29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Szymon » śr lip 31, 2013 10:46 am


Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: hipcio_stg » śr lip 31, 2013 1:25 pm

Zazdraszczam... Chyba w następnej trasie zaliczę jakiś sąsiadów. Może Niemcy, może Czechy...

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 462
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Władysław_Warneńczyk » śr lip 31, 2013 1:26 pm

niesamowity koncert. zdecydowałem się dosłownie w niedzielę, że pojadę i chcę bardzo podziękować osobom, które mi to umożliwiły i namówiły mnie.
mówcie co chcecie, ale dla mnie Iron Maiden to najlepszy zespół w historii muzyki. niezmiernie się cieszę, że na tej trasie mogłem zobaczyć ich 3 razy, chciałbym więcej, ale niestety finanse na to nie pozwalają.
nie ma drugiego takiego zespołu. tyle.

Awatar użytkownika
Maximus
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 272
Rejestracja: śr lip 17, 2013 3:36 pm
Skąd: Rue Morgue

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Maximus » śr lip 31, 2013 3:37 pm

Świetny koncert, brzmienie o niebo lepsze niż w Łodzi i wyższa forma wokalna Bruce'a (choć przy Phantomie trochę się zamotał :lol: ). Także ze względu na masakryczną ulewę na pewno zapamiętam ten gig do końca życia (myślałem, że skończy się zapaleniem płuc, ale na szczęście nawet przeziębiony nie jestem, a gardło boli wyłącznie z powodu zbyt entuzjastycznego odzewu na hasło "Scream for me Prague!" ;-) ). Moi współtowarzysze również byli usatysfakcjonowani jeszcze bardziej niż po łódzkim show, więc wypad do sąsiadów uważam za bardzo udany.

Plus dla dziewczyn ze sklepiku z oficjalnymi gadżetami, które po zakończeniu koncertu rozdawały hojnie "wafle" do Trooperka :) Fajna pamiątka.

PS Czy ktoś dorwał zespół na mieście?

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2568
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: remi » śr lip 31, 2013 4:53 pm

Ten koncert, ta trasa całkowicie mnie przekonały, że póki co Maiden się nie kończy. Tak jak Adrian przyznał w ostatnim filmiku - wyglądają i są "fresh" - nie jest to jeszcze równia pochyła w dół - po prostu trzymają poziom.

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 462
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Władysław_Warneńczyk » śr lip 31, 2013 5:15 pm

Ten koncert, ta trasa całkowicie mnie przekonały, że póki co Maiden się nie kończy. Tak jak Adrian przyznał w ostatnim filmiku - wyglądają i są "fresh" - nie jest to jeszcze równia pochyła w dół - po prostu trzymają poziom.
+1

uważam dokładnie tak samo

remi, dziwne, że się nie spotkaliśmy. chociaż ja tym razem nie okupowałem barierek, tylko stałem jakieś 10 metrów od sceny

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Mila » śr lip 31, 2013 7:00 pm

Galerie zdjec.....

http://marekkoprowski.pl/
dobre foty pod tym linkiem!

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9525
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Budziol » czw sie 01, 2013 9:35 pm

Te fotki Szymona choć wyglądają strasznie, nawet w połowie nie oddają tego co się tam działo :)
15min ulewy przed koncertem to masakra, potem deszcz przez cały koncert to już "luzik" ;)

Mój telefon jakimś cudem przetrwał, skórzany portfel suszę do dziś bo wilgoć z niego wychodzi :D

Ściągam tego boota video, a są może jeszcze jakieś dobre video dostępne z tej trasy? :)

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: lysyjack » sob sie 03, 2013 1:23 am

witka ,tak teraz na szybciora bo nie mam czasu ,było SUPERRRRR.
Poza tym mam sporo filmów bo zdjecia szlag trafił chyba przez deszcz, zresztą filmy są ok ale dźwięk jest do bani .Ale było miodzio .

that girl
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 04, 2013 9:46 pm

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: that girl » sob sie 03, 2013 1:59 pm

ŚWIETNY KONCERT!
Chłopaki w 100 % dali z siebie wszystko, cieszę się , ze moglam tam być- okupowałam miejsce przy barierce blisko sceny- czysty obłęd!
Ulewa,mokre ciuchy, mokre pieniądze, mokre wszystko ale serce wielkości arbuza ze szczęścia!!
UP THE IRONS!

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9525
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Budziol » sob sie 03, 2013 2:22 pm

dzięki tej ulewie na pewno koncert i atmosfera jedyna w swoim rodzaju :)

lysyjack, szkoda, że pogoda nam plany pokrzyżowała i nie udało po koncercie spotkać się na piwko :/ może następnym razem? :pijak:

Nomadosław
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 314
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 9:10 pm

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Nomadosław » sob sie 03, 2013 2:58 pm

Nawet ta pomyłka w Phantomie miała swój urok, zwykle na takie rzeczy nie zwraca się uwagi, ale w tym wypadku było to tak bijące w oczu, że nie umknęło nawet w warunkach koncertowych.
W Łodzi jednak ten utwór wyszedł dużo lepiej, zrobił jakoś większe wrażenie.
Z kolei w Pradze bardziej podobały mi się Afraid too Shoot Strangers i The Clairvoyant. Podczas tego drugiego Steve stał na przeciwko mnie podczas ostatnich 20-30 sekund tego utworu i nie powiem, było to spore przeżycie.
Wydaję mi się, że najlepszą relację z publicznością nawiązuje Dave, Adrian raczej skupiony na grze, Steve na bieganiu, Bruce na robieniu show a Janick ma swój świat haha

Steve zresztą coraz częściej podbiega do Nicko, może to wyraz sympatii, może chodzi o to, że Nicko tam się nudzi gdy cała reszta ma publiczność na talerzu.

Mam też wrażenie, że Bruce zbyt często wchodzi na podest i stamtąd śpiewa, wolałbym by cały czas śpiewał jak najbliżej publiki, wiem, że chodzi o stworzenie spektaklu ale słabo go widać.

Ogólnie koncerty w Pradze i Łodzi zupełnie inny klimat i cieszę się, że na tej trasie mogłem oglądać koncert w warunkach halowych i stadionowych, polski i zagraniczy, przeżyć podróż pociągiem i busem. Wszystko to ma swoje plusy. Tych koncertów nie sposób ze sobą porównać.

that girl
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 04, 2013 9:46 pm

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: that girl » sob sie 03, 2013 3:11 pm

Ja z kolei cieszę się, że Bruce lubi sobie poskakać na podesty po bokach sceny bo dzięki temu widziałam go wyraźnie, bo bylam wlaśnie nieco z boku i to było wręcz paralizujace- niemal czułam jak spojrzal mi sie w oczy :D
Mnie zaczarowal Nicko schowany za perkusją no i troche odosobniony w porówaniu do reszty- na telebimach pokazywali go z bliska i ciągle uśmiech, uśmiech, uśmiech i wczuty w akcję :D
Przeżycia niesamowite, Praga calkowicie zrekompensowała mi niemożność bycia w Gdańsku :D

Borys1978
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 10, 2006 1:36 pm
Skąd: Wrocław - Krzyki

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Borys1978 » sob sie 03, 2013 10:23 pm

Krótko mówić wyjazd był przepyszny! :razz: Motto: Szlugi! Wódka! Gołe Baby! Maiden!
po dłuższej przerwie wracam na salony.

PS
Zobaczyć WICKER`a na stadionie, bezcenne.

Nomadosław
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 314
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 9:10 pm

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Nomadosław » ndz sie 04, 2013 12:22 am

Boro, Ty stara pierdoło!

witaj na starych śmieciach

ps. Co wyprawiają!?

Borys1978
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 10, 2006 1:36 pm
Skąd: Wrocław - Krzyki

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Borys1978 » ndz sie 04, 2013 2:56 am

Ciągnie wilka do lasu :mrgreen:

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: lysyjack » ndz sie 04, 2013 9:30 pm

Cóż nie teraz bartku to następnym razem .było zarąbiscie,miałem "premie" przed koncertem nie planowaną,trochę się wizualnie pozmieniali hm ale dowcip i poczucie humoru Nico zajebiste jeszcze przy moim fatalnym english :) :) (w pedałówie i zawodówie i liceum uczono mnie pierdzącego róskiego) do tego Stevowi spodobał sie mój tatu na ręce ,kurna byłem pos.......przątany no i wniebowzięty .Czesi to jednak stalagmity jak to ktoś kiedys z was określił , byłem w Ostrawie pare lat temu na koncercie i myślałem że to tylko tam takie posągi ale nie .hehehe tu na sam koncert wpadłem nieco później (po części przez zespół :) :) ) no i potrafiłem sie dobić do barierki pod scenę ,ha u nas było by to nie do opanowania,jak na koncercie Dave machał i patrzył w moją stronę to taki byłem podjarany że myślałem że to do mnie :) :) tak sie strzeży po tym pifku co znimi walnołem przed koncertem ,haha ale człowiek sie potem podjara.Ale było warto pojechać.Super :) :) :)

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: lysyjack » ndz sie 04, 2013 9:47 pm

Ach i zapomniałem powiedzieć,po koncercie spotkałem fajnych młodych ludzi z polski,dwie dziewczyny które same przyjechały i ekipę podajże z Stalowej Woli ,dwóch braci z w-awy,jakiś przyjaciół też dwóch z pod Bydgoszczy ha samochodem byli i mieszaną ekipe z okolic wrocławia ,więc po koncercie odpaliliśmy wrotki do Tesco to chyba było ,tam "delikatne" zakupy i knajpy a że były problem albo z miejscem wolnym albo zamykali lokal to na hotel do mnie .Dobra recepcjonistka po otrzymaniu banknotu :) pozwoliła się zadekować u mnie ale w miarę cicho musiało być .No i tak było ale tylko do chyba 3 rano potem musiałem zejść do panów mundurowych .przeprośić dać w łapkę pani recepcjonistce (no bo gdzie sie będą moi goście po nocach smykać:) ) i jakoś przewaletowali u mnie wszyscy do 8 rano .No była jazda po koncertowa :) :) :) pozdro dal tych młodych ludków fajni byli ,ale sie nawet nie spytałem czy któś z nich jest na naszym forum. :) :)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9525
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: Budziol » ndz sie 04, 2013 10:07 pm

a jak w ogóle na nich wpadłeś?
To Ty smsowałeś do mnie?

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: 29/07/2013 - Iron Maiden - Praga

Postautor: lysyjack » ndz sie 04, 2013 10:27 pm

tak ja smsowałem do ciebie brachu i to nie jeden raz


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości