Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

El Dorado

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: El Dorado » śr lut 03, 2010 10:53 am

Jestem ciekaw co w tej sprawie ma do powiedzenia Administracja. Czy będzie tylko ostrzeżenie czy od razu ban za wyśmiewanie tego największego zespołu świata!

Maczup
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: śr lip 29, 2009 6:33 pm

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: Maczup » śr lut 03, 2010 2:28 pm

lincz
NIE DLA CZARNEGO ROBOCOPA!

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: miki » śr lut 03, 2010 3:36 pm

Nie wytrzymałem i nie przesłuchałem do końca... To jest poważne forum powinieneś za to dostać warna;]
;]

Moim zdaniem autor przeróbek nie nagrywał samodzielnie instrumentów, tylko zrobił tzw "śpiewanie do lecacego utworu", czyli chodzi o to, że leciał utwór a on śpiewał tylko, co oznacza, że nie było w trakcie sesji nagraniowych muzyków-instrumentalistów w załodze a jedynie wokalista-muzyk.

Co do obrazkuff {;p}, to mam pewne uwagi. Wątpie aczkolwiek by raczący się Óser {!} naprawdę biegał po dworcach nago (no offens ;p). Po prostu wydaje mi się to dość niesamowite i nie wydaje mi się aczkolwiek, by nasz kolega robił takie wyczyny. Co do zawierania znajomości przez domofon, to jestem bardzioej srogi, by tę opowieść fakultatywnie zaakceptować, więc uznajmy, że ma to rację substytu. Ruchanie karpia to no comment :!: {;p} Natomiast wypowiedzi typu, że "jem psie kały" to są poniżej konkretnego poziomu ustalonego na tym forum, więc wypadaloby się odnieść do wypowiedzi.

Ogólnie utwory są źle wyprodukowane przez producenta i mikseranta (siedzę trochę w branży, więc wiem jakie sa stanowiska w studiu muzycznym...) Słychać różnice fonialne (czyli brzemiowe i głośności) w muzyce a wokalach.

Nie wiem w sumie jaką dać ocenę ;];];]

Awatar użytkownika
caru666
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 30, 2009 1:06 am

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: caru666 » śr lut 03, 2010 4:00 pm

Gitary były nagrywane samodzielnie sesja rytmiczna była tylko gotowa nagrywane było w acid pro a jakościowo są lepsze tylko na youtube już tak nie brzmią :) zresztą pisałem że to domowa przeróbka więc nie oczekujcie cudów że będzie jak w studio nagraniowym..

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: miki » śr lut 03, 2010 4:32 pm

No to 8/10

El Dorado

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: El Dorado » śr lut 03, 2010 4:42 pm

No cóż, warsztat widać nie jest mocną stroną naszego nowego forumowego kolegi, Mickiewiczem też nie jest, trzeba otwarcie przyznać... Jednak za dobre chęci powinna się należeć pochwała jednak nie wiedzieć czemu nie jestem w stanie tego pochwalić.. ;/

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: miki » śr lut 03, 2010 4:55 pm

Nie wiem, czy tylko mi, ale wydaje się, że user Tobink zasłużył tym postem na WARN (no offens ;p), gdyż obraża nowych

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: S1MON » śr lut 03, 2010 5:22 pm

Ogólnie utwory są źle wyprodukowane przez producenta i mikseranta (siedzę trochę w branży, więc wiem jakie sa stanowiska w studiu muzycznym...) Słychać różnice fonialne (czyli brzemiowe i głośności) w muzyce a wokalach.
pokaż wykresy :!:

Awatar użytkownika
IRONSPARTAN
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 521
Rejestracja: czw mar 16, 2006 8:11 pm
Skąd: Twierdza Wrocław

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: IRONSPARTAN » śr lut 03, 2010 6:00 pm

Ogólnie utwory są źle wyprodukowane przez producenta i mikseranta (siedzę trochę w branży, więc wiem jakie sa stanowiska w studiu muzycznym...) Słychać różnice fonialne (czyli brzemiowe i głośności) w muzyce a wokalach.
Tylko że tu nie chodzi przecież o brzmienie, tylko o zawartość merytoryczną. :razz: Rzekłbym że brzmienie nie istnieje, jeśli mielibyśmy to porównywać do oryginału.

Awatar użytkownika
Maidenholik
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 527
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:36 am
Skąd: Polandia:)

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: Maidenholik » śr lut 03, 2010 6:35 pm

Stary zgred jestem, wiec powiem tylko tyle: ZENADA !
God bless you all ! Tomek

Awatar użytkownika
caru666
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 30, 2009 1:06 am

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: caru666 » czw lut 04, 2010 1:26 pm

Wrzuciłem na rapidshare - http://rapidshare.com/files/345772768/C ... y.mp3.html wersje For The Greater Good Of God - Człowiek Pracy :) nie nadawała się na YouTube ponieważ są wulgaryzmy więc jak ktoś ma ochotę może posłuchać :P jakościowo lepiej słychać niż na YT

Piston
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 11:39 am
Skąd: Łódź

Re: Iron Maiden po Polsku domowe przeróbki piosenek

Postautor: Piston » ndz kwie 11, 2010 12:33 am

Zwała xD


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość