METALFEST 2012 - GŁOSOWANIE NA MAŁĄ SCENĘ!!!

Archiwalne oferty wyjazdów na koncerty

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Hunterkiller
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 19, 2012 7:19 am

METALFEST 2012 - GŁOSOWANIE NA MAŁĄ SCENĘ!!!

Postautor: Hunterkiller » czw sty 19, 2012 7:31 am

Słuchajcie, Sanktuarowicze! Sprawa jest poważna. Na pewno pamiętacie jeszcze kapelę Clairvoyant, jej członkowie bawili Was na wrocławskim zlocie fanów Iron Maiden, zorganizowanym z okazji 30-lecia pierwszej płyty. To najbardziej wierny Iron Maiden młody polski zespół i teraz potrzebują pomocy. Chłopaki chcą zagrać na Metalfest 2012 (z gwiazd grają np. W.A.S.P., Megadeth, Kreator, Blind Guardian, Alestorm).

Myślę, że świetnym pomysłem byłoby, zwłaszcza że pojawią się zagraniczne kapele, żeby młody polski zespół przypomniał wszystkim na taki dużym festiwalu, co to jest heavy metal i jak należy go grać! Muszę się zatem znaleźć w pierwszej 9-tce, obecnie są na 8 miejscu, długo byli też na pierwszym. Potrzebują wyraźnie głosów i postanowiłem im pomóc. Proszę Was o wsparcie: wejdźcie na http://www.pl.metalfest.eu/votes , odnajdźcie CLAIRVOYANT i kliknijcie 'vote' przy nazwie zespołu. Potem podajcie jeszcze imię i nazwisko oraz adres email (na niego wyślą potwierdzenie, które trzeba kliknąć) i to tyle. Nic nie trzeba płacić, przyjmować newsletterów, a można naszym heavymetalowym maniakom pomóc, tak jak oni już wspierali kiedyś forum!

Pomóżcie im, będą pewnie wdzięczni za każdy głos!

GIGSTRAVEL.PL
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 147
Rejestracja: śr paź 05, 2011 1:45 pm
Skąd: Wrocław

Re: METALFEST 2012 - GŁOSOWANIE NA MAŁĄ SCENĘ!!!

Postautor: GIGSTRAVEL.PL » czw sty 19, 2012 9:49 am

Wszystko świetnie tylko czy aby miejsce dotyczące WYJAZDÓW ma coś wspólnego z tym głosowaniem?

Chyba należy tę prośbe przerzucić w bardziej odpowiednie miejsce.

Pozdrawiam
Stay heavy!


Wróć do „Wyjazdy na koncerty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość