Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

El Dorado

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: El Dorado » pt cze 03, 2005 10:21 pm

ej zaczynam sie denerwować.. co z tym bootem audio? ile mozna czekać do ... wacława?

Vansyk
-#Invader
-#Invader
Posty: 160
Rejestracja: sob gru 18, 2004 4:00 pm
Skąd: Stalowa Wola / Cork City

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Vansyk » pt cze 03, 2005 11:13 pm

ej zaczynam sie denerwować.. co z tym bootem audio? ile mozna czekać do ... wacława?
nie chcesz nie czekaj ;] parafrazujac powiedzenie.. do cierpliwych swiat nalezy :P :)
Pijesz? Nie pisz.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Szymon » pt cze 03, 2005 11:18 pm

Ale co to znaczy, ze tylko dla klubowiczow? Tylko tyle, ze beda miec TROCHE wczesniej :D

Przeciez nie naloza czytnika linii papilarnych na kazda plyte :-)
stary wrocek zostal wystawiony tylko dla klubowiczow chyba rok temu jak nie lepiej i do dzis jego status nadal jest tylko dla klubowiczow
no własnie .. to tez jest chamskie.
Dlaczego chamskie?? Jestem w FC i to jest profit jaki z tego czlonkostwa mam.
Poza tym ten bootleg jest ogolnodostepny i mozesz go zdobyc bez wiekszych problemow - wystarczy tylko troche checi. Ludzie nagrywaja booty, traktuja to jako hobby i sie poprostu nimi wymieniaja. A Ty bys chcial wszystko, natychmiast i za darmo. Ja sam przystopowalem z bootlegami jakies 1,5 roku temu, ale kiedys do tego na pewno wroce. Teraz tylko interesuje mnie kilka bootow (szczegolnie z koncertow na ktorych bylem, ewentualnie jakis w bardzo dobrej jakosci) i jestem w satnie nawet za nie zaplacic. Nie mam jednak zamiaru nikogo popedzac, ze ma udostepnic byle szybciej. Trzeba bylo samemu zaryzykowac utrate sprzetu i sobie nagrac koncert....

jajco
-#Invader
-#Invader
Posty: 230
Rejestracja: pn gru 22, 2003 8:23 pm
Skąd: Kraków

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: jajco » pt cze 03, 2005 11:31 pm

Popieram przedmówcę aczkolwiek ja "chomikuje" botlegi wciąż :) aż nie nadążąm z aktualizacjami mimo że już nie mam DC bo mi admin porty wyblokowal :( (wie ktos jak to obejsc bo podobno sie da tylk ze to spora zabawa jest??)

Awatar użytkownika
Righ Druadh
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 22
Rejestracja: pt cze 03, 2005 12:06 am
Skąd: skądinąd

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Righ Druadh » pt cze 03, 2005 11:45 pm

Jako, że to mój pierwszy post, chciałem się z wszystkimi przywitać, a tym bardziej pozdrowić wszystkich, z którymi miałem przyjemnosć bawić się na tegorocznym Mysticu!! :rocx :solo

Mam 2 sprawy:
1. Czy będziecie tacy mili i podzielicie się bootlegiem z niedzielnego koncertu (gdy już powstanie of course)?
2. Podajcie mi moze jakiś aktualny adres ftp, na który mógłbym wrzucić Wam kilka fotek, filmików i plików audio. :P Z góry dzięki!

Pozdrawiam :beer
"Poland, we salute you!" I'm running free, yeah I'm running free ;)

Vavoom
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 30, 2003 1:01 pm
Skąd: że znowu?

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Vavoom » pt cze 03, 2005 11:48 pm

Popieram przedmówcę aczkolwiek ja "chomikuje" botlegi wciąż :) aż nie nadążąm z aktualizacjami mimo że już nie mam DC bo mi admin porty wyblokowal :( (wie ktos jak to obejsc bo podobno sie da tylk ze to spora zabawa jest??)
W celu odblokowania wyżej wymienionych portów, należy udać się do Administratora mniej więcej z czymś takim:

Obrazek

I poprosić o odblokowanie :twisted:
Up The Irons !!!

Awatar użytkownika
gienia
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:41 pm

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: gienia » sob cze 04, 2005 12:47 am

Popieram przedmówcę aczkolwiek ja "chomikuje" botlegi wciąż :) aż nie nadążąm z aktualizacjami mimo że już nie mam DC bo mi admin porty wyblokowal :( (wie ktos jak to obejsc bo podobno sie da tylk ze to spora zabawa jest??)
http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... topic=3535
Tutaj możesz sobie poczytać o tunelowaniu. Próbowałem tego i w sumie mi działało ale na niezadowalającym pozimie...

CubeX
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 275
Rejestracja: ndz lut 08, 2004 1:44 pm
Skąd: już nie Częstochowa

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: CubeX » sob cze 04, 2005 10:02 am

"Remember Tommorow" - zapis video fragmentu chorzowskiego koncertu Maidenów. Gadka Bruce'a przed utworem i kawałek w całości. Jakość - super. Na płytce DVD. Podeślę to chłopakom z "Sanktuarium", a oni już zdecydują, co dalej z tym zrobić. Nim to jednak nastąpi chętnie takąż płytkę wyślę każdemu, kto zaoferuje mi w zamian jakąś inną z zapisem video związanym z Maiden. To może być boot, czy jakiś telewizyjny zapis. Obojęnie. Jestem otwarty na propozycje, a sam mam niewiele podobnych rzeczy, więc się dogadamy. Oczywiście mile widziane rarytaski.
Niech nie martwią się ci, co nie mają nic na wymiankę. Jak napisałem już wyżej - wkrótce będą moim nagraniem dysponować chłopaki z "Sanktuarium", którzy na pewno znajdą sposób na podzielenie się tym z innymi. Bardziej niecierpliwych proszę o kontakt. Tego nie ma jeszcze nikt - gwarantuję! A żeby jeszcze bardziej zaostrzyć Wam apetyt dodam, że na tej płytce są jeszcze maleńkie bonusiki...

Yogi
-#Invader
-#Invader
Posty: 202
Rejestracja: pn lut 21, 2005 3:01 pm
Skąd: Radymno

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Yogi » sob cze 04, 2005 1:49 pm

A właśnie jak będzie coś video czy audio na sanktuarium to będzie to dla fan klubowiczów czy tesh dla tych co nie sa w fan klubie?? :o

Awatar użytkownika
mawpa
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 20, 2003 2:28 pm
Skąd: Wrocław

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: mawpa » sob cze 04, 2005 2:02 pm

Ja całe moje nagranie puszczę w eter. Jeśli Mayer wrzuci to na Sanktuaryjny serwer to prawdopodobnie będzie to nagranie dostępne tylko dla fanklubowiczów i nie ma w tym nic dziwnego. Jego serwer jego sprawa, zresztą z boot`ami zawsze tak było. A moją kopię wrzucę na jeszcze parę innych serwerów plus po sieci bittorrent będzie dostępną.

Kain
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: śr cze 01, 2005 2:11 pm
Skąd: Sosnowiec

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Kain » sob cze 04, 2005 2:14 pm

Mawpa wielkie dzięki jak będziesz już mial wszystko to podaj linka :) Cała polska jest ci wdzięczna :)

sic_knot
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 65
Rejestracja: pn mar 07, 2005 9:02 pm
Skąd: krasnystaw/koło lublina ;p

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: sic_knot » sob cze 04, 2005 2:51 pm

no moim zdaniem pewnie wrzucą to na serwer sanktuarium i udostąpnią to fanklubowiczom, min. dlatego żeby transfera nie przekroczyć. Bo jak sie wszyscy rzucą jak na ten link co był podany to transfer w godzine pójdzie bo kazdy bedzie chciał mieć. Qrcze szkoda ze nie należe do fanklubu :evil: . Oj napewno ktoś to bedzie miał na sieci, ale ja radze zrobić tak jak zrobili to na overkillu. Wziąść to na dvd wydać okładeczke i ujęcia z kilku kamer to elegancko by wyszło. A tak jak kazdy bedzie miał kilka wersji to troche sciągania bedzie. W sumie ten pomysł z kamerami to nie był mój tylko czyjś tam, nawet nie pamietam, ale jest niezły i ja jestem jak najbardziej za tym pomysłem!. :) :beer :twisted:

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 3:36 pm

"Remember Tommorow" - zapis video fragmentu chorzowskiego koncertu Maidenów. Gadka Bruce'a przed utworem i kawałek w całości. Jakość - super. Na płytce DVD. Podeślę to chłopakom z "Sanktuarium", a oni już zdecydują, co dalej z tym zrobić. Nim to jednak nastąpi chętnie takąż płytkę wyślę każdemu, kto zaoferuje mi w zamian jakąś inną z zapisem video związanym z Maiden. To może być boot, czy jakiś telewizyjny zapis. Obojęnie. Jestem otwarty na propozycje, a sam mam niewiele podobnych rzeczy, więc się dogadamy. Oczywiście mile widziane rarytaski.
Niech nie martwią się ci, co nie mają nic na wymiankę. Jak napisałem już wyżej - wkrótce będą moim nagraniem dysponować chłopaki z "Sanktuarium", którzy na pewno znajdą sposób na podzielenie się tym z innymi. Bardziej niecierpliwych proszę o kontakt. Tego nie ma jeszcze nikt - gwarantuję! A żeby jeszcze bardziej zaostrzyć Wam apetyt dodam, że na tej płytce są jeszcze maleńkie bonusiki...
Jakbyś chciał to mogę się z tobą wymienić na grę "Ed Hunter"+Audio Bonus, video: "Life After Death", "12 wasted years", "The Videos 1980-1990", "Rock In Rio" (2CD), lub jak chcesz materiały video innych kapel jak np. Metallica, Helloween, Dżem...
Pozdro :beer

Awatar użytkownika
Shader
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 04, 2005 3:37 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Shader » sob cze 04, 2005 3:42 pm

Hi ho jestem nowy na tym 4um ale fanem Ironow jestem od dosc dawna... Niestety nie bylo mnie na tym koncercie ale brat byl wiec honor rodziny uratowany ;-) Chcialbym sie dowiedziec skad moge dostac tego bootlega o ktorym mowa no chyba ze to zakazane :P
Afraid to shoot strangers...

Awatar użytkownika
Misio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1433
Rejestracja: sob maja 31, 2003 11:33 pm
Skąd: Cork

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Misio » sob cze 04, 2005 4:36 pm

Wszyscy tylko Iron Maiden, Iron Maiden ... nie ma nikt z Was czegoś z innych kapelek? Kreator, Nightwish? Mhm?
KMFDM

Awatar użytkownika
benedykt
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 436
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 4:58 pm
Skąd: z krzesła

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: benedykt » sob cze 04, 2005 6:03 pm

no własnie !!! ma ktoś nagrane jakieś video z Kreatora ???

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 6:12 pm

marzę, o tym aby stać sie posiadaczem nagrania od Behemotha do Ironów... Nightwish'a moznaby było wyciąć, zeby taśmy nie marnować... i jeszcze jedno, co z tym bootlegiem audio!?!?!?!? :twisted: :twisted: czekam na szybka odp.

MateuszW
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 21, 2004 5:47 pm
Skąd: Lędziny

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: MateuszW » sob cze 04, 2005 8:33 pm

Wszyscy tylko Iron Maiden, Iron Maiden ... nie ma nikt z Was czegoś z innych kapelek? Kreator, Nightwish? Mhm?
to jest forum o Iron Maiden a nie o innych kapelach więc odpowiedz sobie na to pytanie sam... :solo
Heavy Metal Will Never Die !! Up The Iron's !!

Awatar użytkownika
IM
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 133
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 5:47 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: IM » sob cze 04, 2005 8:38 pm

Pisze 29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski więc to dotyczny całego koncertu(chyba) z Mysticu :D

Awatar użytkownika
benedykt
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 436
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 4:58 pm
Skąd: z krzesła

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: benedykt » sob cze 04, 2005 10:56 pm

Wszyscy tylko Iron Maiden, Iron Maiden ... nie ma nikt z Was czegoś z innych kapelek? Kreator, Nightwish? Mhm?
to jest forum o Iron Maiden a nie o innych kapelach więc odpowiedz sobie na to pytanie sam... :solo
gadka jest ogólnie o festiwalu - a jak nazwa wskazuje grało tam więcej kapel niż jedna (IM), no chyba że nie zauważyłeś (usłyszałeś).


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości