Maiden w nowym Metal Hammerze

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 804

Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Deleted User 804 » wt paź 18, 2005 9:44 pm

W najnowszym Metal Hammerze jest 2-stronnicowy artykuł o Maiden, a dokładniej wywiad z... EDDIEM :shock: Dość ciekawy i zabawny wywiad z maskotka Ironów, która raczej nie jest skłonna do dawania wywiadów :D Polecam przeczytanie zwłaszcza że wystarczy odwiedzić na 5 minut Empik lub coś podobnego niekoniecznie wydając kasę na gazetę

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: S1MON » wt paź 18, 2005 10:10 pm

ze z Edkiem wywiad :lol: to juz bylo mowione ;)

Deleted User 804

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Deleted User 804 » wt paź 18, 2005 10:40 pm

ze z Edkiem wywiad :lol: to juz bylo mowione ;)
Jeśli ktoś już o tm pisał to darujcie :oops: Ja nie znalazłem o tym tematu na forum to dodałem bo puki co MH jest jeszcze w sklepach i jak ktoś byłby zainteresowany mógłby skorzystać :wink:

Scorpien
-#Invader
-#Invader
Posty: 237
Rejestracja: pn sie 08, 2005 10:37 am
Skąd: ja tu się wziąłem ?

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Scorpien » wt paź 18, 2005 10:43 pm

hehe czytałem to ;) polewa

Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: likipiki » wt paź 18, 2005 11:13 pm

a można zarzucić jakimiś fragmentami? :lol:
And it's a dirty job but someone's gotta do it...

Deleted User 804

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Deleted User 804 » śr paź 19, 2005 1:20 am

a można zarzucić jakimiś fragmentami? :lol:
Ciężko będzie gdyż nie jestem posiadaczem tego numeru. Ogólnie koleś robi wywiad z Eddiem. Najpierw zaczyna że po wielu próbach udało mu się dostać numer do Eddiego " i o dziwo nie było w nim żadnej 6" :twisted: Jest też fragment jak zespół poznał się z Eddiem tzn. jak Derek Rigs pokazał Ironom portret Edka który wcześniej zrobił a oni stwierdzili że koniecznie musi ich zapoznać z tym kolesiem :D Chym co tam było jeszcze ciekawego... Eddek opowiada historie jak podczas jednego z występów Nicko musiał biec za kulisy do basenu z wodą, bo buty mu się zaczęły palić(szczegóły w MH). Z wywiadu można się też dowiedzieć, jakie 2 rzeczy na naszej planecie najbardziej się podobają Eddiemu, no i jest też odpowiedź na dość ważne pytanie: czy Eddie, skoro pochodzi z bardziej zaawansowanej naukowo planety, nie mógłby wykorzystać swojej wiedzy do sklonowania członków Maiden. Poza tym Eddie trochę narzeka na nadmiar pracy podczas tras koncertowych i opowiada o koncertowych albumach Maiden
Przydało by się żeby ktoś to zeskanował i podał innym

Awatar użytkownika
Katarn
-#Invader
-#Invader
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 11, 2005 2:33 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Katarn » śr paź 19, 2005 7:35 am

heh, dobre :D To jest numer październikowy? Jeśli tak, to zdążę sobie kupić :beer

Awatar użytkownika
Guardian
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 58
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 7:09 pm
Skąd: Wałbrzych

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Guardian » śr paź 19, 2005 7:37 am

musze sie zaopatrzyc w ta gazetke :D

Awatar użytkownika
Arien
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 149
Rejestracja: czw cze 10, 2004 5:00 pm
Skąd: out of the silent planet

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Arien » śr paź 19, 2005 3:25 pm

Czytałam to jakiś miesiąc temu w empiku... zapamiętałam fragment, w którym Eddie mówił, że proponowali mu rolę w filmie ;)

Awatar użytkownika
LoRdI
-#Invader
-#Invader
Posty: 185
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 8:59 pm
Skąd: Będzin

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: LoRdI » śr paź 19, 2005 3:25 pm

jak dla mnie kupowac nie warto bo nic sensownego z tego wywidu nie wynika, ale przeczytac w empiku to co innego

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Metalophil » śr paź 19, 2005 3:34 pm

ten wywiad z Eddiem to żenada...zwykły chwyt marketingowy żeby można było umieścić napis "Iron Maiden" na okładce i żeby ze względu nań ludziska kupowali ten - pożal się boże - periodyk :lol:

Awatar użytkownika
Arien
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 149
Rejestracja: czw cze 10, 2004 5:00 pm
Skąd: out of the silent planet

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Arien » śr paź 19, 2005 3:46 pm

no kupić też bym nie kupiła, taki wywiadzik to się czyta lekko i przyjemnie, ale tylko raz ;)

Deleted User 1309

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Deleted User 1309 » śr paź 19, 2005 4:04 pm

ten wywiad z Eddiem to żenada...zwykły chwyt marketingowy żeby można było umieścić napis "Iron Maiden" na okładce i żeby ze względu nań ludziska kupowali ten - pożal się boże - periodyk

Po opisach , tez mi to śmierdzialo takim ,,hłamerowatym" artykulikiem . Widze ze MH juz coraz bardziej zbliza sie do poziomu Bravo : )

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Artur » śr paź 19, 2005 4:53 pm

Bądźmy szczerzy - MetalHammer to pismo dla dzieciaków, którym wydaje sie że to "fachowe czasopismo" stanowi kompendium wiedzy o metalu... Przyznaję - kiedyś też to czytałem, ale na szczęście już mi przeszło, pewnie - przeczytać w EMPiKuu czasem można, ale na pewno nie kupić :lol: A ten wywiad z Eddiem to żenada... Z pism muzycznych to zdecydowanie bardziej wolę TerazRocka, który jest chyba najrzetelniejszym(co nie znaczy że doskonałym) pismem o muzyce rockowej i metalowej. Bardziej od MH to nawet wolę Mystic Arta, chociaż jak wiadomo, też nic wielkiego to nie jest.

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Metalophil » śr paź 19, 2005 8:52 pm

najlepszy jest Heavy Metal Pages - bodaj jedyne pismo muzyczne zajmujące się zespołami nie będącymi u nas w dystrybucji jak Aria czy Kipelov - za co mają u mnie wielkiego plusa :beer

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Szymon » śr paź 19, 2005 10:12 pm

wywiad z Eddiem jest beznadziejny. Wlasciwie to jest chyba tworczosc 'pana redaktora' - no bo niby z kim niby mial gadac?? Poczatkowo myslalem, ze moze jest to chociaz wywiad z kolesiem, ktory steruje edkiem na koncertach, a to jakies gowno nie wywiad jest :/

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Eol_Eddie » śr paź 19, 2005 10:27 pm

Macie racje. Nie mają już czego wymyślać w tym Metal Hammer'ze ja z początku myślałem, że to będzie wywiad z Rod'em który swego czasu latał po scenie w masce (jak się później okazało Edka). :twisted: :evil: :cry:
UpTheIrons

Awatar użytkownika
Quisi
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 58
Rejestracja: pn kwie 28, 2003 1:12 pm
Skąd: Świdnica

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: Quisi » czw paź 20, 2005 7:24 am

W Metal Hammerze tak jest od dawna ze, jeżeli jest słaby numer albo sprzedaż siada to cos o maiden dają. Sam się wielokrotnie na to nadziałem. Raz było na okładce, chyba drugie w kolejności ze w numerze będzie cos o maiden, kupiłem gazetkę a tam recenzja 7th sona na 1/8 strony. Pamiętam tez ze kupiłem numer z płyta, bo rzekomo miał być jakiś kawałek Iron Maiden, faktycznie był, ale cower Angel Corpse.
"So, Until The Next Time Have a Good Sin"

ropuch

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: ropuch » czw paź 20, 2005 9:18 am

a mnie sie nie udalo przeczytac nawet linijki z tego młotka - lewo co otworzylem i podszedl ochrona i "prosze opuscic sklep, bo juz zamykamy" :/

Awatar użytkownika
syzygy
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5049
Rejestracja: śr lip 13, 2005 9:56 pm

Re: Maiden w nowym Metal Hammerze

Postautor: syzygy » czw paź 20, 2005 3:30 pm

a u mnie jest zafoliowany :evil: :evil: Paskudna moda...


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości