27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17384
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: pz » pn lip 30, 2018 12:54 pm

Kurna ludzie ,wybierając płytę sami stajecie się cząstką tego bydła/kołchozu/masy nawet nie mając na to wpływu ,ja będąc np.na FF stałem blisko sceny , nie napierałem na nikogo ale na mnie napierali przez co napierałem i ja...nie miałem nic do powiedzenia...to był mój świadomy wybór ,liczyłem się z tym.Po jakiejś godzinie z hakiem wycofałem się w bezpieczniejsze miejsce i dalej oglądałem show na spokojnie.
Wtedy byłem na płycie ale na takich dużych spędach najczęściej wybieram trybuny.Inna opcja ale to po stronie organizatora podzielić płytę na GC ,Diamond itp.Innych rozwiązań nie widzę.
I taki podział jest uczciwą sprawą, pod warunkiem, że rozmiar GC jest sensowny.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
therion
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: pn lip 04, 2016 8:26 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: therion » pn lip 30, 2018 12:54 pm

Byłem w piątek na C11 - dźwięk jak cię mogę. Pierwsze trzy kawałki galareta, a później już całkiem nie najgorzej. O tym co lepiej, co gorzej pisać nie będę, bo to każden jeden ma swój gust i niektórzy zachwycą się tym, a niektórzy owym. Zdecydowanie najlepszym jednakowoż smaczkiem koncertu było "So long and thanks for all the fish!" Bruce'a po akcji z karpiem. Miło słyszeć, że czytamy te same książki :D

PanPrezes
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1714
Rejestracja: czw paź 21, 2010 5:06 pm
Skąd: Żywiec

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: PanPrezes » pn lip 30, 2018 12:57 pm

Kurna ludzie ,wybierając płytę sami stajecie się cząstką tego bydła/kołchozu/masy nawet nie mając na to wpływu ,ja będąc np.na FF stałem blisko sceny , nie napierałem na nikogo ale na mnie napierali przez co napierałem i ja...nie miałem nic do powiedzenia...to był mój świadomy wybór ,liczyłem się z tym.Po jakiejś godzinie z hakiem wycofałem się w bezpieczniejsze miejsce i dalej oglądałem show na spokojnie.
Wtedy byłem na płycie ale na takich dużych spędach najczęściej wybieram trybuny.Inna opcja ale to po stronie organizatora podzielić płytę na GC ,Diamond itp.Innych rozwiązań nie widzę.
To nie jest tak do końca. Nie można porównywać normalnego dla takich spędów ścisku i naporu masy ludzkiej do prostaków ryjących się pod scenę niczym dziki przez ściółkę, niejednokrotnie szarpiąc kogoś za włosy albo na chama rozpychając się łokciami.

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2857
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Lando » pn lip 30, 2018 1:03 pm

Trzeba po prostu lutować w ryj bo do takich ludzi nic innego nie dociera :facepalm:
Najgorsze jest, że do niektórych osobników może i to nie dotrzeć. Koło mnie była para, na którą notorycznie wpadał narąbany typek. Chłopak się wkurzył, raz go odepchnął, drugi raz, w końcu złapał za bary i krzyczy mu coś w ryj, ale tamten cielęce czoka, nieobecny... W końcu we dwóch wymieniliśmy spojrzenia i wepchnęliśmy tamtego w środek pogo i już nie wrócił...
Night Mistress Fan Club Łódź

Deleted User 7379

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Deleted User 7379 » pn lip 30, 2018 1:04 pm

Moja relacja z Krakowa. "W Polsce jak w lesie". Inspirowana częściowo Waszymi postami ;)

http://heavyrock.pl/w-polsce-jak-w-lesi ... 8-07-2018/
Bardzo prawdziwe, pani obok mnie wypadły okulary na Where Eagles, podniosła je po jakichś 10 sekund kompletnie połamane. Napisałeś że końcówke setlisty oceniasz najgorzej. Może dla osób które były już na wielu trasach Maidenów to były kotlety, ale np dla mnie bedac pierwszy raz na ich koncercie to było coś obowiązkowego do usłyszenia. Zgadzam się z tym że gdy zabrzmiały Clansman czy FTGGoG to część ludzi wyglądała na zmieszanych. Jakiś koleś obok mnie na FTGGoG powiedział do kolegi że to chyba coś nowego :D

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9869
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: krusejder » pn lip 30, 2018 1:09 pm

Kurna ludzie ,wybierając płytę sami stajecie się cząstką tego bydła/kołchozu/masy nawet nie mając na to wpływu ,ja będąc np.na FF stałem blisko sceny , nie napierałem na nikogo ale na mnie napierali przez co napierałem i ja...nie miałem nic do powiedzenia...to był mój świadomy wybór ,liczyłem się z tym.Po jakiejś godzinie z hakiem wycofałem się w bezpieczniejsze miejsce i dalej oglądałem show na spokojnie.
Wtedy byłem na płycie ale na takich dużych spędach najczęściej wybieram trybuny.Inna opcja ale to po stronie organizatora podzielić płytę na GC ,Diamond itp.Innych rozwiązań nie widzę.
Jest prosty mechanizm. Podział płyty na sektory. Założmy, że całość obejmuje 10000 osób. To robimy np. 4 sektory po 2500. Kto wczesniej przychodzi ten ma wieksze szanse być w sektorze bliżej sceny. Opaskę dostaje i podług koloru opaski może się poruszać do przodu lub nie.

I chyba trzeba im ten pomysł podrzucić. Nawet jakby mieli wprowadzić ileś zróżnicowanych cenowo kategoryj na płytę.
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5416
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: mic7 » pn lip 30, 2018 1:14 pm

Zawsze sie jakiś prostak znajdzie to nieszczęsny przywilej tego typu koncertów a im większy stadion,hala ,klepisko tym samym szanse na bydło jest większe.Byłem na koncertach metalowych/punkrockowych..ba nawet hiphopowych i było tak samo,nie raz dostałem glanem w głowę,miałem szwy na wardze,skręconą rękę czy straciłem pingle.Nie mam na to żadnego wpływu ,chcę stać z przodu,liczę się z tym.
O innych opcjach już pisałem wyżej.

cloud
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 391
Rejestracja: wt maja 31, 2005 11:33 pm
Skąd: Świnoujście

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: cloud » pn lip 30, 2018 1:28 pm

Moja relacja z Krakowa. "W Polsce jak w lesie". Inspirowana częściowo Waszymi postami ;)

http://heavyrock.pl/w-polsce-jak-w-lesi ... 8-07-2018/
Najbardziej zabawne w tym wszystkim jest to, że byłeś jednym z głównych krzyczacych 'bydło w Polsce, nigdy więcej', po czym napisałeś, że DLA ŻARTU rozkręciliście sobie pogo. No śmieszne w ch**.
Hipokryzja level master.
UP THE IRONS !!!

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Bon Dzosef » pn lip 30, 2018 1:29 pm

Moja relacja z Krakowa. "W Polsce jak w lesie". Inspirowana częściowo Waszymi postami ;)

http://heavyrock.pl/w-polsce-jak-w-lesi ... 8-07-2018/
Najbardziej zabawne w tym wszystkim jest to, że byłeś jednym z głównych krzyczacych 'bydło w Polsce, nigdy więcej', po czym napisałeś, że DLA ŻARTU rozkręciliście sobie pogo. No śmieszne w ch**.
Hipokryzja level master.
Zabrakło może klaryfikacji. Nasze pogo liczyło 4 osoby z tyłu sceny i wpadaliśmy tylko na siebie. Wyluzuj ;)
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
therion
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: pn lip 04, 2016 8:26 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: therion » pn lip 30, 2018 1:29 pm

Moja relacja z Krakowa. "W Polsce jak w lesie". Inspirowana częściowo Waszymi postami ;)

http://heavyrock.pl/w-polsce-jak-w-lesi ... 8-07-2018/
Bardzo prawdziwe, pani obok mnie wypadły okulary na Where Eagles, podniosła je po jakichś 10 sekund kompletnie połamane. Napisałeś że końcówke setlisty oceniasz najgorzej. Może dla osób które były już na wielu trasach Maidenów to były kotlety, ale np dla mnie bedac pierwszy raz na ich koncercie to było coś obowiązkowego do usłyszenia. Zgadzam się z tym że gdy zabrzmiały Clansman czy FTGGoG to część ludzi wyglądała na zmieszanych. Jakiś koleś obok mnie na FTGGoG powiedział do kolegi że to chyba coś nowego :D
No co człowiek to inne marzenia i odczucia :) Nie ma co oceniać, że Trooper się przejadł, albo że FOTD jest januszowy. Ktoś kupuje bilet i jest uczestnikiem koncertu. O ile trzyma się w ramach jako takich zasad koncertowych, czyli krzywdy innym nie robi, to nie potępiam nikogo i nie patrzę z wyższością, bo ja śpiewam FTGGoG (osobiście dla mnie najlepszy kawałek na koncercie), a ktoś nie zna, więc niedzielny fan z przypadku. Ci "fearofthedarkowi janusze" na ten przykład to frekwencja i bez nich być może koncerty IM można by było robić w klubie osiedlowym "U Staśka" (no przesadzam, ale chodzi o mechanizm). Ktoś ma ochotę przytulać barierki - good for him, ktoś ma ochotę cały koncert oglądać przez komórkę i później z dumą pokazywać, że był i nagrał - also great! Struktura widowni jest taka, a nie inna i trzeba to zaakceptować i bawić się wedle swojego planu, nie wnikając w prawdziwość innych fanów. I tak ktoś zaraz o nas, o was napisze, że dziadków to już na koncerty nie powinno się wpuszczać, bo tylko sapią albo że co ta młodzież wie o koncertach - jeździ sobie jak paniska po całej Europie i szpanuje - trzeba było jeździć trzydzieści lat temu - to były koncerty-wyzwania, a nie za przeproszeniem wyjście na sobotnie piwko etc. Nie ma co roztrząsać - pewnie za max 10 lat zostanie nam już tylko wspominanie koncertów IM :)

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5605
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Sardi » pn lip 30, 2018 1:33 pm

Moja relacja z Krakowa. "W Polsce jak w lesie". Inspirowana częściowo Waszymi postami ;)

http://heavyrock.pl/w-polsce-jak-w-lesi ... 8-07-2018/
Najbardziej zabawne w tym wszystkim jest to, że byłeś jednym z głównych krzyczacych 'bydło w Polsce, nigdy więcej', po czym napisałeś, że DLA ŻARTU rozkręciliście sobie pogo. No śmieszne w ch**.
Hipokryzja level master.
Zabrakło może klaryfikacji. Nasze pogo liczyło 4 osoby z tyłu sceny i wpadaliśmy tylko na siebie. Wyluzuj ;)
Najlepsze było to że jakieś dzieciory do nas dołączyły i jak przestaliśmy to oni wciąż napieprzali xD
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

cloud
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 391
Rejestracja: wt maja 31, 2005 11:33 pm
Skąd: Świnoujście

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: cloud » pn lip 30, 2018 1:40 pm

Jestem wyluzowany, ja spędziłem piątek na trybunach, a sobotę mniej więcej w połowie płyty na totalnym czilu, więc mnie to nie dotyczyło. Pierwszy raz widziałem w ogóle pogo z trybun i muszę przyznać, że sam obrazek robi wrażenie.
Po prostu poraziło mnie to, że po tych wszystkich krzykach, że bydło, że zęby wybite, że okulary zepsute nagle napisałeś, ze dla żartu zrobiliście pogo. Nie było mnie, nie doprecyzowałeś, że 4 osoby, ale wydaje mi się, że trzeba mieć świadomość tego, że każde pogo zaczyna się od małej grupki.
Generalnie jak tak śledzę to, co większość tutaj pisze to mam wrażenie, że same niewiniątka i pokrzywdzeni, więc zastanawiam się gdzie są ci, którzy faktycznie ten burdel robili.
UP THE IRONS !!!

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5416
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: mic7 » pn lip 30, 2018 1:42 pm


Generalnie jak tak śledzę to, co większość tutaj pisze to mam wrażenie, że same niewiniątka i pokrzywdzeni, więc zastanawiam się gdzie są ci, którzy faktycznie ten burdel robili.
+1 ;)

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Bon Dzosef » pn lip 30, 2018 1:47 pm

Po prostu poraziło mnie to, że po tych wszystkich krzykach, że bydło, że zęby wybite, że okulary zepsute nagle napisałeś, ze dla żartu zrobiliście pogo. Nie było mnie, nie doprecyzowałeś, że 4 osoby, ale wydaje mi się, że trzeba mieć świadomość tego, że każde pogo zaczyna się od małej grupki.
Generalnie jak tak śledzę to, co większość tutaj pisze to mam wrażenie, że same niewiniątka i pokrzywdzeni, więc zastanawiam się gdzie są ci, którzy faktycznie ten burdel robili.
Jasne, nie wytłumaczyłem. Nasza mała grupka była bardzo z tyłu, były mega luzy. To raczej happening niż pogo ;) .

Tutaj siedzą zaangażowani fani, a bydło robia ludzie, dla ktorych nie ma znaczenia czy sa na Maiden, mecie, czy Nocnym Kochanku.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9869
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: krusejder » pn lip 30, 2018 1:48 pm

Nie ma winnych, wszyscy święci :D
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5204
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Michał » pn lip 30, 2018 1:51 pm

Bo to nie bylo pogo tylko szatanem rzucało.
Nie bez powodu wspominacie o pogo na Sotc, nie muszę przypominać czym Bruce celował w publikę

Te krucjaty różańcowe przed koncertami Ironów to by się przydaly
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17384
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: pz » pn lip 30, 2018 1:53 pm

Bo to nie bylo pogo tylko szatanem rzucało.
Nie bez powodu wspominacie o pogo na Sotc, nie muszę przypominać czym Bruce celował w publikę

Te krucjaty różańcowe przed koncertami Ironów to by się przydaly
Sugerujesz zbiorowe egzorcyzmy ze sceny. Jak tak na spojrzeć, to przestaję mieć pretensje, że mnie tak zgnietli :D

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5416
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: mic7 » pn lip 30, 2018 1:54 pm

Nie ma winnych, wszyscy święci :D
Bo wszyscy święci balują w niebie :D
Tutaj to co złego to nie ja :mryellow: (od razu dodam ,że za gnoja do niewiniątek na gigach nie należałem :B )

Adziu
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 23
Rejestracja: wt maja 22, 2018 11:41 am

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Adziu » pn lip 30, 2018 1:55 pm

A jak jest na Bałkanach? Ktoś był tam na koncercie?
W Zagrzebiu wcale nie było lepiej

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9579
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 27-28/07/2018 - Kraków (TAURON ARENA) (27 SOLD OUT)

Postautor: Schizoid » pn lip 30, 2018 2:36 pm

Polecam komentarze na Facebooku na profilu Heavyrocka pod linkiem do tej relacji, którą napisał Dzosef.
Poczytajcie, pośmiejcie sobie, popłaczcie. Właśnie przez takie jednostki jak tam, w tej śmierdzącej krainie będzie tak, jak jest teraz. Przez takie dzbany walące teksty o filharmonii i o tym, jak to cudownie kiedyś było dostać z glana w ryja.
No utylizowałbym.
Ostatnio zmieniony pn lip 30, 2018 2:52 pm przez Schizoid, łącznie zmieniany 1 raz.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości