Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących innych zespołów.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Pierre Dolinski » sob kwie 24, 2021 2:07 pm

Taaa. Kowbojki......... Widać, że ktoś nigdy w męskich butach nie chodził. To nawet nie są damskie kowbojki.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17095
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: pz » sob kwie 24, 2021 2:25 pm

Kowbojek to ja na żadnym z tych zdjęć nie widzę, chociaż nie wszystko to szpilki. :)

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Bon Dzosef » sob kwie 24, 2021 3:02 pm

Mi jest szkoda czasu na poznawanie czegoś, o czym większość (i Ty sam) mówi, że to jest twór robiony tylko po to, żeby podbijać amerykański rynek i ma robić za pretekst do wyrywania lasek i zarabiania pieniędzy. Ja osobiście nie lubię takiego podejścia w muzyce.
No spoko, ale jak nie chcesz tego poznawać to po co sprowadzać wszystko do swojego (mylnego) wrażenia. Ja uważam Mayhem czy inne Immortale za gówno, muzyków tego pierwszego za skrajnych debili, ale nie twierdze na tej podstawie, że każdy blekowiec z Norwegii powinien być pacjentem psychuszki. Nie mam pojecia czy w jakimś Gorgoroth czy jakimś nie wiem, Darkthrone też to tak wyglada bo zupełnie nie jestem tym zainteresowany, więc się nie wypowiadam, a tu śmiertelnie poważni wczuci apologeci podziemnego metalu sprowadzają całego amerykanskiego rocka lat 80 do jakiegoś stereotypy o Poison i jakiejś pojedynczej foty Motley, która wpadła w oko wertujac jakąś stara gazete w czasach przed moim urodzeniem, podczas szukania recenzji bootlegu jakiegoś Gruzonatora.
Według tej samej zasady można uznawać Bon Jovi i całą resztę hordy glamowej za gówno.
Widze, że zrozumienie tekstu pisanego się nie powiodło
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9487
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Schizoid » sob kwie 24, 2021 3:03 pm

Co tu się dzieje? :lol: Przednia dyskusja. Od siebie dorzucę jeszcze, że Wanted Dead Or Alive od Bon Jovi to potężny hicior i kasuje całe Deathcrush. O Runaway nic nie powiem, bo to wie każdy.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Bon Dzosef » sob kwie 24, 2021 3:03 pm

To nie są szpilki
No ale tu już są szpilki, gorsety, rajstopy
I dalej na żadnym ze zdjec nie ma Bon Jovi.

Ciekawe czy ktoś się zreflektuje, że się takim wrzucaniem wszystkiego w jedną szufladke wygłupił, czy dalej bedzie brnięcie :D
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Zdan » sob kwie 24, 2021 3:08 pm



No spoko, ale jak nie chcesz tego poznawać to po co sprowadzać wszystko do swojego (mylnego) wrażenia. Ja uważam Mayhem czy inne Immortale za gówno, muzyków tego pierwszego za skrajnych debili, ale nie twierdze na tej podstawie, że każdy blekowiec z Norwegii powinien być pacjentem psychuszki. Nie mam pojecia czy w jakimś Gorgoroth czy jakimś nie wiem, Darkthrone też to tak wyglada bo zupełnie nie jestem tym zainteresowany, więc się nie wypowiadam, a tu śmiertelnie poważni wczuci apologeci podziemnego metalu sprowadzają całego amerykanskiego rocka lat 80 do jakiegoś stereotypy o Poison i jakiejś pojedynczej foty Motley, która wpadła w oko wertujac jakąś stara gazete w czasach przed moim urodzeniem, podczas szukania recenzji bootlegu jakiegoś Gruzonatora.
Według tej samej zasady można uznawać Bon Jovi i całą resztę hordy glamowej za gówno.
Widze, że zrozumienie tekstu pisanego się nie powiodło
Są mądre te Twoje genialne rewelacje na moją głowę jak widać ;) W każdym razie ja pozwalam sobie spokojnie na krytykę tych glamowych wypocin bo znam je i przesłuchałem i poznałem. ;)

Awatar użytkownika
ladyevil
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1437
Rejestracja: pn wrz 14, 2015 6:48 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: ladyevil » sob kwie 24, 2021 3:23 pm

A który z poniższych facetów Cię bardziej kręci?

Obrazek

czy

Obrazek
Tutaj sprawa jest prosta :) Chociaż nie powiedziałabym, że Euronymous z Mayhem wygląda na tym zdjęciu obciachowo. Wygląda jak przeciętny nastolatek słuchający metalu. Generalnie dziewczyny narzekają, że faceci w dzisiejszych czasach wyglądają jak zniewieściali chłopcy, ale tak na prawdę przy modzie z lat osiemdziesiątych to wyglądają jak konkretne chłopy :wink: Moda zespołów glamowych była okropna. Większość wyglądała jak jacyś transeksualiści
Devil woman won't let go.

Awatar użytkownika
Djuk_416
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3128
Rejestracja: wt lis 24, 2015 8:29 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Djuk_416 » sob kwie 24, 2021 3:35 pm

Od siebie dorzucę jeszcze, że Wanted Dead Or Alive od Bon Jovi to potężny hicior i kasuje całe Deathcrush. O Runaway nic nie powiem, bo to wie każdy.
Co to w ogóle za porównanie? Przecież to jakby napisać że Morbid Angel kasuje cały Pink Floyd.
Deathcrush akurat mimo że mocno prymitywny to strasznie wpływowy. A czy jakiś Wanted Dead or Alive był inspirujący? Chyba dla innych pop-rockowych zespołów. A odnośnie jakiegoś Runaway, to napiszę, ze nawet nie wiem co to jest, więc chyba nie każdy jednak wie

Awatar użytkownika
AncientMariner
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4224
Rejestracja: sob lis 22, 2014 4:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: AncientMariner » sob kwie 24, 2021 3:41 pm

Od siebie dorzucę jeszcze, że Wanted Dead Or Alive od Bon Jovi to potężny hicior i kasuje całe Deathcrush. O Runaway nic nie powiem, bo to wie każdy.
Co to w ogóle za porównanie? Przecież to jakby napisać że Morbid Angel kasuje cały Pink Floyd.
Deathcrush akurat mimo że mocno prymitywny to strasznie wpływowy. A czy jakiś Wanted Dead or Alive był inspirujący? Chyba dla innych pop-rockowych zespołów. A odnośnie jakiegoś Runaway, to napiszę, ze nawet nie wiem co to jest, więc chyba nie każdy jednak wie
Robert Gawliński z Wilków kiedyś mówił że lubił ten utwór i chciał pod niego coś zrobić wiec jednak tuzy muzyki takie jak choćby własnie Wilki się tym inspirowały :wink:. A Runaway? Tez tego nie kojarzę z tytułu

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Vorgel » sob kwie 24, 2021 3:45 pm


Tutaj sprawa jest prosta :) Chociaż nie powiedziałabym, że Euronymous z Mayhem wygląda na tym zdjęciu obciachowo. Wygląda jak przeciętny nastolatek słuchający metalu. Generalnie dziewczyny narzekają, że faceci w dzisiejszych czasach wyglądają jak zniewieściali chłopcy, ale tak na prawdę przy modzie z lat osiemdziesiątych to wyglądają jak konkretne chłopy :wink: Moda zespołów glamowych była okropna. Większość wyglądała jak jacyś transeksualiści
On wygląda wręcz zniewieściale. Natomiast z tego co mi wiadomo, dzisiejsze kobiety narzekają na facetów w rurkach, metroseksów, którzy nie wyglądają wcale bardziej męsko niż kolesie z Poison, którzy gdyby zrzucili makijaże i niekiedy mocno obciachowe ciuchy, wyglądaliby jak normalni faceci.
Obrazek

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7291
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: widman » sob kwie 24, 2021 4:42 pm

Jakbym nie widział, że to Motley Crue to pomyślałbym, że to jakieś prostytutki z Cincinatti. Przecież oni wyglądają tragicznie. Totalne bezguścia. Sorry, ale jak już chcieli podrywać kolesi, to trzeba było się ubrać jak Halford. :)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Vorgel » sob kwie 24, 2021 4:57 pm

Co tu się dzieje? :lol: Przednia dyskusja. Od siebie dorzucę jeszcze, że Wanted Dead Or Alive od Bon Jovi to potężny hicior i kasuje całe Deathcrush. O Runaway nic nie powiem, bo to wie każdy.
Pewnie, że kasuje, zarobiło Bon Joviemu miliony. Co zrobiło Deathcrush poza inspiracją paru podobnych zespołów, którym nie pozostaje nic innego jak pleść bzdury że nigdy nie chcieli być Bon Jovim? ;)
Dziwne, że Bon Jovi nigdy się nie wypowiadał na temat black metalu. Pewnie dlatego, że w przeciwieństwie do tych wszystkich pryszczy ma w d.pie co o nim sądzi tzw podziemie. I to pokazuje też różnicę między tymi wykonawcami także na poziomie kompleksów.

Ten numer Poison jest całkiem niezły. Wiem, Mayhem by tak nie chcieli grać ;)
https://www.youtube.com/watch?v=l-hlcaCC_1I

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Zdan » sob kwie 24, 2021 5:14 pm

Pamiętajcie dzieci - w muzyce chodzi o to czy zarobiłeś miliony. Tylko to się liczy. ;)

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Bon Dzosef » sob kwie 24, 2021 5:31 pm



Według tej samej zasady można uznawać Bon Jovi i całą resztę hordy glamowej za gówno.
Widze, że zrozumienie tekstu pisanego się nie powiodło
Są mądre te Twoje genialne rewelacje na moją głowę jak widać ;) W każdym razie ja pozwalam sobie spokojnie na krytykę tych glamowych wypocin bo znam je i przesłuchałem i poznałem. ;)
Super, tylko mój post był o tym, żeby nie oceniac bez znajomości i był kierowany do oceniających w ten sposób
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Vorgel » sob kwie 24, 2021 5:37 pm

Pamiętajcie dzieci - w muzyce chodzi o to czy zarobiłeś miliony. Tylko to się liczy. ;)
Nie, w muzyce liczy się jakie kto nosi ciuchy i buty. To przecież oczywiste. Noszą obciachowe ciuchy, to są złymi muzykami. Czego tu nie rozumiesz? Nie rozumiesz? Koledzy powyżej wytłumaczą ;)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Zdan » sob kwie 24, 2021 5:43 pm



Widze, że zrozumienie tekstu pisanego się nie powiodło
Są mądre te Twoje genialne rewelacje na moją głowę jak widać ;) W każdym razie ja pozwalam sobie spokojnie na krytykę tych glamowych wypocin bo znam je i przesłuchałem i poznałem. ;)
Super, tylko mój post był o tym, żeby nie oceniac bez znajomości i był kierowany do oceniających w ten sposób
Chyba, że tak. Temu też jestem przeciwny.

Vorgel: No przecież, że liczy się platyny i miliony dolarów na koncie. Jak ktoś nie ma to jest leszczem z undergroundu ;)

Deleted User 7916

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Deleted User 7916 » ndz kwie 25, 2021 10:22 am

Invader, czy Tobie czasem sufit na głowe się nie spadł :) ?
Absolutnie nie, słuchamy z Killersem namiętnie Justina. Nie znam jeszcze wszystkich utworów, ale jak coś to mogę Ci polecić kilka fajnych wałków :o :)

On też gra na gitarze, kto wie, może za kilka lat będzie wymiatać jak najlepsi shredderzy naszych czasów

Obrazek
[/quote]
na perkusji tez gra, szkoda,ze w jego najnowszych produkcjach duzo auto tune a

Awatar użytkownika
AncientMariner
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4224
Rejestracja: sob lis 22, 2014 4:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: AncientMariner » ndz kwie 25, 2021 10:42 am

Pamiętajcie dzieci - w muzyce chodzi o to czy zarobiłeś miliony. Tylko to się liczy. ;)
Nie, w muzyce liczy się jakie kto nosi ciuchy i buty. To przecież oczywiste. Noszą obciachowe ciuchy, to są złymi muzykami. Czego tu nie rozumiesz? Nie rozumiesz? Koledzy powyżej wytłumaczą ;)
W muzyce liczy się muzyka ale jak sami jej słuchacze piszą i przyznają była robiona typowo dla pieniędzy i wyrywania lasek a ja nie czuje sie wyrywaną laską ani nawet nie czuje tych pieniędzy kiedy tego słucham wiec to nie dla mnie. Do tego dochodzą te idiotyczne stroje które tylko dodają koszmarnie złej otoczki tym biznesmenom z gitarami którzy spędzali więcej czasu u fryzjera i kosmetyczki niz na próbach

Awatar użytkownika
octavian
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3087
Rejestracja: pn lis 30, 2015 9:34 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: octavian » ndz kwie 25, 2021 10:47 am

Co tu się dzieje? :lol: Przednia dyskusja. Od siebie dorzucę jeszcze, że Wanted Dead Or Alive od Bon Jovi to potężny hicior i kasuje całe Deathcrush. O Runaway nic nie powiem, bo to wie każdy.
Pewnie, że kasuje, zarobiło Bon Joviemu miliony. Co zrobiło Deathcrush poza inspiracją paru podobnych zespołów, którym nie pozostaje nic innego jak pleść bzdury że nigdy nie chcieli być Bon Jovim? ;)
Skoro padły już tak skrajne porównania muzyki Bon Jovi do muzyki Mayhem to napisałbym że Miles Davis kasuje całe Bon Jovi ale niestety Miles Davis nie zarobił milionów, tylko głównie inspirował masę muzyków, więc Miles widocznie jest przy Bon Jovi zwykłym tandetnym gównem

Awatar użytkownika
AncientMariner
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4224
Rejestracja: sob lis 22, 2014 4:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: AncientMariner » ndz kwie 25, 2021 10:51 am

Miles Davis miał niestety tylko trzy platyny za tyle wydanych płyt. Przy Bon Jovi to jednak strasznie słabo. No i nie zarobił tyle milionów co Jon Bon Jovi. Strasznie słaba muzyka znaczy się


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość