Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
JBJ
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 51
Rejestracja: ndz lip 27, 2003 1:24 pm
Skąd: Białystok

Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: JBJ » czw gru 02, 2004 9:54 pm

Od dzis na http://www.fan.pl dostepny jezd ten singiel w 2 wersjach:
Bezposredni link: http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=73 ... nrt=735108

ENHANCED CD - 16,99 PLN
1 - The Number Of The Beast (Original Version)
2 - The Number of The Beast - Live At Brixton - Recorded March 2002 Brixton Academy
3 - Hallowed Be Thy Name - live At Brixton - Recorded March 20th 2002 Brixton Academy
Plus
4 - Enhanced Video - Original Promo video Number Of The Beast (Camp Chaos Version)
5 - Enhanced Video - Number of The Beast - live At Brixton - Filmed and recorded March 2002.

12 Inch Limited Edition Picture Disc - 46.99 PLN
Side A
Track 1 - The Number of The Beast (Original Version)
Track 2 - The Number of The Beast - live At Brixton 2002
Side B
Track 1 - Remember Tomorrow - Live (Original B Side from 1982 single)

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: WICKER MAN » czw gru 02, 2004 10:46 pm

Polska premiera planowana jest na 10.01 (a nie jak wcześniej podawano 3.01)... Ciekawe czy to błąd czy data została zmieniona. :)

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Eol_Eddie » pn gru 06, 2004 7:15 pm

Hej czy ta droższa wersja to DVD i dlaczego wydaje sie, ze na niej bedzie mniej niz natym cd za 17zł:):):). ALe suupeer może jak wygram z Lotto to oba sobie kupie::P:P
UpTheIrons

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Michcio » pn gru 06, 2004 7:35 pm

Hej czy ta droższa wersja to DVD i dlaczego wydaje sie, ze na niej bedzie mniej niz natym cd za 17zł:):):). ALe suupeer może jak wygram z Lotto to oba sobie kupie::P:P


o ile si enie myle 12 inch to 12calowa?? czyli winyl :roll: ??? wiec chyba to nei DVD jak sie myle to sorry :lol:

Beaver
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 291
Rejestracja: pn paź 11, 2004 9:11 pm
Skąd: Warszawa

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Beaver » pn gru 06, 2004 7:42 pm

moze 12calowe DVD :wink:

Awatar użytkownika
Yavanna
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 67
Rejestracja: pt cze 13, 2003 6:58 pm
Skąd: P.Śl.

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Yavanna » pn gru 06, 2004 7:44 pm

moze 12calowe DVD :wink:
no pewnie, że tak. takie nowe odlotowe :wink: :lol:

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: S1MON » pn gru 06, 2004 7:46 pm

Tiaaaa....może 5,25 ??? :beer

Beaver
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 291
Rejestracja: pn paź 11, 2004 9:11 pm
Skąd: Warszawa

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Beaver » pn gru 06, 2004 7:48 pm

jak by sie takie 12 calowe wsadzalo do kompa :lol: By sie ta tym zmiescilo 10 Rock in rio

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Eol_Eddie » pn gru 06, 2004 9:04 pm

Chłopaki macie racje ze to nie jest DVD zapomnialem ze inch to cal plyta ma 12 ale cm a nie cali no i tez cena by sie zgadzała winyle sa przeca troche drozsze :solo :solo :solo :rocx :rocx
UpTheIrons

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: WICKER MAN » pn gru 06, 2004 11:53 pm

Tak, to winyl. Będzie jeszcze bodajże 7-calówka. :)
Dla zwykłego fana, a nie kolekcjonera, z pewnością najbardziej atrakcyjna będzie wersja CD - najwięcej kawałków no i multimedialne dodatki. :twisted: Ciekawe czy siebie wypatrzę. ;)

BeBe
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 917
Rejestracja: pn mar 15, 2004 5:05 pm
Skąd: South Of Heaven.

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: BeBe » wt gru 07, 2004 7:26 am

No ładnie ładnie, święta za pasem i taki rarytasik. Myślę że uda się kupić. O ile się postaram :wink:

Rusek
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 63
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:50 am
Skąd: somewhere in Kraków

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Rusek » wt gru 07, 2004 3:29 pm

Nowy singiel.... niby fajnie, tylko szkoda ze slowo nowy tu nie zupelnie tu pasuje... w koncu mamy juz po kilka wersji Number'a... za chwile mnie opieprzycie, ale jak dla mnie to ten singiel jest wydany tylko dla forsy, a nie dla fanow... rozumiem, jakby jakis koncert caly wydali albo cos, czego jeszcze nie bylo, ale jak wydaja znowu singiel z ta sama piosenka... :? no, ale z drugiej strony wiadomo -- rarytas, duzo ludzi to kupi i sie ucieszy :)

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: WICKER MAN » wt gru 07, 2004 4:23 pm

Nowy singiel.... niby fajnie, tylko szkoda ze slowo nowy tu nie zupelnie tu pasuje... w koncu mamy juz po kilka wersji Number'a... za chwile mnie opieprzycie, ale jak dla mnie to ten singiel jest wydany tylko dla forsy, a nie dla fanow... rozumiem, jakby jakis koncert caly wydali albo cos, czego jeszcze nie bylo, ale jak wydaja znowu singiel z ta sama piosenka... :? no, ale z drugiej strony wiadomo -- rarytas, duzo ludzi to kupi i sie ucieszy :)
Wątpię, żeby dla kasy, bo na takim singly zespół naprawdę nie zbije fortuny... Jest za to inny, ważniejszy powód - dla rozgłosu i promocji. Zbliża się wielka, mniej więcej 25 rocznica powstania NWOBHM. Planując tak wielką trasę koncertową Maiden'om przydałoby się trochę promocji w mediach - przede wszystkich na Wyspach. Z tego punktu widzenia wydanie TNOTB jest trafne. To znany, kojarzony już numer. A więc jest szansa na dobre miejsce na liście sprzedaży, a nawet być może występ w Top Of The Pops. O Maiden znów będzie głośno. To chyba dobrze, nie? ;)

Awatar użytkownika
Crazy_Sam
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 84
Rejestracja: pt lis 05, 2004 11:15 pm
Skąd: Łódź

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Crazy_Sam » wt gru 07, 2004 4:33 pm

Nowy singiel.... niby fajnie, tylko szkoda ze slowo nowy tu nie zupelnie tu pasuje... w koncu mamy juz po kilka wersji Number'a... za chwile mnie opieprzycie, ale jak dla mnie to ten singiel jest wydany tylko dla forsy, a nie dla fanow... rozumiem, jakby jakis koncert caly wydali albo cos, czego jeszcze nie bylo, ale jak wydaja znowu singiel z ta sama piosenka... :? no, ale z drugiej strony wiadomo -- rarytas, duzo ludzi to kupi i sie ucieszy :)
Wątpię, żeby dla kasy, bo na takim singly zespół naprawdę nie zbije fortuny... Jest za to inny, ważniejszy powód - dla rozgłosu i promocji. Zbliża się wielka, mniej więcej 25 rocznica powstania NWOBHM. Planując tak wielką trasę koncertową Maiden'om przydałoby się trochę promocji w mediach - przede wszystkich na Wyspach. Z tego punktu widzenia wydanie TNOTB jest trafne. To znany, kojarzony już numer. A więc jest szansa na dobre miejsce na liście sprzedaży, a nawet być może występ w Top Of The Pops. O Maiden znów będzie głośno. To chyba dobrze, nie? ;)
Nic dodać, nic ująć. Maideni znowu wzbiją się na szczyt, tylko że ze starym kawałkiem ;).

Awatar użytkownika
KILLER
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 75
Rejestracja: wt gru 07, 2004 12:48 pm
Skąd: Łódź

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: KILLER » wt gru 07, 2004 4:40 pm

Nic dodać, nic ująć. Maideni znowu wzbiją się na szczyt, tylko że ze starym kawałkiem
A czy oni kiedy kolwiek spadli w rankingu HEAVY METALu ??[/quote]
Who am I ??? I am KILLER :twisted:

MaYeR
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 485
Rejestracja: pn mar 31, 2003 12:55 pm
Skąd: Lublin

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: MaYeR » wt gru 07, 2004 5:45 pm

Nowy singiel.... niby fajnie, tylko szkoda ze slowo nowy tu nie zupelnie tu pasuje... w koncu mamy juz po kilka wersji Number'a... za chwile mnie opieprzycie, ale jak dla mnie to ten singiel jest wydany tylko dla forsy, a nie dla fanow... rozumiem, jakby jakis koncert caly wydali albo cos, czego jeszcze nie bylo, ale jak wydaja znowu singiel z ta sama piosenka... :? no, ale z drugiej strony wiadomo -- rarytas, duzo ludzi to kupi i sie ucieszy :)
Singiel kosztuje 15 zl. Wychodzi po 5 zl za utwor - z czego dwa sa nigdy nie publikowane. Jak na nasze polskie warunki to prawie darmo.
Wchodze w to.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: WICKER MAN » wt gru 07, 2004 8:04 pm

Nic dodać, nic ująć. Maideni znowu wzbiją się na szczyt, tylko że ze starym kawałkiem
A czy oni kiedy kolwiek spadli w rankingu HEAVY METALu ??
Może tylko w latach 90-tych (jeśli chodzi o popularność - wtedy ogólnie heavy metal przeżywał kryzys). ;)
A Maideni po prostu znowu chcą dać o sobie znać i zacząć promować się w mediach. Nie ukrywajmy, że chodzi tu głównie o powtórne zaistnienie na rynku brytyjskim co udało się przy okazji premiery Dance of Death, ale teraz znowu warto coś zrobić, żeby o zespole było głośno. ;) Taki singiel to najlepszy krok - większość fanów i tak go kupi, a ponieważ tuż po Sylwestrze sprzedaż płyt jest najmniejsza w roku, to Maiden mają nawet teoretycznie szanse na powtórkę sukcesu z 1990 roku z Bring Your Daughter... To The Slaughter, które, jako jedyny singiel Maiden, zadebiutowało na pierwszym miejscu na listach sprzedaży (a singiel został wydany właśnie w okresie Świątecznym). Była to najniższa w historii brytyjskich list przebojów sprzedaż singla #1 - ok. 30.000 sztuk w tygodniu. Ale #1 to #1. ;)

Awatar użytkownika
Tomek(JMM)
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1428
Rejestracja: pt paź 22, 2004 8:47 pm
Skąd: Łódź

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Tomek(JMM) » wt gru 07, 2004 8:28 pm

Na pewno to dobrze, że nie dają o sobie zapomnieć. Dzięi takim akcją jest szansa na powiększenie grona odbiorców ich muzyki. Podobnie jak ze składanką "Edward The Great". Ja raczej nie kupie singla, gdyż nie jestem kolekcjonerem i mam w swojej kolekcji jedynie jedną taką płyte, ale ma to dużą wartośc nie tylko kolekcjonerską. Szkoda, tylko, że nie umieścili żadnego niepublikowanego materiału, a jestem pewien, że takowy mają.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: WICKER MAN » wt gru 07, 2004 8:51 pm

Na pewno to dobrze, że nie dają o sobie zapomnieć. Dzięi takim akcją jest szansa na powiększenie grona odbiorców ich muzyki. Podobnie jak ze składanką "Edward The Great". Ja raczej nie kupie singla, gdyż nie jestem kolekcjonerem i mam w swojej kolekcji jedynie jedną taką płyte, ale ma to dużą wartośc nie tylko kolekcjonerską. Szkoda, tylko, że nie umieścili żadnego niepublikowanego materiału, a jestem pewien, że takowy mają.
Kawałki oraz video z Brixton nie były wcześniej publikowane. :)
Właśnie dla nich nabędę tego singla (no i dlatego, żeby wspierać Maiden ;) ). Zwłaszcza, że od dawna czekałem na jakieś materiały z tych występów - zwłaszcza na video. :twisted:

Awatar użytkownika
Tomek(JMM)
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1428
Rejestracja: pt paź 22, 2004 8:47 pm
Skąd: Łódź

Re: Singiel THE NUMBER OF THE BEAST

Postautor: Tomek(JMM) » śr gru 08, 2004 3:08 pm

Wiem, że te utwory nie były nigdzie publikowane, ale Iron Maiden nie są znani z prezentowania swoich utworów w różnych wersjacj, i jakoś nie sądze, żeby i te kawałki różniły się od tych znanych z oficjalnych czy neoficjalnych koncertówek.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości