Księga Skarg i wniosków

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Dejavu » sob wrz 21, 2013 4:05 pm

Oznajmiłem to bo jestem uczciwy. Zawsze o tym mówie w internecie.
A kogo Twoja niepełnosprawność tutaj obchodzi? Nie zauważyłem, żeby ktoś się tutaj tym interesował. Po co o tym mówisz na forum które nijak się ma do tematu niepełnosprawności? Co to ma wspólnego z uczciwością?

Może to nie jest uczciwość, a po prostu jakaś obsesja?

Przyjmij do wiadomości, że jak ludzie coś do Ciebie mają, to z powodu Twojej aktywności na forum, a nie niepełnosprawności. Wymagasz tyle atencji i zawsze masz jakiś problem - może czas się nad tym zastanowić?

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: VeeKing » sob wrz 21, 2013 4:06 pm

Moje zdrowie psychiczne ma sie dobrze :)

Wracając jeszcze do niepełnosprawnych. NIepełnosprawni traktują siebie jak jedna wielka rodzina. Uogólnianie i przyrównywanie niepełnosprawnych do ludzi o, któych była mowa w poscie vyrusa (to było w temacie chyba po koncercie w Łodzi) dla nas niepełnosprawnych jest niedopuszczalne. Zapewniam Was, że jakby było tutaj więcej niepełnosprawnych to 99,9% zareagowało by tak samo jak ja.

Hubert
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: śr kwie 03, 2013 5:14 pm
Skąd: Nowy Dwór Gdański

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Hubert » sob wrz 21, 2013 4:10 pm

Bo to jest syndrom jakmiżle i dupemjeściskazżalujakmiźle. W pełni zgadzam się z rangą upierdliwiec. Lepiej bym tego nie nazwał. Widać ktoś tu musi pokazać, że tak jest strasznie katowany. Jest taki dowcip
Stoją na przepaścią: diabeł, Anglik, Francuz, Niemiec i Polak
Diabeł mówi do Anglika - skacz
A:Nie ma mowy
D:No bądź gentlemanem
I Angol skoczył
Podchodzi do Francuza i ta sama gadka
F:Nie ma opcji
D:No, ale bądź gentlemanem
F:Nie ma opcji
D: Ty, ale to teraz modne
No i Żabojad skoczył
Idzie do Niemca
Skacz
N: Nein
D:Bądź gentlemanem i skocz
N:Nein
D:To jest rozkaz!
I skoczył
Idzie do Polaka, ta sama gadka co do poprzedników, nic nie działa.
Wkońcu diabeł wkur**ony na maksa: To kruwa nie skacz.
I Polak skoczył.
Może zróbmy tak samo co?
Mam już osobiście dosyć oglądania jak mi źle i jacy to jesteśmy źli bo ktoś krzywo spojrzy.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Pierre Dolinski » sob wrz 21, 2013 4:11 pm

Sęk w tym, że Ty wszystkim oznajmiłeś, że jesteś niepełnosprawny, po to, żeby ich tym szantażować.
oczywiście... no bo nie mam niczego innego do roboty...

Oznajmiłem to bo jestem uczciwy. Zawsze o tym mówie w internecie.
Gdybyś się z tym nie obnosił byłbyś mniej uczciwy?
Jak już powiedziałeś A to bez wstydu powiedz B. Nie odpowiedziałeś na moje pytania i nadal nie wiem jak mam traktować kogoś takiego.
Nie zrozumiałeś o co i dlaczego pytam?

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: VeeKing » sob wrz 21, 2013 4:14 pm

Jak sie komuś nie podobaja moje posty to jest opcja zgłaszania. Po co ciagnac bezsensowne dyskusje?? bedziemy sobie tak odbijać piłeczke kto ma racje bo nikt nie odpuśći. Od zwracania uwagi jest moderator/admin. Widzicie sens jak 10 osób sie powtarza pod jakims moim postem usilnie wmawiajac mi jego bezsensownosc?? Wtedy własnie tworzy sie spam. No ale przecież nie ma innych spamerów na tym forum poza mną prawda??

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Dejavu » sob wrz 21, 2013 4:15 pm

Uogólnianie i przyrównywanie niepełnosprawnych do ludzi o, któych była mowa w poscie vyrusa (to było w temacie chyba po koncercie w Łodzi) dla nas niepełnosprawnych jest niedopuszczalne. Zapewniam Was, że jakby było tutaj więcej niepełnosprawnych to 99,9% zareagowało by tak samo jak ja.
Tak, na pewno napisał coś, żeby dyskryminować niepełnosprawnych a administracja nie zareagowała na to żeby jeszcze trochę niepełnosprawnym dopiec ;) Tak sądzisz? Człowieku, to jakaś paranoja.
Nikt cywilizowany nie ma zamiaru w żaden sposób poniżać niepełnosprawnych i nic takiego tutaj się nie dzieje, a Tobie stanowczo brakuje dystansu.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Pierre Dolinski » sob wrz 21, 2013 4:36 pm

Nadal wijesz się jak piskorz i nie odpowiadasz na moje pytania.

W czym Twoja niepełnosprawność przeszkadza Ci być normalnym na tym forum?
Jeśli masz kończyny górne zdrowe(nie przeszkadza Ci to w pisaniu) i nie jesteś dotknięty upośledzeniem psychicznym znaczy się jesteś tutaj taki jak my, a inny rodzaj Twojej niepełnosprawności można traktować na forum w kategorii NIE DOTYCZY.
Zatem nie ma taryfy ulgowej dla Ciebie. Będziesz się zachowywać ok, będą Cię ludzie lubić. Będziesz się zachowywał jak debil, będą uważać Cię za debila. itd. itd. To zasada, która dotyczy każdego w równym stopniu.

Odpowiesz w końcu na moje pytania? Bo nadal nie wiem czy Twoja niepełnosprawność uprawnia Cię do taryfy ulgowej na forum Sanktuarium. To nie sklep, czy apteka gdzie tacy mają bez kolejki. To forum. Piszesz na nim z domu, siedząc wygodnie na dupie w mniej lub bardziej komfortowych warunkach.

O co więc chodzi z tą niepełnosprawnością i gdzie tu dyskryminacja?

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: VeeKing » sob wrz 21, 2013 5:04 pm

eeehhh :neutral:

Jest takie powiedzenie: Głupszym sie ustepuje.... Wiec ustąpie

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Dejavu » sob wrz 21, 2013 5:08 pm

No i gdyby ktoś tak Tobie odpowiedział, to byłby z Twojej strony krzyk i żale do administracji ;). Tak czy inaczej, faktycznie, nie ma co ciągnąć dyskusji.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Pierre Dolinski » sob wrz 21, 2013 5:15 pm

.
eeehhh

Jest takie powiedzenie: Głupszym sie ustepuje.... Wiec ustąpie.
I za to powinieneś dostać wirtualnego kopa w dupę, bo np. mnie teraz potraktowałeś niegrzecznie, choć nie dałem do tego powodów.
Udowodniłeś, że nie warto z tobą dyskutować, bo jesteś małym, głupiutkim człowieczkiem.
Możesz się czuć obrażony ale podkreślam, że nie obrażam cię jako człowieka niepełnosprawnego tylko jako rozkapryszonego cymbała. Trolla, który NIE CHCE odpowiedzieć na proste, jasno postawione pytanie. Zakładam, że NIE CHCESZ, bo zaprzeczasz jakoby twoja niepełnosprawność dotyczyła sfery umysłu.



W przypadku VeeKinga nie ma najmniejszych przesłanek aby traktować go inaczej(lepiej) niż innych użytkowników. Jego niepełnosprawność w niczym nie przeszkadza mu w sprawnym poruszaniu się i brojeniu na forum. :) Gość jest taki jak my. Z tym, że wyróżnia go wyjątkowa wredność i cwaniactwo. Typowy troll.

Laminat
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 3:06 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Laminat » sob wrz 21, 2013 5:27 pm

Moje zdrowie psychiczne ma sie dobrze :)
Co do tego to przynajmniej potrzeba orzeczenia lekarskiego , dopiero w to uwierzę, ponieważ jak narazie wszystkie fakty temu przeczą.

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: VeeKing » sob wrz 21, 2013 6:11 pm

mnie teraz potraktowałeś niegrzecznie
a Ty w swoim poście wyżej??? :roll:
Będziesz się zachowywał jak debil, będą uważać Cię za debila.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Pierre Dolinski » sob wrz 21, 2013 6:24 pm

Pierre Dolinski napisał/a:
mnie teraz potraktowałeś niegrzecznie


a Ty w swoim poście wyżej???

Pierre Dolinski napisał/a:
Będziesz się zachowywał jak debil, będą uważać Cię za debila.
Gdybyś miał choć odrobinkę inteligencji, to nie potraktowałbyś tego jako obelgę.

Tu jest wyraźnie napisane, że jeśli będziesz(czas przyszły) się zachowywać jak debil, to będziesz jak debil odbierany. Gdzie tu obelga?


Twoim problemem nie jest niepełnosprawność, bo ludzie w zdecydowanej większości mają współczucie dla niepełnosprawnych.
Twoim problemem jest coś zupełnie innego. Jesteś żałosnym, zakompleksionym chłopaczkiem. Totalnym przeciętniakiem, który prowokacją żebrze o litość w formie zauważenia.
Poszukaj sobie przyjaciół, wyjdź do ludzi i nie zatruwaj w Internecie i siebie i innych.

Nie będę już z tobą rozmawiać. Nie mam na to siły i nikt mi za to nie płaci.

PS. Ludzie. Ten gość jest jak betonowy sarkofag na odpady radioaktywne. Dajmy sobie spokój z wkopywaniem się w strukturę, bo jeszcze się dogrzebiemy gdzie nie trzeba.
Ostatnio zmieniony sob wrz 21, 2013 6:50 pm przez Pierre Dolinski, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Dejavu » sob wrz 21, 2013 6:25 pm

Veeking z tego co widzę, bardzo lubi wyrywać zdania z kontekstu, tak żeby wyszło, że ciąglejest obrażany ;) Chociaż w tym przypadku wydaje mi się, że to już jest tak absurdalne, że to zwyczajny trolling, bo aż mi się nie chce wierzyć, że na serio do tego stopnia masz problemy z rozumieniem przeczytanego tekstu.

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3723
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Shedao Shai » sob wrz 21, 2013 7:58 pm

Ja pier.... zbanujcie tego [tu się sam ocenzuruję] i będzie po problemie, co z tego że nie złamał żadnego pkt regulaminu, ten człowiek wprowadza niepotrzebny zamęt na forum i wk***ia wszystkich dookoła, doszło to już do takich rozmiarów że naprawdę, "ban za niewinność" to opcja którą bym polecał ;-)

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: VeeKing » sob wrz 21, 2013 8:17 pm

W sumie to za spam powinienem poleciec ale nakrecam ogladalnosc tego.... Forum ;) normalnie i ja i inni juz by dawno polecieli. Nawet jakis czas temu wnioskowalem o bana dla siebie i nadal tu jestem. Zadajcie sobie pytanie dlaczego bo ja sam nie rozumiem :)

IronKevin
-#Invader
-#Invader
Posty: 204
Rejestracja: pn paź 31, 2011 12:36 pm
Skąd: Poznań

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: IronKevin » sob wrz 21, 2013 8:23 pm

Ja powiem tak, to forum jest naprawdę fajne, gdyby nie ten człowiek. Chciałem jedynie czytać i nie udzielać się, ale mam wrażenie że tutaj musi być BAN. Chociażby czasowy. Może wtedy chłopak ochłonie i ogarnie się. Bo tak w każdym temacie trzeba przebijać się przez upierdliwe, nic nie wnoszące posty, zakompleksionego człowieka który traktuje siebie jako ofiarę, a tak naprawdę systematycznie DEMOLUJE to forum. Deleted User 804, Budziol, proszę, jako częsty czytelnik tego forum, o choćby czasowego bana na wypowiedzi dla użytkownika VeeKing. Niech zapadnie w końcu spokój i merytoryczna dyskusja w tematach. Wtedy będzie miało się ochotę przeglądać to forum, bez strachu że kolejny temat został rozwalony przez to dziecko Neo. I wydaje mi się że nie jestem odosobniony, i chciałoby tego całe forum.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: VeeKing » sob wrz 21, 2013 8:40 pm

ej zarz zaraz :P w typerach i survivorach spaqmu nie robie :D :mryellow:

mimski
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2090
Rejestracja: ndz wrz 07, 2003 3:23 pm
Skąd: Lubliniec/Falubazy

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: mimski » sob wrz 21, 2013 8:47 pm

Zabawna sytuacja ogólnie rzecz biorąc. :) Mnie tam, od kiedy wikinga dodałem do ignorowanych, gość nie przeszkadza, ale tylko tak ad vocem... Ja gdybym był adminem, albo modem już dawno wikinga bym zbanował, pomimo że regulaminu nie łamie. To w końcu forum, a nie urząd miasta i funkcjonuje ono na zasadach ustalonych przez administrację. Tak jak do domu nie muszę wszystkich wpuszczać, tak i na własnym forum nie wszystkich muszę tolerować, nawet jeśli formalnie nie łamią regulaminu. Wręcz podziwiać należy Budziola, Deleted User 804a, Yankesa i Piwo że mają cierpliwość do naszego drogiego wikinga, bo dla mnie to już po akcji z koszulkami nadawał się na bana. :) Tak dla zasady, by dać przykład innym, bez zbędnego uzasadniania. :)
To nie demokracja, ale własność prywatna, produkcja i dobrowolna wymiana są źródłem dobrobytu.

Laminat
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 3:06 pm

Re: Księga Skarg i wniosków

Postautor: Laminat » sob wrz 21, 2013 11:15 pm

Ze tobie poprzestawiało kulosy i domagasz się zadość uczynienia od innych to zgnij z ta swoja obsraną świadomością we własnym domu. Na forum zachowujesz sie jak zarazek, wkurwiasz każdego a skutecznego antybiotyku na twoja osobe nie ma. Zgnij z tą swoją obsraną nie pełnosprawnością , nie mam zamiaru litować się nad Tobą twoim losem i tobie podobnym..... Jeszcze mam szacunek do nie pełnosprawnych ze sprawnymi mózgami tobie veeking tego ewidentnie brakuje


Wróć do „Forum Organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość