METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Bę�de na koncercie

21.11 Warszawa
25
17%
22.11 Rzeszów
9
6%
23.11 Krakółw
16
11%
24.11 Katowice
34
23%
25.11 Wrocł�aw
21
14%
26.11 Toruń
6
4%
na 2 koncertach
2
1%
na 3 koncertach
5
3%
na źadnym koncercie
28
19%
 
Liczba głosów: 146

atat666
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 17, 2006 4:00 pm
Skąd: Rudnik k.Sułkowic

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: atat666 » sob lis 25, 2006 1:49 pm

Ja byłem na koncercie w Krakowie było Super !!! Chętnie bym zobaczył jakieś nagranie z tego koncertu albo foty jak ktoś ma to niech sie podzieli :rocx
STAY HEAVY MŁODZIEZY

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Abstract » sob lis 25, 2006 2:31 pm

Apropo Kro to widziałem całe zajście i powiem szczerze ,że może ochroniarz miał gorszy dzień? :P Swóją drogą naprawdę można było postać te 5min dłużej i nie krzyczeć. A dałoby się bootleg Di Anno udostępnić tak zeby wszyscy chętni mogli sobie ściągnąć? :)

metalmissiek
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: czw lis 23, 2006 10:19 am
Skąd: stamtąd

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: metalmissiek » sob lis 25, 2006 2:43 pm

Co za gnoje w tym Mega. Pierdolony burak z ochrony nie wpuscil mnie do klubu za "k#### mac ile mamy stac" tlumaczac to tym, ze nie potrafie sie zachowac, bo jest zaloba. To jak jest k#### zaloba to odwalajcie koncert!!!
Dodam coś w tej sprawie. Na koncerty do Mega chodzę od poczatku jego istnienia w tej formie, czyli od 1993 roku. Tam zawsze w ochronie pracowały takie buraki jak ten, z którym miałeś wczoraj do czynienia (widziałem całe zajście, stałem tuż za wami). Raz kiedyś byłem świadkiem sytuacji, że ochroniarze wykopali (dosłownie) pewnego dziennikarza bo chciał wejść zanim zaczną wpuszczać tłum.
W ogóle niepunktualność obsługi i chamskie zachowanie pracowników Mega w stosunku do klientów klubu to temat na długą opowieść. Co do wczoraj - koleś ewidentnie szukał zaczepki. Hasło o żałobie potwierdziło tylko jego głupotę.
Nigdy wiecej nie pojde do Mega na zaden koncert
Na pocieszenie Ci powiem, że Mega w tym miejscu będzie istnieć tylko do końca roku, a więc w sumie już niedługo. Potem mają przenieść lokalizację do innej dzielnicy (tak słyszałem). Zawsze jest szansa, że może w nowym miejscu skończy się ta patologia.

kubush
-#Invader
-#Invader
Posty: 191
Rejestracja: czw gru 23, 2004 6:39 pm
Skąd: wro

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: kubush » sob lis 25, 2006 2:45 pm

kubush napisał:
mozna wniesc kamere i krecic czy nie bo jak tak to biore do madnesu sprzecik i robimy bootlega

Bierz!
to biore a wy panowie bedzieci mi robic za security wrazie jakby jakas ochrona cos dymila :guns :beer
A dałoby się bootleg Di Anno udostępnić tak zeby wszyscy chętni mogli sobie ściągnąć?
jasne mam premium na rapidshare wiec bez problemu :)

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Szajba » sob lis 25, 2006 2:49 pm

Potem mają przenieść lokalizację do innej dzielnicy (tak słyszałem)
na tereny huty Baildon przy ulicy.. Żelaznej ( :lol: )
Zawsze jest szansa, że może w nowym miejscu skończy się ta patologia.
oby :?
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

DeaDe
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 738
Rejestracja: wt paź 12, 2004 6:06 pm

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: DeaDe » sob lis 25, 2006 3:02 pm

Możemy zrobić petycję do zarządcy Mega Clubu i goście są zwolnieni. Ale zwrócić się z prośbą o pomoc do Ojca Chrzestnego :wink: .

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Kro » sob lis 25, 2006 3:11 pm

Na pocieszenie Ci powiem, że Mega w tym miejscu będzie istnieć tylko do końca roku, a więc w sumie już niedługo. Potem mają przenieść lokalizację do innej dzielnicy (tak słyszałem). Zawsze jest szansa, że może w nowym miejscu skończy się ta patologia.
Ale ludzie i tak zostana Ci sami, poprostu to byl zwykly drech nic wiecej, zero mozgu, moze jakbym mial 2 kilo lancuchow na szyji i 3 paski na bluzie to by mnie wpuscil.

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Szajba » sob lis 25, 2006 3:12 pm

moze jakbym mial 2 kilo lancuchow na szyji i 3 paski na bluzie to by mnie wpuscil.
to by powiedzial "siema ziom krzycz glosniej" ... tych panow nie ma co komentowac i tyle....
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

Awatar użytkownika
Bizon
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 3:25 pm
Skąd: radomsko / łódź

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Bizon » sob lis 25, 2006 3:13 pm

Dzizas, ale to nie bylo nawet agresywne zachowanie, mozna to bylo uznac za jaja, darlo sie doslownie 5 osob razem ze mna.
oczywiscie, ze nie bylo agresywne i oczywiscie, ze mozna bylo uznac za jaja, ale sam przyznaj - potrzebne ci to bylo? nie mozna bylo postac spokojnie jeszcze chwili? nie od dzisiaj wiadomo, ze w ochronie zazwyczaj sa buraki i najczesciej dresy, wiec dla nich to czysta przyjemnosc nie wpuscic z byle powodu jakiegos goscia na koncert metalowy... wiec po cholere ich prowokowac?

co do obslugi w mega, to akurat tez zauwazylem, ze uprzejmosc nie jest ich najlepsza strona, no chyba ze to taki zwyczaj w katowicach, ze jak pani jakastam z szatni czy innego miejsca mowi 'przepraszam' przechodzac, to jest to jednoznaczne z wpieprzeniem mi lokcia w plecy, bo wszystkie ktore przechodzily mialy taki zwyczaj dziwny...
"everybody lies"

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Szajba » sob lis 25, 2006 3:14 pm

co do tego krzyczenia to chyba ja i żelazny zaczelismy krzyczeć, ale pewien nie jestem ;)
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

Matek
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5477
Rejestracja: pn maja 02, 2005 3:17 pm

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Matek » sob lis 25, 2006 3:19 pm

oczywiscie, ze nie bylo agresywne i oczywiscie, ze mozna bylo uznac za jaja, ale sam przyznaj - potrzebne ci to bylo? nie mozna bylo postac spokojnie jeszcze chwili?
w tym przypadku mamy to samo zdanie ;) mnie, szczerze mówiąc zawsze wkurw..rzali ludzie drący mordy przed koncertem. jakby to coś dawało :lol:

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Kro » sob lis 25, 2006 3:20 pm

oczywiscie, ze nie bylo agresywne i oczywiscie, ze mozna bylo uznac za jaja, ale sam przyznaj - potrzebne ci to bylo?
Kurde jakbym wiedzial, ze sie przewroce to sobie usiade :roll:

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Artur » sob lis 25, 2006 3:46 pm

Za towarzystwo dziękuję Arturowi i Żelaznemu :beer
Spx zią :beer :)

Ogólnie to mi się podobało, nawet bardzo. Koncert chainsaw był wg mnie ok, może rewelacyjny jeszcze nie, ale całkiem całkiem. Z 4-ech utworów, które znam zagrali wszystkie za co wielki plus u mnie :mrgreen: Notabene zagrali je może dlatego, że ludzie je znają, bo są do ściągnięcia z ich stronki :lol: Poza tym dużą część koncert Piły spędziłęm na omawianiu z Żelaznym poszczególnych aspektów koncertu, choćby min Maxa :lol:
A co do Paula to bardzo fajnie wszystko było. Jajcarski zespół, zwłaszcza perkman, który aż 2 razy uścisnął mi rękę 8) :lol: A sam Paul, chociaż wyglądał jak prosię i głos już nie ten, to okazał się (przynajmniej na scenie) bardzo fajnym gościem, takim prostolinijnym, poczciwym wręcz. Czytaki jest naprawdę?? Nie mnie oceniać. To,że ewidentnie jedzie na swojej legendzie z czasów Maiden absolutnie mi nie przeszkadza, tym bardziej, że przecież szedłem na ten koncert po to, żeby usłyszeć stare kawałki Ironów, z których najbardziej rozwaliły mnie: "Wrathchild", "Prowler", "Remember Tomorrow", "Phantom Of The Opera" no i kufa "Killers" nie ?? ;) Jego autorski materiał dobrze wpasował się w koncert, fajne przebojowe kawałki.
Ogólnie bardzo udany koncert wg mnie, opłacało się iść, dobrze, żemimo wahania się pojawiłem.
No i ofkorz bardzo miło było poznać kolejne nieznane wcześniej mi osoby z Sanktuarium, tak więc pozdro dla Metala-Dzikiej Wiśni, Sim0na, Syzyga, Żelaznego, Szymona, S1, Clansa, Slava, Abstracta, Piniola, no i ofkorz dla znanych mi już person, tak więć Evki, Raffa, Szajbusa (lożowy burżuj :P ), Kro (dorwiemy tego gnoja ;) ), Zdzicha, Aliena no i Mikiego ofkorz ;)
Po koncercie było całkiemfpytę, choć zimno :P

A, a co do hasła roku drogi Żelazny to ja mam nieco inny typ ;) - pamiętajcie moi drodzy, że jesteśmy "nie do przejebania" 8) :lol:

Salute :D

Ed Hunter
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 31, 2003 2:14 pm
Skąd: Kraków

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Ed Hunter » sob lis 25, 2006 4:36 pm

Ja byłem na koncercie w Krakowie było Super !!! Chętnie bym zobaczył jakieś nagranie z tego koncertu albo foty jak ktoś ma to niech sie podzieli :rocx
Moje fotki z krakowskiego koncertu znajdziesz tutaj: http://www.sanktuarium.org/edhunter/

Up Di... Anno :)

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Sortis » sob lis 25, 2006 4:55 pm

zasmiescie fotki z rzeszowa jak ktos ma ...

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Abstract » sob lis 25, 2006 5:11 pm

Właściwie to z Arturem przegadaliśmy całą przerwę pomiędzy Chainsaw i Di Anno :) Oj było świetnie, tylo ,że w końcu nie rzucliśmy paru tekstów ,tkóre mielśmy w planie :P

Awatar użytkownika
paniron
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1948
Rejestracja: śr sty 25, 2006 7:00 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: paniron » sob lis 25, 2006 5:14 pm

Kruna, mogłem przyjechać :? :wink:

Awatar użytkownika
syzygy
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5049
Rejestracja: śr lip 13, 2005 9:56 pm

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: syzygy » sob lis 25, 2006 5:14 pm

Oj było świetnie, tylo ,że w końcu nie rzucliśmy paru tekstów ,tkóre mielśmy w planie
ale przez chwile krzyczeliśmy Fear Of The Dark :P

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: Sortis » sob lis 25, 2006 5:34 pm

ja osobiscie na lepszym koncercie nie bylem
Stalem (a wlasciwie dobrnalem ) w pierwszym rzedzie. Pol koncertu ludzie probowalli dosłownie wyrwac mnie z mojego miejsca (slady paznokci na szyi, rekach plecach) walili po zebrach (siniaki z obu stron) lapali zqa glowe (takze siniaki) raz sie prawie poddalem ale walczylem... i nie dalem sie :D


STAŁEM CAŁY KONCERT W PIERWSZYM RZEDZIE.

Wrazenia NIESAMOWITE
Zmacalem chyba kazda gitare :) Paul podal mi reke kilkakrotnie, no piekna sprawa. Niewiele rozumialem co on mowi bo tak glosno bylo a ja trzymalem sie jego glosnika :)
Gitarzysta fajnie polal Arctikiem fanow :D
szyja do dzis boli mnie z machania glowa :) serio :)
Szkoda ze troche wypilem i nie koncentrowalem sie na tym by wszystko zapamietac ale trudno..
aaaa na RUNNING FREE przystawil mi mikrofon do ust :D

jakbyu cos podonego bylo kiedyts w rzeszowie
Wielkie dziki dla Wickera ze dal inbfo o koncercie

atat666
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 17, 2006 4:00 pm
Skąd: Rudnik k.Sułkowic

Re: METAL MARATHON 2 (PAUL DI'ANNO & CHAINSAW)

Postautor: atat666 » sob lis 25, 2006 5:44 pm

@ED HUNTER dzięki wielkie super fotki !!!
STAY HEAVY MŁODZIEZY


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość