Iron Maiden kona...

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Budziol » czw paź 19, 2006 11:36 pm

Nie zaglądałem ani jednym ani drugim do portfela więc nie wiem kto ma się lepiej. Jestem w miarę inteligentny więc nie wypowiadam się z przekonaniem opierając się na domysłach. Mówię tylko jak co dla mnie wygląda. Wygląda mi na to, że Harris chce nachapać się forsy przed emeryturą i kręci z managementem takie zagrywki, że szanującemu się artyście po prostu to nie przystoi.
Masz prawo do swojego zdania.
Jednak stan majatkowy obydwu zespolow jest powszechnie znany i zdecydowanie wskazuje na METALLICE.

Jesli belkocze bez ladu i skladu to wina tego ze zmeczony po pracy jestem i zaraz ide spac ;)
Ostatnio zmieniony czw paź 19, 2006 11:45 pm przez Budziol, łącznie zmieniany 1 raz.

Joker
-#Invader
-#Invader
Posty: 181
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 10:37 pm

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Joker » czw paź 19, 2006 11:38 pm

Powszechnie znany? Ciekawe. A gdzie to jest podane do powszechnej wiadomości?
Proszę konkrety a nie ploty rozpowszechniać.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Budziol » czw paź 19, 2006 11:44 pm

Hej no chyba nie wmowisz mi ze nie znane Ci sa wille, letnie posiadlosci Jamesa i spolki. Ja nie twierdze ze Steve i spolka graja za darmo, ale albo udajesz ze nie wiesz ile META ma kasy, albo nie chcesz wiedziec.
Rozumiem ze zarejestrowales sie tu zeby udowadniac wyzszosc Mety nad Maiden? :wink:

Joker
-#Invader
-#Invader
Posty: 181
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 10:37 pm

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Joker » czw paź 19, 2006 11:49 pm

Rozumiem, że nie załapałeś do tej pory że jestem tu prawie od początków istnienia tego forum a wyższość Mety nad Maiden czy Maiden nad Metą mam w dupie. Wisi mi to na palancie kto kogo uważa za lepszy zespół. Udowadnianie czyjejkolwiek wyższości jest doskonałą rozrywką dla głupków. Chcesz to baw się w to sam a mnie do tego nie mieszaj.
Ostatnio zmieniony czw paź 19, 2006 11:51 pm przez Joker, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KaziorFukacz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 295
Rejestracja: ndz maja 30, 2004 11:41 am
Skąd: Giżycko

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: KaziorFukacz » czw paź 19, 2006 11:51 pm

Bart, w każdym poście to zaznaczasz ^^
Taa, jasne, w każdym :roll:. Zarzuciłem to kilku osobom bo tak jest. Im dłużej człowiek tu siedzi tym wiecej widzi. A Nomad to już jest mistrzem w tym. Dziwne, że nagle go bronicie, a wcześniej wiele osób się z niego śmiało.
Chodzi mi o to, że trochę śmiesznie to wygląda i wcale nie miałem zamiaru bronić Nomada, a co do wyśmiewania go, to ja w tym nie brałem udziału (no raz się wkurzyłem jak zrobił te ankiety-mistrzostwa na najlepszy utwór Maiden).

Deleted User 2259

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Deleted User 2259 » czw paź 19, 2006 11:53 pm

(no raz się wkurzyłem jak zrobił te ankiety-mistrzostwa na najlepszy utwór Maiden).
no co ty,to bylo super :P :lol: ,Czułem Się Jak Na Prawidzwych Mistrzostwach

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Budziol » czw paź 19, 2006 11:58 pm

Rozumiem, że nie załapałeś do tej pory że jestem tu prawie od początków istnienia tego forum a wyższość Mety nad Maiden czy Maiden nad Metą mam w dupie. Wisi mi to na palancie kto kogo uważa za lepszy zespół. Udowadnianie czyjejkolwiek wyższości jest doskonałą rozrywką dla głupków. Chcesz to baw się w to sam a mnie do tego nie mieszaj.

Zmylila mnie data przystapienia :)
To ciesze sie ze mamy podobne podejscie co wyzszosci jednego zespolu nad drugim. Ja wole MAIDEn inni wspolczesna Metallice. Kazdy ma swoj gust i kazdemu wolno sluchac co mu sie tylko podoba.
Zdziwil mnie tylko ten atak na MAIDEN ze na kase leca, bo akurat METALLICA juz od dawna to robi zbytnio sie z tym nawet nie kryjac
Jak dla mnie pass. Ciesze sie ze nie bedziemy jak dzieci przekrzykiwac sie czyje grabki i szpadelek jest ladniejszy :beer

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: S1MON » pt paź 20, 2006 12:04 am

a po ile meta a maiden wydali koncertow na dvd czy cd, hm ? koncertowka to taki imo ciut poniekad zabieg na kase

edit-tez sie nie chce wyklucac kto, co, ile...ale ikona $ to sie przy mecie daje...jakby im nigdy nic dla $ nie zrobilo...niech sobie zarabiaja, na zdrowie..nie musze tego wszystkiego kupowac i wielbic, eot ;)

Gov't Mule

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Gov't Mule » pt paź 20, 2006 8:42 am

Widze, że jaśnie oświeceni, prawdziwi fani Iron Maiden teraz biorą się za Metallice. Brawo, brawo co będzie następne?? Zrównacie z ziemią Led Zeppelin, King Crimson a może dojdziecie do wniosku, że muzyka Bacha jest do dupy?? Mam tylko jedną prośbę: podniecajcie się dalej gniotami Irona, ale jeśli nie dorośliście do jakieś muzy to się na jej temat nie wypowiadajcie... chyba, że założycie własną kapele i nagracie coś lepszego niż Waszym jaśnie oświeconym zdaniem gówniane Load, Reload i St.Anger. Jest was w końcu tak wielu i każdy to ekspert od metalu a zwłaszcza od Iron Maiden. POWODZENIA. Jestem całym sercem po Waszej stronie i trzymam za Was kciuki. Chwała Iron Maiden.

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: iEvE » pt paź 20, 2006 8:57 am

Jeśli nawet MAiden leci na kase, to co z tego :?:
Kto dziś nie leci na kase?
Zresztą takie tam gadanie, setu narazie nie zmienili, a fani bilety sprzedają. Mi to zresztą wisi, niech se lecą na co tam chcą.
Na początku w ogole nie lecieli, teraz lecą i co ?
Widze, że jaśnie oświeceni, prawdziwi fani Iron Maiden teraz biorą się za Metallice. Brawo, brawo co będzie następne?? Zrównacie z ziemią Led Zeppelin, King Crimson a może dojdziecie do wniosku, że muzyka Bacha jest do dupy?? Mam tylko jedną prośbę: podniecajcie się dalej gniotami Irona, ale jeśli nie dorośliście do jakieś muzy to się na jej temat nie wypowiadajcie... chyba, że założycie własną kapele i nagracie coś lepszego niż Waszym jaśnie oświeconym zdaniem gówniane Load, Reload i St.Anger. Jest was w końcu tak wielu i każdy to ekspert od metalu a zwłaszcza od Iron Maiden. POWODZENIA. Jestem całym sercem po Waszej stronie i trzymam za Was kciuki. Chwała Iron Maiden.
Nie tylko z Forum Głownego skłąda się to forum :roll: . Ale wiadomo, jak ktoś nie lubi L, Rl czy St. A. a przy tym lubi Maiden to juz się na muzyce nie zna. Trzymam za ciebie kciuki. Chwala ci.

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Artur » pt paź 20, 2006 9:19 am

Mam tylko jedną prośbę: podniecajcie się dalej gniotami Irona, ale jeśli nie dorośliście do jakieś muzy to się na jej temat nie wypowiadajcie... chyba, że założycie własną kapele i nagracie coś lepszego niż Waszym jaśnie oświeconym zdaniem gówniane Load, Reload i St.Anger
A co, do "Load", "Reload" czy "St. Anger" trzeba "dorastać" ? :lol: :lol: :buahaha:

Większej bzdury dawno nie słyszałem :lol: :lol:
Widze, że jaśnie oświeceni, prawdziwi fani Iron Maiden teraz biorą się za Metallice. Brawo, brawo co będzie następne??
To jeszcze powiedz mądralo w jakiś sposób "biorą się za Metallicę" ?? :roll: Jeśli idzie o muzyczną wartość Mety tu raczej jej nikt nie podważa, no chyba, że Ty masz 3 w/w albumy
Mety za dzieła absolutne to wtedy rozumiem :lol: Bo tutaj to raczej niewielu je za takie ma.
I raczej wątpię by ktokolwiek tutaj miał zamiar równać z ziemią Zeppelinów czy Crimsonów, bo pewnych rzeczy nie wypada, jak tego nie wiesz "toś buc", cytując za Ascotem :roll:

Szczurza Pomoc
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 4:33 pm
Skąd: z Sierpca. Logiczne

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Szczurza Pomoc » pt paź 20, 2006 10:10 am

Dobrze wiesz ze wielokrotnie wiecej zarobili chlopaki od genialnego "Wladcy marionetek".
"So fucking what?:)" Najwięcej i tak zarobił Bill Gates;).
muzyka Bacha jest do dupy?
Bach skończył się na sonacie organowej nr 4 e-moll, BWV 528. Potem zaczęły się koncerty brandenburskie i granie dla forsy.
I've lived in filth I've lived in sin And I still smell cleaner than the shit you're in

BartSmith
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: pn mar 21, 2005 11:16 pm
Skąd: Gniezno

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: BartSmith » pt paź 20, 2006 12:16 pm

Chodzi mi o to, że trochę śmiesznie to wygląda i wcale nie miałem zamiaru bronić Nomada, a co do wyśmiewania go, to ja w tym nie brałem udziału (no raz się wkurzyłem jak zrobił te ankiety-mistrzostwa na najlepszy utwór Maiden).
Jest więcej osób, które piszą głupiej i śmieszniej niż ja. Zresztą trochę śmiechu w tej całej krytyce Maiden nie zaszkodzi.

adam IM
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 337
Rejestracja: pn maja 01, 2006 5:50 pm
Skąd: z wioski zwanej zabrze

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: adam IM » pt paź 20, 2006 6:07 pm

Wygląda mi na to, że Harris chce nachapać się forsy przed emeryturą i kręci z managementem takie zagrywki, że szanującemu się artyście po prostu to nie przystoi.
tak z czystej ciekawości Joker. możesz podać jakies konkrety bo podobno nie obracasz się w sferze domyslów i plotek :P :P

Joker
-#Invader
-#Invader
Posty: 181
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 10:37 pm

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Joker » pt paź 20, 2006 7:24 pm

Faktem jest działalność wydawnicza Iron Maiden, DVD i koncertówka z każdej trasy(czego dawniej nie było) i granie koncertów tylko na dużych, ekstrapłatnych gigach w bogatych krajach. Do śmierdzącej i biednej polandii już się za każdym razem dupy ruszać nie chce. bo się nie kalkuluje. Faktem jest kręcenie teledysków dla odbiorców na poziomie przedszkolnym. Bardzo cwane.

To nie są domysły. To jest tak widoczne, że aż śmierdzi.

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: miki » pt paź 20, 2006 7:38 pm

Widze, że jaśnie oświeceni, prawdziwi fani Iron Maiden teraz biorą się za Metallice. Brawo, brawo co będzie następne?? Zrównacie z ziemią Led Zeppelin, King Crimson a może dojdziecie do wniosku, że muzyka Bacha jest do dupy?? Mam tylko jedną prośbę: podniecajcie się dalej gniotami Irona, ale jeśli nie dorośliście do jakieś muzy to się na jej temat nie wypowiadajcie... chyba, że założycie własną kapele i nagracie coś lepszego niż Waszym jaśnie oświeconym zdaniem gówniane Load, Reload i St.Anger. Jest was w końcu tak wielu i każdy to ekspert od metalu a zwłaszcza od Iron Maiden. POWODZENIA. Jestem całym sercem po Waszej stronie i trzymam za Was kciuki. Chwała Iron Maiden.
i tu jest dużo racji. jak się czyta to forum to aż kipi od pewnych tylko i wyłącznie swojej racji osób, które krytyki nie przyjmą. jeżeli to jest efekt słuchanie Maidenów to naprawdę źle ta muzyka na ludzi czasem wpływa. dużo tutejszych fanów daje daje do zrozumienia innym jakimi to sa ekspertami i inteligentami. lansują się niektorzy bardzo, pewnie w 90% udając kogos innego.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Budziol » pt paź 20, 2006 11:13 pm

Gov't Mule zarzut dotyczacy zbijaniu kasy przez METALLICE byl spowodowany zarzutem ze MAIDEN gra tylko juz dla kasy.
Tak naprawde kazdym po trochu kieruje chec zbicia jak najwiekszej forsy tym bardziej ze i jednym i drugim wiek emerytalny sie zbliza :)
Ja jestem zdania nie podoba Ci sie LOAD, ReLOAD czy ST.ANGER - nie sluchaj, nie podoba Ci sie wydawanie zbyt duzej ilosci koncertowek przez MAIDEN - nie kupuj. Proste.

Zygmunt
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 403
Rejestracja: sob lip 08, 2006 1:24 pm

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Zygmunt » pt paź 20, 2006 11:23 pm

nie podoba Ci sie wydawanie zbyt duzej ilosci koncertowek przez MAIDEN - nie kupuj. Proste.
Zgadzam się. Mnie się podoba pomysł wydawania DVD z każdej trasy. Dlaczego nie? Myślę, że nawet ci narzekający na ten fakt nie mieliby nic przeciwko gdyby Maiden w przeszłości wydali np. VHS z Somewhere on Tour czy Piece of Mind Tour.

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Sortis » pt paź 20, 2006 11:45 pm

nie podoba mi sie najnowsza płyta Maiden, ale to nie powod by pisac ze Maiden kona. Jezeli podoba sie pewnej grupie fanow oznacza to ze plyta jest cos warta.
Pozdrawiam



P.S kazdy pracuje dla pieniedzy. Jezeli chce ktos przekazac swoja wyplate na moje konto - numer podam na priv :)
Pozdrawiam

Qba666
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 860
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 4:08 pm

Re: Iron Maiden kona...

Postautor: Qba666 » sob paź 21, 2006 12:06 am

A co, do "Load", "Reload" czy "St. Anger" trzeba "dorastać" ?
a factora tak od razu zrozumiales?
I raczej wątpię by ktokolwiek tutaj miał zamiar równać z ziemią Zeppelinów czy Crimsonów, bo pewnych rzeczy nie wypada, jak tego nie wiesz "toś buc", cytując za Ascotem
napewno nie wypada nazywac kogos bucem. Szczegolnie jezeli robi to taki duet. I troche chyba nie zrozumiales sensu wypowiedzi osiołka


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości