Dobra Zmiana na forum :)

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12348
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: gumbyy » pt lip 29, 2022 12:51 pm

Mam pytanie. Kto tutaj nie jest dla atencji? Ja tu widzę prawie same koguty, a istnienia tego Red Hot nawet nie zauważyłem. To jak to jest?
Teraz największy atencjusz na forum będzie oceniał kto tu jest dla atencji. Nosz kurde.... To gorzej niż Ławrow i Zacharowa zespoleni stosunkiem płciowym.
Tej ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6561
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Pierre Dolinski » pt lip 29, 2022 12:54 pm

Miała być anarchia, a gościu, który dostał dostęp do kilku guzików więcej na forum ocenia innych użytkowników, załatwia po cichu jakieś prywatne zemsty na jakimś użytkowniku moim zdaniem niezauważalnym, choć sam powinien kilka razy być wywalony, bo przeginał w przeszłości nie mniej niż inni użytkownicy.
Dżozef. Kliknij se szpagat myszką na uspokojenie i dotrzymaj słowa.

Tej?? Co to za facet co bije kobietę i to jeszcze przez Internet? :lol: :lol: :lol:
nie będę bił się z gównem

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12348
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: gumbyy » pt lip 29, 2022 1:02 pm

Miała być anarchia, a gościu, który dostał dostęp do kilku guzików więcej na forum ocenia innych użytkowników, załatwia po cichu jakieś prywatne zemsty na jakimś użytkowniku moim zdaniem niezauważalnym, choć sam powinien kilka razy być wywalony, bo przeginał w przeszłości nie mniej niż inni użytkownicy.
To trzeba screeny robić :lol:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6561
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Pierre Dolinski » pt lip 29, 2022 1:03 pm

Rób.
nie będę bił się z gównem

cezi
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 782
Rejestracja: ndz paź 22, 2017 12:41 am

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: cezi » pt lip 29, 2022 1:07 pm

@Bon Dzosef.....bardzo dobrze, że ktos przejał administrację tego forum w celu jego utrzymania. Ale bardzo Cie proszę....nie wykorzystuj swoich prywatnych sympatii/antypatii jako powód do moderowania/banowania. Wtedy tylko forum przetrwa.
Bo każda wladza deprawuje...nawet władza admina/moda:)
Cezi on Tour 2021: 13.08 - Memoriał DIO, Książ Wlkp, Jezioro Jarosławki

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6561
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Pierre Dolinski » pt lip 29, 2022 1:10 pm

To się nie opłaca. Małe trollollo nie zaszkodzi. Jak się za bardzo dokręca śrubę, to nie jest się lubianym. A jak już nie jest się lubianym od wcześniej, to dokręcając śrubę można rozwalić forum.
nie będę bił się z gównem

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3315
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: barsiarz » pt lip 29, 2022 1:15 pm

@Bon Dzosef.....bardzo dobrze, że ktos przejał administrację tego forum w celu jego utrzymania. Ale bardzo Cie proszę....nie wykorzystuj swoich prywatnych sympatii/antypatii jako powód do moderowania/banowania. Wtedy tylko forum przetrwa.
Bo każda wladza deprawuje...nawet władza admina/moda:)
...a władza absolutna deprawuje absolutnie.

Czystezlo
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 32
Rejestracja: wt lis 09, 2021 8:51 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Czystezlo » pt lip 29, 2022 1:21 pm

Władza deprawuje tylko głupich ludzi. Mądry wykorzysta władze żeby zrobić coś dobrego.

Deleted User 8107

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Deleted User 8107 » pt lip 29, 2022 1:23 pm

No spoko, i jeszcze zróbcie sanktuarianki, to już w ogóle będzie.
Imo można je zrobić w kawiarni i nie trzeba kolejnego działu
Spoko, będziemy myśleć bliżej końca roku, już mam pewną koncepcje na tegoroczną uroczystość
To spoko, ja mam kilka nowych kategorii :)

Pineaple
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 28, 2022 4:17 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Pineaple » pt lip 29, 2022 1:24 pm

Bardzo dobrze, że ktoś to ogarnął i forum przetrwa. Tylko nie wiem dlaczego jakiś moderator wyjebał uzytkownika Red Hot w zasadzie bez powodu.
Powod jest bardzo konkretny, mianowicie ten uzytkownik nie uczestniczy w życiu forum i jest tu tylko dla atencji + jest to falszywa menda.

Natomiast istnieje silne lobby na rzecz odblokowania, więc po powrocie z trasy się to wydarzt
Serio? Nie musisz mi odblokowywać bo jeszcze się przypadkiem zmęczysz tym adminowaniem. Jak możesz w ogóle pisać takie rzeczy o mnie podczas gdy widziałeś mnie ostatni raz jakieś 3 lata temu i to również po długim czasie. Nie masz pojęcia jaką jestem osobą i co robię w życiu, nawet pewnie ledwo pamiętasz jak wyglądam, a wyzywasz mnie od fałszywych mend i groupies. Nie musisz się martwić bo na Helloween pojadę sobie sama więc cała uwaga kolegów będzie twoja i tylko twoja. Dziękuję reszcie forum za wsparcie ale już nie potrzebuje konta RedHot, tego ani żadnego następnego żeby bawić się w piaskownicy jakiegoś pojeba

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12348
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: gumbyy » pt lip 29, 2022 1:27 pm

RedHot Forever!
www.MetalSide.pl

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5360
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: thorgal_30 » pt lip 29, 2022 1:27 pm

Który post użytkownika R H był nie okej - tak z ciekawości pytam? Nie znam osoby, fakt jest to forum Maiden, ale na mnie akurat dobre wrażenie zrobiło, że jest w PL jakaś taka "Krejozlka" na punkcie Dyń. Kurde, zamiast się cieszyć, że na tym forum jest kilka "metal girls" to się je banuje? Hm - no chyba że nowa władza jest ciepła - to by wiele tłumaczyło :P
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6561
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Pierre Dolinski » pt lip 29, 2022 1:29 pm

Ja pierdzielę, ale gówniarstwo. Dżozef. Ogarnij się, bo wszyscy pomyślą, żeś jakiś incel pierdolnięty.
nie będę bił się z gównem

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5360
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: thorgal_30 » pt lip 29, 2022 1:30 pm

Ja pierdzielę, ale gówniarstwo. Dżozef. Ogarnij się, bo wszyscy pomyślą, żeś jakiś incel pierdolnięty.
Hehehe - wszyscy nie pomyślą - wszyscy to wiedzą :D
The Number Of The .....

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3315
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: barsiarz » pt lip 29, 2022 1:31 pm

Władza deprawuje tylko głupich ludzi. Mądry wykorzysta władze żeby zrobić coś dobrego.
No cóż... Najpierw trzeba odróżniać dobro od zła...

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6561
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Pierre Dolinski » pt lip 29, 2022 1:33 pm

I tak Sanatorium stało się żłobkiem.
nie będę bił się z gównem

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Bon Dzosef » pt lip 29, 2022 1:35 pm

Bardzo dobrze, że ktoś to ogarnął i forum przetrwa. Tylko nie wiem dlaczego jakiś moderator wyjebał uzytkownika Red Hot w zasadzie bez powodu.
Powod jest bardzo konkretny, mianowicie ten uzytkownik nie uczestniczy w życiu forum i jest tu tylko dla atencji + jest to falszywa menda.

Natomiast istnieje silne lobby na rzecz odblokowania, więc po powrocie z trasy się to wydarzt
O chuj tu chodzi. Było silniejsze nawet lobby za odblokowaniem tematu do wąchania i co?
Lobby na rzecz odblokowania zawiera modów. O temat o wachaniu nie walczy lobby tylko motłoch :D

Edit: mam nadzieje ze nie trzeba tlumaczyc że to zart
Ostatnio zmieniony pt lip 29, 2022 1:43 pm przez Bon Dzosef, łącznie zmieniany 1 raz.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

cezi
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 782
Rejestracja: ndz paź 22, 2017 12:41 am

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: cezi » pt lip 29, 2022 1:37 pm

Bardzo dobrze, że ktoś to ogarnął i forum przetrwa. Tylko nie wiem dlaczego jakiś moderator wyjebał uzytkownika Red Hot w zasadzie bez powodu.
Powod jest bardzo konkretny, mianowicie ten uzytkownik nie uczestniczy w życiu forum i jest tu tylko dla atencji + jest to falszywa menda.

Natomiast istnieje silne lobby na rzecz odblokowania, więc po powrocie z trasy się to wydarzt
Serio? Nie musisz mi odblokowywać bo jeszcze się przypadkiem zmęczysz tym adminowaniem. Jak możesz w ogóle pisać takie rzeczy o mnie podczas gdy widziałeś mnie ostatni raz jakieś 3 lata temu i to również po długim czasie. Nie masz pojęcia jaką jestem osobą i co robię w życiu, nawet pewnie ledwo pamiętasz jak wyglądam, a wyzywasz mnie od fałszywych mend i groupies. Nie musisz się martwić bo na Helloween pojadę sobie sama więc cała uwaga kolegów będzie twoja i tylko twoja. Dziękuję reszcie forum za wsparcie ale już nie potrzebuje konta RedHot, tego ani żadnego następnego żeby bawić się w piaskownicy jakiegoś pojeba
@RedHot/Pineaple....nie ma się co unosić honorem, bo pomyślę, że tak samo szybko się obrażasz .Ktoś usunął Cię zbyt szybko i w mojej ocenie niepotrzebnie, bo nie naruszyłaś regulaminu, więc napisane zostało, że Cię przywróci. End of story. Czy będziesz korzystać z tego forum, to już jest Twoja prywatna sprawa. Będziesz chcieć to usuniesz konto. I tyle.
A nazwanie Cię mendą po prostu wymaga przeprosin....
Cezi on Tour 2021: 13.08 - Memoriał DIO, Książ Wlkp, Jezioro Jarosławki

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9743
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: blackcocker » pt lip 29, 2022 1:38 pm

Jesteś debilem Dzosef
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Pineaple
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 28, 2022 4:17 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Pineaple » pt lip 29, 2022 1:40 pm

I za tourbus w "uzasadnieniu" też poproszę przeprosiny :)


Wróć do „Forum Organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości