07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2854
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: Lando » sob kwie 12, 2014 6:53 am

Byłem, widziałem, słyszałem... I jestem pozytywnie zaskoczony. Pamiętając koncert w Lublinie sprzed 4 lat spodziewałem się tragedii, a było naprawdę spoko. Nie da się zaprzeczyć, że 1/3 utworów Di Anno położył, brzmiały delikatnie mówiąc - tragicznie. Ale mimo wszystko było sporo momentów, gdzie dał radę :) Na dodatek na mega plus ekipa z Night Mistress z którą przegadaliśmy sporo po koncercie. Co do Meet&Greet to tłumów chętnych nie było i poszło dość sprawnie, mam fotkę, autograf, więc jest git :) A w ogóle to Paul okazał się przesympatycznym i uśmiechniętym człowiekiem (a nie wygląda :P) \m/
Night Mistress Fan Club Łódź

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: DARTH » sob kwie 12, 2014 1:46 pm

Wrzucam jeszcze pierwsze trzy kawałki z Krakowa :) Miłego oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=88wTF_1O1vc

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: Szymon » sob kwie 12, 2014 2:17 pm

No faktycznie w dobrym humorku gosc jest - moze po tej whiskey :) Ja wchodzilem do foty raczej w ogonie stawki i byla prosba zeby sie streszczac, zeby kazdy mial okazje na foto, a Pawelek jak sie rozgadal to jakby to ciagnac to te foty chyba do rana by robil z ludzmi :)

Breaking The Law http://youtu.be/U6Eg9zQcNHQ
Charlotte http://youtu.be/cOHgBhaL4vk

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: Budziol » sob kwie 12, 2014 3:22 pm

byłem, dobrze się bawiłem w końcu zobaczyłem Paula na żywo :)
To taka namiastka jak mogły wyglądać koncerty MAIDEN na początku kariery ;)
Forma wokalna, fizyczna - no comments, ale zabawa przednia :)
3 autografy na CD i 7'' PURGATORY wzięte, fota zrobiona - można umierać ;)

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: DARTH » sob kwie 12, 2014 5:11 pm

można umierać ;)
To samo mówię :) Maidenowo czuję się spełniony w 100%! W zeszłym roku MaidenEngland w tym roku BB i Paul!!! I to powiem tak szczerze że chyba ze spotkania z Blazem i Paulem cieszę się bardziej niż bym się cieszył ze spotkania z Bronkiem :) Czuję ogromny sentyment do obu panów a Bronek .... jak to Bronek, gwiazda wielkiego formatu, nie mam ciśnienia na kolesia ;) Natomiast z Paulem bym z wielką chęcią jeszcze usiadł i pogadał tylko tak żeby mieć z 15 minut a nie 3 :) Blaze był małomówny albo po prostu bardzo zmęczony i jakoś przeszło to mi obok za to chłopaki z Absolvy napili się z nami Żywca i pogadali .... ehhhh .... trzeba mieć niesamowicie chłonną wątrobę na to wszystko :P

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: krusejder » sob kwie 12, 2014 8:13 pm

Pamiętam Paula z wizyty w 2004 lub 2005 r. spędziłem z nim wtedy koło godzinki i nie było to szczególnie miłe wspomnienie. W gadkach same nieprawdopodobne ściemy, pretensje do całego świata, pewna pogarda do heavy metalu, od którego się odcinał...

Z klipów, jakie widziałem na następnych trasach, wyglądało to bardzo różnie. Sebastian ze Scream Makera gdy zapraszał Paula do Polski, to też nie wiedział, jak sprawa wypadnie od strony personalnej. Tymczasem akurat od tej strony wszystko się udało - i tak jak my jesteśmy zadowoleni z kontaktów z artystą, to wierzcie mi, że muzycy, którzy z nim grali - 10x bardziej.

Czterech chłopaków z Polski, o których nikt 5 lat temu nie słyszał, miało przyjemność zagrać z gościem, którego słuchali od kilkunastu lat. Można na siłę utyskiwać na jego wokal, można szukać wpadek u zespołu, ale dla mnie kwintenencją heavy metalu są klubowe koncerty, na których gra się dla siebie i dla kumpli, dla radości z grania.

Bardzo fajnie to wszystko wyszło, mam nadzieję, że Paul zadba trochę o siebie i jeszcze kiedyś do nas wróci :)
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: DARTH » sob kwie 12, 2014 8:40 pm

Można na siłę utyskiwać na jego wokal, można szukać wpadek u zespołu, ale dla mnie kwintenencją heavy metalu są klubowe koncerty, na których gra się dla siebie i dla kumpli, dla radości z grania.

Bardzo fajnie to wszystko wyszło, mam nadzieję, że Paul zadba trochę o siebie i jeszcze kiedyś do nas wróci :)
I o to właśnie chodzi w tym wszystkim! Ani raz złego słowa nie powiedziałem na wokal czy formę Paula i choćby wył jak pies to zawsze będę miał do niego szacunek i wielki respekt za to co zrobił dla Maiden i Heavy bo dla mnie pierwsze dwie płyt to cała esencja IM a takich sztuk jak Wratchild czy Phantom albo Sanktuary nikt nigdy nie zaśpiewał i nie zaśpiewa jak to robił jeszcze niedawno Paul. Wszyscy się dobrze bawili zarówno na publice jak i scenie a jak ktoś teraz zaczyna na...lać na forum to znaczy ze jest hipokrytą albo po prostu nie rozumie jak ważną postacią w tym całym cyrku jest Paul! Jedynie chłopak ze Scream Makera mógłby się do solówek bardziej przyłożyć ;) ! Koncerty klubowe robią kawał dobrego dla tej muzyki bo jest ta niesamowita więź i kontakt z artystami. Co do samego Paula i jego formy to uważam że powinien troszkę zrzucić wagi i od razu by mu kilka lat ubyło a kolanko można wyleczyć w kilka tygodni jak się ma kasę a podejrzewam że mu tego nie brakuje! W istocie jest niezwykle pogodny i dobrze nastawiony do świata co od razu procentuje w kontaktach z publiką :pijak:

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: krusejder » sob kwie 12, 2014 10:32 pm

Głupio się czuję w roli adwokata swojego kumpla, ale będąc na 2 koncertach nie słyszałem, by coś kompletnie położył, co by usprawiedliwiało negatywną ocenę jego gry. Słyszałem w życiu np. Jannicka w znacznie gorszej formie, parę innych gwiazd również. Trochę za surowa ta ocena. EOT.
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: DARTH » ndz kwie 13, 2014 3:05 pm

krusejder, OK !!! Przepraszam! Źle to oceniłem, przyznaję się do winy :) Nie POŁOŻYŁ tylko INACZEJ ZAGRAŁ !!! Jak każdy artysta pewnie miał swoja wizję i chciał zagrać po swojemu żeby zostawić po sobie ślad lub inaczej ujmując nie zrobić ksera co też pewnie by niektórym nie pasowało :) Absolutnie nie chciałem go urazić!!! Sorki wielkie jak to tak zabrzmiało! Po przesłuchaniu ponownym i oglądnięciu dostępnych materiałów zmieniam swoją ocenę na powyższą i OBIEKTYWNĄ :)

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: DARTH » ndz kwie 13, 2014 4:37 pm

Ostatni już z mojej strony filmik z środowego koncertu w Krakowie a mianowicie początek występu TURBO :

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=wE636U6rKtM

miłego oglądania :)

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: krusejder » ndz kwie 13, 2014 11:19 pm

Widzę film Kol. Dartha pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=wE636U6rKtM

Darth, bardzo Ci dziękuję za ten film, bo stałem dokładnie 3-4 rzędy przed Tobą i widzę się prawie na całym nagraniu. Jestem typem w jeansówce z ekranem (Painkillera) nad którym po prawej stronie jest naszywka (Arii)

Szkoda, że nie udało się poznać osobiście. Ale co się odwlecze ....
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: DARTH » pn kwie 14, 2014 8:50 am

No cieszę się że podoba się i że ktoś to w ogóle ogląda :) Stałem za Tobą koło filara bo osłaniałem córkę ;) Byłem przy samych schodkach w koszulce Sanktuarium...

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: Abstract » pn kwie 14, 2014 9:46 am

Hm, to w takim razie ja stałem bezpośrednio za Tobą na schodkach :D

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: DARTH » pn kwie 14, 2014 10:18 am

Hm, to w takim razie ja stałem bezpośrednio za Tobą na schodkach :D
No to widzisz jaki świat mały :pijak:

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12080
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: gumbyy » sob kwie 19, 2014 1:59 pm

www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: DARTH » ndz kwie 27, 2014 8:07 pm

W głębiach karty pamięci znalazłem jeszcze jeden filmik nagrany w Krakowie :)

https://www.youtube.com/watch?v=c9DB8YPqAGk

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: krusejder » pn kwie 28, 2014 12:51 am

chwała Ci za niego :)
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Deleted User 804

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: Deleted User 804 » wt maja 06, 2014 12:12 am

Parę fotek Di Anna i Scream Makara z Warszawy ;-) . Trochę się mi zeszło ale w międzyczasie padł mi dysk i nie bardzo miałem na czym je obrobić. :sad:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Depeshka
-#Invader
-#Invader
Posty: 184
Rejestracja: sob gru 15, 2012 10:30 pm
Skąd: Łódź

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: Depeshka » pn cze 02, 2014 12:33 am

Macie moje foto z Łodzi


Wytuliłam Paula, jeszcze 7 miśków do wytulenia i mogę skonać :D
Obrazek

Awatar użytkownika
DeJMIeN Wielki
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2527
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:12 pm
Skąd: ze wsi warszawa

Re: 07-11/04/2014 - Paul Di'Anno - Polska

Postautor: DeJMIeN Wielki » śr cze 18, 2014 12:01 pm

Na dimeadozen pojawił się bootleg audio z Proximy


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Schizoid i 2 gości