Setlista Maiden England World Tour 2014

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

DZIADEK LEON
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 309
Rejestracja: wt lis 08, 2011 5:45 pm
Skąd: AUSCHWITZ

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: DZIADEK LEON » śr maja 28, 2014 10:44 am

I takie podejście koleżanki mi się podoba :D To będzie moja pierwsza trasa na której nie usłyszę na żywo żadnego nowego utworu, ale i tak mam już ciary :razz:

Awatar użytkownika
ir0nka94
-#Invader
-#Invader
Posty: 182
Rejestracja: wt lis 27, 2012 3:59 pm
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: ir0nka94 » śr maja 28, 2014 11:49 am

Te oczekiwanie, odliczanie dni do koncertu...Coś wspaniałego. :) Po to się idzie w końcu tam idzie, żeby dobrze się bawić i mieć ciary. :) A na drugi dzień leczyć gardło cholinexem ;) Setlista nie jest zła, tyle, że nie odbiega od zeszłorocznej i dlatego wiele osób ma o to żal, że tak mało zmienili. Trzeba się cieszyć jednak, że w ogóle do nas przyjadą, bo mało kto uwierzyłby rok temu, że za niespełna 12 miesięcy znowu do Polski zawitają! :)

Tomasus
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 06, 2012 9:42 pm
Skąd: Kraków

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Tomasus » śr maja 28, 2014 11:57 am

To będzie mój 3 raz na Maidenach i nie rozumiem za bardzo narzekań ludzi na setlisty itp jak również podniecania się takiego setami. Może już za stary jestem :P ale dziecinne to jest żeby pisać ileś tam postów o setliście....
Cieszmy się że są znowu w Polsce bo do najmłodszych już nie należą ;)
Byle do 24.06 :)

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Mr.Hankey » śr maja 28, 2014 12:00 pm

Człowiek niby narzeka, że tylko trzy zmiany w secie, ale gdyby Panowie wsadzili powiedzmy Infinite Dreams, Powerslave i Children Of The Damned, to raczej byłoby ogólne szaleństwo! A tak mamy 100% zmian na gorsze... ;-)
Najgorszy set "historyczny" zdecydowanie. Słowo historyczny celowo wsadzone w cudzysłów, bo z trasą Maiden England naprawdę nie ma to już zbyt wiele wspólnego...
Przykro patrzeć co ci panowie wyrabiają...

etoo
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 134
Rejestracja: czw lut 24, 2011 10:28 am

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: etoo » śr maja 28, 2014 12:00 pm

Wratchild o niebo lepszy od jasnowidza - przynajmniej w moim odczuciu.
Revelations? genialny
Sanctuary? nuudaa
brak halloweed ? no szkoda olbrzymia niestety
koncert Iron Maiden? jak się dowiedziałem, już szósty raz Ich zobaczę - musiałem zwalić konia :shock: i kupic GC :jee:

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3317
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: barsiarz » śr maja 28, 2014 12:34 pm

Lepszy od Jasnowidza? Tyle, że ten drugi pochodzi z płyty której dotyczy ta trasa, więc wyrzucenie go jest jakimś nieporozumieniem. Może Panowie z IM zapomnieli, że The Clairvoyant jest z Siódmego Syna?
Revelations - zmiana ok. Ale dwie pozostałe to porażka.
Następna setlista trasy składać się będzie tylko i wyłącznie z klasyków granych po dwa czy trzy razy na koncert. Zero inwencji.
Jak im się nie znudzi granie codziennie albo co kilka dni dokładnie tego samego zestawu utwórów? Mało tego, nawet gesty, "gagi", bieganie na scenie jest takie samo. Jak wczoraj zobaczyłem zdjęcie na maidenrevelation z Troopera na którym Bruce nakrywa Janicka flagą to zdębiałem - dokładnie te same gesty co rok temu. Jota w jotę.
Piszcie co chcecie ale ja nie widzę u nich oznak radości z występów, radości z przebywania z fanami.

Awatar użytkownika
ir0nka94
-#Invader
-#Invader
Posty: 182
Rejestracja: wt lis 27, 2012 3:59 pm
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: ir0nka94 » śr maja 28, 2014 12:39 pm

Człowiek niby narzeka, że tylko trzy zmiany w secie, ale gdyby Panowie wsadzili powiedzmy Infinite Dreams, Powerslave i Children Of The Damned, to raczej byłoby ogólne szaleństwo! A tak mamy 100% zmian na gorsze... ;-)
Najgorszy set "historyczny" zdecydowanie. Słowo historyczny celowo wsadzone w cudzysłów, bo z trasą Maiden England naprawdę nie ma to już zbyt wiele wspólnego...
Przykro patrzeć co ci panowie wyrabiają...
No byłoby szaleństwo, byłoby...ale nie będzie :D. Tak samo jakby zastąpili Fear Of The Dark np. Aleksandrem albo Hallowed. Każda setlista musi przykuć jednak największe grono odbiorców. Mamy dobry przykład z Sonisphere, gdzie będzie Metallica grać na stadionie narodowym...no i co ludzie wybrali sami. Best Of Metallica najkrócej mówiąc ;). Nie ma co narzekać, gdy zakończą karierę każdy z nas by chciał słuchać na okrągło przez 2 godziny Fear Of The Dark nawet :D 27 dni! :jee:

Awatar użytkownika
Vadera
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 53
Rejestracja: czw gru 05, 2013 2:52 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Vadera » śr maja 28, 2014 12:49 pm

koncert Iron Maiden? jak się dowiedziałem, już szósty raz Ich zobaczę - musiałem zwalić konia :shock: i kupic GC :jee:
miałam podobnie ;) a w głębi orgazmu natchła mnie wena i powstała kompozycja, którą pewnego pięknego dnia usłyszy świat!

Awatar użytkownika
qracoss
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 739
Rejestracja: pt paź 06, 2006 3:47 pm
Skąd: Amsterdam

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: qracoss » śr maja 28, 2014 1:17 pm

wszystko pięknie ładnie jedynie mnie rozpierdziela słuchanie poraz nasty RTTH.....Bede na Maiden po raz dwunasty i chyba za każdym razem chłopaki grali tego koncertowego gniota...

Abhorrent
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 72
Rejestracja: sob gru 08, 2012 10:00 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Abhorrent » śr maja 28, 2014 2:13 pm

wszystko pięknie ładnie jedynie mnie rozpierdziela słuchanie poraz nasty RTTH.....Bede na Maiden po raz dwunasty i chyba za każdym razem chłopaki grali tego koncertowego gniota...
Akurat to jest jeden z najlepszych kawałków live :B

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Emilio » śr maja 28, 2014 2:19 pm

Nie spodziewałem się rewelacji, ale nie spodziewałem się tez takiej klapy :) Żeby set był gorszą wersją tego sprzed roku... Nie mam absolutnie żadnych emocji odnośnie tego koncertu, może tylko to, że w Poznaniu.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Dejavu » śr maja 28, 2014 2:42 pm

wszystko pięknie ładnie jedynie mnie rozpierdziela słuchanie poraz nasty RTTH.....Bede na Maiden po raz dwunasty i chyba za każdym razem chłopaki grali tego koncertowego gniota...
Zgadzam się w 100%. Nie lubię tego kawałka, dla mnie mogliby go w ogóle nie grać i właśnie RttH zastąpić na przykład Sanctuary (jeśli już tak bardzo uparli się żeby ten numer wstawiać).
Trzeba się cieszyć jednak, że w ogóle do nas przyjadą, bo mało kto uwierzyłby rok temu, że za niespełna 12 miesięcy znowu do Polski zawitają! :)
To prawda :)

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Emilio » śr maja 28, 2014 2:50 pm

Mnie na bis najbardziej podobało się HBTN.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Frost No
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 137
Rejestracja: czw sty 03, 2013 9:17 am

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Frost No » śr maja 28, 2014 3:20 pm

Ja mialem nadzieje ze po Moonchild pojada Killersem , kosztem Can i play i Run to the hills zagraja To tame a land a koncert zakoncza tak popularnym Only the good die youg .

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7363
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: widman » śr maja 28, 2014 4:00 pm

A szkoda, że nie wpadli na pomysł żeby odegrać po prostu set z Maiden England '88... Byłoby źle? Ale Harris nie ma widocznie jaj, żeby tak zrobić. Nic by nie stracił, ale oczywiście jak można nie zagrać 2 minutes czy troopera? Następnych tras "historycznych" niech już nie robią, bo to będzie już zupełnie porażka, niech lepiej grają już sobie te nowe kawałki, widzę, że to ich bardziej bawi i nakręca.
:sad:

Deleted User 2259

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Deleted User 2259 » śr maja 28, 2014 4:21 pm

z nas by chciał słuchać na okrągło przez 2 godziny Fear Of The Dark nawet :D 27 dni!
Po moim trupie,całe szczęście,że w 2005 olali ten ''szlagier'' i miałem przyjemność uczestniczyć 2 razy bez tego oklepanego kawałka. :B

Python
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 847
Rejestracja: wt lut 18, 2014 3:54 pm
Skąd: Wrocław

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Python » śr maja 28, 2014 4:24 pm

z nas by chciał słuchać na okrągło przez 2 godziny Fear Of The Dark nawet :D 27 dni!
Po moim trupie,całe szczęście,że w 2005 olali ten ''szlagier'' i miałem przyjemność uczestniczyć 2 razy bez tego oklepanego kawałka. :B
Szczęściarz :D

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14913
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: LukaSieka » śr maja 28, 2014 4:32 pm

A szkoda, że nie wpadli na pomysł żeby odegrać po prostu set z Maiden England '88... Byłoby źle? Ale Harris nie ma widocznie jaj, żeby tak zrobić. Nic by nie stracił, ale oczywiście jak można nie zagrać 2 minutes czy troopera? Następnych tras "historycznych" niech już nie robią, bo to będzie już zupełnie porażka, niech lepiej grają już sobie te nowe kawałki, widzę, że to ich bardziej bawi i nakręca.
:sad:
Dali by TAKI set jaki grali podczas nagrywanego "Maiden England" i nikt by im nie miał niczego za złe, bo to w końcu trasa MAIDEN ENGLAND. Z resztą zła???

1. Moonchild
2. The Evil That Men Do
3. The Prisoner
4. Still Life
5. Die With Your Boots On
6. Infinite Dreams
7. Killers
8. Can I Play With Madness
9. Heaven Can Wait
10. Wasted Years
11. The Clairvoyant
12. Seventh Son Of A Seventh Son
13. The Number Of The Beast
14. Hallowed Be Thy Name
15. Iron Maiden
16. Run To The Hills
17. Running Free
18. Sanctuary
z nas by chciał słuchać na okrągło przez 2 godziny Fear Of The Dark nawet :D 27 dni!
Po moim trupie,całe szczęście,że w 2005 olali ten ''szlagier'' i miałem przyjemność uczestniczyć 2 razy bez tego oklepanego kawałka. :B
Ja na całe szczęście też. Od razu taki gig trochę innego wymiaru nabiera
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
Bamoko
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 101
Rejestracja: pt sie 27, 2010 9:02 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Bamoko » śr maja 28, 2014 5:06 pm

To będzie mój 3 raz na Maidenach i nie rozumiem za bardzo narzekań ludzi na setlisty itp jak również podniecania się takiego setami. Może już za stary jestem :P ale dziecinne to jest żeby pisać ileś tam postów o setliście....
Cieszmy się że są znowu w Polsce bo do najmłodszych już nie należą ;)
Byle do 24.06 :)
Wydaje mi się, że tu nie chodzi o podniecanie się setlistą dla samej setlisty, a raczej o stosunek fan - artysta (klient - sprzedawca). Becelując w zeszłym roku kilka stówek (łącznie z dojazdamii i etc.) na dwa polskie gigi, tym razem chciałbym zostać czymś mile zaskoczony, żeby dać się namówić po raz trzeci. A tu co... jest zaskoczenie ale in minus. Panowie aRTYŚCI wyprali się już chyba nawet z wtórnego autoartyzmu. Dlatego ja nie jadę. Nie chcę czuć się jak wspomniany wyżej klient, powiedzmy na to sieci kablowej, który za grubą kasę dostaje 3 sezon te same powtórki i jeszcze udaje przed samym sobą, że na to własnie czekał.

Byłem za każdym razem na Maiden w Polsce od 1998 roku ale tym razem pasuję. Wybieram listopadowy gig SAXON. Biff i spółka w porównaniu do ekipy Harrisa nie wyzuli się jeszcze do granic bólu ze spontaniczności i wiedzą jak dać dobre, żywiołowe metalowe show.

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7363
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: widman » śr maja 28, 2014 6:04 pm

No fakt, na Saxon też chętnie pojadę 3 raz, naprawdę żywioł i energia no i zmiany w setliście na porządku dziennym!!!


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości