Bruce Springsteen - Europa 2024

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 4876

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Deleted User 4876 » czw lip 18, 2024 8:06 am

ja pierdo.. Jaki może być dźwięk 2 metry od sceny na koncercie Bossa? Gość lata w lidze Stonsów, McCartneya czy Gilmoura to o taki detal jak nagłośnienie prawie jak na barierce to się chyba nie ma co martwić? Sztuka wybitna. Zresztą chwilę po gigu napisałem, że grał 3 h i że to Mistrz :P
Mały Stevie jakiś taki wycofany, w 2016 był chyba bardziej aktywny, ale może Boss trzyma go krótko. Za to Nils wypuszczał spod palców takie cuda, ze zaiste naprawdę ubolewam, że tylko jedna sztuka wpadła w tym roku, oby 25 był w tym temacie bardziej obfity.
Wkurw letki, bo na całej trasie gra Born in the USA, ale akurat na moim gigu to wypadło.
Organizacyjnie to mimo całej waszej jazdy na kolejkowanie to pierwszą setkę wpuszczono na obiekt 90 minut przed oficjalnym otwarciem bram, fakt, trzymano nas później w podziemiach na poziomie murawy, ale sam proces bardzo uczciwy. Darmowa woda dla wszystkich, po prostu na bokach murawy ustawione zostały krany i każdy kto miał ochotę mógł się odpowiednio nawodnić. Dla niepalących pisałem, że było dla mnie szokiem, że nikt, ale to nikt nie zapalił fajki, przez 3 h oczekiwania i 3 h samego gigu. Nawet po koncercie gdy już wszyscy mają wyjebane i w innych europejskich miastach się od razu odpala fajkę to tutaj takich jednostek nie zauważyłem. Ba sam przed gigiem szukałem jakieś smoking area na zewnątrz obiektu ( nie ma takiej) to się spodziewałem, że może ktoś w okolicy toików będzie jarał...NIKT. No to się dostosowałem...

I jeszcze raz, idąc na gig Bossa chyba każdy wie czego się spodziewać, muzyczna uczta. A fanty? Weźcie się walcie :P U Bossa dej-kartki nie działają, zresztą jak 90% trzyma bannery 5 razy większe od dej-kartki z tytułem piosenki to jakiś absurd się z dej-kartką wcinać :P Po prostu zaskoczył mnie fakt, że rozdał aż 3 harmonijki więc to opisałem ( bo na dotychczasowych gigach, w których miałem przyjemność uczestniczyć dawał po jednej)

Kończąc ten przydługi wywód, jak już za każdym razem się macie dopierdalać z tymi dej-kartkami to chyba już czas pomyśleć czy Invader jednak nie wskazuje dobrego kierunku. Jak chwilę pożartowałem z Neona to się chryja zrobiła że atakuję człowieka, a tu nawet w temacie o siatkówce użytkownik gumbyy wrzuca jakieś szpile ( tnie przeoczyłem! ale muszę cię rozczarować, to nie byłem ja bo wtedy już byłem w Sztokholmie)

Sardi, baw się dzisiaj wybornie!

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 10198
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: blackcocker » czw lip 18, 2024 8:09 am

Wie ktoś może co znaczy w Pradze miejsce przy alejce?
Lub co jest w cenie biletu Platinum?
1. To że jesteś bliżej alejki :)
2. Nic, po prostu szukają łosi. Sprzedają bilety, które nominalnie sprzedają za 400 zł, ale za 1200 zł, bo jest "popyt"
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 5793
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: nugz » czw lip 18, 2024 8:15 am

ja pierdo.. Jaki może być dźwięk 2 metry od sceny na koncercie Bossa? Gość lata w lidze Stonsów, McCartneya czy Gilmoura to o taki detal jak nagłośnienie prawie jak na barierce to się chyba nie ma co martwić? Sztuka wybitna. Zresztą chwilę po gigu napisałem, że grał 3 h i że to Mistrz :P
Mały Stevie jakiś taki wycofany, w 2016 był chyba bardziej aktywny, ale może Boss trzyma go krótko. Za to Nils wypuszczał spod palców takie cuda, ze zaiste naprawdę ubolewam, że tylko jedna sztuka wpadła w tym roku, oby 25 był w tym temacie bardziej obfity.
Wkurw letki, bo na całej trasie gra Born in the USA, ale akurat na moim gigu to wypadło.
Organizacyjnie to mimo całej waszej jazdy na kolejkowanie to pierwszą setkę wpuszczono na obiekt 90 minut przed oficjalnym otwarciem bram, fakt, trzymano nas później w podziemiach na poziomie murawy, ale sam proces bardzo uczciwy. Darmowa woda dla wszystkich, po prostu na bokach murawy ustawione zostały krany i każdy kto miał ochotę mógł się odpowiednio nawodnić. Dla niepalących pisałem, że było dla mnie szokiem, że nikt, ale to nikt nie zapalił fajki, przez 3 h oczekiwania i 3 h samego gigu. Nawet po koncercie gdy już wszyscy mają wyjebane i w innych europejskich miastach się od razu odpala fajkę to tutaj takich jednostek nie zauważyłem. Ba sam przed gigiem szukałem jakieś smoking area na zewnątrz obiektu ( nie ma takiej) to się spodziewałem, że może ktoś w okolicy toików będzie jarał...NIKT. No to się dostosowałem...

I jeszcze raz, idąc na gig Bossa chyba każdy wie czego się spodziewać, muzyczna uczta. A fanty? Weźcie się walcie :P U Bossa dej-kartki nie działają, zresztą jak 90% trzyma bannery 5 razy większe od dej-kartki z tytułem piosenki to jakiś absurd się z dej-kartką wcinać :P Po prostu zaskoczył mnie fakt, że rozdał aż 3 harmonijki więc to opisałem ( bo na dotychczasowych gigach, w których miałem przyjemność uczestniczyć dawał po jednej)

Kończąc ten przydługi wywód, jak już za każdym razem się macie dopierdalać z tymi dej-kartkami to chyba już czas pomyśleć czy Invader jednak nie wskazuje dobrego kierunku. Jak chwilę pożartowałem z Neona to się chryja zrobiła że atakuję człowieka, a tu nawet w temacie o siatkówce użytkownik gumbyy wrzuca jakieś szpile ( tnie przeoczyłem! ale muszę cię rozczarować, to nie byłem ja bo wtedy już byłem w Sztokholmie)

Sardi, baw się dzisiaj wybornie!
A tego to juz na pewno nie będę czytał... :roll:

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4015
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Shedao Shai » czw lip 18, 2024 8:42 am

A tego to juz na pewno nie będę czytał... :roll:
Jak ty szkołę skończyłeś, skoro kilka akapitów cię przerasta?

Lolek
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 01, 2024 7:20 pm

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Lolek » czw lip 18, 2024 9:15 am

Wie ktoś może co znaczy w Pradze miejsce przy alejce?
Lub co jest w cenie biletu Platinum?
1. To że jesteś bliżej alejki :)
2. Nic, po prostu szukają łosi. Sprzedają bilety, które nominalnie sprzedają za 400 zł, ale za 1200 zł, bo jest "popyt"
Ha ha. Rozumiem, że bliżej alejki ale czy to jest alejka pomiędzy stani A a stani B ? Bilety są droższe i dlatego pytam. Nie wiem jak to jest w Pradzey

Awatar użytkownika
Max323
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 2384
Rejestracja: sob maja 26, 2018 8:58 pm

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Max323 » czw lip 18, 2024 9:46 am

Przy alejce - miejsce przy przejściu, początek rzędu.
Platinum - zdzieranie kasy, droższy bilet nie dający żadnych korzyści.
A
B
C
D
E

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2727
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: johnny_o » czw lip 18, 2024 9:52 am

Ha ha. Rozumiem, że bliżej alejki ale czy to jest alejka pomiędzy stani A a stani B ? Bilety są droższe i dlatego pytam. Nie wiem jak to jest w Pradzey
Z Platinum jak wyżej koledzy opisali. Stani A i B to stojąca płyta, a bilety przy alejce są na trybunach.

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 10198
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: blackcocker » czw lip 18, 2024 10:19 am

Po prostu dopłacasz za to, że masz mniej do przeciskania się przy chodzeniu do kibla lub po piwo ;)
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 13303
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: gumbyy » czw lip 18, 2024 10:23 am

I jeszcze raz, idąc na gig Bossa chyba każdy wie czego się spodziewać, muzyczna uczta. A fanty?

Kończąc ten przydługi wywód, jak już za każdym razem się macie dopierdalać z tymi dej-kartkami
A ja na przykład nie wiem czego się spodziewać, bo nigdy nie byłem na takim koncercie :)

Sam o tych kostkach i fantach ZAWSZE piszesz OD LAT. To samo zrobiłeś teraz (zero słowa o muzyce, koncercie, wrażeniach) za to dowiedziałem się o 3 harmonijkach i małej ilości rozdanych kostek. I później się dziwisz, że ludzie się z tego śmieją? Z Twoich wpisów wynika, że większą wartość przykładasz do zdobytych fantów, niż wrażeń i emocji muzycznych. Niby piszesz, że tak nie jest, a później zaś o kostkach i fantach co chwilę wpis...
www.MetalSide.pl

Lolek
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 01, 2024 7:20 pm

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Lolek » czw lip 18, 2024 10:25 am

Ha ha. Rozumiem, że bliżej alejki ale czy to jest alejka pomiędzy stani A a stani B ? Bilety są droższe i dlatego pytam. Nie wiem jak to jest w Pradzey
Z Platinum jak wyżej koledzy opisali. Stani A i B to stojąca płyta, a bilety przy alejce są na trybunach.
Dzięki 👍

Deleted User 4876

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Deleted User 4876 » czw lip 18, 2024 10:29 am

Gumbyy masz rację, jestem tak pierdolniety że kilkanaście- kilkadziesiąt razy do roku wydaje po x pieniędzy aby tylko być blisko sceny i załapać się na kawałek plastiku. Spędza mi to sen z powiek i gig bez fantów to dla mnie porażka. Okej odkryłeś prawdę, którą to Dzosef ogłosił w 2017. Jesteś z siebie dumny? To luz, brawa i gratulacje za przeniklowość.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 18042
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: pz » czw lip 18, 2024 10:42 am

Po prostu dopłacasz za to, że masz mniej do przeciskania się przy chodzeniu do kibla lub po piwo ;)
Ale ciągle musisz kogoś przepuszczać.


Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 10198
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: blackcocker » czw lip 18, 2024 10:50 am

Po prostu dopłacasz za to, że masz mniej do przeciskania się przy chodzeniu do kibla lub po piwo ;)
Ale ciągle musisz kogoś przepuszczać.
Może dopłata, bo jakaś ładna pani (albo pan, zależnie od preferencji) się o ciebie ociera, a może nawet wyląduje ci na kolanach :D
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 5793
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: nugz » czw lip 18, 2024 11:20 am

thor, tak to Ty się chłopie nie tłumacz.
Napisz na kartce, cyknij fotę, wrzuć w sieć - wtedy przekaz dotrze ;)

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5845
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Sardi » czw lip 18, 2024 11:40 am

ja pierdo.. Jaki może być dźwięk 2 metry od sceny na koncercie Bossa? Gość lata w lidze Stonsów, McCartneya czy Gilmoura to o taki detal jak nagłośnienie prawie jak na barierce to się chyba nie ma co martwić? Sztuka wybitna. Zresztą chwilę po gigu napisałem, że grał 3 h i że to Mistrz :P

Sardi, baw się dzisiaj wybornie!
nie no serio pytałem, nigdy nie byłem na tym stadionie i byłem ciekawy o ogólne wrażenia z tego obiektu i samego gigu XD

a dziękuję, liczę na dużo rodzynów w secie
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5845
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Sardi » czw lip 18, 2024 2:40 pm

Przed chwilą minąłem kobietę z nr...1674. Warto było podejść wczoraj
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5845
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Sardi » czw lip 18, 2024 3:47 pm

Dobra jednak jakiś fake bo kolejka stanęła na około 650 XD
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5845
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Sardi » pt lip 19, 2024 1:57 am

Niestety nie złapałem niczego harmonijek dużo rozdał a kostek to w sumie nie wiem może 0 a może 15.
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Dzosef
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1030
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Dzosef » pt lip 19, 2024 2:08 am

Slaby gig

Lolek
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 01, 2024 7:20 pm

Re: Bruce Springsteen - Europa 2024

Postautor: Lolek » sob lip 20, 2024 11:31 am

Sądzicie, że ogłoszą nowe koncerty w Europie na 2025?


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości