24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17195
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: pz » pn lip 25, 2022 10:14 pm

A ktoś wie czy Steve wyszedł po British Lion czy "uciekał z Progresji przez okno"? Po koncercie stało tam jeszcze kilkadziesiąt osób. Ochroniarz Steve schodził po schodach i dość długo się przyglądał (pewnie szacował liczbę) po czym zawrócił :)
Niestety co niektórzy nie znaja umiaru i nie liczą się z nikim, no bo jak inaczej nazwać fakt jak zabiera się całą dyskografię do podpisu :facepalm:
Chamstwem, debilizmem lub co najwyżej pazernością.
Zdecydowanie. Dodalbym jeszcze egoizm i bezmyślność.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: mic7 » pn lip 25, 2022 10:15 pm

A ktoś wie czy Steve wyszedł po British Lion czy "uciekał z Progresji przez okno"? Po koncercie stało tam jeszcze kilkadziesiąt osób. Ochroniarz Steve schodził po schodach i dość długo się przyglądał (pewnie szacował liczbę) po czym zawrócił :)
Niestety co niektórzy nie znaja umiaru i nie liczą się z nikim, no bo jak inaczej nazwać fakt jak zabiera się całą dyskografię do podpisu :facepalm:
Chamstwem, debilizmem lub co najwyżej pazernością.
Głupota to kwadratu :facepalm:

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Metalophil » pn lip 25, 2022 10:20 pm

Ok 19 pod Hotelem Bristol stała dosyć spora grupa ludzi niby czekająca na wyjście muzyków. Wie ktoś czy oni faktycznie tam byli i po chwili wyszli? Ja trochę postałem, ale się poddałem i poszedłem na stadion.
Nie wyszli. Wyjeżdżali pojedynczo limuzyną z przyciemnianymi szybami, bocznym wyjazdem. A służby dla zmyły co chwilę podstawiały busa pod główne wejście, dlatego ci ludzie tam stali ;).
Osobiście byłem świadkiem wyjazdu Bruce. Wsiadł jeszcze na wewnętrznym dziedzińcu hotelu, przy zamkniętej bramie. Jak wyjeżdżał, to patrząc z bliska było go widać - ciemne okulary, kaszkietówka, maseczka i poza taka, żeby przypadkiem nie spojrzeć w okno ;)

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5577
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Sardi » pn lip 25, 2022 10:20 pm

A ktoś wie czy Steve wyszedł po British Lion czy "uciekał z Progresji przez okno"? Po koncercie stało tam jeszcze kilkadziesiąt osób. Ochroniarz Steve schodził po schodach i dość długo się przyglądał (pewnie szacował liczbę) po czym zawrócił :)
Niestety co niektórzy nie znaja umiaru i nie liczą się z nikim, no bo jak inaczej nazwać fakt jak zabiera się całą dyskografię do podpisu :facepalm:
Chamstwem, debilizmem lub co najwyżej pazernością.
Był taki jeden w Krakowie w 2018 z całą siata, Steve chyba podpisal mu wszystko. Później widziałem go tylko raz, na 40 leciu Turbo w Poznaniu, z siatka podobnej wielkości :lol:
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Metalophil » pn lip 25, 2022 10:21 pm



Niestety co niektórzy nie znaja umiaru i nie liczą się z nikim, no bo jak inaczej nazwać fakt jak zabiera się całą dyskografię do podpisu :facepalm:
Chamstwem, debilizmem lub co najwyżej pazernością.
Głupota to kwadratu :facepalm:
To widziałem. Po Lionie czekał człowieczek, który na oko patrząc miał chyba całą dyskę w dwóch wydaniach...

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9847
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: krusejder » pn lip 25, 2022 10:22 pm



Niestety co niektórzy nie znaja umiaru i nie liczą się z nikim, no bo jak inaczej nazwać fakt jak zabiera się całą dyskografię do podpisu :facepalm:
Chamstwem, debilizmem lub co najwyżej pazernością.
Był taki jeden w Krakowie w 2018 z całą siata, Steve chyba podpisal mu wszystko. Później widziałem go tylko raz, na 40 leciu Turbo w Poznaniu, z siatka podobnej wielkości :lol:
Łysy w bandance?
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Marcian
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 25
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 10:14 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Marcian » pn lip 25, 2022 10:23 pm

Czy tylko ja wyłapałem, że Bruce i zespól kilka razy rozjechali się rytmicznie dosyć znacznie ? np. Fear of the Dark.. I ogólnie czuć, jak kilka osób już pisało na podstawie innych koncertów, że szybkie kawałki grają wolniej np. Aces high, - wg. mnie jeszcze The Trooper znacząco zwolnił.

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5577
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Sardi » pn lip 25, 2022 10:26 pm



Chamstwem, debilizmem lub co najwyżej pazernością.
Był taki jeden w Krakowie w 2018 z całą siata, Steve chyba podpisal mu wszystko. Później widziałem go tylko raz, na 40 leciu Turbo w Poznaniu, z siatka podobnej wielkości :lol:
Łysy w bandance?
Nie, posiadacz kuca po 40tce
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Xardas2309
-#Invader
-#Invader
Posty: 222
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 2:38 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Xardas2309 » pn lip 25, 2022 10:45 pm

Refren Writting to bardzo dużo osób śpiewało mam wrażenie, koło mnie kilka osób też refren Stratego, a przynajmniej jego początek. Senjutsu nikt.
U mnie do The Writing wszyscy tylko kiwali głowami. Na the Writing wszyscy spiewali tytuowy refren a niektórzy wcześniejsze zwrotki. I tak juz do końca potem spiewali skakali. Czasami musiałem im pomóc. Jeden po mojej prawej stronie tylko stał i patrzył, wydawałoi mi się jakby przeszkadzali mu bawiący się ludzie. Natomiast gość z mojej lewej elegancko. Pośpiewaliśmy poskakaliśmy. Zreszta nie tylko on bo ogólnie ludzie skakali spiewali

Xardas2309
-#Invader
-#Invader
Posty: 222
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 2:38 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Xardas2309 » pn lip 25, 2022 10:46 pm

Czy tylko ja wyłapałem, że Bruce i zespól kilka razy rozjechali się rytmicznie dosyć znacznie ? np. Fear of the Dark.. I ogólnie czuć, jak kilka osób już pisało na podstawie innych koncertów, że szybkie kawałki grają wolniej np. Aces high, - wg. mnie jeszcze The Trooper znacząco zwolnił.
Ci ludzie mają po 60 a niektórzy dobijają 70 jak Nicko. Oni wiecznie szybko grać nie będą. Ja odniosłem wrażenie że nawet dobrze że zwolnili. Szybciej gdyby grali to by nic nie było słychac z tych głośników

Awatar użytkownika
Sadek
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2422
Rejestracja: sob cze 11, 2005 8:39 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Sadek » pn lip 25, 2022 10:47 pm

Oprócz Asów zwolnili też Troopera i Run to the Hills. Na pewno Brunon na tym korzystnie wychodzi.
Wokół mnie słyszałem, jak śpiewali Writing w całości, spore fragmenty Stratego też.

Marcian
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 25
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 10:14 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Marcian » pn lip 25, 2022 10:56 pm

Czy tylko ja wyłapałem, że Bruce i zespól kilka razy rozjechali się rytmicznie dosyć znacznie ? np. Fear of the Dark.. I ogólnie czuć, jak kilka osób już pisało na podstawie innych koncertów, że szybkie kawałki grają wolniej np. Aces high, - wg. mnie jeszcze The Trooper znacząco zwolnił.
Ci ludzie mają po 60 a niektórzy dobijają 70 jak Nicko. Oni wiecznie szybko grać nie będą. Ja odniosłem wrażenie że nawet dobrze że zwolnili. Szybciej gdyby grali to by nic nie było słychac z tych głośników

Zgadzam się z Tobą, nie napisałem, że to złe. W tym wieku, jakaś wpadka, wypadnięcie z rytmu, zwolnienie itp. 80% osób tego nawet nie wyłapała. Chciałbym mieć taką formę i radość na twarzy w ich wieku.
Fakt, zwolnienie, pomimo iż tak jest szybko ułatwiło osiągniecie wysokiego poziomu na wokalu. Szacun. Zresztą, wiele zespołów kombinuje, to zwolnieniem, albo graniem niektórych kawałków o ton niżej np. coś z naszego podwórka Lady Pank - oni też mają kilka kawałków, które grają w obniżonym stroju. :)

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Madril » pn lip 25, 2022 10:59 pm



Niestety co niektórzy nie znaja umiaru i nie liczą się z nikim, no bo jak inaczej nazwać fakt jak zabiera się całą dyskografię do podpisu :facepalm:
Chamstwem, debilizmem lub co najwyżej pazernością.
Zdecydowanie. Dodalbym jeszcze egoizm i bezmyślność.
Niektórzy tak zarabiają na życie, nikomu tym krzywdy nie robią.

Xardas2309
-#Invader
-#Invader
Posty: 222
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 2:38 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Xardas2309 » pn lip 25, 2022 11:01 pm

Czy tylko ja wyłapałem, że Bruce i zespól kilka razy rozjechali się rytmicznie dosyć znacznie ? np. Fear of the Dark.. I ogólnie czuć, jak kilka osób już pisało na podstawie innych koncertów, że szybkie kawałki grają wolniej np. Aces high, - wg. mnie jeszcze The Trooper znacząco zwolnił.
Ci ludzie mają po 60 a niektórzy dobijają 70 jak Nicko. Oni wiecznie szybko grać nie będą. Ja odniosłem wrażenie że nawet dobrze że zwolnili. Szybciej gdyby grali to by nic nie było słychac z tych głośników

Zgadzam się z Tobą, nie napisałem, że to złe. W tym wieku, jakaś wpadka, wypadnięcie z rytmu, zwolnienie itp. 80% osób tego nawet nie wyłapała. Chciałbym mieć taką formę i radość na twarzy w ich wieku.
Fakt, zwolnienie, pomimo iż tak jest szybko ułatwiło osiągniecie wysokiego poziomu na wokalu. Szacun. Zresztą, wiele zespołów kombinuje, to zwolnieniem, albo graniem niektórych kawałków o ton niżej np. coś z naszego podwórka Lady Pank - oni też mają kilka kawałków, które grają w obniżonym stroju. :)
O tak za formę podziwiam. Ganiali jak te małe dzieci u mnie na treningu. Wiecznie niewyżyte :D Dave z Adrianem bawili się wręcz gitarami i melodią

Awatar użytkownika
Scoobany
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 13, 2015 11:44 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Scoobany » pn lip 25, 2022 11:13 pm

Ok 19 pod Hotelem Bristol stała dosyć spora grupa ludzi niby czekająca na wyjście muzyków. Wie ktoś czy oni faktycznie tam byli i po chwili wyszli? Ja trochę postałem, ale się poddałem i poszedłem na stadion.
Nie wyszli. Wyjeżdżali pojedynczo limuzyną z przyciemnianymi szybami, bocznym wyjazdem. A służby dla zmyły co chwilę podstawiały busa pod główne wejście, dlatego ci ludzie tam stali ;).
Osobiście byłem świadkiem wyjazdu Bruce. Wsiadł jeszcze na wewnętrznym dziedzińcu hotelu, przy zamkniętej bramie. Jak wyjeżdżał, to patrząc z bliska było go widać - ciemne okulary, kaszkietówka, maseczka i poza taka, żeby przypadkiem nie spojrzeć w okno ;)
Akurat o 19 wszyscy stali przy bocznym wejściu. Generalnie tłum się przemieszczał, bo raz ktoś krzyknął przy drugim wejściu "wychodzą!".
O której Bruce wyjeżdżał?

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9426
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: blackcocker » pn lip 25, 2022 11:32 pm



Chamstwem, debilizmem lub co najwyżej pazernością.
Był taki jeden w Krakowie w 2018 z całą siata, Steve chyba podpisal mu wszystko. Później widziałem go tylko raz, na 40 leciu Turbo w Poznaniu, z siatka podobnej wielkości :lol:
Łysy w bandance?
Nie, kuc po 40 o imieniu na M :P
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12074
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: gumbyy » pn lip 25, 2022 11:45 pm

www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Szajba » wt lip 26, 2022 7:43 am

Czy tylko ja wyłapałem, że Bruce i zespól kilka razy rozjechali się rytmicznie dosyć znacznie ? np. Fear of the Dark.. I ogólnie czuć, jak kilka osób już pisało na podstawie innych koncertów, że szybkie kawałki grają wolniej np. Aces high, - wg. mnie jeszcze The Trooper znacząco zwolnił.
prawie wszystko było zwolnione, szczególnie właśnie szybkie kawałki. Co do rozjazdów, to masakrycznie się rozjechali na Blood Brothers choćby
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6532
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pierre Dolinski » wt lip 26, 2022 8:06 am

Widzę, że skupiłeś się na socjologicznym aspekcie. :lol:
nie będę bił się z gównem

Xardas2309
-#Invader
-#Invader
Posty: 222
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 2:38 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Xardas2309 » wt lip 26, 2022 8:41 am

Tu zwolili tam rozjechali. I tak ziarnko do ziarnka aż mamy 15 kawałków. Skrócona setliste


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość