Metallica

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » ndz wrz 06, 2015 7:10 pm


Awatar użytkownika
krieg
-#Invader
-#Invader
Posty: 225
Rejestracja: wt lip 30, 2013 12:16 pm
Skąd: 3miasto

Re: Metallica

Postautor: krieg » pn wrz 07, 2015 10:11 am

Tak naprawdę, częste zmiany setów i odświeżanie dawno niegranych kawałków to już jedyne co im pozostało, żeby dalej wypełniać stadiony, bo ewidentnie widać, że nowej płyty nie potrafią nagrać, a masa różnych działań marketingowych i promocyjnych (koncert na Antarktydzie czy film fabularny) chyba już się zaczyna wyczerpywać. Ciekawe ile tak jeszcze pociągną.
Dadzą sobie radę, na chlebek z omastą mogą zarabiać jeszcze przez wiele lat nawet samą żonglerką w secie. ;) Nową płytę też w końcu urodzą - niech to będzie za 3 lata, byle materiał był gdzieś między dobrym a świetnym (jeszcze nie straciłem na to nadziei).
Patrząc na te wszystkie zawirowania z nową płytą mety, ba zwracając uwagę na ostatnie 20 lat działalności zespołu to cieszę się, że jednak Megadeth bardziej mi leżał. Niedługo kolejną płyta od rudego tymczasem meta jest na wstępnym etapie hahahhaha. Bez złośliwości, współczuję fanom Mety.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Metallica

Postautor: Zakkahletz » śr wrz 09, 2015 7:55 pm

Patrząc na te wszystkie zawirowania z nową płytą mety, ba zwracając uwagę na ostatnie 20 lat działalności zespołu to cieszę się, że jednak Megadeth bardziej mi leżał. Niedługo kolejną płyta od rudego tymczasem meta jest na wstępnym etapie hahahhaha. Bez złośliwości, współczuję fanom Mety.
Ostatnie naprawdę zacne wydawnictwo Mety to dla mnie "Garage Inc." z 1998 roku. Z całego pozostałego okresu, czyli już wkrótce z przestrzeni 17 lat, zebrałbym 1 (no, ew. podwójny) album z dobrym materiałem. :?

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » śr wrz 09, 2015 8:02 pm

Tylko tak się składa, że po 98 za dużo oni nie nagrali, więc ten podwójny album to prawie jak te 2 studyjniaki, nie licząc kilku bonusów w postaci Ep i innych pierdół.

Awatar użytkownika
krieg
-#Invader
-#Invader
Posty: 225
Rejestracja: wt lip 30, 2013 12:16 pm
Skąd: 3miasto

Re: Metallica

Postautor: krieg » śr wrz 09, 2015 8:05 pm

Patrząc na te wszystkie zawirowania z nową płytą mety, ba zwracając uwagę na ostatnie 20 lat działalności zespołu to cieszę się, że jednak Megadeth bardziej mi leżał. Niedługo kolejną płyta od rudego tymczasem meta jest na wstępnym etapie hahahhaha. Bez złośliwości, współczuję fanom Mety.
Ostatnie naprawdę zacne wydawnictwo Mety to dla mnie "Garage Inc." z 1998 roku. Z całego pozostałego okresu, czyli już wkrótce z przestrzeni 17 lat, zebrałbym 1 (no, ew. podwójny) album z dobrym materiałem. :?
Zgadzam się z Tobą w 100% ( dodałbym load do tej składanki ) ze smutkiem niestety, taki potencjał, oni mogli nagrać tak wiele świetnych płyt, niestety zajęci byli odbieraniem kolejnych nagród za całokształt, brylowaniem na czerwonym dywanie i kręceniu filmu o tym jak im smutno.... Taaaaaaa.

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » śr wrz 09, 2015 8:06 pm

Chciałem dodać, ze od tego czasu w sumie i tak wydali tylko 2 płyty plus, ep i jakieś pierdoły, więc to gadanie o ewentualnie podwójnym uważam za becelowe :lol:, bo za bardzo nie ma z czego wybierać.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Metallica

Postautor: Zakkahletz » śr wrz 09, 2015 8:25 pm

Nie jest bezcelowe, bo już z samych "Load" i "Reload" złożyłbym całą dobrą płytę.

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » śr wrz 09, 2015 8:27 pm

Ale pisałeś o całym pozostałym okresie po 98, a ten dwa albumy były wydane już w 96 i 97 więc masz :P

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Metallica

Postautor: Zakkahletz » śr wrz 09, 2015 8:37 pm

Fakt, z deczka daty L i R mi się popierdzieliły, jakoś zawsze mam w głowie, że "Garage Inc." był przed nimi. ;) Oj, to 1 "składkowa" płyta co najwyżej!

[EDIT] I am the table! :oops:

Awatar użytkownika
krieg
-#Invader
-#Invader
Posty: 225
Rejestracja: wt lip 30, 2013 12:16 pm
Skąd: 3miasto

Re: Metallica

Postautor: krieg » śr wrz 09, 2015 8:47 pm

[EDIT] I am the table! :oops:
Hetfield płakał jak śpiewał :lol:

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » śr wrz 16, 2015 9:52 am

Metallica dostanie swoje piwo od Budweisera.

http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czy ... isera.html

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4087
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Metallica

Postautor: Mr. M » śr wrz 16, 2015 1:38 pm

Świetnie! Powód, aby jechać w kolejną trasę zamiast nagrywać album jak znalazł! :P

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » czw wrz 17, 2015 8:08 am

Nawet spoko set :

http://www.setlist.fm/setlist/metallica ... 4b200.html

Oni powinni coś sobie postanowić, a nie ciągle się wykręcać nie mają czasu itp, brak pomysłów chyba prędzej :P, Lubię jak wykonawca przedstawia sytuacje jasne, mamy w d.pie nie na nagrywamy, albo nagrywamy wydamy wtedy i wtedy, moim zdaniem ten album najwcześniej ukaże się w 2017 roku.

Deleted User 1499

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 1499 » czw wrz 17, 2015 10:42 pm

A co to w ogóle za trasa jest Mety z jakiej okazji ? :D

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4087
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Metallica

Postautor: Mr. M » pt wrz 18, 2015 12:01 am

A co to w ogóle za trasa jest Mety z jakiej okazji ? :D
Postanowili zrobić w końcu coś, czego jeszcze nigdy nie robili i pojechali w trasę... bez okazji :lol:

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » pt wrz 18, 2015 9:42 am

http://www.antyradio.pl/Newsy/Rock-News ... sadem-4257

No nareszcie złapali gnoja, okazuje się, że to nie była jego jedyna ofiara...

Oni od kilku lat tak sobie klepią co jakiś czas kilka koncertów, trza zarabiać przecież nie ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9827
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Metallica

Postautor: krusejder » pt wrz 18, 2015 11:07 am

A jak skażą sk****a na karę śmierci (czego mu serdecznie życzę), to amerykańscy medioci (czyli: idioci siedzący w mediach) znów będą pierniczyć o rasiźmie, trudnym dzieciństwie i innych okolicznościach wskazujących, że wszyscy są winni zabójstwom, ale nie ten bandyta.
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » pt wrz 18, 2015 11:32 am

Żeby tylko Mety po sądach nie walali.

Bo zamiast nagrywania albumu, będzie kolejna rzecz do roboty ''Metallica i Anna Maria Wesołowska'' :B

Awatar użytkownika
krieg
-#Invader
-#Invader
Posty: 225
Rejestracja: wt lip 30, 2013 12:16 pm
Skąd: 3miasto

Re: Metallica

Postautor: krieg » pt wrz 18, 2015 2:24 pm

Żeby tylko Mety po sądach nie walali.

Bo zamiast nagrywania albumu, będzie kolejna rzecz do roboty ''Metallica i Anna Maria Wesołowska'' :B
"Some kind of monsters 2 - jeszcze więcej smuteczku" i nowa trasa gdzie będą smutnie wykonywać swoje utwory.

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » ndz wrz 20, 2015 3:45 pm



Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 4 gości