zlot w Madnessie

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Szymon » wt mar 23, 2010 6:54 pm

ale co masz Krzysztofie na myśli pisząc o dorastaniu? do muzyki? owszem. do rozmawiania z po raz setny o tym który utwór z jakiej płyty lubisz najbardziej? albo o tym jak to się zaczęło. mocno naciągana teoria ;) jak coś nowego się dzieje to fajnie porozmawiać. ale newsy to temat na 15 minut. potem zaczyna sie impreza towarzyska i nie widze w tym nic złego ;)
Wiesz jak jest, zawsze jest jakas mlodziez, ktorej od czasu do czasu trzeba opowiedziec, bo jeszcze nie slyszeli jak to drzewiej bywalo...... :) Choc prawda, ze jesli my dziadki sie nagadalismy to teraz niech ojcowie malolatom przekaza podania ludowe :)

Awatar użytkownika
Steve
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 990
Rejestracja: czw sty 07, 2010 10:09 pm
Skąd: Wrocław

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Steve » wt mar 23, 2010 9:34 pm

Czyli nie letni jednak w ogule nie wchodzą?
Nie wiemy, czy w ogóle ktokolwiek będzie to sprawdza,ł czy ktoś jest letni czy nieletni, ale nie chcemy pisać, że "nie" bo później się okaże, że jednak będą trzepać dokumenciki :<

Moja wizja jest taka - przyjedzie kilka pierwszych osób i bedzie sprawdzanie a jak sie juz bydełko zejdzie to nikt nie bedzie na to zwracal uwagi.

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: zlot w Madnessie

Postautor: ttomasz » śr mar 24, 2010 5:26 am

Zlot to swietny pomysł i żałuję, że mnie na nim nie będzie-w niedzielę jadę już do wrocka na TSA i nie chce mi się kilka dni poźniej ponownie tłuc dwie godziny. Mam nadzieję, że za rok, lub z okazji płyty na wakacje też się coś zorganizuje. Witam wszystkich;)-pierwszy post

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Budziol » śr mar 24, 2010 6:54 am

witamy i zapraszamy ;)

Awatar użytkownika
eddie_lodz
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: wt lis 17, 2009 8:50 pm
Skąd: Łódź

Re: zlot w Madnessie

Postautor: eddie_lodz » śr mar 24, 2010 3:42 pm

Czyli nie letni jednak w ogule nie wchodzą?
Nie wiemy, czy w ogóle ktokolwiek będzie to sprawdza,ł czy ktoś jest letni czy nieletni, ale nie chcemy pisać, że "nie" bo później się okaże, że jednak będą trzepać dokumenciki :<

Moja wizja jest taka - przyjedzie kilka pierwszych osób i bedzie sprawdzanie a jak sie juz bydełko zejdzie to nikt nie bedzie na to zwracal uwagi.
To mnie niestey nie będzie bo nie opłaca się jechać z Łodzi nie wiedząc czy się wejdzie :cry:
Prawdziwy zespół tworzy przeboje na lata, a nie przeboje lata

czester52
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 148
Rejestracja: czw sty 07, 2010 1:46 pm
Skąd: Wrocław

Re: zlot w Madnessie

Postautor: czester52 » czw mar 25, 2010 7:23 am

Niestety w klubie będzie wynajęta ochrona przez właściciela, która będzie sprawdzać dokumenty i właściciel oznajmił mi, że nie wejdzie nikt, komu brakuje nawet 2 dni(chyba że z rodzicem, lub prawnym opiekunem)

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Kro » czw mar 25, 2010 9:29 am

A ile tam browar kosztuje w tym klubie? :P Bo jak ma byc ochrona to moze byc i po 10zl :lol:

Matek
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5477
Rejestracja: pn maja 02, 2005 3:17 pm

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Matek » czw mar 25, 2010 10:12 am

to sspeluna wiec raczej tanio ;)

Awatar użytkownika
Stokrotka
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 372
Rejestracja: czw mar 25, 2010 5:37 pm

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Stokrotka » czw mar 25, 2010 5:53 pm

Zlot to fajne przedsięwzięcie i mam nadzieję, że uda się w 100%. Co do lubu Madness - czy w jego okolicy nadal jest tak niebezpiecznie? Do której godziny potrwa zabawa?

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Szymon » czw mar 25, 2010 6:05 pm

to sspeluna wiec raczej tanio
w przedziale 5-15 pln :) Ja w ogole nie wiem czy Wy sie nie potraficie bawic bez alkoholu?? ;P

Matek
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5477
Rejestracja: pn maja 02, 2005 3:17 pm

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Matek » czw mar 25, 2010 6:07 pm

a ja nie wiem jak można lane piwo pić :P

a przy madnessie chyba się neiwiele zmieniło. w samym klubie nie byłem od lat ale okolica nadal urokliwa :) ale przy dobrej obstawie i plac staszica nie straszny :lol:

Awatar użytkownika
IRONSPARTAN
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 521
Rejestracja: czw mar 16, 2006 8:11 pm
Skąd: Twierdza Wrocław

Re: zlot w Madnessie

Postautor: IRONSPARTAN » czw mar 25, 2010 6:32 pm

Co do lubu Madness - czy w jego okolicy nadal jest tak niebezpiecznie? Do której godziny potrwa zabawa?
W okolicy wcale nie jest niebezpiecznie, Jak w każdym mieście zdarza się hołota, jednak uważam że potencjalni zlotowicze nie maja powodu do obaw. Wrocław w/g badań to nadal najspokojniejsze wielkie miasto w Polsce. Dla przyjezdnych którzy mają obawy proponuję taksówkę od wejścia na dworzec (i z powrotem) od ul. Suchej Za którą zapłacą mniej niż 7zł w dzień a ok 10zł w nocy. Numer TAXI 71 19191.
Po spotkaniu organizacyjnym podamy Wam ceny piwa, kktóre myślę nie przekroczą 5-6zł. Także będziemy rozmawiać z właścicielami na temat nieletnich. Info w piątek.
Ostatnio zmieniony czw mar 25, 2010 6:40 pm przez IRONSPARTAN, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
IRONSPARTAN
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 521
Rejestracja: czw mar 16, 2006 8:11 pm
Skąd: Twierdza Wrocław

Re: zlot w Madnessie

Postautor: IRONSPARTAN » czw mar 25, 2010 6:34 pm

A i zabawa będzie do godziny do której wytrwałość wykażą jej uczestnicy. :pijak: :mryellow:

Blase
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 99
Rejestracja: śr cze 13, 2007 9:24 pm

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Blase » czw mar 25, 2010 8:36 pm

prawdopodobnie się stawię z kumplami, mam tylko pytanie odnośnie frekwencji, ile osób przewidujecie i jaka jest "pojemność" Madness? Nie będzie kłopotu z miejscami? Bo jak się zjedzie 500 osób z całej Polski to może być trochę tłoczno :D
pozdro

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Kro » czw mar 25, 2010 9:06 pm

Daje glowe ze sie nie zjedzie 500 osob :mrgreen:

Awatar użytkownika
Steve
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 990
Rejestracja: czw sty 07, 2010 10:09 pm
Skąd: Wrocław

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Steve » czw mar 25, 2010 9:25 pm

Ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby na zlot przyszło 500 osób. Promocja w sieci jest jaka jest... ulotek trochę poszło a poza tym sporo osób deklarowało się mailem oraz w księdze gości no i co mniej biorę pod uwagę na profilu zlotu N-K ludzie też deklarowali, że wpadają z "ekipą" bądź "rodziną"...

Pisanie tu, że nie przyjdzie więcej jak 100 osób czy 50 czy 30 czy 6000 nie ma najmniejszego sensu bo frekwencja na tą chwilę jest wielką nie wiadomą...
(osoba do której kieruje to zdanie mam nadzieje, że mnie zrozumie :D)

Chciałbym mniej więcej przeliczyć ile mogłoby być ludzi wysyłając maile do tych, którzy je zostawili i spisać kto przyjdzie i ile bydła ze sobą przywlecze.

Pozdrawiam

PS. Aha no i mam kilka osób chętnych z miast innych województw, którzy mogą wydrukować plakaty i rozwieszać w swoich miastach.

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: zlot w Madnessie

Postautor: IM_Power » pt mar 26, 2010 7:45 am

7 kwietnia robię z kumplem akcję promocyjną pod Pręgierzem, będziemy rozdawać ulotki i prawdopodobnie postawimy duży baner .Myślę ,że zrobimy to w godzinach 14-17

Awatar użytkownika
panzerschreck
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3331
Rejestracja: pn gru 24, 2007 12:22 am
Skąd: Gło/Wro

Re: zlot w Madnessie

Postautor: panzerschreck » pt mar 26, 2010 12:12 pm

a ja nie wiem jak można lane piwo pić :P

a przy madnessie chyba się neiwiele zmieniło. w samym klubie nie byłem od lat ale okolica nadal urokliwa :) ale przy dobrej obstawie i plac staszica nie straszny :lol:
Ja Hub póki co jeszcze nie poskromiłem :mrgreen: Aktualnie mieszkam na Śródmieściu, bywam też bardzo często na Trójkącie, więc tam spiny kompletnie nie ma, ale przed Hubami mam rispekt i oczy dookoła głowy ;)
Nicotine-Valium-Vicodine-Marijuana-Ecstasy and Alcohol

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Da5id » ndz mar 28, 2010 12:28 pm

W okolicy wcale nie jest niebezpiecznie, Jak w każdym mieście zdarza się hołota, jednak uważam że potencjalni zlotowicze nie maja powodu do obaw. Wrocław w/g badań to nadal najspokojniejsze wielkie miasto w Polsce.
Bo Polska generalnie jest dość bezpiecznym krajem, tylko ludzie mają napinkę niepotrzebnie.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: zlot w Madnessie

Postautor: Szymon » ndz mar 28, 2010 3:53 pm

Wszystko zalezy do czego przyrownujesz :) W porownaniu do wiekszosci krajow w ktorych bylem Polska jest raczej raczej jednym z bardziej nieprzyjaznych. Tzn nie da sie ukryc, ze sie wiele zmienilo w porownaniu do lat 90tych np - choc tez ja juz jestem starszy i jestem poza zasiegem zainteresowan pewnych grupek. Ok miasta ameryki poludniowej sa bardziej niebezpieczne, wieksza czestosc napadow, mozesz i latwiej kulke zarobic, ale latynosi wiedza po co to robia.....no zeby zabrac cos co masz (kase najczesciej) Tymczasem w Polsce istnieje ciagle cos w rodzaju oklepu sportowego - wezma Cie zleja na kwasnie jablko, bywe ze skutkiem smiertelnym i ani Cie nie okradna, ani niewyruchaja - no bez sensu....... :)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości