03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Papa
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 676
Rejestracja: ndz cze 16, 2013 9:29 pm

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Papa » pn lip 01, 2013 6:24 pm

Jeśli ktoś ma wolną miejscówkę na FTTB i nie ma kogo wziąć, to niech da znać - chciałem zabrać flagę, ale bez FTTB nie ma sensu, ma mniej więcej 200x100cm.

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Mila » pn lip 01, 2013 6:39 pm

FTTB Gdańsk w związku z tym jak ktoś ma ochotę za flaszkę wymienić sobie GC na GCEE to proszę o kontakt /ewentualna wymiana tylko na miejscu przed koncertem.Myślę że dobra flaszka to uczciwa propozycja -róznica cen między biletami to 88 zł :pijak:
Z tego co widzę sporo osób wylosowało FTTB i raczej biznesu z tego nie ukręcisz ;) Poza tym, z flaszkami nie wpuszczają ;)

Laminat
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 3:06 pm

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Laminat » pn lip 01, 2013 6:46 pm

A ja tak z zupełnie innej beczki... Pytanie do tych którzy maja FTTB i bilety GCEE nie obawiacie się całej tej trzody która zjawi się się później będą w lepszej kondycji bardziej pijani i z pewnością bedą wam robić gnój za plecami dopóki nie złapią się barierek? Nauczony doświadczeniami przeszłości kupiłem bilet na sektor ale chciałbym poznać wasze opinie ponieważ z tego co widzę nie macie zamiaru odpuszczać I TAK TRZYMAĆ ! :)

Awatar użytkownika
Papa
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 676
Rejestracja: ndz cze 16, 2013 9:29 pm

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Papa » pn lip 01, 2013 7:11 pm

Mam posturę chrabąszcza i każdy kto ma trochę pary w łapach, mógłby mnie chwycić za frak i fundnąć kilkusekundowy lot za barierki bez problemu. :lol: A trochę bardziej poważnie, to zależy od tego jak się usadowisz - ludzie przy i zaraz za barierkami mają największe szanse się utrzymać bo mają się czego złapać - pogo czy fala im nie straszna. Będąc na Judasach dałem radę utrzymać się w 3 rzędzie mimo mojej postury, dzięki zajęciu wystarczająco dużo miejsca nogami, dzięki czemu mogłem bez problemu w ramach potrzeby oprzeć cały ciężar ciała w pożądaną stronę, więc zawsze można radę dać. Tyle, że w pewnym momencie się i tak wywróciłem podczas nagłej fali i omal mnie nie zadeptali. Ja w przeciwieństwie do ciebie, równiesz ''nauczony doświdczeniami przeszłości'', nie kupuje już biletów na sektory, tylko na płyty. Ryzyk-fizyk, tym bardziej jeśli jesteś jak najbliżej barierki, ale taki to już urok. ;-) Przepychanki i nieuczciwe zagrania to już stały element gigu.
Ostatnio zmieniony pn lip 01, 2013 7:14 pm przez Papa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Jack » pn lip 01, 2013 7:13 pm

Hahahahah o jakim ''gnoju'' mówisz :roll: Jakie śmieszne jest to wasze spojrzenie NA fttb
Jak ktoś obawia się że nie usłyszy wszystkiego tak krystalicznie jak na swoich komputerowych głosnikach ;-) niech sobie idzie dalej.

Po drugie nikt się po kostkach nie gryzie żeby być pod barierką .... no powiedzmy :razz:

Pod barierką jasne bywa tak że jest ,,walka o życie'' ale to też jest jakiś tam urok koncertu ;-) To nie jest przedstawienie teatralne wiadomo że będzie szaleństwo a jak to w szaleństwie bywa są też ofiary :razz: BArierka to fajna sprawa bo wszystko sie widzi jak na dłoni i nie przejmujesz się spoconym gumbasem przed tobą anie nie chwiejesz na czyiś nogach, ale bywa tak że pod sceną jest ,,młyn '' i musisz brać to pod uwagę. Nikt Cię za rękę nie zaprowadzi i nikt tulić przed złymi nie będzie. Chcesz isc pod barierkę na prawdziwe VIP miejsce !! to idz i nie pytaj czy biją. :pijak:

xxx
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 22, 2013 10:09 am
Skąd: Gdańsk

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: xxx » pn lip 01, 2013 7:14 pm

FTTB Gdańsk w związku z tym jak ktoś ma ochotę za flaszkę wymienić sobie GC na GCEE to proszę o kontakt /ewentualna wymiana tylko na miejscu przed koncertem.Myślę że dobra flaszka to uczciwa propozycja -róznica cen między biletami to 88 zł :pijak:
Z tego co widzę sporo osób wylosowało FTTB i raczej biznesu z tego nie ukręcisz ;) Poza tym, z flaszkami nie wpuszczają ;)
Raczej uprzejmość niż biznes dobre 0,5 l to 30 zł to przy wymianie biletu i tak ktoś miałby zaoszczędzone 58 zeta a na miejscu tylko wymiana biletu a nie szkła ;-)

Awatar użytkownika
Gobos
-#Invader
-#Invader
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 20, 2010 10:48 pm
Skąd: Płaza/Kraków

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Gobos » pn lip 01, 2013 7:29 pm

FTTB na oba koncerty :!: :twisted:
you are number ... 89 Gobos on tour 2016:Wrocław...

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Budziol » pn lip 01, 2013 8:26 pm

To kto jeszcze wylosowal fttb na oba koncerty? :D
+1 do zobaczyska! :D
A ja tak z zupełnie innej beczki... Pytanie do tych którzy maja FTTB i bilety GCEE nie obawiacie się całej tej trzody która zjawi się się później będą w lepszej kondycji bardziej pijani i z pewnością bedą wam robić gnój za plecami dopóki nie złapią się barierek? Nauczony doświadczeniami przeszłości kupiłem bilet na sektor ale chciałbym poznać wasze opinie ponieważ z tego co widzę nie macie zamiaru odpuszczać I TAK TRZYMAĆ ! :)
bez przesady ;)



myślę że najpierw FTTB wejdą, a potem EE, inaczej t bezsens, przecież polskie LN nie ma większych forów niż oficjalny FC.

Izzy
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 01, 2013 9:12 pm

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Izzy » pn lip 01, 2013 9:18 pm

Cześć wszystkim;).Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość;).Mam bilet na Golden Circle do Łodzi, stąd moje pytanie(pierwszy raz jestem na Iron Maiden) jak wygląda kwestia z wejściem na koncert?Z tego względu że mam na GC bilet to że tak powiem jestem uprzywilejowany przed osobami, które mają na płytę;)?Bo z tego co czytam niektóre tematy to otwarcie bram wyobrażam sobie jako bieg kto pierwszy ten lepszy;P.Dopiero zaczynam swoją przygodę z prawdziwym koncertowaniem dlatego nie wiem jak to wygląda i pytam;).Pozdrawiam;)

Awatar użytkownika
Zygi
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 409
Rejestracja: pn cze 23, 2003 1:02 pm
Skąd: Stalowa Wola

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Zygi » pn lip 01, 2013 9:27 pm

GC to inny sektor, zapewne osoby z takimi biletami będą wpuszczane innym wejściem.
Otwarcie bram dla GC o tej samej godzinie jak i na płytę, przed Tobą wejdą osoby z FC i GCEE.

Paul_Julian
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 10:46 pm
Skąd: 3miasto

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Paul_Julian » pn lip 01, 2013 9:50 pm

Cześć wszystkim;).Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość;).Mam bilet na Golden Circle do Łodzi, stąd moje pytanie(pierwszy raz jestem na Iron Maiden) jak wygląda kwestia z wejściem na koncert?Z tego względu że mam na GC bilet to że tak powiem jestem uprzywilejowany przed osobami, które mają na płytę;)?Bo z tego co czytam niektóre tematy to otwarcie bram wyobrażam sobie jako bieg kto pierwszy ten lepszy;P.Dopiero zaczynam swoją przygodę z prawdziwym koncertowaniem dlatego nie wiem jak to wygląda i pytam;).Pozdrawiam;)
Dzis dostałem mejla z takim obrazkiem (link poniżej) - może się przyda, jak nie Tobie to innym, ale chyba każdy taki mejl dostał. Na bilecie masz napisane które wejscie (literka bramki)
GC , GC EE i FC wchodza chyba tym samym wejsciem.

http://i39.tinypic.com/zojo7t.jpg

Izzy
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 01, 2013 9:12 pm

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Izzy » pn lip 01, 2013 10:10 pm

Dzięki wielkie;).No ja mam na bilecie bramę 16, 25

Paul_Julian
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 10:46 pm
Skąd: 3miasto

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Paul_Julian » pn lip 01, 2013 10:26 pm

To nie mam pojęcia O_O Myślałem, ze bramy mają literki, a numerek to sektor.
Ale ktos pewnie bedzie wiedział, albo moze przejrzyj spam, może też dostałeś mejl. Albo mozesz napisac do eventimu info@eventim.pl i zapytać.

Awatar użytkownika
Zygi
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 409
Rejestracja: pn cze 23, 2003 1:02 pm
Skąd: Stalowa Wola

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Zygi » pn lip 01, 2013 10:51 pm

Cześć wszystkim;).Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość;).Mam bilet na Golden Circle do Łodzi, stąd moje pytanie(pierwszy raz jestem na Iron Maiden) jak wygląda kwestia z wejściem na koncert?Z tego względu że mam na GC bilet to że tak powiem jestem uprzywilejowany przed osobami, które mają na płytę;)?Bo z tego co czytam niektóre tematy to otwarcie bram wyobrażam sobie jako bieg kto pierwszy ten lepszy;P.Dopiero zaczynam swoją przygodę z prawdziwym koncertowaniem dlatego nie wiem jak to wygląda i pytam;).Pozdrawiam;)
Dzis dostałem mejla z takim obrazkiem (link poniżej) - może się przyda, jak nie Tobie to innym, ale chyba każdy taki mejl dostał. Na bilecie masz napisane które wejscie (literka bramki)
GC , GC EE i FC wchodza chyba tym samym wejsciem.

http://i39.tinypic.com/zojo7t.jpg
Ja to samo zdjęcie dostałem na GCEE na Gdańsk

Awatar użytkownika
Slaug
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1149
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 7:56 pm
Skąd: Częstochowa

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Slaug » pn lip 01, 2013 11:43 pm

2x fttb :shock: ;-)

Koszulka FC już wyprana. 2 DNI! Do zobaczenia!

Awatar użytkownika
Olszu
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 108
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 3:30 pm
Skąd: Częstochowa

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Olszu » wt lip 02, 2013 12:03 am

Nie, no parking jest wokół Areny, ale pewnie jak przyjedziesz będzie już obstawiony, chyba że wcześnie. W tym miejscach co już tu padły, to nie będzie opłat, a przy Arenie z pewnością.

Jak byłem w 2008 roku, na takim przy osiedlowym "parkingu", to miejscowi robili problemy, że im się miejsca parkingowe zastawia, więc robisz to na własną odpowiedzialność
Dzięki wielkie za info! :pijak: Powinienem sobie jakoś poradzić :D

tymonowy
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 8
Rejestracja: sob gru 08, 2012 7:46 am

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: tymonowy » wt lip 02, 2013 9:31 am

Wejścia powinny być w widoczny sposób oznaczone na miejscu.
Tu jest dobry plan hali: http://ergoarena.pl/hala/ergo-arena.html .

Awatar użytkownika
nicofan
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: pt lut 08, 2013 9:38 am
Skąd: Tuszyn

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: nicofan » wt lip 02, 2013 9:44 am

A co z wejściami do Atlas Areny bo mam bilet GC i jest napisane że wchodzę bramą 16 i 25 , a z teg :sad: o co pamiętam to 3 lata temu jak byłem na Rammsteinie i miałem napisane na bilecie bramę 5 to była ona zamknięta i wszystkich wpuszczali głównym wejściem i nie wiem co teraz robić :sad:
03/07/2013 - Iron Maiden - Łódź 13/08/2013 - System of a Down - Łódź

Kulbi
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 02, 2013 10:26 am

Przejazd Warszawa-Łódź-Warszawa

Postautor: Kulbi » wt lip 02, 2013 10:30 am

Witajcie, posiadam 3 wolne miejsca w samochodzie na wyjazd z Warszawy do Łodzi na koncert Iron Maiden, 3 lipca 2013. Wyjazd około godziny 15:30-16:00 w środę (rejon Woli, Dw. Zachodni, al Jerozolimskie), powrót od razu po koncercie (mogę podrzucić na Żoliborz, Centrum, Saską Kępę lub Grochów). Dodatkowe info na PW.

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: 03-04/07/2013 - Iron Maiden - Łódź/Gdańsk

Postautor: Jack » wt lip 02, 2013 11:34 am

O_o A Wy Jakie kreacje wybierzecie na ten niezapomniany wieczór :roll: :idea: :?:
Załączniki
Bez tytułu.png


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość