Gra komputerowa o Iron Maiden?

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Maciey
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 40
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 11:50 am
Skąd: Lublin

Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: Maciey » ndz wrz 19, 2004 10:14 am

Jest taka gra komputerowa Kiss Psycho Circus. Jest to gra FPP (dla tych co nie wiedzą to coś w stylu Quake'a, mam nadzieje, że wiecie co to quake :wink: ) w której bohaterami są muzycy Kiss, którzy tym razem ubrani są w kolorowe zbroje i mają zmienione imiona. Pomyślałem sobie - a gdyby zrobić grę o Iron Maiden :D ? Mogła by to być gra ekonomiczna, np. prowadzisz wytwórnię, która organizuje maidenom trasy koncertowe i pomaga nagrywać płyty i takie różne inne rzeczy. Celem gry jest wyłącznie sukces Iron Maiden. Gdy chłopaki przejdą do innej wytwórni, jest game over. Fajny pomysł, nie? :D Można by też zrobić coś w stylu Kiss Psycho Circus, chociaż wydaje mi się, że pierwszy pomysł był fajniejszy. Co o tym sądzicie?
Maciey zaprasza na forum w rytmie cha cha, nigdy w rytmie cza cza.

Jesio
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: pt gru 12, 2003 3:13 pm
Skąd: Szczecinek

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: Jesio » ndz wrz 19, 2004 10:19 am

Jest taka gra komputerowa Kiss Psycho Circus. Jest to gra FPP (dla tych co nie wiedzą to coś w stylu Quake'a, mam nadzieje, że wiecie co to quake :wink: ) w której bohaterami są muzycy Kiss, którzy tym razem ubrani są w kolorowe zbroje i mają zmienione imiona. Pomyślałem sobie - a gdyby zrobić grę o Iron Maiden :D ? Mogła by to być gra ekonomiczna, np. prowadzisz wytwórnię, która organizuje maidenom trasy koncertowe i pomaga nagrywać płyty i takie różne inne rzeczy. Celem gry jest wyłącznie sukces Iron Maiden. Gdy chłopaki przejdą do innej wytwórni, jest game over. Fajny pomysł, nie? :D Można by też zrobić coś w stylu Kiss Psycho Circus, chociaż wydaje mi się, że pierwszy pomysł był fajniejszy. Co o tym sądzicie?
Wydaję mi się to całkiem niepotrzebne i zbędne.
....where images and words are running deep...

Cymor
Stara gwardia
Stara gwardia
Posty: 136
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:26 pm
Skąd: Bytom

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: Cymor » ndz wrz 19, 2004 10:32 am

Można by też zrobić coś w stylu Kiss Psycho Circus
Już jest, nazywa się Ed Hunter

BeBe
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 917
Rejestracja: pn mar 15, 2004 5:05 pm
Skąd: South Of Heaven.

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: BeBe » ndz wrz 19, 2004 11:17 am

Tak i można ją bodajże jeszcze gdzieś dostać. Mało chodziszm po sklepach mało :P

Maciey
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 40
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 11:50 am
Skąd: Lublin

Gra

Postautor: Maciey » ndz wrz 19, 2004 11:31 am

A ja się z wami nie zgodzę. Ed Hunter to gra o Eddiem. A łączy się z Iron Maiden tylko dlatego, że Ed to ich maskotka, i że w pojedyńczych planszach rozbrzmiewają kawałki Iron Maiden. A ja mam na myśli grę tylko i wyłącznie o Iron Maiden.
Maciey zaprasza na forum w rytmie cha cha, nigdy w rytmie cza cza.

BeBe
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 917
Rejestracja: pn mar 15, 2004 5:05 pm
Skąd: South Of Heaven.

Re: Gra

Postautor: BeBe » ndz wrz 19, 2004 11:47 am

A ja się z wami nie zgodzę. Ed Hunter to gra o Eddiem. A łączy się z Iron Maiden tylko dlatego, że Ed to ich maskotka, i że w pojedyńczych planszach rozbrzmiewają kawałki Iron Maiden. A ja mam na myśli grę tylko i wyłącznie o Iron Maiden.
No ale to jest gra jednak związana z maiden jakoś chyba nie ?? Po drugie na co nam gry jest super muza i o to chodzi :D

Maciey
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 40
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 11:50 am
Skąd: Lublin

Racja

Postautor: Maciey » ndz wrz 19, 2004 12:00 pm

No racja, Blood Brother - muza jest jednak najlepsza. :solo
Maciey zaprasza na forum w rytmie cha cha, nigdy w rytmie cza cza.

Jesio
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: pt gru 12, 2003 3:13 pm
Skąd: Szczecinek

Re: Gra

Postautor: Jesio » ndz wrz 19, 2004 1:01 pm

A ja się z wami nie zgodzę. Ed Hunter to gra o Eddiem. A łączy się z Iron Maiden tylko dlatego, że Ed to ich maskotka, i że w pojedyńczych planszach rozbrzmiewają kawałki Iron Maiden. A ja mam na myśli grę tylko i wyłącznie o Iron Maiden.
Wprawdzie nie grałem w Ed Hunter'a, ale wydaje mi się, że jednak nie tylko sama postać maskotki łączy grę z zespołem. Można w niej odwiedzać miejsca związane z zespołem, a i sama muzyka przecież to nie byle co.
....where images and words are running deep...

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: WICKER MAN » ndz wrz 19, 2004 6:16 pm

Pomyślałem sobie - a gdyby zrobić grę o Iron Maiden :D ? Mogła by to być gra ekonomiczna, np. prowadzisz wytwórnię, która organizuje maidenom trasy koncertowe i pomaga nagrywać płyty i takie różne inne rzeczy. Celem gry jest wyłącznie sukces Iron Maiden. Gdy chłopaki przejdą do innej wytwórni, jest game over. Fajny pomysł, nie? :D Można by też zrobić coś w stylu Kiss Psycho Circus, chociaż wydaje mi się, że pierwszy pomysł był fajniejszy. Co o tym sądzicie?
Takie gry już są. Choćby trochę śmieszny Rock Manager czy coś takiego. ;)
Wątpię, by Maideni wydali taką grę - coś takiego byłoby chyba lepsze i mogłoby osiągnąć sukces jeśli nie dotyczyłoby jakiegoś konkretnego zespołu. Jeśli już to za jakiś czas mogą zrobić Ed Hunter'a 2 - tym razem z lepszą oprawą graficzną i ewentualnie muzykami wplecionymi w akcję (np. wcielasz się w jednego z członków zespołu i nim rozwalasz potwory ;) ). Na razie to jednak raczej tylko marzenia. :)

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Gra

Postautor: Majek » wt wrz 21, 2004 7:56 am

A ja się z wami nie zgodzę. Ed Hunter to gra o Eddiem. A łączy się z Iron Maiden tylko dlatego, że Ed to ich maskotka, i że w pojedyńczych planszach rozbrzmiewają kawałki Iron Maiden. A ja mam na myśli grę tylko i wyłącznie o Iron Maiden.
Jednak gra jest bardzo powiązana z zespołem. Myślę, że na razie nie wydadzą czegoś podobnego, przynajmniej teraz, kiedy mamy plany na nowe DVD i trasę koncertową :D

BeBe
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 917
Rejestracja: pn mar 15, 2004 5:05 pm
Skąd: South Of Heaven.

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: BeBe » wt wrz 21, 2004 1:52 pm

Święte słowa, po drugie na co to kumu, i tak pewnie byłby to jakiś mega gniot :lol:

Awatar użytkownika
Misio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1433
Rejestracja: sob maja 31, 2003 11:33 pm
Skąd: Cork

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: Misio » wt wrz 21, 2004 5:45 pm

Fajna byłaby gra w klimacie ''wormso-podobnym'', a występowali by w niej oficjlnii bądź i nie przedstawiciele różnych zespołów.
Na przykład drużyna Maiden w postaci różnych Edków, drużyna Helloween w postaci różnych dyń, bądź Guardiana w postaci smoków. Możliwości i zespołów byłoby wiele.

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: miki » śr wrz 22, 2004 11:35 pm

---
Ostatnio zmieniony śr kwie 23, 2008 8:20 pm przez miki, łącznie zmieniany 1 raz.

Mlody
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 113
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:32 pm
Skąd: Legionowo

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: Mlody » czw wrz 23, 2004 1:37 pm

ta gierke o ktorej mowil Cymor czyli Ed Hunter'a mozna dostac w wiekszosci Empikow i Media Markt.
jesli chodzi o gierke to po co Maideni mieliby wydawac jakas gre. jedna juz wydali i furory na rynku nie zrobila. Niech chlopaki zajma sie lepiej wydawaniem DVD koncertowych, nagrywaniem nowych plyt studyjnych oraz koncertowaniem bo to im najlepiej wychodzi. :twisted:

Piospy
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 296
Rejestracja: pn paź 11, 2004 10:51 am

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: Piospy » pn paź 11, 2004 11:16 am

była kiedyś taka gra MELT... ale nie wiem czy sie ukazała...

ED HUNTER, nie tylko jest o Eddiem... ale cała sceneria jest związana z Iron Maiden...

P.S.
przeszedłem kilka lat temu....

Awatar użytkownika
speedrw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 415
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 7:42 pm

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: speedrw » pn paź 11, 2004 2:10 pm

a graliście w Aces High albo the trooper ???

Maciey
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 40
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 11:50 am
Skąd: Lublin

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: Maciey » pn paź 11, 2004 7:26 pm

O właśnie, trooper. Są jeszcze trzy gry - Aces High, The Trooper i Hooks In You. Ta ostatnia jest fajna - taki klon Wolfensteina Spear of Destiny w klimatach IM :wink: . I jeszcze można napotkać zdjęcia Eddiego, Steva i Bruce'a. Mam nadzieje, że każdy się zetknął z tą grą.
Maciey zaprasza na forum w rytmie cha cha, nigdy w rytmie cza cza.

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: Ascot » pn paź 11, 2004 7:45 pm

Brakuje Ci Ironów w grach?? Zajrzyj sobie do VICE CITY. Tam masz od metra nawiązań (więcej szczegółów na www.sanktuarium.org ->ciekawostki)

Mlody
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 113
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:32 pm
Skąd: Legionowo

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: Mlody » pn paź 11, 2004 11:29 pm

a jesli ci nadal malo Ironow by bylo w Vice City to sobie wrzucasz do odpowiednieg folderu ulubione kawalki chlopakow spod znaku dziwicy i sluchasz sobie jezdzac.

iron84
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 623
Rejestracja: pn wrz 08, 2003 1:42 pm
Skąd: ******

Re: Gra komputerowa o Iron Maiden?

Postautor: iron84 » wt lis 30, 2004 6:06 pm

Posiada ktos aktualnie Ed Huntera (chodzi mi tylko o gre)...??? chetnie bym sobie pogral, ewentualnie jakas wersja demo by sie przydala...


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości