20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Archiwalny dział o koncertach, imprezach, zlotach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 357

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: Deleted User 357 » ndz kwie 02, 2006 2:48 pm

Dobra,na dzień dzisiejszy jadę. Ale jak nie zagrają Among...,Napalm...,The Vice... i Bombenhagel to zażądam zwrotu kasy :P

Deleted User 357

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: Deleted User 357 » pt kwie 21, 2006 4:51 pm

Eee...Był ktoś w ogóle???? :lol:

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12059
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: gumbyy » pt kwie 21, 2006 4:56 pm

Eee...Był ktoś w ogóle???? :lol:
Ok... po imprezie...

Tak, odbyła się w miarę normalnie :roll:

Szczerze mówiąc... nie chce mi się pisać o tym wszystkim...

Powiem krótko, wielki szacunek dla: Fatal Embrace, Assassin, Holy Moses i Sodom. Zespoły te zagrały tylko dlatego, że chciały zagrać dla fanów.

Organizatorzy - WSTYD :!:

Tak się nie robi... zespoły nie dostały kompletnie nic... zero jedzenia, zero picia ( :!: ) nie wspomonając o pieniądzach :roll: Naprawdę wielkie brawa za to, że ktokolwiek z zagranicy zagrał.

A co do samych występów to ogólnie wszystkie kapele dały radę. Frekwencja normalnie żenująca... ludzie co jest z Wami nie tak? Brak słów...

Miecz Wikinga - trochę problemy z brzmieniem... ale oolnie ok.

Pussy Busters - nie ma o czym pisać ;)

The No-Mads - "Thrash 'till Death" i wszystko na ten temat :twisted: świetna dwa kawałki z płyty, która jest nagrywana.

Panzer'Faust - zagrali dłużej niż w Łodzi i ponownie wywarli na mnie duże wrażenie :) Lubię to granie.

Fatal Embrace - strasznie długo czekali na swój występ :roll: , ale generalnie dali radę :) Po raz drugi "pozytyw" :)

Assassin - jak dla mnie rewelacyjny występ, świetne granie. Chyba lepiej niż w Łodzi...

Holy Moses - REWELACJA :!: nie mam pytań. Jak dla mnie to było świetnie!

Sodom - niestety nie widziałem, bo zaczęło się już "after show party" ;)
A z tego co wiem, to zagrali "dla sztuki". Dobrze, że widziałem dzień wcześniej porządny koncert :D

I pozdrowienia:
Tom, Maciek, Olaf... Stratovaria, Black Demon, Angel Black & Marcelina, Tomek/Nevermore, Moonfire, Stranger

a także:
Sandra & Panzer'Faust, Sylwia (Thrash 'till Death :twisted: ) & The No-Mads, Sabina, Assassin, Fatal Embrace.

Dzięki Wam było o niebo lepiej...
www.MetalSide.pl

Deleted User 357

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: Deleted User 357 » pt kwie 21, 2006 5:03 pm

A Turbo było?

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: herki » pt kwie 21, 2006 5:08 pm

No właśnie, a Horrorscope?

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: Metalophil » pt kwie 21, 2006 6:54 pm

a Kreon?

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: herki » pt kwie 21, 2006 7:10 pm

Wejdźcie sobie na forum dragonforce [tej agencji] i poczytajcie relacje użykowników :lol: Chyba przestaję żałować że mnie tam nie było :lol:

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12059
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: gumbyy » pt kwie 21, 2006 8:29 pm

Kreon nie widziałem...

Turbo przyjechali, ale nie zagrali... Horrorscope - nie grali, i nie było ich...
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
ironBIDDAF
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 375
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:06 pm
Skąd: Nekropolia

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: ironBIDDAF » pt kwie 21, 2006 8:46 pm

Jak to dobrze, że kasa mi jeszcze nie przyszła, przynajmniej jej nie zmarnowałem :D

To ja kilka cytatów z relacji na forum dragonforce rzucę:

:arrow: "Syf totalny, kiła i mogiła, tak w skrócie można skwitować wczorajszy koncert HALL OF METAL FESTIVAL."
:arrow: " Szczerze mówiąc zacząłem się zastanawiać czy koncert w ogóle się odbędzie. Ludzie zaczęli słownie atakować ekipę konsolety. Skandowano "Złodzieje!".
Potem się okazało, że ta wielka dziura w programie to były negocjacje z kapelami, bo organizatorom zabrakło kasy!!!"
:arrow: "Po chwili wylazł jakiś cieciu z Dragonforce Management i powiedział (cytuję): Przepraszam w imieniu organizatora za te opóźnienie, zabrakło nam kasy, dlatego nie zagrało turbo, sorry za te chujnię.
Tak powiedział :"chujnię", co za samokrytyka."
:arrow: "Czekałem [censored] 5h, a chłopaki zagrali 45 minutowy koncert. Dobrze, że się w ogóle zdecydowali, bo ja na ich miejscu pewnie wsiadłbym w autobus i spierdolił do Niemiec widząc takie coś. W sumie należy im podziękować, bo nie zawiedli, a pewnie też już byli wykończeni.
Ot recenzja, najgorszy koncert na którym byłem, a byłem naprawdę na wielu, mam już 30 lat i zwykle nie przepuszczam ważnych imprez."
:arrow: sodom zagrał tak krótko bo słyszałem jak kierownik hali się darł, że zaraz wyłączy prąd.

Są tez pozytywne opinie
:arrow: Jak dla mnie to Hall of Metal bylo zajebiste choc bylo pare wtop organizacyjnych. Nie bebe sie rozpisywal na ten temat ale ja bawilem sie zajebiscie i nie mam zamiaru obwiniac nikogo za bledy ale ciesze sie ze zobaczylem SODOM!! Pozdrawiam wszystkich ktorzy tak dobrze bawili sie tak dobrze jak ja!!!
:arrow: Teraz pozytywy ktorych bylo naprawde sporo, ale niestety zostaly przysloniete wpadką organizacyjną. Wiekszosc zespołow zagrala bardzo fajnie i naglosnienie bylo w porzadku, gra swiatel pierwsza klasa. Gwiazdy pokazaly sie naprawde zajebiscie, supporty rowniez jedynie szkoda iz koncert Sodom byl krociotki grali chyba jedynie okolo 50 minut
:arrow: I nareszcie na metalowej imprezie było tanie i dobre jedzonko i PIWO w przystępnej cenie. No i kible eleganckie i czyste, a nie obsrane, plastikowe ToiToi. Jeśli ktokolwiek uważa,że był bałagan to powiem,że i owszem ale Thrashowy na Thrashowym festiwalu hehehe!!!

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: slayer » pt kwie 21, 2006 10:12 pm

Co moge zalowac , to ze ominelo mnie sodom. ale jeszcze pary w sobie maja. jeszcze zobacze ;)
Jazz is not dead, it just smells funny.

Fender
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 118
Rejestracja: pn cze 06, 2005 3:44 pm
Skąd: z Łodzi

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: Fender » pn kwie 24, 2006 5:44 pm

widzicie, trzeba bylo do LDZ przyjezdzac worki

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12059
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 20/04/06 - Hall of Metal Festival 06 - Wrocław @ Hala Ludowa

Postautor: gumbyy » pn kwie 24, 2006 7:13 pm

widzicie, trzeba bylo do LDZ przyjezdzac worki
No ja byłem tu i tu :D
www.MetalSide.pl


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość