10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Wszystko na temat Sonisphere Festival 2011 w Warszawie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: RALF » sob gru 25, 2010 6:13 pm

WSZYSTKO o koncercie na BEMOWIE! :mryellow:

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Zilian » sob gru 25, 2010 8:10 pm

w dalszej części listy jest także wiele innych ciekawych opcji such as Ozzy Osbourne, Disturbed, SOAD, Guns N’ Roses [z Ironami jak najbardziej myślę ;], Dream Theater [tym bardziej ;p], Acid Drinkers [jeden z najlepszych zespołów na polski akcent sonisa;], Judas Priest [eh ;p], Black Sabbath, Alice Cooper, Kiss, Hunter, Kat, Aerosmith, Led Zeppelin, Saxon, Venom... oraz wiele innych...
Hahaha ale rama by była xD Wiem że to nie realne ale kurna ludziom by chyba kopara opadła i 100% miejsc było by na pewno :D Sam bym najpierw paka, potem skala a potem nie wiem xD A wracając do tematu najbardziej prawdopodobny (niestety) wydaje mi się ten Slipknot. Na razie 2/3 przypuszczeń się potwierdziły więc to pewnie też się potwierdzi.

Awatar użytkownika
Buri
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 110
Rejestracja: pn gru 20, 2010 5:30 pm
Skąd: Gostyń

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Buri » sob gru 25, 2010 8:17 pm

ja tam lubię slipknota ;D
"screw you guys im going home" Eric Theodore Cartman

Awatar użytkownika
Pablo1919
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2333
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 4:13 pm
Skąd: Pawłowice

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Pablo1919 » sob gru 25, 2010 8:31 pm

Slipknot nie jest zły, ma kilka fajnych kawałków, ale ogólnie jest masa innych zespołów które bym wolał na ich miejsce. Tak czy siak nawet jak Slipknot potwierdzą to 3 zespoły to jednak trochę mało. Jakby Coopera dali (o którym też dużo pogłosek chodzi) byłby git. Slipknot na śniadanie, Cooper na lunch, Motorhead pierwsze danie na rozgrzewkę i Iron Maiden danie główne :mryellow: było by nieźle

Awatar użytkownika
Akisu
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 29
Rejestracja: śr sie 18, 2010 2:11 pm
Skąd: Częstochowa

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Akisu » sob gru 25, 2010 9:23 pm

No nawet tak nie gadaj, że tylko trzy :sad:

w ankiecie na oficjalnej stronie, zaraz po tegorocznym SONI było pytanie "jakie 5 zespołów chcielibyście na kolejnym soni" - tak więc ja liczę, że te 5 bandów to co najmniej uzbierają... [+ 1 pl]

Tym bardziej, że w tym roku była BIG4 [4] + Mastodon, który zrezygnował [+1] i nasz polski akcent Behemoth [+1] = co nam daje sumę 6 zespołów na festiwalu, a na drugiej scenie był jeszcze chyba Frontside [nie byłem to nie wiem] ...

w każdym razie, tak jak niektórzy mówią większym wydarzeniem był występ BIG4 niż IM na festiwalu, tak więc żeby dorównać tegorocznemu prestiżowi organizatorzy MUSZĄ jeszcze coś dodać..

Po prostu poczekajmy, bo możliwe że ciągle sami nie wiedzą kogo im się uda ściągnąć i trwają rozmowy, tym bardziej, że Judas Priest i SOAD wydają się poza zasięgiem, a myślę, że organizatorzy też chcą nam znaleźć jakiś porządny zespół - stąd te podawanie line'a na raty..

Fakt, że w zeszłym roku podali nam info od razu o całej BIG4 ale może po prostu udało im się szybko to załatwić z managerami zespołów - tym bardziej, że dla samych tych zespołów [każdego z nich] taki występ [pierwszy raz w historii] był za równo dobrą szansą promocji, jak i zarobku i zwiększał szanse przyciągnięcia dużej ilości ludu w jedno miejsce [cena też jak na tyle zespołów wcale nie była wysoka a wszyscy na pewno zadowoleni - mogliśmy zaliczyć 4 koncerty największych metalowych bandów tego gatunku w 1 dzień ;] ... choć tak szczerze lepsze wrażenia byłyby po obejrzeniu koncertów osobno w halach to jednak kosztowałoby to znacznie drożej, a nie na każdy zespół ludzie by pojechali, taka prawda :p

w każdym razie, ja mam nadzieję na WIĘCEJ :twisted: I,,I,
...just a little prowler, wandering on this dirty world...

Mike Stanley
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 609
Rejestracja: sob gru 25, 2010 2:34 pm
Skąd: Cracow Rock City

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Mike Stanley » sob gru 25, 2010 9:41 pm

Cooper nie wiem czy przyjedzie... Kiedyś był w polsce, to frekwencja była załamująca... :( Teoretycznie dwie gwiazdy już są Motor i Iron więc Acidzi są bardzo prawdopodobni, Saxon już zapowiedział już pierwszą część trasy, ale są pogłoski o drugiej więc może pojawili by się na Soni, Venom też był ostatnio w polsce i frekwencja nie była zachwycająca również... Ale bądźmy dobrej myśli ;-)
Dreams are only impossible when YOU decide they're impossible - Paul Stanley

Awatar użytkownika
Akisu
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 29
Rejestracja: śr sie 18, 2010 2:11 pm
Skąd: Częstochowa

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Akisu » sob gru 25, 2010 9:45 pm

Hej Mike, ale tutaj troszkę inna sytuacja - festiwal, czyli kilka zespołów na raz, co za tym idzie osoby jadące na Ironów będą na takim np. Cooperze = nieporównywalnie większa frekwencja, tak samo jakby w tym roku nie było Metallici to by tam tylu ludzi nie jechało - prawda? :]
...just a little prowler, wandering on this dirty world...

Awatar użytkownika
Kuki91
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1418
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 2:16 pm
Skąd: Gliwice

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Kuki91 » sob gru 25, 2010 11:41 pm

Akisu, ale to nie chodzi, zeby IM przyciagaly publicznosc dla zespolow przed, tylko zeby zespoly przed IM przyciagnely jeszcze wiecej zepsolow, niz samo IM ;) ...

To organizator ma zarobic, a nie Cooper ma byc zadowolony, ze na niego duzo ludzi przyjedzie na Sonisphere ;)

Awatar użytkownika
MrCrowley
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 472
Rejestracja: sob sie 14, 2010 5:33 pm
Skąd: Poręba

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: MrCrowley » ndz gru 26, 2010 11:37 am

http://img405.imageshack.us/img405/5058 ... zes500.jpg
Demot, przypadkowo go znalazłem. To a propos liczby zespołów, pośmiejmy się. :twisted:

Awatar użytkownika
Buri
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 110
Rejestracja: pn gru 20, 2010 5:30 pm
Skąd: Gostyń

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Buri » ndz gru 26, 2010 12:42 pm

o ja, jak u nas będzie taka ekipa to ogień :twisted: to będzie masakra. I jeszcze 2 dni. Zajebiście by było, ale to Polska...
"screw you guys im going home" Eric Theodore Cartman

Benson
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 398
Rejestracja: śr sty 05, 2005 4:47 pm

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Benson » ndz gru 26, 2010 1:54 pm

Nie będzie ognia, bo to składy z 2010.

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Zilian » ndz gru 26, 2010 2:24 pm

http://img405.imageshack.us/img405/5058 ... zes500.jpg
Demot, przypadkowo go znalazłem. To a propos liczby zespołów, pośmiejmy się. :twisted:
Tylko zobaczcie logicznie. Tam się organizuje takie festiwale bo tam się to opłaca. Polska chcąc nie chcąc metalową potęgą europy nie jest i w najbliższych latach raczej takich wielkich mega festiwali nie będzie. Dobrze że coś się ruszyło. Z tego co czytałem kiedyś ROCK IN RIO miał być w Polsce ale się nie udało. Dobrze że chociaż ten Soni jest i jest szansa kogoś zobaczyć. Jak sukcesem okaże się ta impreza to może inne też zaczną się w naszym kraju odbywać. Fakt możemy czuć się wydymani porównując tamten festiwal do naszego Soni, no ale... Nawet patrząc na trasę SBIT. W Niemczech koncert dla 85tys fanów 100% biletów, Brazylia... nawet nie mówię, Finlandia 80tyś 100% biletów poszło, Szwecja 60tyś 100% biletów poszło. U nas na w sumie najlepszej w ostatnim czasie trasie Iron Maiden około 30 tyś. Więc nie dziwmy się że u nas te festiwale są okrajane bo by były porostu nie opłacalne. Bo nie sztuką jest pozapraszać 10 mega gwiazd. Tylko trzeba mieć pieniądze żeby to zrobić.

Awatar użytkownika
Akisu
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 29
Rejestracja: śr sie 18, 2010 2:11 pm
Skąd: Częstochowa

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Akisu » ndz gru 26, 2010 6:21 pm

Akisu, ale to nie chodzi, zeby IM przyciagaly publicznosc dla zespolow przed, tylko zeby zespoly przed IM przyciagnely jeszcze wiecej zepsolow, niz samo IM ;)
No nie można zaprzeczyć ^^ nie mniej jednak też miałem trochę racji w swojej odpowiedzi =)

Demot niezły ;D ale jednak pomyślcie.. sam fakt, że W OGÓLE odbywa się u nas taki fest, w dodatku chyba będziemy po raz drugi otwierać serię festiwalów.. fakt, że Polska była nielicznym krajem gdzie [w dodatku po raz pierwszy w historii] wystąpiła cała BIG4.. no jednak jest kilka argumentów na to, że nasz kraj tak beznadziejnie nie wygląda na tle całości..

Wiem, że w porównaniu z taką Anglią to u nas [zwykle w naszym kraju dają shit] nie aż tak super [bo totalnie źle też nie jest no;] ... ale jednak mimo wszystko jest się z czego cieszyć i nie można chyba zaprzeczyć no ;]P

dobrze jest, że w ogóle jest .. tak powiem ;D


Buri, tam chyba nie zauważyłeś na democie - ta bogatsza lista [dodatkowo ulepszona] to był line z Anglii :]


Zgadzam się też z przedmówcą - jest jak jest, również mam nadzieję, że dzięki SONI będziemy mieli wzbogacany ten obszar festiwali metalowej muzyki i cieszę się zarazem, że mamy teraz chociaż ten jeden [może się przyjmie bo już drugi rok z rzędu mamy go ^^]

..w każdym razie wszystko sprowadza się do tego, że wszystko w naszych rękach.. musimy pokazywać dobrą frekwencję i nawracać na metal nową wiarę, bo jednak to fakt, że w ostatnich latach coś wszystko cichnie a ludziom się nie chce..

"nie jadę, bo już na nich byłem.. itd"

duży wpływ muzyki dyskotekowej i co gorsza polski rap.. cieszę się jak wśród tłumów takiej ciemnoty widzę rosnących młodych rockmenów :] jest nadzieja wtedy.. potrzeba nas więcej, zebranych razem..
No i potrzeba o wiele lepszej promocji takiej muzyki, aby wzbudzić w ludziach szacunek do niej, gdyż niestety niektórzy na starcie skreślają wszystko przez pozory i błędne wyobrażenia... smutne ;l
...just a little prowler, wandering on this dirty world...

Awatar użytkownika
Buri
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 110
Rejestracja: pn gru 20, 2010 5:30 pm
Skąd: Gostyń

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Buri » ndz gru 26, 2010 6:30 pm

Buri, tam chyba nie zauważyłeś na democie - ta bogatsza lista [dodatkowo ulepszona] to był line z Anglii :]
Ale czy ja coś mówiłem? ;D Ja napisałem, że jak będzie, bo jeszcze nie są ogłoszone. Zauważyłem, że to nie jest w Polsce. Niestety..


A co do tego dalej, to jak widzisz młodych rockmenów, to pamiętaj, że niektórzy to pozerzy... Mój kumpel kupił sobie glany, bo jego przyjaciel miał, potem kupił sobie koszulkę Ironów znając tylko "Fear of the dark" Jeszcze go nie widziałem w tej koszulce, ale jak go zobaczę to go przetestuję, ze znajomości składu oraz piosenek i albumów ;)
"screw you guys im going home" Eric Theodore Cartman

Awatar użytkownika
Akisu
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 29
Rejestracja: śr sie 18, 2010 2:11 pm
Skąd: Częstochowa

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Akisu » ndz gru 26, 2010 6:36 pm

No niestety, to też prawda :l

ale jednak nie wszyscy są tacy jak piszesz, na szczęście :]

i tak najgorsze są takie młode dresy/skejci [czasem trudno już określić co to jest], co to jeszcze nawet dobrze nie urośnie, a buja ci się po ulicy w dresowych i kapturze X_X geez..

tacy ludzie są skazani na śmietnik neh.. sami nawet nie wiedzą za czym są tak na prawdę..
...just a little prowler, wandering on this dirty world...

Awatar użytkownika
Buri
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 110
Rejestracja: pn gru 20, 2010 5:30 pm
Skąd: Gostyń

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Buri » ndz gru 26, 2010 6:42 pm

i to jest najgorsze, teraz jest era rapu i każdy szerszy od chodnika ^^. Oni są skazani na śmietnik, a mi się starzy czepiają, że skończe na śmietniku... Wczoraj ojciec przy stole u babci powiedział "patrz babcia, szatanista ci tu rośnie". Powstrzymałem się od komentarza i włożyłem słuchawki do uszu. Później coś tam zaczął gadać o zespołach których słucham i coś o Ironach. Na szczęście nie słyszałem. Rodzice do tego doprowadzają. Ja bym nie chciał, żeby moje dzieci się szlajały byle z kim, biły kogoś itp. Czy nie lepiej jeżeli dzieci sobie od czasu do czasu pójdą na jakiś koncert niż siedzieć w blokach itp? Ehhh dokąd ten świat zmierza...
"screw you guys im going home" Eric Theodore Cartman

Awatar użytkownika
Kuki91
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1418
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 2:16 pm
Skąd: Gliwice

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Kuki91 » ndz gru 26, 2010 6:48 pm

Rodzice do tego doprowadzają.
Dokładnie, lac na rodzicow!

A, zapomnialem, ze 9 razy na Metallice bylem z Ojcem i na mnostwie innych zespolow takze.


Rozumiesz sluchanie rapu (wywnioskowalem z Twoich wypowiedzi, ze nie, a zaluj, bo fajna muzyka)? To nie dziw sie, ze Twoi rodzice nie rozumieja sluchania Twojej muzyki. Po prostu jej nie znaja.

Awatar użytkownika
Buri
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 110
Rejestracja: pn gru 20, 2010 5:30 pm
Skąd: Gostyń

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Buri » ndz gru 26, 2010 6:52 pm

zawsze są wyjątki, mojego kumpla ojciec też słucha takiej muzy i z nim jeździ na koncerty.
Rozumiesz sluchanie rapu (wywnioskowalem z Twoich wypowiedzi, ze nie, a zaluj, bo fajna muzyka)? To nie dziw sie, ze Twoi rodzice nie rozumieja sluchania Twojej muzyki. Po prostu jej nie znaja
tak, kiedyś słuchałem. A moi rodzice są tacy, że nawet nie chcą poznać tej muzyki. Jedynie ojcu po pijaku puściłem trochę kawałków to mu się spodobało, a na drugi dzień już nie pamiętał...
"screw you guys im going home" Eric Theodore Cartman

Awatar użytkownika
Kuki91
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1418
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 2:16 pm
Skąd: Gliwice

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Kuki91 » ndz gru 26, 2010 6:54 pm

Ale po co Tobie to, ze poznaja Twoja muzyke? Jak mialem 15 lat tez probowalem matke przekonac, na co mi to bylo. Teraz jej wypalam kazda plyte Volbeat do auta.

Gusta i gusciki. Nie jest Tobiedo szczescia potrzebne to, aby sluchali metalu

Awatar użytkownika
Pablo1919
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2333
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 4:13 pm
Skąd: Pawłowice

Re: 10/06/2011 - Sonisphere Festival - Warszawa

Postautor: Pablo1919 » ndz gru 26, 2010 6:57 pm

Weź puść starym kawałki np. Iron Maiden to może też polubią tę muzę. Moi starzy też na początku myśleli, że ze mnie satanista jakiś, a jaki im puściłem tę muzę to im się spodobało. Zwłaszcza matce, która zakochała się w AC/DC :lol:
Tak czy siak Polska to nie Niemcy, Anglia czy Szwecja, gdzie metal zna i lubi prawie każdy i nie jest on w tych krajach potępiany przez stado moherów, o takich festiwalach jak za granica możemy sobie pomarzyć. Ja się cieszę, że w ogóle u nas Soni robią bo jakby nie to to nie było by u nas żadnego Metalowego festiwalu dla większej publiki. Jeszcze tylko brakowało by do pełni szczęścia Rock in Rio ale jak zwykle Poznań zawalił na całej linii i brawo im za to. Niestety urodziliśmy się w złym miejscu w złym czasie.
Ostatnio zmieniony ndz gru 26, 2010 6:59 pm przez Pablo1919, łącznie zmieniany 2 razy.


Wróć do „10/06/2011 - Iron Maiden -Sonisphere Festival 2011 - Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości