28-29/07/2009 - This Will Destroy You - Kraków/Gdynia

Archiwalny dział o koncertach, imprezach, zlotach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

28-29/07/2009 - This Will Destroy You - Kraków/Gdynia

Postautor: Artur » czw maja 21, 2009 1:34 pm

http://www.myspace.com/thiswilldestroyyou

nie wiem ile osób słucha (Kea , Liki to wiem), ja jakbym miał możliwość to bym chętnie zobaczył, ale nie wiadomo jak to będzie.

Kraków - Klub Drukarnia
Gdynia - Ucho
Ostatnio zmieniony śr cze 17, 2009 7:45 pm przez Artur, łącznie zmieniany 2 razy.

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: 28-29/07/2009 - This Will Destroy You - Kraków/Gdynia

Postautor: Artur » pn maja 25, 2009 11:57 pm

THIS WILL DESTROY YOU NA KONCERCIE W KRAKOWIE

Obrazek
PRZEZENTUJE


THIS WILL DESTROY YOU
Obrazek


28.07.2009 - KLUB DRUKARNIA - GODZ. 20:00
BILETY: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu
SPRZEDAŻ: www.ticketpro.pl i www.eventim.pl (EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN)
BILETY KOLEKCJONERSKIE WKRÓTCE w klubie Drukarnia, klubie LOKATOR oraz sklepie MAYER

jeden z najciekawszych amerykańskich zespołów postrockowych ostatnich lat zagra 28 lipca w krakowskim klubie DRUKARNIA.

Formacja z teksańskiego miasta San Marcos zawita do naszego kraju już po raz drugi. Ich zeszłoroczny koncert w Tczewie przyciągnął fanów z najdalszych zakątków Polski.

Zespół powstał w 2005 roku z incjatywy gitarzystów Chrisa Kinga i Jeremy’ego Galindo, basisty Donovana Jonesa oraz perkusisty Andrew Millera. W tym samym roku dołączyli do wytwórni Magic Bullet Records i nagrali znakomitą EP-kę „Young Mountain“, która spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony amerykańskich mediów muzycznych takich jak legendarny Rolling Stone i Pitchfork oraz została uznana Albumem Roku 2006 przez redaktora słynnego magazynu Rock Sound, Darrena Taylora. Odtąd muzykę grupy można było usłyszeć w podkładach do wielu programów i filmów emitowanych przez MTV i VH1, podobno stała się też częścią prezentacji przygotowanej przez Pentagon w obliczu katastrofy humanitarnej związanej z niszczycielskim huraganem Katrina. Oficjalny debiut zatytułowany po prostu „This Will Destroy You“ ukazał się pod koniec stycznia 2008 roku. W roli producenta wystapił John Congleton - odpowiedzialny za znakomite brzmienie takich grup jak Explosions In The Sky i Modest Mouse, a zarazem kompozytor, lider zespołu The Paper Chase i autor podkładów do kultowego programu Jackass emitowanego przez MTV. W październiku tego samego roku ukazał sie również split zrealizowany wspólnie z zespołem Lymyc Systym zatytułowany „Field Studies“. Tego lata zespół wyrusza w swoją drugą europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi dwa polskie miasta - Kraków i Gdynię. W Krakowie Teksańczycy wystąpią w lipcu na scenie podgórskiej Drukarni. Koncert polecamy również uwadze wszystkich fanów brzmień spod znaku MOGWAI, SIGUR RÓS.


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość