07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Jack » czw maja 22, 2008 12:57 am

Hm moze jestem staroświecki ale nie wystarczy zadzwonic do LN przedstawic sie prawdziwym imieniem i nazwiskiem ewentualnie dodac ,,jestem zainteresowany zakupem biletów dla wiekszej grupy zorganizowanej i chciał bym wiedziec czy bedzie to to i to'' ;)

Gwarantuje ze jesli dany człek bedzie miał takei informacje to napewno potraktuje nas powaznie. To jest proste

Awatar użytkownika
piter
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 602
Rejestracja: czw gru 13, 2007 10:56 am
Skąd: Kraków

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: piter » czw maja 22, 2008 1:04 am

jesli dany człek bedzie miał takei informacje
własnie może nie wiedzieć, osby które odbierają telefony nie muszą być kompetentne w sprawie opaset itp. Albo powie że nie wie, albo odpowie jakąś bzdure i wprowadzi w błąd - chodzi o to aby dotrzeć do osób które się tym zajmują i będą wiedzieć NA PEWNO i się tą wiedzą podzielą. Można by też dotrzeć do wniosku złożonego w urzędzie gminy czy policji dotyczącej organizacji tej "imprezy masowej" tam muszą być plany całego koncertu

ps.
problem polega też na tym że decyzja w sprawie opasek może być podjeta w ostatniej chwili - np na koncercie PJ+LP miał być taki sektor na śląskim ale w ostatniej chwili zrezygnowano ponoć na wniosek ochrony PJ.

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Jack » czw maja 22, 2008 1:11 am

Nie no oczywiście ale nie ma co sie bawic w Szerloka, zadzwonie jutro i zobaczymy co mi powiedza. akurat jestem na dziennikarstwie to moze jak cos tam muszepne to wiecej bedzei chciał powiedziec. Nie zaszkodzi spróbowac

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Mirdaroh » czw maja 22, 2008 8:05 am

Opasek to raczej nie będzie. Pierwsi wejdą ludzie z BA, potem z wygranego konkursu First To The Barier a na końcu reszta.

Awatar użytkownika
M@ti
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6397
Rejestracja: sob lis 26, 2005 9:51 pm
Skąd: z Norwegii

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: M@ti » czw maja 22, 2008 8:37 am

A jak sprawa z biletami? Szybko schodzą czy zdążę sobie spokojnie zakupić w okolicach koniec czerwca- początek lipca? Już z Metallicą się tak nadziałem.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: RALF » czw maja 22, 2008 10:35 am

A jak sprawa z biletami? Szybko schodzą czy zdążę sobie spokojnie zakupić w okolicach koniec czerwca- początek lipca? Już z Metallicą się tak nadziałem.
Lepiej się pospiesz, szybko idą... ostatnio trochę dołożyli, prawdopodobnie będzie sold out :idea:

Awatar użytkownika
Dziku
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1106
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 7:24 pm
Skąd: Żyrardów

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Dziku » czw maja 22, 2008 10:44 am

Opasek to raczej nie będzie. Pierwsi wejdą ludzie z BA, potem z wygranego konkursu First To The Barier a na końcu reszta.
A cos wiadomo juz o losowaniu FTTB ?

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Da5id » czw maja 22, 2008 11:07 am

Chodziło mi oczywiście o 30 000 widzów, nie 20 000.
... no i co z tego że stadion Gwardii jest kiepskim obiektem sportowym - w końcu nie idziesz na koncert aby podziwiać stadion.
Ale to nie chodzi o mnie, tylko o zespół. Zapraszanie ich na taki obiekt jest zwyczajnie nieprzyzwoite. Równie dobrze można ich przywieźć na koncert dużym fiatem, albo kazać spać w akademiku.
Gadanie o kompromitacji jest tylko nędznym sarkazmem zakompleksionego zgorzkniałego gnojka
Dziękuję, również pozdrawiam.
Byłem na trzech koncertach organizowanych na tym stadionie tj. AEROSMITH, EXTREME , IRA 29.05.1994 , STING 18.06.1996 oraz TINA TURNER 23.07.1996 i uwierz mi brzmienie było cacy
Heloł! To było 14 i 12 lat temu! Budzimy się! Ja też leciałem Antonowem na początku lat 90tych i było git, co nie zmienia faktu, że teraz do takiej maszyny bym chyba nie wsiadł.
Przy okazji poszukaj w necie i przekonaj się gwiazdy jakiego formatu grały ostatnimi czasy na Gwardii ...
W ostatnim czasie nikt tam nie grał
Stadion Śląski, jak na Polskie warunki jest znakomity, i co z tego? organizacja Mystic Festival była tragiczna, a nagłośnienie to już wogóle szkoda słów, może teraz będzie odwrotnie, co z tego ,że Stadion jest brzydki, nienowoczesny ja osobiście jak pewnie wielu wolałbym koncert halowy, ale jest co jest, najważniejsze jest nagłośnienie i ogólna organizacja a tutaj już od urody stadionu to nie zależy i oczywiście sam koncert, atmosfera, forma zespołu, publiczność .....myślę że 20 tys. spokojnie będzie, tak samo jak pewnie na Santanie .....liczę na najlepszy koncert Iron Maiden w Polsce, przynajmiej od 1989 r., myślę że są na to duże szanse.
Nie jest znakomity, choć i tak o kilka długości lepszy od Gwardii. Z tym, że Śląski nie nadaje się na takie zespoły jak Maiden, gdyż jest zwyczajnie za duży.
Czy nie lepiej zaprosić ich na nowocześniejszy obiekt Legii chociażby?
Legia jest w remoncie, ja przez cały czas liczyłem, że zagrają na Służewcu.
coś zorganizować na urodziny Brusa...poważny fan club ,nie ma co
Czemu sam czegoś nie zorganizujesz?
A cos wiadomo juz o losowaniu FTTB ?
Wiadomo tyle, że będzie. ;)

Awatar użytkownika
M@ti
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6397
Rejestracja: sob lis 26, 2005 9:51 pm
Skąd: z Norwegii

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: M@ti » czw maja 22, 2008 11:41 am

Lepiej się pospiesz, szybko idą... ostatnio trochę dołożyli, prawdopodobnie będzie sold out
To niedobrze.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: RALF » czw maja 22, 2008 1:45 pm

Lepiej się pospiesz, szybko idą... ostatnio trochę dołożyli, prawdopodobnie będzie sold out
To niedobrze.
TO REWELACJA :buahaha:

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: RALF » czw maja 22, 2008 1:50 pm

Nie jest znakomity, choć i tak o kilka długości lepszy od Gwardii. Z tym, że Śląski nie nadaje się na takie zespoły jak Maiden, gdyż jest zwyczajnie za duży.
Nie jest znakomity, choć i tak o kilka długości lepszy od Gwardii. Z tym, że Śląski nie nadaje się na takie zespoły jak Maiden, gdyż jest zwyczajnie za duży.
Nie wiem o czym mówisz wszak większe miejsca Maiden zapełnia, w Polsce grają masę koncertów w skali całej kariery, ciężko po tylu koncertach znów ściągnąć 60000, tak jak w 1986....

Awatar użytkownika
Man on the Edge
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: śr kwie 16, 2008 6:44 pm
Skąd: Gangland

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Man on the Edge » czw maja 22, 2008 1:52 pm

faust, Używaj opcji "edytuj" bardzo bym prosił ;-)

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: RALF » czw maja 22, 2008 3:10 pm

faust, Używaj opcji "edytuj" bardzo bym prosił ;-)
Sorki O_o :cry:

Awatar użytkownika
Man on the Edge
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: śr kwie 16, 2008 6:44 pm
Skąd: Gangland

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Man on the Edge » czw maja 22, 2008 3:12 pm

Sorki O_o :cry:
Luz ja modem nie jestem, ale trochę to tak nie wiadomo co czytać ;-) :B

Deleted User 1499

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Deleted User 1499 » czw maja 22, 2008 5:33 pm

Stadion Śląski, jak na Polskie warunki jest znakomity, i co z tego? organizacja Mystic Festival była tragiczna, a nagłośnienie to już wogóle szkoda słów, może teraz będzie odwrotnie, co z tego ,że Stadion jest brzydki, nienowoczesny ja osobiście jak pewnie wielu wolałbym koncert halowy, ale jest co jest, najważniejsze jest nagłośnienie i ogólna organizacja a tutaj już od urody stadionu to nie zależy i oczywiście sam koncert, atmosfera, forma zespołu, publiczność .....myślę że 20 tys. spokojnie będzie, tak samo jak pewnie na Santanie .....liczę na najlepszy koncert Iron Maiden w Polsce, przynajmiej od 1989 r., myślę że są na to duże szanse.
Nie jest znakomity, choć i tak o kilka długości lepszy od Gwardii. Z tym, że Śląski nie nadaje się na takie zespoły jak Maiden, gdyż jest zwyczajnie za duży.
A mi sie wydaje ze przy tej promocji plus jeszcze wiecej plakatow bylaby szansa na zebranie ponad 40tys osob , a to juz nie jest malo i stadion nie wygladalby jak w 05.

Co do koncertu na hali to bylby to dobry pomysl na zime , w lato IMO lepszy klimat jest na obiekcie otwartym.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: RALF » czw maja 22, 2008 6:26 pm

Stadion Śląski, jak na Polskie warunki jest znakomity, i co z tego? organizacja Mystic Festival była tragiczna, a nagłośnienie to już wogóle szkoda słów, może teraz będzie odwrotnie, co z tego ,że Stadion jest brzydki, nienowoczesny ja osobiście jak pewnie wielu wolałbym koncert halowy, ale jest co jest, najważniejsze jest nagłośnienie i ogólna organizacja a tutaj już od urody stadionu to nie zależy i oczywiście sam koncert, atmosfera, forma zespołu, publiczność .....myślę że 20 tys. spokojnie będzie, tak samo jak pewnie na Santanie .....liczę na najlepszy koncert Iron Maiden w Polsce, przynajmiej od 1989 r., myślę że są na to duże szanse.
Nie jest znakomity, choć i tak o kilka długości lepszy od Gwardii. Z tym, że Śląski nie nadaje się na takie zespoły jak Maiden, gdyż jest zwyczajnie za duży.
A mi sie wydaje ze przy tej promocji plus jeszcze wiecej plakatow bylaby szansa na zebranie ponad 40tys osob , a to juz nie jest malo i stadion nie wygladalby jak w 05.

Co do koncertu na hali to bylby to dobry pomysl na zime , w lato IMO lepszy klimat jest na obiekcie otwartym.
Promocja i tak jest słaba, za kilka lat mogliby na Śląski przyjechać z kilkoma supportami...

Deleted User 1499

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Deleted User 1499 » czw maja 22, 2008 6:39 pm

No wiesz porownujac ta promocje a ta z 2005 to taka slaba nie jest :).

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: IM_Power » czw maja 22, 2008 7:11 pm

a ja uważam że w takich krajach jak Polska najlepsze rozwiązanie to koncerty halowe, na stadionach to można grać w Szwecji czy Brazylii gdzie lubię zabijają się o bilety

Awatar użytkownika
Iron Marcin
-#Invader
-#Invader
Posty: 151
Rejestracja: śr maja 04, 2005 7:36 pm
Skąd: Warszawa

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Iron Marcin » sob maja 24, 2008 1:45 pm

Ale Harris kiedyś powiedział, że on w ogóle nie chce grać koncertów w halach i faktycznie ograniczyli takie koncerty. Teraz głównie grają na stadionach. Owszem zdarzają się koncerty halowe, ale są to zazwyczaj duże i nowoczesne obiekty, np. Bercy w Pryżu.

Awatar użytkownika
Man on the Edge
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: śr kwie 16, 2008 6:44 pm
Skąd: Gangland

Re: 07/08/2008 - Warszawa, POL @ Stadion Gwardii

Postautor: Man on the Edge » sob maja 24, 2008 1:48 pm

Ale Harris kiedyś powiedział, że on w ogóle nie chce grać koncertów w halach
czemu :B :?: :razz:


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości