24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2570
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: remi » pn lip 25, 2022 3:23 pm

Pojawiła się tutaj kwestia "januszy" - ja akurat do takich co zrywają dupę dopiero przy FOTD nic nie mam, tylko do bydła. Bydło na pastwisko.
A "janusze" zrobili frekwencję, o której nawet nie marzyłem w temacie koncertów Iron Maiden w Polsce. Super, że tego nie przegapiłem. :)

Zespół też był wniebowzięty patrząc po ich reakcjach, a na mediach IM wyjątkowo dużo fot w porównaniu z innymi koncertami z trasy. Także mega. :pijak:
To prawda. Skoro Nothing Else robi zastrzyk frekwencyjny Mecie - nie mam nic przeciwko i w tym przypadku.
Rzeczywiście dużo Fot z Wawy, syn Janka też uważa, że to było najlepsze Maiden od lat (wg niego od o2 w 2018).

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 4511
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: nugz » pn lip 25, 2022 3:38 pm

Tez wybieralem nie do konca swiadomego randoma od randomowego bydlaka :)

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Zakkahletz » pn lip 25, 2022 4:20 pm

Wspomnę jeszcze o rzeczy związanej z tym koncertem, która była IDEALNA: o pogodzie. Przypuszczalnie rzutem na taśmę podkręciła frekwencję, a z pewnością pomogła ludziom ogólnie megapozytywnie odczuć imprezę.

Awatar użytkownika
Steve Harris
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 13, 2022 11:11 am
Skąd: London

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Steve Harris » pn lip 25, 2022 4:27 pm

Witam dobry koncert Polacy nie zawiedli
He is the king of all the land In the Kingdom of the sands Of a time tomorrow.

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,iron_maiden,to_tame_a_land.html

Awatar użytkownika
primemover
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 97
Rejestracja: pn sty 10, 2022 9:16 pm
Skąd: małopolska/uk

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: primemover » pn lip 25, 2022 4:56 pm

Jakby ktoś był chętny na after - after party w okolicach narodowego /centrum to zapraszam

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3363
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Siwy » pn lip 25, 2022 5:01 pm

Witam dobry koncert Polacy nie zawiedli
to czemu nie zagraliście dodatkowego bisa specjalnie dla nas? Bo nie było akcji Maiden klap klap klap Maiden?

Sign zapowiadał się na mistrzostwo świata przy tej całej oprawie. Mega klimatycznie się zrobiło przy tych chorałach i zbliżeniach na detale obrazu na płachcie. Niestety szybsze części utworu były dla mnie ścianą dźwięku...

Co ciekawe, jak przeglądam krótkie klipy, które robiłem swoim telefonem, to dźwięk jest lepszy niż na większości nagrań z Chorwacji, a spodziewałem się, że będzie jeden, wielki pierd.



Tutaj bardzo ładnie widać siłę naszych polskich randomów 8) :
https://youtu.be/EEwB_unw3OA?t=98

Awatar użytkownika
mad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2554
Rejestracja: sob sty 10, 2015 8:46 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: mad » pn lip 25, 2022 5:09 pm

Serce rośnie, gdy oglądam filmiki z koncertu i czytam Wasze opinie. Frekwencja super, Polska dała radę. Mam parę "technicznych" pytań do tych, którzy byli:
1. W którym momencie Bruce zlikwidował kuca? :wink:
2. O której godzinie (dokładnie) zaczął się koncert?
3. Czy może ktoś z Was nagrywał cały koncert albo widzieliście kogoś, kto nagrywał?

Xardas2309
-#Invader
-#Invader
Posty: 222
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 2:38 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Xardas2309 » pn lip 25, 2022 5:12 pm

chyba o 20.55 zaczeli

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4548
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: MaidenFan » pn lip 25, 2022 5:13 pm

Serce rośnie, gdy oglądam filmiki z koncertu i czytam Wasze opinie. Frekwencja super, Polska dała radę. Mam parę "technicznych" pytań do tych, którzy byli:
1. W którym momencie Bruce zlikwidował kuca? :wink:
Fear of the Dark

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3696
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Geri666 » pn lip 25, 2022 5:19 pm

2. O której godzinie (dokładnie) zaczął się koncert?
Doctor się zaczął o 20:53

Xardas2309
-#Invader
-#Invader
Posty: 222
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 2:38 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Xardas2309 » pn lip 25, 2022 5:19 pm

Z każdym jak dla mnie kawałkiem grali coraz lepiej. Mega forma. Bruce właśnie pokazał że będą grać dopuki na scenie nie zdechną

Mnie chyba nic tak nie cieszyło jak latający samolocik na aces high. Serio :D może to dziwne i śmieszne ale miałem takiego banana na mordzie jak sobie latał samolocik a w tle riffy i solówki. Mocne rozpoczęcie ale jeszcze mocniejsze zakończenie :D

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Bon Dzosef » pn lip 25, 2022 5:31 pm

Samolot jest zajebisty.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6532
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pierre Dolinski » pn lip 25, 2022 6:18 pm

Serce rośnie, gdy oglądam filmiki z koncertu i czytam Wasze opinie. Frekwencja super, Polska dała radę. Mam parę "technicznych" pytań do tych, którzy byli:
1. W którym momencie Bruce zlikwidował kuca? :wink:
2. O której godzinie (dokładnie) zaczął się koncert?
3. Czy może ktoś z Was nagrywał cały koncert albo widzieliście kogoś, kto nagrywał?
1. Na Fear.
2. Chyba o planowanej.
3. To był mój pierwszy koncert Maiden którego nie nagrywałem, ale jak znam życie kilka osób to zrobiło. Musisz poczekać a potem poszukać na torrentach.
nie będę bił się z gównem

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6532
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pierre Dolinski » pn lip 25, 2022 6:21 pm

Nieźle jak czytam o tym kolesiu co rzygał na ludzi. Ja to bym mu chyba zajebał w papę strzała konkretnego za taką akcje, żeby mojej dziewczynie zarzygał torebkę.
Bardzo korciło, żeby porządnie rozdeptać mu ten ryj w tych rzygach, kiedy już był na czworakach, ale zrobisz takiemu obleśnemu śmieciowi, tej karykaturze człowieka krzywdę i pójdziesz siedzieć. Nie opłaca się bić się z gównem.
Prawda jest taka, że dużo patoli popełnia ten błąd, że oszczędza na jedzeniu, pije na czczo wódę w słońcu, potem poprawia na stadionie piwem, a potem zaraz tym rzyga. Typowe dla śmieci, którzy nawet na koncercie muszą się ekonomicznie najebać.
Właściwie ich bilet, dla zdobycia którego pewnie ukradli gdzieś komuś pieniądze, jest zmarnowany, bo w tym stanie nie są zdolni do przeżywania jakichkolwiek uniesień.
nie będę bił się z gównem

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9522
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Schizoid » pn lip 25, 2022 6:34 pm

Typ i tak nie był najgorszy, z Atlas Areny w 2018 wyprowadzali najebanych ludzi jeszcze przed pierwszym supportem Slayera :mryellow:
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 343
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: marekkraw » pn lip 25, 2022 6:41 pm

Typ i tak nie był najgorszy, z Atlas Areny w 2018 wyprowadzali najebanych ludzi jeszcze przed pierwszym supportem Slayera :mryellow:
Na Sonishpere na Bemowie pełno trupów leżało jeszcze przed wejściem nawet na supporty :B
Wczoraj wydawało mi się że jakiś poziom przyzwoitości został zachowany, ale jak widać zawsze się ktoś wyłamie :D
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.

Marcian
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 25
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 10:14 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Marcian » pn lip 25, 2022 7:58 pm

Typ i tak nie był najgorszy, z Atlas Areny w 2018 wyprowadzali najebanych ludzi jeszcze przed pierwszym supportem Slayera :mryellow:
Na Sonishpere na Bemowie pełno trupów leżało jeszcze przed wejściem nawet na supporty :B
Wczoraj wydawało mi się że jakiś poziom przyzwoitości został zachowany, ale jak widać zawsze się ktoś wyłamie :D
Na Sonisphere na Bemowie ludzi kosił pobliski kerfur - całe gromady siedziały na trawnikach i waliły wódę na oczach policji, która nie wnikała. :)

W 2013 r. w Ergo Arenie pamiętam typa wybiegającego przed koncertem z trybun na korytarz i wielkiego ciśnieniowego spawa z naczosów którego puścił tuż obok stoiska, w którym je kupił :D Potem ten sam typ przespał koncert na zgonie na krzesełku. :D

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3696
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Geri666 » pn lip 25, 2022 8:21 pm

po co tacy debile na koncert idą xd Szkoda kasy, najebać się można wszędzie. No chyba, że ma się 15 lat i mama pilnuje.

Awatar użytkownika
Scoobany
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 13, 2015 11:44 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Scoobany » pn lip 25, 2022 8:28 pm

A na początku Senjutsu uderzamy wszyscy pięściami w brzuchy. Na przemian prawą i lewą łapą.
O kurde, przecież to zajebisty pomysł. Tyle że zamiast walenia się pięściami w brzuchy można było walić się w klaty. Dla spotęgowania efektu każdy musiałby obowiązkowo mieć na sobie metalowy napierśnik.

--

Co do koncertu to w pierwszej kolejności chciałbym podziękować organizatorowi za to, że dba o moje zdrowie. Od wejścia nr 11 na płytę zrobiłem chyba z 2 km, a jak wiadomo spacerki są bardzo zdrowe.

Wszedłem pod koniec WT, więc się o nich nie wypowiem, ale przed wejściem IM zrobiła na wrażenie fala na trybunach. Myślałem, że Januszom by się nie chciało. :D

Co do zespołu to forma znakomita. Czy tylko mi się wydaje, że Bruce w Polsce jakoś bardziej się stara, czy po prostu z przodu tej płyty już pada mi na słuch?

Publika: Pierwsze 4 kawałki były bardzo spokojne, można było postać, pośpiewać, ponagrywać. Dopiero przy Fear of The Dark zaczał się młyn który w zasadzie trwał już do końca - byłem z przodu płyty gdzieś koło Janicka. Standardowy kocioł w takim miejscu, choć jakiegoś wyjątkowego chamstwa nie doświadczyłem.

Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 343
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: marekkraw » pn lip 25, 2022 8:31 pm

po co tacy debile na koncert idą xd Szkoda kasy, najebać się można wszędzie. No chyba, że ma się 15 lat i mama pilnuje.
Też tego nie czaje, zwłaszcza że na Bemowo bilety były w cholere drogie.
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości