58 pm

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: kinder » czw cze 02, 2005 11:33 pm

A mnie zdenerwowala taka blaha rzecz.... Mianowicie brak trzeciej szostki :? Bylem na gigu w Katach2003 i teraz po prostu brakowalo mi ich rozblyskow podczas "666 the number of the beast!!"

tom_azs
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 498
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:24 pm
Skąd: Łódź

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: tom_azs » czw cze 02, 2005 11:48 pm

No a mi sie dwie rzeczy nie podobały:
- słońce które konkretnie dawało popalić
- woda mineralna za 15zł/ butelka (co za dziadostwo to było ehhh)
UP THE IRONS!! :solo

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1580
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: beaviso » pt cze 03, 2005 12:14 am

Tym, dla których set jest za krótki, daję do wyboru:
- albo 90-100 minut standardowego, dynamicznego show
- albo 120-130 minut show ze staniem muzyków w miejscu i z nowym perkusistą

Założę się, że od tych, którzy woleliby opcję nr 2 usłyszelibyśmy po takim koncercie "łeee, ruszali się jak mucha w g****e zamiast biegać po scenie". Standardowe narzekanie.

Proponuję - narzekajcie nie na zespół, lecz na swoich rodziców, dziadków, itd. - że za późno zostaliście spłodzeni i nie trafiliście w lata młodości Maidenów, a dokładnie w rok 1984. i 1986.
Ostatnio zmieniony pt cze 03, 2005 12:36 am przez beaviso, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GaZeK
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 23, 2005 5:27 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: GaZeK » pt cze 03, 2005 12:20 am

Narzekanie czas zacząć;]
Więc po pierwsze to opaski na pit miało dostac pierwsze 3 tysiące osób wśród których byłem a nie dostałem;/, ceny żarcia i picia, za dużo białych koszulek killers(chciałem byc oryginalny i nie wyszło:P), kolesie w koszulkach metaliki, wyrolowanie polskich diabełków;/, sztywna publika, niewiedza i głupota pseudofanów, skandowanie przez fanów behemota obraźliwych hasełek pod adresem Im i ich fanów--> to było przegięcie na maxa;/ oczywiście nei napisze co o tym myśle bo sie przyczepi wiadomo kto;/ porażka.
Up the IRONS;]

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: Abstract » pt cze 03, 2005 11:18 am

taaa, no było conajmniej parę takich rzeczy:
1.66 without last6. wiadomo. Czytałem natomiast ,że ironi nie chciali obrazić uczuć religijnych Polaków. Jasne :?
2.NAGŁOŚNIENIE!!!! byłem w sektorze 31 i głos Bruce'a 'zmywał się' z muzyką
3.Okrzyki FOTD! Ludzie, przecież już od jakiegoś czasu było wiadomo ,że nie zagrają kawałków spoza pierwszych czterech płyt. :roll:
4.Ceny napojów! SKANDAL! TO jest dosłownie żerowanie na ludzkim nieszcześciu :x
5.Zbyt dokladna kontrola (nie maca się dziewczyn i nie tylko po różnych miejscach :oops: sorry ale może panowie z Fosy by się pochamowali
Ok. TO by było na tyle narzekania:)
it was my 2 post!

Deleted User 622

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: Deleted User 622 » pt cze 03, 2005 11:29 am

66 without last6. wiadomo. Czytałem natomiast ,że ironi nie chciali obrazić uczuć religijnych Polaków. Jasne :?
Ale sie uczepiliście tej 6stki :lol: jakby ona coś zmieniała. IMO dzieki temu było zabawniej i wydaje mi się ze dzieki tej małej wpadce nasz koncert były wyjątkowy.

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: miki » pt cze 03, 2005 11:57 am

popieram przedmówcę :]
na innych koncertach nie będzie takiej sytuacji i mamy ciekawsze wspomnienia niż inni
wpadki to jest najbardziej urokliwy element każdego koncertu :]

Deleted User 357

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: Deleted User 357 » pt cze 03, 2005 12:34 pm

1.Harris nie był ubrany na sportowo
2.Bruce nie mówil co chwile jacy to jesteśmy wspaniali
3.Nie było Fear Of The Dark
4.Adrian za mało się uśmiechał
5.Harris pomylił się trzy razy śpiewając teksty
6.Nie było Fear Of The Dark
7.Były jakieś nieznane kawałki,przecież to miał byś koncert z utworami z pierwszych 4 płyt a oni z jakimiś nowościami polecieli(2 kawałek,2 kawałek na bis :roll: )
8.NIE BYŁO FEAR OF THE DARK!!!

:roll: :roll: :roll:

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: miki » pt cze 03, 2005 12:35 pm

że co?!

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: miki » pt cze 03, 2005 12:36 pm

że co?!

Deleted User 357

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: Deleted User 357 » pt cze 03, 2005 12:38 pm

Wiedziałem że trzeba było dać jakiegoś emota,bo bez tego się moze ktoś nie połapać że sobie jaja robię :lol:

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: miki » pt cze 03, 2005 12:41 pm

ja też jaja robiłem :P

Deleted User 357

Re: Co Wam się nie podobało??

Postautor: Deleted User 357 » pt cze 03, 2005 12:53 pm

To co,może wywalimy nasze ostatnie posty,może się ktoś nabierze :wink:


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości